Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 20, 2018 9:26 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen
Witam wszystkich :).

Jakis czas temu natknalem sie przypadkiem na artykul w internecie o aniolach strozach, dowiedzialem sie, ze kazdy ma swojego aniola i ze warto sie z nim poznac, wiec tak tez postanowilem zrobic. Wieczorem gdy juz polozylem sie do lozka okolo 2 w nocy, bylo calkowicie ciemno w pokoju, panowala cisza. Rozlozylem sie wygodnie na lozku, odmowilem modlitwe, poprosilem Pana Boga by czuwal nade mna wraz z archaniolem Michalem albo Gabrielem, nie pamietam juz ktorego o to prosilem... w tym co planowalem zrobic. W myslach zaczalem prosic mojego aniola stroza o ujawnienie, o znak cielesny jego obecnosci, o to by wyjawil mi swoje imie. Prosilem go z calego, szczerego serca przez kilka dobrych minut. Mowilem, ze bardzo chcialbym go poznac, jego imie i prosilem o znak cielesny, zeby dotknal mojej lewej stopy. Po kilku minutach poczulem dotyk, nie na lewej stopie tylko po prawej stronie na wysokosci pepka, pod zebrami. W ciagu ulamka sekundy moje cialo przeszly dreszcze takie jak jeszcze nigdy wczesniej. Poczulem jak cos mnie dotknelo na wielkosci powierzchni ciala mniej wiecej odpowiadajacej wielkosci ludzkiej dloni. Cale cialo przeszyly dreszcze, przerazenie i niedowierzanie. Bylem tak zdziwiony, ze po prostu balem sie otworzyc oczy, balem sie tego co moge zobaczyc... Nie otworzylem ich przez dobre 10minut po prostu sie balem a moje cialo ogarnialy dreszcze, podekscytowanie, przerazenie. Jak wyzej wspomnialem, prosilem rowniez o wyjawienie imienia. Nie wiem jak to opisac ale w ciagu sekundy, tak po prostu po glowie chodzil mi wyraz 'Ushuriel'... caly czas, nie moglem o nim zapomniec, caly czas myslalem o tym wyrazie. Rano, zaraz po przebudzeniu zdalem sobie sprawe ze mialem sen, dosc dziwny sen bo bylem pewien ze w nim z kims rozmawialem. To nie byl monolog tylko dialog, nie pamietam o czym ta rozmowa byla, nie pamietam czy byla ciemnosc czy widzialem jakikolwiek obraz, pamietam to ze to byl meski dojrzaly glos i ze to byl dialog, ze rozmawialismy. Tego samego dnia wyczytalem gdzies w internecie, ze imiona aniolow koncza sie na -el. Skojarzylem -el z 'Ushuriel'. Probowalem to wygooglowac to imie, ale znalazlo mi jakiegos demona/potwora w grze komputerowej dla dzieci w ktora nie gralem. Znalazlem rowniez informacje ze rozmowy we snie ktorych nie pamietamy sa czesto rozmowami z aniolami. Wczesniej nie bylem w zadnym wypadku swiadom tych imion aniolow konczacych sie na -el oraz nie pamietania rozmow we snie z czyms/kims. Bylem calkowicie zdumiony tym co sie stalo, ten dotyk, to uczucie, to imie, ten sen. Czy to mozliwe ze faktycznie dotknal mnie jakis aniol, podal mi swoje imie i rozmawial ze mna we snie? Jaki cel mogla miec ta rozmowa skoro ja jej w ogole nie pamietam? Pamietam ze ta rozmowa trwala dosc dlugo. A moze to cos zlego mnie dotknelo? Co o tym sadzicie? Co ja mam o tym sadzic...? Pozdrawiam.. Kamil

Wt lis 29, 2016 8:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Proba kontaktu z aniolem strozem, dziwny sen
Zobacz tutaj: (klik) I co sądzisz?

Śr lis 30, 2016 1:50 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Brandeisbluesky napisał(a):
Zobacz tutaj: (klik) I co sądzisz?

No nie wiem, a co mam sadzic i czego mam tam szukac??? Tam jest pokazna ilosc stron i raczej nie chce mi sie wertowac wszystkiego, jak podalas juz odnosnik to chociaz nakieruj mnie czego szukac i co ci chodzilo..

Śr lis 30, 2016 2:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Biblia nie naucza tego, aby ludzie dążyli do kontaktu z istotami duchowymi - aniołami.
Wskazuje, że jedyną osobą duchową w kręgu zainteresowania powinien być Bóg.
Mówi też, że aniołowie pełnią rolę służebną w stosunku do ludzi [Hebr.1.14]:
Czy nie są oni wszyscy służebnymi duchami, posyłanymi do pełnienia służby gwoli tych, którzy mają dostąpić zbawienia?

Skoro pełnią rolę sług to Biblia mówi również, że człowiek wierzący nie powinien oddawać im jakiejkolwiek czci, gdyż to jest poniżające dla ludzi, którzy stoją wyżej od aniołów jako dzieci Boże. Pisał o tym Ap. Paweł [Kol.2.8]: Niech was nikt nie potępia, kto ma upodobanie w poniżaniu samego siebie i w oddawaniu czci aniołom, a opierając się na swoich widzeniach, pyszni się bezpodstawnie cielesnym usposobieniem swoim,

Moim zdaniem dążenie z własnej woli do kontaktu z aniołem czy aniołami to działanie z obszaru okultyzmu. Szatan przybiera też postać anioła światłości, więc wg mnie takie kontakty to wielkie ryzyko i niczemu nie służą poza zaspokojeniem swojej ciekawości, a to nie jest dobry powód.

Wg mnie lepiej i bezpieczniej jest dążyć do poznania Boga i Jezusa Chrystusa bo On tego chce niż pakować się w świat duchowy gdzie nikt Cię nie zaprasza.

Śr lis 30, 2016 12:06 pm
Odpowiedz z cytatem
Gregor napisał(a):
Wg mnie lepiej i bezpieczniej jest dążyć do poznania Boga i Jezusa Chrystusa bo On tego chce niż pakować się w świat duchowy gdzie nikt Cię nie zaprasza.

To prawda.
Zwlaszcza ze ludzie nie sa swiadomi kim sa aniolowie stroze.

Śr lis 30, 2016 12:29 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Przyznam szczerze ze nie czuje sie jakos mocno wierzacy, tzn... wierze w boga, oczywistym jest ze ktos to musial stworzyc wszystko, wszechswiat, pokolorowac itd. Natomiast mysle ze obecnie znane nam religie to sztuczny twor tak samo jak rozne jezyki zeby podzielic ludzi. W boga wierze, nie wiem czy to Jezus Chrystus czy ktos inny. Uznaje po czesci, ze to on, poniewaz wychowalem sie w katolickiej rodzinie. Mam nadzieje, ze nie bedzie mial mi tego za zle... ze nie jestem pewien jego imienia. Co do aniola stroza przypadkiem natknalem sie na wpis w internecie w ktorym byl przedstawiony sposob kontaktu, po prostu z ciekawosci sprobowalem, chcialem sie upewnic czy faktycznie mamy takiego stroza. Nie liczylem na wiele, nie pragnalem tego nie wiadomo jak... podszedlem do sprawy na luzaku, uda sie to sie uda, nie to nie. Nie wywyzszam tej istoty ponad Boga, w zadnym wypadku. Poprosilem o cielesny znak, jego imie, po prostu chcialem sie upewnic, ze ktos tam jest. Udalo sie i mozecie mi wierzyc lub nie ale jestem przekonany w 100% ze ten dotyk i to wszystko bylo prawdziwe. To mi sie nie snilo, nie zmyslilem sobie tego i nie wmowilem. Napisalem na forum, poniewaz bylem bardzo ciekaw co wy o tym myslicie. Ushuriel brzmi dziwnie i ta koncowka -el, tak podobno konczy sie wiekszosc imion aniolow. Szukalem w biblii czegos o tym imieniu ale niestety, z tego co mi wiadomo to w biblii sa wymienione tylko 3 imiona aniolow, a raczej archaniolow. Mysle, ze ta rozmowa we snie byla czyms waznym, trwala dlugo, zadawalem pytania, on odpowiadal. Pierwszy raz w zyciu mialem taki sen, pamietam glos, to ze rozmawialismy ale nie pamietam zadnego obrazu ani tresci rozmowy... wewnetrznie czuje, ze to byla jakas wazna rozmowa. Tylko jaki mogla miec sens skoro jej nie pamietam? Druga sprawa to mam pytanie, dlaczego anioly stoja nizej w hierarchii od nas ludzi? Przeciez sa to boskie istoty i sprawuja powazna funkcje w naszym zyciu. Zostali wybrani czy to raczej rodzaj kary? Pytam, poniewaz jestem zielony w tym temacie. Od tamtej pory nie probowalem sie kontaktowac z ta istota bo sie po prostu balem, to uczucie ktore mi towarzyszlo po tym dotyku bylo przerazajace. Mam 21 lat i nigdy wczesniej sie tak nie balem... A po tym wszystkim balem sie otworzyc oczy. Moze to bylo cos zlego? Z gory chcialbym podziekowac, ze ktos dotrwal do konca tych moich litani... Pozdrawiam Kamil :)

Śr lis 30, 2016 6:06 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@skupi

Trzymaj się jak najdalej od takich rzeczy. Natarczywe wzywanie anioła, jakieś dreszcze, paraliżujący strach itp. Naprawdę sądzisz, że to pochodzi od Pana Boga?

Pomódl się na różańcu z prośbą o oddalenie pokusy próżnej ciekawości.
Anioł stróż będzie Cię chronił - o to bądź spokojny. On woli dyskrecję i cichą służbę. A ci aniołowie, którzy woleli rozgłos, cześć i pychę - są po drugiej stronie i trzymajmy się od nich z daleka.

Śr lis 30, 2016 10:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
skupi967 napisał(a):
Nie wiem jak to opisac ale w ciagu sekundy, tak po prostu po glowie chodzil mi wyraz 'Ushuriel'... caly czas, nie moglem o nim zapomniec, caly czas myslalem o tym wyrazie.

Zastanawia mnie jedna rzecz. Zakładając, że jesteś polakiem, powinieneś zapisać owe imię jako "Uszuriel". Dlaczego założyłeś akurat taką pisownie jak w grze komputerowej (swoją drogą dosyć popularnej) skoro nigdy wcześniej nie widziałeś tego zapisu tego słowa?

Cz gru 01, 2016 12:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Podałam w moim dawnym wpisie to, co uważałam za najważniejsze:

"Powinno się zniechęcać wiernych do praktyki przypisywania imion Świętym Aniołom oprócz przypadków Gabriela, Rafała, i Michała, których to imiona zawarte są w Piśmie Świętym."

Nie ma potrzeby, by czytać cały materiał źródłowy. Ty przeczytałeś jakiś artykuł, w którym ktoś twierdzi, że warto zapoznać się ze swoim Aniołem Stróżem (np. poznać imie). Widzisz, uważam, że jest sprzeczność z tym, co zaleca wiernym odnośnik podany przeze mnie i artykuł podany przez Ciebie. Kto napisał artykuł podany przez Ciebie? Może warto sprawdzić, co ta osoba myśli o tekście podanym przeze mnie i jeśli uważa, ze wskazanie tam podane jest błędne, to dlaczego tak jest?

Jak byś już miał pewność, że znasz imie swojego Anioła Stróża, to co byś zrobił z taka wiedza?

Cz gru 01, 2016 12:11 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Brandeisbluesky napisał(a):
Podałam w moim dawnym wpisie to, co uważałam za najważniejsze:

Nie ma potrzeby, by czytać cały materiał źródłowy. Ty przeczytałeś jakiś artykuł, w którym ktoś twierdzi, że warto zapoznać się ze swoim Aniołem Stróżem (np. poznać imie). Widzisz, uważam, że jest sprzeczność z tym, co zaleca wiernym odnośnik podany przeze mnie i artykuł podany przez Ciebie. Kto napisał artykuł podany przez Ciebie? Może warto sprawdzić, co ta osoba myśli o tekście podanym przeze mnie i jeśli uważa, ze wskazanie tam podane jest błędne, to dlaczego tak jest?

Jak byś już miał pewność, że znasz imie swojego Anioła Stróża, to co byś zrobił z taka wiedza?

Jest wiele ksiezy mowiacych o tym, ze warto zapoznac sie ze swoim aniolem strozem, ze mozna poznac jego imie, poprosic o znak cielesny itd. Duzo jest takich wypowiedzi/nagran ksiezy. Jesli to imie Ushuriel bylo prawdziwe i poznalem je to co mam z tym zrobic? nic...

Boro napisał(a):
Zastanawia mnie jedna rzecz. Zakładając, że jesteś polakiem, powinieneś zapisać owe imię jako "Uszuriel". Dlaczego założyłeś akurat taką pisownie jak w grze komputerowej (swoją drogą dosyć popularnej) skoro nigdy wcześniej nie widziałeś tego zapisu tego słowa?

Nie wiem dlaczego nie Uszuriel, po prostu w swojej glowie mialem caly czas Ushuriel, nie moglem przestac o tym myslec i nie moglem zasnac, caly czas po glowie chodzil mi wyraz Ushuriel tak po prostu, znikad... Moge cie zapewnic ze w tamta gre komputerowa nie gralem nigdy i nie mialem stycznosci z tym potworem czy cokolwiek to jest. Pamietam, ze ten wyraz tamtej nocy chodzil mi caly czas po glowie do tego stopnia, ze juz mialem watpliwosci czy to jest Ushuriel czy moze Uhsuriel, ale po jakims czasie juz bylem pewien, ze to Ushuriel. Imie samo w sobie dziwne, nie wyglada na imie aniola :)

Cz gru 01, 2016 9:09 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
skupi967 napisał(a):
Przyznam szczerze ze nie czuje sie jakos mocno wierzacy, tzn... wierze w boga, oczywistym jest ze ktos to musial stworzyc wszystko, wszechswiat, pokolorowac itd. Natomiast mysle ze obecnie znane nam religie to sztuczny twor tak samo jak rozne jezyki zeby podzielic ludzi. W boga wierze, nie wiem czy to Jezus Chrystus czy ktos inny. Uznaje po czesci, ze to on, poniewaz wychowalem sie w katolickiej rodzinie.

Myślę, że powinieneś określić do końca Twój osobisty stosunek do Jezusa.
Z tego co piszesz raczej widać, że Twoja wiara wynika z wychowania w danej religijnej tradycji.
Najważniejsze kwestia to czy wierzysz, że Jezus jest synem Bożym, który umarł za Twoje grzechy i zmartwychwstał dla Twojego usprawiedliwienia i aby ofiarować Ci przez to życie wieczne.
Jeśli w to uwierzysz w sercu i wyznasz to przed Nim ustami z prośbą o usprawiedliwienie z grzechów, to Jezus to uczyni i doświadczysz nowego narodzenia stając się dzieckiem Bożym.

skupi967 napisał(a):
Druga sprawa to mam pytanie, dlaczego anioly stoja nizej w hierarchii od nas ludzi? Przeciez sa to boskie istoty i sprawuja powazna funkcje w naszym zyciu. Zostali wybrani czy to raczej rodzaj kary? Pytam, poniewaz jestem zielony w tym temacie.

Co do swojej natury są potężniejsi niż ludzie. Jednak w stosunku do ludzi zbawionych stoją niżej gdyż zbawieni zostali uznani za synów i córki Boga, oraz diedziców Królestwa Bożego.
Jezus o tym wspominał [Łk.20.35-36]:35. Lecz ci, którzy zostają uznani za godnych dostąpienia tamtego świata i zmartwychwstania, ani się nie żenią, ani za mąż nie wychodzą.
36. Gdyż już nie mogą umrzeć, są bowiem równi aniołom, a jako uczestnicy zmartwychwstania, są synami Bożymi.

To co jest wspaniałe w chrześcijaństwie to to, że Bóg chce abyśmy mieli z Nim i Jezusem osobisty kontakt i relację.
W tej relacji nie ma miejsca na strach czy przerażenie. Jeśli podejmiesz decyzję aby Jezus stał się Twoim Zbawicielem, to doświadczysz relacji miłości, pokoju i radości.
Kontakt z innymi istotami duchowymi jest w tej perspektywie zbędny.

Cz gru 01, 2016 11:14 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
skupi967 napisał(a):
Przyznam szczerze ze nie czuje sie jakos mocno wierzacy, tzn... wierze w boga, oczywistym jest ze ktos to musial stworzyc wszystko, wszechswiat, pokolorowac itd. Natomiast mysle ze obecnie znane nam religie to sztuczny twor tak samo jak rozne jezyki zeby podzielic ludzi. W boga wierze, nie wiem czy to Jezus Chrystus czy ktos inny. Uznaje po czesci, ze to on, poniewaz wychowalem sie w katolickiej rodzinie.

To wręcz zaskakuje, dlaczego na poszukiwaniu realacji z Bogiem nawet z ciekawaści aby odrzucić albo się utwierdzić mniej zależy niż na poszukiwaniu kontaktu z bytem niższego rzędu. Trochę brzmi niepoważnie w tak przedstawionym świetle.

Mam nadzieje, ze nie bedzie mial mi tego za zle... ze nie jestem pewien jego imienia. Co do aniola stroza przypadkiem natknalem sie na wpis w internecie w ktorym byl przedstawiony sposob kontaktu, po prostu z ciekawosci sprobowalem, chcialem sie upewnic czy faktycznie mamy takiego stroza. Nie liczylem na wiele, nie pragnalem tego nie wiadomo jak... podszedlem do sprawy na luzaku, uda sie to sie uda, nie to nie. Nie wywyzszam tej istoty ponad Boga, w zadnym wypadku.

Sprzeczności. Nie oczekiwałeś, zarzadałeś fizycnego odczucia, nie wywyższasz, a zwracasz się nie do Boga tylko do innego bytu

Poprosilem o cielesny znak, jego imie, po prostu chcialem sie upewnic, ze ktos tam jest. Udalo sie i mozecie mi wierzyc lub nie ale jestem przekonany w 100% ze ten dotyk i to wszystko bylo prawdziwe. To mi sie nie snilo, nie zmyslilem sobie tego i nie wmowilem. Napisalem na forum, poniewaz bylem bardzo ciekaw co wy o tym myslicie. Ushuriel brzmi dziwnie i ta koncowka -el, tak podobno konczy sie wiekszosc imion aniolow. Szukalem w biblii czegos o tym imieniu ale niestety, z tego co mi wiadomo to w biblii sa wymienione tylko 3 imiona aniolow, a raczej archaniolow.

Jak właczysz TV typu ezotv dostaneisz taki wykład o aniołach i aurach, że nawet możesz za pewną opłatą uzyskać wiedzę o o rzekomej przyszłości lub zapewnienie o powodzeniu jakiegoś przedsięwzięcia

Mysle, ze ta rozmowa we snie byla czyms waznym, trwala dlugo, zadawalem pytania, on odpowiadal. Pierwszy raz w zyciu mialem taki sen, pamietam glos, to ze rozmawialismy ale nie pamietam zadnego obrazu ani tresci rozmowy... wewnetrznie czuje, ze to byla jakas wazna rozmowa. Tylko jaki mogla miec sens skoro jej nie pamietam?

Rozbudzenie ciekawości do zgłebienia tematu

Druga sprawa to mam pytanie, dlaczego anioly stoja nizej w hierarchii od nas ludzi? Przeciez sa to boskie istoty i sprawuja powazna funkcje w naszym zyciu. Zostali wybrani czy to raczej rodzaj kary?

Bóg objawił się stając się człowiekiem, rodząc się z kobiety nie stjąc się aniolem. Nazwał ludzi dziećmi, braćmi.

. to uczucie ktore mi towarzyszlo po tym dotyku bylo przerazajace. Mam 21 lat i nigdy wczesniej sie tak nie balem... A po tym wszystkim balem sie otworzyc oczy. Moze to bylo cos zlego?

To jest rzecz, która najbardziej rzuciła mi się w oczy. Nawet przy założeniu, że to twój anioł stróż, czyli najbliższy towarzysz to chyba jego obecność winna być czymś wzmacniającym, uspokajającym, a tu masz coś wręcz przeciwnego.
Druga sprawa życzenie i reakcja (przypatrz się scenie kuszenia Pana Jezusa i scenie Zwiastowania)

Cz gru 01, 2016 11:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Jesli to imie Ushuriel bylo prawdziwe i poznalem je to co mam z tym zrobic? nic...

Super! Nie masz żadnej pewności, że to imię jest prawdziwe, a nie wytwór Twojej wyobraźni, lub przywołanie w pamięci nieświadomie nabytej wiedzy. Mimo tego, że nie masz takiej pewności, możesz zaufać Kościołowi co do nauki dotyczącej Aniołów Bożych i zwracać się do nich o pomoc w życiu codziennym w istotnych dla Ciebie spawach. Poszukaj modlitwy do Twojego Anioła Stróża i odmawiaj ją. Aniołowie Boży pomagają nam osiągnąć Królestwo Niebieskie. Jeśli coś do tego miałoby nie prowadzić, wtedy można spodziewać się ingerencji tych bytów duchowych, które sprzeciwiają się Bogu.

O Aniołach Bożych w Katechiźmie Kościoła Katolickiego traktują paragrafy (328-336) tutaj: http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkI-2-1.htm

Więcej wiedzy nie potrzebujesz :)

Cz gru 01, 2016 6:11 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Modlitwy do anioła - to jest potępione przez Boga - bałwochwalstwo. Modlić się mamy do Ojca w imieniu naszego Pana Jezusa. To Ojca mamy prosić, a nie anioła!

Mateusza 6 : 9 „Macie więc modlić się w ten sposób: „‚Nasz Ojcze w niebiosach, niech będzie uświęcone+ twoje imię."

Jana 16 : 23b "Zaprawdę, zaprawdę wam mówię: Jeżeli o coś poprosicie Ojca, da wam w imię moje."

Filip. 4:6: „O nic się nie zamartwiajcie, ale we wszystkim niech wasze gorące prośby zostaną przedstawione Bogu w modlitwie i błaganiu wraz z dziękczynieniem”.

Rzym. 15 : 30 : „Proszę was, bracia, przez naszego Pana Jezusa Chrystusa i przez miłość Ducha, wspierajcie mnie w walce modlitwami zanoszonymi za mnie do Boga”.

Pismo Święte nie uczy, jakoby każdy człowiek miał anioła stróża. Modlimy się do Boga, ufając, że „o cokolwiek prosimy zgodnie z jego wolą, on nas wysłuchuje” (1 Jana 5:14).

Jezus Chrystus nie dał nam wzoru, aby się modlić do anioła. Jezus nie modlił się do anioła, lecz Jezus modlił się do Boga zwanego Ojcem a zatem ktoś kto się modli do anioła, to osoba taka nie naśladuje Jezusa Chrystusa i nie jest Jego uczniem.

„Dałem wam wzór, żebyście i wy czynili tak, jak ja wam uczyniłem” (JANA 13:15).

„Jeżeli pozostajecie w moim słowie, to rzeczywiście jesteście moimi uczniami” (JANA 8:31).

Aniołowie nie wolno oddawać czci!

Objawienie 19 : 10 "Wtedy upadłem u jego stóp, aby mu oddać cześć.+ Ale on mi mówi: „Uważaj! Nie czyń tego!+ Jestem tylko współniewolnikiem twoim i braci twoich, którzy zajmują się świadczeniem o Jezusie.+ Oddaj cześć Bogu;+ bo właśnie świadczenie o Jezusie jest natchnieniem do prorokowania”."

Objawienie 22 : 8 "To właśnie ja, Jan, słyszałem i widziałem te rzeczy. A gdy usłyszałem i ujrzałem, upadłem, by oddać cześć+ u stóp anioła, który mi to pokazywał. 9 Ale on mi mówi: „Uważaj! Nie czyń tego! Jestem tylko współniewolnikiem twoim i twoich braci, którzy są prorokami,+ i tych, którzy zachowują słowa tego zwoju. Oddaj cześć Bogu”."

Pt gru 30, 2016 12:28 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Dokładnie. Do Maryi też się nie modlimy. Modlić można się tylko do Boga przez wstawiennictwo Maryi bodajże.
Niby wiadome, a często zapominamy.

Pt gru 30, 2016 2:41 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona