Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 23, 2018 11:05 am

Świadomość(Wolna Wola) vs. New Age - Gdzie szukać pomocy ?? 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
Post Świadomość(Wolna Wola) vs. New Age - Gdzie szukać pomocy ??
Witajcie. Ostatnio zacząłem szukać pomocy dla ludzi dotkniętych duchowością. Chodzi o tą duchowość nieczystą, bo duchowość uprawianą przez ludzi. Problem jest bardzo poważny dla ludzi którzy mają z takim czyś do czynienia. Problem polega na tym, że w zasadzie nie ma się do kogo zgłosić z takimi problemami. Jestem osobą, która doskonale sobie zdaje sprawe z tego co ją dotyka. Potrafię z tym żyć i radzić sobie z takim stanem rzeczy. Problem pojawia się wtedy kiedy starasz się uświadomić najbliższej osobie, że właśnie ktoś targnie się na jej "tożsamość".

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo jesteśmy narażeni na zagrożenia, naruszenia wpływające na nas z otoczenia. W związku z tym, że zmagam się z tematem bardzo długo, posiadam dosyć sporą wiedzę na ten temat, niestety nie udało mi się uzyskać pomocy.

Proszę o rozmowę na ten temat oraz w miarę możliwości o wskazanie osób które mogą pomóc w takich sytuacjach.

N gru 17, 2017 11:29 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Świadomość(Wolna Wola) vs. New Age - Gdzie szukać pomocy
Spróbuj skontaktować się z https://sekty.dominikanie.pl/

N gru 17, 2017 1:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Na czym polega nieczysta duchowość i co konkretnie jest z nią nie tak?

N gru 17, 2017 2:47 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Najczęściej chodzi o czas spędzany przy telefonie. Po takich sesjach przy telefonie, bezmyślnym wodzeniu palcu po ekranie telefonu bardzo często zaczyna zaciągać nosem. Robią się zaczerwienienia na twarzy, zmienia się owal twarzy. Bardzo często zmienia się jej nastrój oraz barwa głosu. Sytuacja trwa bardzo długo więc powiedzmy, że metody persfazji polegające do częstego sięgania pamięcią do sytuacji, które wydarzyły się w ciągu dnia powodują skuteczne wybicie z transu lecz jest to krótkotrwałe. Kolejna sesja przy telefonie sprowadza się do powtarzania zjawiska.

Najtrudniejsza jest sama rozmowa z żoną o sytuacji gdyż powoduje straszną agresję.

N gru 17, 2017 10:17 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Chciałem wspomnieć, że szukam pomocy od dawna. Egzorcysta stwierdził że nie podejmuje się czegoś co go przerasta. Na ten portal zostałem skierowany ze stronki poruszającej temat wyboru odpowiedniego egzorcysty.

Czy ktoś mógłby takowego polecić?

Cz gru 21, 2017 3:41 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
marquro napisał(a):
Najczęściej chodzi o czas spędzany przy telefonie. Po takich sesjach przy telefonie, bezmyślnym wodzeniu palcu po ekranie telefonu bardzo często zaczyna zaciągać nosem. Robią się zaczerwienienia na twarzy, zmienia się owal twarzy. Bardzo często zmienia się jej nastrój oraz barwa głosu. Sytuacja trwa bardzo długo więc powiedzmy, że metody persfazji polegające do częstego sięgania pamięcią do sytuacji, które wydarzyły się w ciągu dnia powodują skuteczne wybicie z transu lecz jest to krótkotrwałe. Kolejna sesja przy telefonie sprowadza się do powtarzania zjawiska.

Nie wydaje się aby to była rzecz wymagająca posługi egzorcysty. Tutaj są zamieszczone objawy zniewolenia / opętania -

Działanie demoniczne na człowieka może uwidaczniać się na płaszczyźnie duchowej i fizycznej. Wymieniamy zaczynając od tych stosunkowo łagodnych aż po zjawiska w skrajnej postaci.

1. Na płaszczyźnie duchowej
Pokusy – szczególnie silne, zachęcające do zła.
Myśli – sprośne, wulgarne, przeciw temu, co nadprzyrodzone.
Trudności w modlitwie, lekturze Pisma Świętego, niechęć do nawrócenia.
Koszmary senne, czasem połączone z widzeniami i silnym poczuciem obecności złego ducha (duszenie, dotyk, chwilowy paraliż).
Niechęć do sacrum, w tym:

Awersja wobec Boga, osób wierzących i duchownych (kapłanów, sióstr zakonnych).
Agresywne zachowania na tle religijnym i społecznym, nerwowe reakcje na czyjąś pobożność, praktyki duchowe i modlitwy (szczególnie za osobę dręczoną).
Niechęć, niemożność przystępowania do sakramentów, uczestniczenia we Mszy św., nabożeństwach.
Dziwne zachowania w czasie jedzenia pobłogosławionych posiłków (np. trudność spożycia posiłku z dodaną wodą święconą), także niechęć do noszenia poświęconej odzieży lub ubrań z wszytym poświęconym medalikiem.
Wstręt do sakramentaliów (błogosławieństwa, wody święconej, medalików i przedmiotów poświęconych, także wizerunków świętych postaci); nerwowe reakcje albo sztywnienie na dotknięcie relikwią świętego, poświęconym medalikiem. szkaplerzem; wstręt do krzyża, znieważanie rzeczy poświęconych, kościołów.

2. Na płaszczyźnie psychicznej i dotyczące zdrowia
Nagłe zmiany zachowań, trwałe zaniedbywanie się w obowiązkach, zmiana osobowości.
Depresja, utrzymujące się złe samopoczucie, próby samobójcze, samookaleczenia.
Zboczenie płciowe i perwersje seksualne.
Zdolności paranormalne, jasnowidztwo, znajomość spraw ukrytych, mówienie nieznanymi językami (których zniewolona osoba nigdy się nie uczyła).
Zakłócenia zdrowia szczególnie bóle głowy, żołądka, pleców, ścisk gardła, które nie daje się zdiagnozować ani wyleczyć.
Nadzwyczajna siła, szatańskie, okultystyczne symbole na ciele występujące podczas modlitwy, wypluwanie z ust (materializacja) przedmiotów związanych np. z magią.

3. Zjawiska w otoczeniu
Opresje – niewyjaśnione zjawiska, odgłosy pukania, słyszalne kroki, przemieszczanie się, pojawianie i znikanie przedmiotów, samoczynne otwieranie drzwi i okien, zjawiska typu poltergeist (tzw. duch-psotnik).
Zachowanie zwierząt domowych jakby wyczuwały czyjąś obecność (np. wpatrywanie się w jedno miejsce, ucieczka w przerażeniu).
Znajdowanie przedmiotów – niekiedy w poduszkach, materacach osób opętanych odnajduje się dziwne przedmioty, np. laleczki, figurki zwierząt lub ludzi, bryłki zakrzepniętej krwi, kosmyki włosów, odłamki metalu lub drewna które mogą świadczyć o odprawieniu guseł czy innych form czarów.

Pt gru 22, 2017 3:39 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Wszystko w tym przypadku sprowadza się do objawów punktu numer 2. Rozumiem, że twoim zdaniem equuleuss egzorcysta w tym przypadku nie może pomóc ?

Temat poruszałem wiele razy na różnych forach i w każdym przypadku kończyło się tak samo. Każdy rozwija się duchowo swoim tempem. Każdorazowa walka z opętaniem "duchowym" sprowadza się do oczyszczenia duchowego, zaburzania czyjejś egzystencji duchowej, a to rodzi konsekwencje karmiczne, bardzo negatywnie wpływają na naszą sytuację. Czyli wniosek prosty... Rozwijaj się duchowo.

Korespondowałem z watykanem. Tam dostałem krótka odpowiedź. Proszę niezwłocznie skierować się do najbliższego egzorcysty.

Spotkałem się z egzorcystą dwukrotnie. Po pierwszej wizycie dał mi do zrozumienia, że mam wybrać jedną z dróg. Brak wyboru powoduje to co się dzieje w moim otoczeniu. W moim mniemaniu świadomość jest warunkiem oswobodzenia się z wszelakiego opętania. Postanowiłem więc, że porozmawiam z księdzem jeszcze raz.

Sama ofiara czeka na kogoś kto ją uświadomi z tym co się dzieje. Egzorcysta to jedna z osób, która właśnie przez takie uświadomienie może bardzo szybko pomóc w tej sytuacji, która trwa już bardzo dułgo właśnie dlatego, że każdy patrzy z boku na to co się dzieje.

Sytuacja bardzo prosta gdyż doskonale wiem co nas dotyka. Prowadzę bloga z tematyką opętania oraz rozwojem duchowym. Zaznaczam, że pisanie bloga o tematyce opętań oraz wpływu innych osób w sferze duchowej to część mojej walki o rodzinę. Zaznaczam, że nie praktykuje, a całą wiedzę którą posiadam weryfikuję z tym co mnie otacza. Nigdzie jednak co ciekawe nie znalazłem pomocy. Każdorazowa prośba o pomoc przyniosła krótkotrwałe poprawy sytuacji. Niestety w wyniku braku jakichkolwiek działań negatywne sytuacje powtarzały się z nasiloną siłą.

Chętnie podzielę się moją historia i jeżeli jedyną drogą będzie KRZYK to bardzo proszę o pomoc w krzyczeniu ;]

[ciach.. strony o dziwnej treści (PW)]

Pt gru 22, 2017 5:32 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
marquro napisał(a):
Wszystko w tym przypadku sprowadza się do objawów punktu numer 2

Czyli Twoja żona posiada także takie obajwy jak...? -

Zboczenie płciowe i perwersje seksualne.
Zdolności paranormalne, jasnowidztwo, znajomość spraw ukrytych, mówienie nieznanymi językami (których zniewolona osoba nigdy się nie uczyła).
Zakłócenia zdrowia szczególnie bóle głowy, żołądka, pleców, ścisk gardła, które nie daje się zdiagnozować ani wyleczyć.
Nadzwyczajna siła, szatańskie, okultystyczne symbole na ciele występujące podczas modlitwy, wypluwanie z ust (materializacja) przedmiotów związanych np. z magią.

Ponieważ nic takiego nie wymieniłeś w opisie zachowania żony.

Cytuj:
W moim mniemaniu świadomość jest warunkiem oswobodzenia się z wszelakiego opętania.

Nie. Poza tym osoby opętane wchodzą w trans i nawet nic nie pamiętają, nie mają świadomości tego co się z nimi dzieje.

Cytuj:
strona mojego bloga:
strona na facebook:

Zajmujesz się ezoteryką? W takim razie nie dziwi stan żony.

So gru 23, 2017 3:20 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
equuleuss widzę, że usilnie starasz mi się udowodnić iż pomoc w moim przypadku jest niepotrzebna. Rozmowa sprowadza się do głupiego przekomarzania. Tak samo zachowują się ludzie promujący rozwój duchowy na różnych forach gdzie z początku szukałem pomocy.

marquro napisał(a):

Najtrudniejsza jest sama rozmowa z żoną o sytuacji gdyż powoduje straszną agresję.

equuleuss napisał(a):
2. Na płaszczyźnie psychicznej i dotyczące zdrowia
Nagłe zmiany zachowań, trwałe zaniedbywanie się w obowiązkach, zmiana osobowości.

Chodzi właśnie o trans, w który wpada a wszystko zaczyna się albo przy telefonie, albo przy codziennych obowiązkach domowych. Uwierz mi, że wystarczy przyjrzeć się takiemu zachowaniu i czasami ciary przechodzą z przerażenia. Wszystkiemu towarzyszy pociąganie nosem a niekiedy zdarza się, że wykonywane czynności są powielane (dublowane). Bardzo często gdy robimy coś razem czuje takie dziwne mrowienie w kroku.

Chciałem zaznaczyć, że zacząłem się interesować ezoteryką tylko i wyłącznie po to aby dowiedzieć się co się dzieje w moim domu. A na pierwszę informacje w internecie skierował mnie znajomy po rozmowie o problemach które mnie dotykają.

Żona sama przyznała, że wystarczy osoba która się tym zajmuje i potwierdzi właśnie to o czym rozmawiamy.

equuleuss napisał(a):
Nie. Poza tym osoby opętane wchodzą w trans i nawet nic nie pamiętają, nie mają świadomości tego co się z nimi dzieje.

So gru 23, 2017 11:46 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś jeszcze ma jakąś radę ? Czy ktoś wie do kogo się zgłosić kiedy wiemy, że najbliższe osoby stają się obiektem zainteresowania energetycznych powiązań, a wszelkie działania mające na celu zakłócanie kończą sie nieprzyjemnymi wypadkami. Przypominam, że nie chodzi o kolejne wsparcie duchowe tylko uświadomienie dotkniętych z czym mają do czynienia.

Jestem na etapie poszukiwania pomocy za granicą. Korespondowałem z Watykanem. Tam kazali szukać pomocy wśród najbliższych egzorcystów. Tak jak wspomniałem egzorcysta stwierdził, że nie podejmuje się czegoś co go przerasta. Psycholog stwierdził, że problem rozwiążemy normalnymi metodami. Odbudowy więzi poprzez zbliżanie się do siebie. Niestety po 2 dniach bardzo wyraźnej poprawy wszystko wraca do stanu poprzedniego, a do tego agresja narasta. Rozmawiałem również z wieloma osobami na różnych grupach poruszających tematy rozwoju duchowego oraz jak można oddziaływać na ludzi stosując różnego rodzaje techniki (chodzi o trans właśnie).

Mam zamiar opisać pomoc jaką otrzymałem oraz to jak się moja sytuacja zmieniła i dalej korespondować z Watykanem oraz z ludźmi za granicą. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że każda pomoc sprowadza się do zrozumienia problemu współczucia i na tym się kończy. Sam problem istnieje dalej, wręcz się pogłębia, a wszyscy kierują w stronę rozwoju duchowego.

Dziękuję za dyskusję. Bardzo proszę o POMOC !![ciach.. prywatny mail]

[ciach.. adres bloga.. Pracujemy nad zmianami w Regulaminie dotyczącymi m.in. reklamowania swoich blogów - nowicjusze proszeni są o cierpliwość]

WIEDZA i ŚWIADOMOŚĆ to co najjważniejsze

[ciach.. strona kierująca w stronę ezoteryki? ]

EGO = 1/WIEDZA - Czyli iw większa widza i świadomość tym ego staje się słabsze. Jedynym problemem zostaje dotarcie do osoby...

Ostatnio edytowano Pn lut 05, 2018 1:07 pm przez PeterW, łącznie edytowano 2 razy

szatkowanie na czerwono

Pn lut 05, 2018 11:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pewno wiesz czego żądasz?
A mianowicie ucięcia definitywnego tego co się trudnego dzieje.
To zrozumiałe w takich okolicznościach.
Tylko że tak zadziałać w sposób nadzwyczajny, może tylko Bóg jeśli jest ku temu konieczność.
Ludzie nie mogą robić blokad w czyimś rozumowaniu, w jego głowie.
Dlatego dostałeś wskazuwkę z pójściem do egzorcysty.
Trudno tu coś więcej doradzać. Innych nadzwyczajnych a zarazem skutecznych i nie pogarszających stanu działań trudno szukać.
Wiem że obawiasz się trałmy po egzorcyzmowaniu, dla twej partnerki. Jednak niesłusznie bo takie osoby o tym potem nie pamiętają, tak to jest opisywane.
Więc boisz się swojej trałmy, że do tego zmierzasz by była skuteczna pomoc w tym względzie.
To tylko podpowiedź.
Do przemyślenia byś wiedział na czym stoisz.
Niczego tobie nie sugeruję.
Liczę na to że sam jeszcze trzeźwo myślisz.

Pn lut 05, 2018 1:45 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Dzięki za odpowiedź WitoldM. Swoje zrozumiałem...

Cieżko mówić o trzeźwym myśleniu w takiej sytuacjii. Bardzo przykro również, że ucinacie linki z takim zbiorem informacji jaki jest na moim blogu. Nie ma tylu informacji w jednym miejscu dla osób poszukujących odpowiedzi. To przecież nie promowanie ezoteryki.

Świadomość(Wolna Wola) vs. New Age. - Naruszanie tożsamości, przestępstwa astralne. O tym się nie mówi. A powinno...

Pn lut 05, 2018 10:08 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
marquro napisał(a):
Chciałem wspomnieć, że szukam pomocy od dawna. Egzorcysta stwierdził że nie podejmuje się czegoś co go przerasta. Na ten portal zostałem skierowany ze stronki poruszającej temat wyboru odpowiedniego egzorcysty.

Czy ktoś mógłby takowego polecić?

Więc twierdzisz że egzorcysta się wystraszył, ciekawe a nawet bardzo ciekawe tym bardziej że stwierdzasz:
-Potrafię z tym żyć i radzić sobie z takim stanem rzeczy-

egzorcystę to przerasta a ty nad tym panujesz

i do tego szukasz czytelników na swojego bloga

to może zostawię to bez komentarza

Cz lut 08, 2018 10:46 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
marquro napisał(a):
Korespondowałem z watykanem. Tam dostałem krótka odpowiedź. Proszę niezwłocznie skierować się do najbliższego egzorcysty.

Spotkałem się z egzorcystą dwukrotnie. Po pierwszej wizycie dał mi do zrozumienia, że mam wybrać jedną z dróg. Brak wyboru powoduje to co się dzieje w moim otoczeniu. W moim mniemaniu świadomość jest warunkiem oswobodzenia się z wszelakiego opętania. Postanowiłem więc, że porozmawiam z księdzem jeszcze raz.

W swoim profilu podajesz
i piszesz, że korespondowałeś z Watykanem i spotkałeś się z egzorcystą dwukrotnie. Czy poszedłeś do egzorcysty katolickiego? Jak to jest z wyznawcami innych kościołów chrześcijańskich, czy innych religii? Czy oni mogą bez przeszkód iść do katolickiego egzorcysty i prosić o posługę? Czy nie wiązałoby się to z tym, że powinni jednak uznać nauczanie Kościoła Katolickiego, by posługa egzorcysty wobec nich miała sens? Może Tobie chodziło tylko o rozmowę, ale rozmowa to chyba raczej nic nie zmieni w wymiarze praktycznym problemu, poza nabyciem wiedzy dot. tego, co egzorcysta katolicki ma do powiedzenia na temat Ciebie interesujący.

Do poczytania http://www.adonai.op.opoka.org.pl/upload/ALL0x12cd689fgc/JEZUSCHRYSTUSDAWCAWODYZYCIA.rtf

Cz lut 08, 2018 11:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Marguro
Na pewno to przykre, lecz samo czytanie dla wielu innych ludzi, może być wodą na młyn z ich innymi problemami.
Nie będą oni szukać rozwiązań polubownych, a radykalnych.
Więc chciał czy nie, nie można ich tym karmić.
Tego wymaga odpowiedzialność za słowo, a taką tu mają moderatorzy na tym forum.
Bo my piszący mamy w tym co piszemy, zwykle siebie tylko na myśli. Dla nas to zrozumiałe, nie widzimy zgrożenia w tym co piszemy dla innych.
To ogranicza przekaz, lecz jest on bezpiecznięjszy dla innych.
Ci kturych takie sprawy dotykają mają trudniej znaleźć odpowiedzi. Lecz jest zasada by najpierw nie szkodzić, potem dopiero pomagać, w tej kolejności nie odwrotnie.
Bo by były to syzyfowe prace, jednej osobie pomagamy, a inne na tym tracą i tak bez końca.
Zło należy ucinać w zarodku, to najważniejsza zasada w tym względzie, w takiej komunikacji pomiędzy nami.

Pt lut 09, 2018 10:10 am
Zobacz profil WWW