Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sty 24, 2018 11:06 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Swiadomosc zawiniona - grzechy główne. 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Swiadomosc zawiniona - grzechy główne.
Kiedyś prawie całkowicie zaniedbywałem swoją wiarę. Więc czy jak nie zwracałem uwagi na grzechy główne i często zdarzało mi się je łamać w ciężkiej materii ale nieświadomie to musze wracać do tego na spowiedzi? Przeczytałem kiedys, że grzechy zapomniane wyznaje się dlatego, żeby nie było wątpliwości, że coś się chciało zataić - czy jakoś tak, nie pamiętam. Ja nie chcę niczego zataić ale nie chcę też wracać do przeszłości. Co mam zrobić?

Cz sty 04, 2018 9:13 pm
Gaduła
Gaduła

Post Re: Swiadomosc zawiniona - grzechy główne.
Krystian napisał(a):
Kiedyś prawie całkowicie zaniedbywałem swoją wiarę. Więc czy jak nie zwracałem uwagi na grzechy główne i często zdarzało mi się je łamać w ciężkiej materii ale nieświadomie to musze wracać do tego na spowiedzi? Przeczytałem kiedys, że grzechy zapomniane wyznaje się dlatego, żeby nie było wątpliwości, że coś się chciało zataić - czy jakoś tak, nie pamiętam. Ja nie chcę niczego zataić ale nie chcę też wracać do przeszłości. Co mam zrobić?

Chłopie idz do spowiedzi i na wstepie zaznacz kapanoiw że masz skrupuly i że sie meczysz w wielu sprawach i zeby Ci pomogł...
nie forum i nie interenet,..

Cz sty 04, 2018 9:19 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Swiadomosc zawiniona - grzechy główne.
Krystian - dlaczego nie odpowiedziałeś merss na jej pytanie? Tak czy siak - ZAMYKAM

Cz sty 04, 2018 9:27 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ]