Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt gru 14, 2018 12:59 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1006 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 68  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kącik towarzyski
No i historia zatoczyła znowu koło - coraz szybsze te obroty - a wątek do sprzątania. Skoro krzysiekniepieklo nawet nie pozoruje rozmowy chociażby o nim ale wziął się za nauczanie, głoszenie, zapowiadanie, informowanie - czy jak tam to określić - czego to on nie robi a co robi. I bzdurzy już bez krempacji.

So lis 18, 2017 2:51 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
krzysiekniepieklo napisał(a):
Wiesz, ta kura to nie zaznała innego życia, a wydaje jej się, że poznała cały świat

Chciałbyś... I w zasadzie ja też bym chciałam - rzecz jasna z innych powodów. Ale fakty są inne, ty znowu bzurzysz intensywnie. A skoro porównaleś mnie do kury to zapewne zrozumiesz że nie mogę mieć zbyt wiele cierpliwości dla takiego jaja jak ty co ze swoich ograniczeń czyni cnotę. Bo jako kura kiedyś też musiałam być jajem i jak widzisz to stan przejściowy i z niego się wychodzi.

Dobrze kombinujesz bergabotka. Kurnik można opuścić jako jajo. Podałem Ci sposób, jak takim jajem się stać. Trzeba się narodzić na nowo ( Jan 3)
Co do kawiarenki, to możesz usiąść z kim chcesz i rozmawiać z kim chcesz. Do swojego domu nie musisz mnie wpuszczać.

So lis 18, 2017 3:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kurnik można opuścić jako jajo. Podałem Ci sposób, jak takim jajem się stać. Trzeba się narodzić na nowo ( Jan 3)
Co do kawiarenki, to możesz usiąść z kim chcesz i rozmawiać z kim chcesz. Do swojego domu nie musisz mnie wpuszczać.

Tu katolicy są gospodarzami - to określa kierunek dyskursu. Jakoby jest tu kilka osób do ciebie porównywalnych - możliwe, wszystko zależy od kryterium jakiś się przyjmie. W końcu można by rzec że ty i ja jesteśmy tacy sami - bo mamy wszak po dwie ręce i nogi. Ale pomijając wszystko inne tobie brak jakiejkolwiek przyzwoitości i najmniejszych najmniejszych oporów by "molestować" - bo inaczej tego nie można określić - innych swymi naukami czy tego chcą czy nie. Napisałam ci już - na co liczysz ode mnie jeśli nie na kopa?

So lis 18, 2017 4:58 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
Kurnik można opuścić jako jajo. Podałem Ci sposób, jak takim jajem się stać. Trzeba się narodzić na nowo ( Jan 3)

Tu katolicy są gospodarzami - to określa kierunek dyskursu. Jakoby jest tu kilka osób do ciebie porównywalnych - możliwe, wszystko zależy od kryterium jakiś się przyjmie. W końcu można by rzec że ty i ja jesteśmy tacy sami - bo mamy wszak po dwie ręce i nogi. Ale pomijając wszystko inne tobie brak jakiejkolwiek przyzwoitości i najmniejszych najmniejszych oporów by "molestować" - bo inaczej tego nie można określić - innych swymi naukami czy tego chcą czy nie. Napisałam ci już - na co liczysz ode mnie jeśli nie na kopa?

Co do kopniaków, to opowiem Ci historię z księdzem na rekolekcjach. Zdaje się, że nie byłem jeszcze prorokiem. Nie, jednak chyba już byłem. Było tak. Przyjechał ksiądz z Łotwy na te rekolekcje. Pierwsze iskry się sypnęły właśnie na styku z tym księdzem. On też widocznie bardzo bywał na rekolekcjach nakręcony i można powiedzieć, że takie rekolekcje kochał.
Ja na adoracji miałem taki nacisk żeby mu powiedzieć, że Bóg go posłał na Łotwę i tam miał służyć. Zostawił swoje owce i przyjechał do owiec, które mu jedzą z ręki i że Bogu to się nie podoba. To chyba było moje pierwsze wystąpienie w takiej roli. Trochę miałem cykora ale poszedłem do niego i mu to powiedziałem. Zaczął tłumaczyć, jak to się on poświęca. Przerwałem mu i powiedziałem - jeśli jesteś pewien, że to nie pochodzi od Boga, to kopnij mnie w tyłek i się wypiełem. Bez namysłu kopnął mnie w tyłek. Później żona się mnie pytała, co ja mu naopowiadałem, bo widziała go jak gdzieś w kącie płakał. Wtedy zrozumiałem jakie nagrody mnie czekają za moje prorokowanie. Może nie uwierzysz ale się cieszyłem.

So lis 18, 2017 6:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wtedy zrozumiałem jakie nagrody mnie czekają za moje prorokowanie. Może nie uwierzysz ale się cieszyłem.

No proszę, a teraz jedynie histerie, lamenty i płacze jak to ci ciężko juź albo co będzie z tobą. Regres jednym słowem. I na dodatek cały czas tu sucho - no ale już ustaliliśmy że robisz wszystko na niby, aby - aby i jak rak - byle jak.
Kto sieje wiatr ten zbiera burze. Kto szuka ten znajdzie. Prosisz o kopa, dostajesz kopa. Proste.

So lis 18, 2017 6:46 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
To gdzie się możemy umówić? Wolał bym trochę bardziej intymnie jak tam na rekolekcjach.

So lis 18, 2017 7:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Roztropność nakazuje by z molestantem nie spotykac się w miejscach innych niż publiczne. A sekciarza należy się wystrzegać - jak pisze św. Pawel. Trudna sprawa. Bycie panną ma plusy dodatnie i plusy ujemne. Ten jest ujemny - nie ma kto mnie wyręczyc i tym kopem o który się prosisz - a doprosić nie możesz - zająć.

So lis 18, 2017 7:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Krzysztofie, myślę że straciłeś kontakt z rzeczywistością, z tego co piszesz nie leczysz się i nie kontrolujesz, a stan psychozy i urojeń postępuje, w schizofrenii dość częste jest tło religijne. Twoje wypowiedzi traca spójność, sa odrealnione, nie wiadomo nawet co jest wytworem Twojej fantazji, wyobraźni czyli urojeń a co jest rzeczywistą sytuacją. Zaprzeczasz sam sobie i nie masz rozeznania nawet w jakim stanie się znajdujesz, a Twoja bezkrytyczna postawa może świadczyć o głębokim stanie psychozy.

A Szatan wykorzystuje wszystko co tylko może wykorzystać aby siać zamęt, w tym może również wykorzystywać osobę chorą psychicznie aby zwodzić i rozsiewać fałszywe ''nauki''.

So lis 18, 2017 7:44 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
To co, chcesz powiedzieć, źe jak bym się leczył psychiatrycznie, to byłbym dla Ciebie bardziej wiarygodny? Nie obrazisz się, jak powiem Ci to samo?

So lis 18, 2017 9:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja chyba mówiłem, źe mam walczyć? Nie? No to teraz mówię. Mam walczyć z szatanem.
Na razie mu służysz.

So lis 18, 2017 11:03 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Chodź Barney na ring, bo merss dopiero co tu sprzątała. Wybiję Ci te ząbki jadowe i wrócisz do zdrowia.

So lis 18, 2017 11:17 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Krzysztofie, to nie jest jakaś moja osobista niechęć do Ciebie. Ty jesteś chłopie biedny, bo albo jesteś chory, albo gorzej - zwiedziony.
Niejeden już uwierzył że jest prorokiem - wbrew temu, jakie są reguły rozeznawania proroków.
Nie masz nic z proroka - masz wszystko z fałszywego proroka.

Mam nadzieję, że Twoja służba diabłu jest z Twojej strony nieświadoma - ale nawet jesli, nadal pozostaje służbą diabłu.

So lis 18, 2017 11:38 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney; postawiłeś tezę, tylko nie przedstawiłeś żadnych dowodów. Skoro nie możesz przedstawić żadnych dowodów, to możesz powiedzieć co najwyżej, " ja tak uważam"
Jeśli twierdzisz bez dowodów, to jesteś tylko oszołomem.
Jeśli znajdziesz, gdzie zaprzeczyłem Jezusowi, to obalisz mnie jako proroka, bo Bóg nie może sobie zaprzeczyć. Jak chcesz obalać to , co powiedział Jezus, słowami ludzi, to jesteś delikatnie mówiąc niepoważny.

N lis 19, 2017 12:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sam obalasz się jako rzekomy prorok, występując przeciw nauce Kościoła.
Żadnego innego dowodu nie trzeba.
Przy tym Twój widoczny na forum narcyzm, widoczne pragnienie do bycia w centrum - to małe miki.
Prorok który występuje przeciw nauce Kościoła nie jest prorokiem Boga.
To nieomylne kryterium.
Przykro mi, ale - świadomie czy nie - jesteś współpracownikiem diabła.

N lis 19, 2017 12:43 am
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
ciach offtop -J

N lis 19, 2017 1:06 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1006 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 68  Następna strona