Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So gru 15, 2018 5:05 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości. 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Tatuaż nawiązujący do artysty w przyszłości.
Krystian napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Krystian napisał(a):
Chcę sobie kiedys zrobić tatuaż nawiązujący do niego.

Ale zdajesz sobie sprawę z faktu, że tatuaż jest na całe życie (chyba, że wydasz sporo kasy na operację plastyczną w celu jego usunięcia)? Dziś podoba Ci się muzyka tego rapera, a co będzie za rok czy 10 lat?

""Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan!" (Kpł19, 28)."

Zastanawiam się czy to moralne.. Ale to Stary Testament.

Lepiej się zastanów nad tym, czy chcesz mieć taką ozdobę na całe życie, bo dzisiaj Ci ten raper pasuje, a za pięć lat możesz się śmiać z tego, jaki miałeś gust za młodu.

Cytuj:
Yarpen - pisałem że masz się nie wypowiadać ale jeśli będziesz pisał tak jak teraz to nie widzę problemu.

Jak nie chcesz, abym się wypowiadał, to napisz pytania na PW do wybranych osób. W wątkach, które są zakładane publicznie, mam pełne prawo się wypowiedzieć nawet jak Ci się to nie podoba.

So paź 06, 2018 10:42 am
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Parę lat temu byłem fanem MJ.
Już nim nie jestem ale nadal uważam że był wielkim człowiekiem i królem popu.
Z twórczością X'a spotkałem się ok. 1,5r temu. Wtedy słuchałem wulgarnych piosenek więc pewna przypadła mi do gustu. W ostatnim czasie X zmienił styl.
Kawałek Jocelyn Flores różni się od np King Of The Dead.
Jest spokojniejsza.

https://youtu.be/UK8FRDSkTq4
Polecam przesłuchać od 2:14.

So paź 06, 2018 11:11 am
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Krystian napisał(a):
Jest tu może ktoś kto interesuje się twórczoscia rapera XXXTentacion?

Bardzo mnie zainspirował. Mimo tego jaki był i że niektóre jego piosenki nie przypadły mi do gustu przez tekst to przez niektóre jeszcze bardziej podziwiam tego artystę. Miał on różne tatuaże. Został zastrzelony w tym roku. Był dla mnie mega człowiekiem. Chcę sobie kiedys zrobić tatuaż nawiązujący do niego. Tylko jaki? Taki jak on? Jakis cytat z piosenki? Jego nazwę?

Nie pomoże na problemy, a zaszkodzi. Absolutnie odradzam, polecam psychologa - w realu.
Krystian, dla mnie Twoja obecność na Forum jest wołaniem o pomoc :!: Twoje posty emanują cierpieniem... Daj sobie pomóc, zacznij od szczerej rozmowy z mamą.

Wt paź 09, 2018 9:01 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
pogoda napisał(a):
Krystian napisał(a):
Jest tu może ktoś kto interesuje się twórczoscia rapera XXXTentacion?

Bardzo mnie zainspirował. Mimo tego jaki był i że niektóre jego piosenki nie przypadły mi do gustu przez tekst to przez niektóre jeszcze bardziej podziwiam tego artystę. Miał on różne tatuaże. Został zastrzelony w tym roku. Był dla mnie mega człowiekiem. Chcę sobie kiedys zrobić tatuaż nawiązujący do niego. Tylko jaki? Taki jak on? Jakis cytat z piosenki? Jego nazwę?

Nie pomoże na problemy, a zaszkodzi. Absolutnie odradzam, polecam psychologa - w realu.
Krystian, dla mnie Twoja obecność na Forum jest wołaniem o pomoc :!: Twoje posty emanują cierpieniem... Daj sobie pomóc, zacznij od szczerej rozmowy z mamą.

A dlaczego zaszkodzi?
Majac na mysli kiedys mam na mysli 18-21 lat.

Wt paź 09, 2018 3:16 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2