Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt wrz 21, 2018 2:41 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3811 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 255  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Nieco z innej beczki.
Patrząc tu viewtopic.php?f=11&t=6957&start=570 -przedstawiają się, podają imię, nawet mówią gdzie mieszkają, obiecują, że będą dyskutować i co? i nic. :chat:
Mija jeden miesiąc - trzy, na koncie jeden- góra trzy posty, sprawdziłam. To się nie przedstawiam.

Pn lis 27, 2017 10:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
mareta napisał(a):
Nieco z innej beczki.
Patrząc tu viewtopic.php?f=11&t=6957&start=570 -przedstawiają się, podają imię, nawet mówią gdzie mieszkają, obiecują, że będą dyskutować i co? i nic. :chat:
Mija jeden miesiąc - trzy, na koncie jeden- góra trzy posty, sprawdziłam. To się nie przedstawiam.

Mareto ja także zastanawiam się, gdzie są ci ludzie?
Straszno tutaj czy śmieszno? :D

Śr lis 29, 2017 10:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie wiesz? To tajemnica Poliszynela. Przecie codziennie niektórzy moderatorzy dokladają nowe nicki. Taka uroda tego forum. Taka sama kreatywna księgowość jak w szpitalach. Statystyk szpitalnych w tym zakresie też nie znamy.

Śr lis 29, 2017 10:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Spokojnie. Przyjdzie czas (albo temat dla nich ważny) to napiszą post. Nie każdy jest takim forumowym nałogiem jak ja :)

Śr lis 29, 2017 10:39 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: "Program 500+"
Jockey napisał(a):
Boro
Zachowujesz się jak zwyczajny troll. Najpierw rzuciłeś tezę a jak cię YZ poprosił o udowodnienie to pojechałeś adpersonam. Taka postawa nie jest akceptowana na naszym forum. Albo udowodnisz swoją tezę, albo wycofasz się i przeprosisz za pomówienia, albo polecą kary regulaminowe.

Kogo pojechałem ad personam, drogi Jockeyu, bo chyba jedynie siebie. Dyskutuję z Tobą oraz z ZYLem, do was skierowałem tę tezę i na wasze argumenty odpowiadam. Mam prawo nie wchodzić w dyskusję z pewnymi użytkownikami, jeśli nie mam na to ochoty. O ile się nie mylę regulamin tego nie zabrania, więc to Ty powinieneś mnie przeprosić za nazwanie trollem.
Karać możesz sobie kogo chcesz. Nie zabronię Ci tego. Nie raz już udowodniłeś, że robisz to według własnego widzimisię.

Pn gru 18, 2017 12:20 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Boro napisał(a):
Jockey napisał(a):
Boro
Zachowujesz się jak zwyczajny troll. Najpierw rzuciłeś tezę a jak cię YZ poprosił o udowodnienie to pojechałeś adpersonam. Taka postawa nie jest akceptowana na naszym forum. Albo udowodnisz swoją tezę, albo wycofasz się i przeprosisz za pomówienia, albo polecą kary regulaminowe.

Kogo pojechałem ad personam, drogi Jockeyu, bo chyba jedynie siebie. Dyskutuję z Tobą oraz z ZYLem, do was skierowałem tę tezę i na wasze argumenty odpowiadam. Mam prawo nie wchodzić w dyskusję z pewnymi użytkownikami, jeśli nie mam na to ochoty. O ile się nie mylę regulamin tego nie zabrania, więc to Ty powinieneś mnie przeprosić za nazwanie trollem.
Karać możesz sobie kogo chcesz. Nie zabronię Ci tego. Nie raz już udowodniłeś, że robisz to według własnego widzimisię.

Chodziło mi o twoja wypowiedz do YZ.
Po nim pojechałeś m. in. Powiedział sprawdzam co do twoich tez i rozpoczął się twój atak i unikanie odpowiedzi. Wzywam cię do odniesienia się do tego co YZ cię prosił czyli o dowody do tezy która postawiłeś. A jak nie to należy przeprosić i odwołać kłamstwa które głosiłeś a jak tego nie uczynisz to będzie ostrzeżenie za trolling.
Chyba dokładnie się wypowiedziałem. Masz 2 wyjścia żeby z sytuacji wyjść z twarzą. Dopiero brak twojej reakcji spowoduje działania moderatorskie. Masz czas do jutra.

Pn gru 18, 2017 4:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kłamiesz. Nie zaatakowałem personalnie żadnego adwersarza. Z niektórymi osobami nie mam ochoty dyskutować i mam do tego prawo. Regulamin nie zabrania ignorowania pytań, na które nie chce mi się odpowiadać ani postów użytkowników z którymi według mnie dyskusja nie ma sensu. Gdyby tak było, musiałbyś ukarać pół tego forum, w tym samego siebie i chyba wszystkich moderatorów.
Do YZ nic nie pisałem, więc nie obowiązku reagować na jego głupie pytania.
Jeśli pomimo braku złamania regulaminu chcesz mi dać ostrzeżenie, to śmiało. Twoja stronniczość jako moderatora jest już niemal legendarna. Tylko ją potwierdzisz.

Pn gru 18, 2017 4:15 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Forum publiczne ma taką zaletę (dla ciebie wadę) że każdy może zadać ci niewygodne pytanie a na takie skoro stawiasz tezę masz obowiązek odpowiedzenia. No chyba, że tak jak w tym przypadku nie masz argumentów i zaczynasz trollować

Pn gru 18, 2017 10:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
masz obowiązek odpowiedzenia

Nie mam ochoty wchodzić w pyskówki z Tobą. Jesteś żałosny. Bez odbioru.

Pn gru 18, 2017 11:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Doskonale cię rozumiem. Jakoś musisz wybrnąć z sytuacji braku argumentów gdy cię złapano na gorącym uczynku.
Cóż tylko potwierdziłeś moje i YZ zarzuty o trolling.

Pn gru 18, 2017 11:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TE bajeczką dla dorosłych?
King napisał(a):
,,To znikanie to iluzja...'' ale o co chodzi? ;) Jak widać cytujesz bez ładu i bez składu bo specjalnie to robisz i tyle.

Niemożliwe, żebyś nie wiedział o co chodzi, bo musiałbyś być totalnym imbecylem.
Zakładam więc, że jesteś tylko trollem.

P.S.
Niech ktoś zbanuje tego pajaca. Przecież widać, że to gimbaza, która się nudzi.

Pt gru 29, 2017 12:43 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Post Re: TE bajeczką dla dorosłych?
Chyba ci mówiłem żebyś się nauczył cytować, wyrywasz mniejszy fragment i myślisz że jesteś taką (ciach adpersonam -J)
Pewnie nawet nie przeczytałeś nic o mnie a jakbyś przeczytał to byś wiedział że jestem nieco straszy niż ,,gimbaza''

So gru 30, 2017 5:47 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Za tego ,,pajaca'' ateista też powinien odpowiedzieć. Ja go nie obrażałem, cytował wybrane przez siebie fragmenty mojej wypowiedzi tak żeby mnie ośmieszyć i mi ubliżył(jesteś żałosny Irbi ale czasami tak bywa i trzeba się z tym pogodzić) na co on liczy? że się rozpłacze? oleje to? nie! prawdy to on nie szuka, ateiści są zamknięci na prawdę. Ponieważ uważa mnie za gimbazę(ciekawe czy ktoś w wieku gimnazjalnym pisze tak jak ja) wniosek jest tylko jeden, on nawet nie wie z kim pisze.

Pn sty 01, 2018 9:46 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jest taki piękny tekst biblijny o tym, że celnicy i cudzołożnice wejdą przed tzw wierzącymi do królestwa Bożego. Inny natomiast fragment (Mt 21, 28 - 31) mówi o przyzwyczajeniu do bycia wierzącym. To przyzwyczajenie sprawia, że wierzący może klepać paciorki, ale nie bierze odpowiedzialności za swe życie. A jeszcze inny fragment (Mt 21, 45 - 46) traktuje o ludziach, którzy nie widzą związku między swoimi grzechami i postępowaniem. Większą tragedią niż poszukujący ateizm (to postawa) jest nieśwaidomość, ignorancja, nieumiejętność widzenia siebie w prawdzie, czyli ślepota.

Po owocach poznaje się drzewo. Patrz jakie są efekty postępowania człowieka a nie deklaracja wyznaniowa, czy nawet wykształcenie teologiczne.
Irbisola drażni to wszystko co przypisuje głupocie, jest w tym szczery. Akcentuje więc ją. Mnie też umieścił w tym zbiorze. Jak widzi tak porządkuje. Kiedy uznaję, że to licentia poetica, pozostawiam lub wycinam. Poeci są drażliwi, więc pewnie przerzucę się na pierwszą opcję. :)

Pn sty 01, 2018 11:13 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ma mnie za Pajaca...chyba się muszę napić...

Wt sty 02, 2018 12:33 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3811 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247 ... 255  Następna strona