Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr lis 22, 2017 2:43 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 781 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Następna strona
 Rozmowy niedokończone. 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Rozmowy niedokończone.
W takim razie Jockey będzie czynił swoją powinność. Czasem czas jest dobrym lekarzem. Jeśli nic się nie zmieni, najprawdopodobniej przyjdzie kolej na mnie. Napisałam, że widzę możliwość, z której nigdy nie korzystaliśmy, ponieważ nie było takiej potrzeby.

N wrz 03, 2017 3:24 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
krzysiekniepieklo napisał(a):
Moderacja; To o co prosicie, to dla mnie nie jest możliwe. Ja po prostu nie mogę się zrzec władzy nade mną mojego proboszcza, mojego biskupa i mojego papieża.

Okłamujesz sam siebie. Nie jesteś posłuszny papieżowi, biskupom i prezbiterom, bo odrzuciłeś nauczanie Kościoła, potwierdzone dogmatycznie, na temat władzy odpuszczania grzechów, którą mają prezbiterzy i biskupi.
Niestety, ale nie będziesz w pełnej łączności z papieżem dopóki będzie istniał choć jeden dogmat, który negujesz.

Mój blog: www.yarpen-zirgin.pl

N wrz 03, 2017 3:41 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Moderacja; To o co prosicie, to dla mnie nie jest możliwe. Ja po prostu nie mogę się zrzec władzy nade mną mojego proboszcza, mojego biskupa i mojego papieża. To tak jak by Jezus zrzekł się władzy tych, którzy chcieli go ukrzyżować. Jezus przyjął krzyż. Ja od krzyża nie mogę się uchylać. Powiecie, że jestem śmieszny - wiem. To nie Wy ale władza Kościoła ma mnie osądzić. Wy w tym temacie nie macie żadnej władzy. Możecie co najwyżej mnie wyrzucić. Przepis przytoczony przez Jockeya nie pozwala Wam zmuszać mnie do zmiany deklaracji.

Pomagamy ci stanąć w prawdzie a innym zapewniamy, że status katolik w pełnej łączności z papieżem mają ci którzy swoimi tekstami nie sprzeciwiają się katolickiemu nauczaniu.
Co do posłuszeństwa to pokazaliśmy ci cytując twoje wypowiedzi, że dawno wypowiedziałeś posłuszeństwo.
My chronimy czytających, żeby nie pomyśleli że twoje poglądy mają cokolwiek wspólnego z nauczaniem Magisterium.
Masz czas jutro do 15. Jak nie uczynisz tego to zrzekniesz się możliwości pisania na forum na 2 tygodnie. Decyzja należy do ciebie.

N wrz 03, 2017 3:52 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
I sprawy ogólne
Pkt.2
Deklarację uznaje się za ważną, dopóki wypowiedzi użytkownika nie są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się udziela.

Ważność mojej deklaracji gwarantuje mi ten podpunkt regulaminu.
Jeśli przedstawicie, że moje wypowiedzi są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się wypowiadałem, to wtedy możecie dopiero zakwestionować moją deklarację. Wykładnią jest regulamin. To jest jedyny przepis w regulaminie, który pozwala kwestionować moją deklarację.
Jeśli podważacie moją deklarację, to zastanówcie się, czy wasze deklaracje nie można podważyć w ten sam sposób.

Co do sposobu postawienia sprawy, to to co robicie, to jest zwykły szantaż zabroniony regulaminem. Za podobne postawienie sprawy grożono mi ostrzeżeniem. - Jockey, dasz sobie ostrzeżenie?

N wrz 03, 2017 4:05 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
I sprawy ogólne
Pkt.2
Deklarację uznaje się za ważną, dopóki wypowiedzi użytkownika nie są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się udziela.

Jeśli przedstawicie, że moje wypowiedzi są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się wypowiadałem, to wtedy możecie dopiero zakwestionować moją deklarację. Wykładnią jest regulamin.

Krzysiu
z Regulaminu:

Cytuj:
4. Za bezpośrednie egzekwowanie i interpretację regulaminu na forum odpowiedzialni są moderatorzy. Decyzja każdego moderatora jest wiążąca. Twoja własna interpretacja regulaminu nie uprawnia Ciebie do łamania tej decyzji.

Cokolwiek byś nie wywijał, ultimatum Jockeya obowiązuje. I jest to zdanie całego grona moderatorów. Po prostu pogódź się z tym.

N wrz 03, 2017 4:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Za interpretację regulaminu odpowiadają moderatorzy. Ich postanowienia są wiążące dla użytkownika. Sprawy trudniejsze/niejednoznaczne podejmują wspólnie a punktem odniesienia jest dobro wspólne. Jeśli użytkownik uważa postanowienie za krzywdzące ma otwartą drogę odwoławczą. Mieliśmy już raz taki problem, ale zakończyl się ugodą.
Ty widzisz tylko siebie, modzi patrza na dobro wszystkich użytkownków tego miejsca. Twoje też.

N wrz 03, 2017 4:28 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
I sprawy ogólne
Pkt.2

Jeśli przedstawicie, że moje wypowiedzi są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się wypowiadałem, to wtedy możecie dopiero zakwestionować moją deklarację. Wykładnią jest regulamin.

Krzysiu
z Regulaminu:

Cytuj:
4. Za bezpośrednie egzekwowanie i interpretację regulaminu na forum odpowiedzialni są moderatorzy. Decyzja każdego moderatora jest wiążąca. Twoja własna interpretacja regulaminu nie uprawnia Ciebie do łamania tej decyzji.

Cokolwiek byś nie wywijał, ultimatum Jockeya obowiązuje. I jest to zdanie całego grona moderatorów. Po prostu pogódź się z tym.

Wasza odpowiedzialność za interpretację jest oczywista. Tylko nie wiem, czy dobrze rozumiecie słowo " odpowiedzialność". Bynajmniej nie oznacza to słowo na przyzwolenie do dowolnej interpretacji regulaminu ale raczej zachęca do poważnego potraktowania regulaminu i zastanowienia się nad konsekwencjami nieprawidłowej interpretacji regulaminu.
Z waszymi decyzjami się pogodzę ale będę się od nich odwoływał.
Regulanin już od dawna macie w niepoważaniu, bo nieustannie oskarżacie moją wiarę, chociażby oskarżając mnie o świętokradztwo. To też w regulaminie jest zabronione.
Prześladujecie mnie bez powodu. Ja nie narzucam nikomu jak ma wierzyć. Ja przedstawiam jak ja wierzę. Wy moją wiarę krzyżujecie.

N wrz 03, 2017 4:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Facet, swoje odstępstwo od wiary katolickiej potwierdziłeś wielokrotnie chociażby negacją dogmatu o tym, że prezbiterzy i biskupi mają władzę odpuszczania grzechów. Pretensje o to, że moderatorzy domagają się od ciebie, abyś przestał okłamywać użytkowników forum co do swojej przynależności wyznaniowej, możesz mieć wyłącznie do siebie. Przestań zwalać winę za to na nich.

Aha...
Cytuj:
Regulanin już od dawna macie w niepoważaniu, bo nieustannie oskarżacie moją wiarę, chociażby oskarżając mnie o świętokradztwo.

Z racji na odstępstwo od wiary, którego się nie wyrzekłeś, każda Twoja spowiedź jest nieważna. W konsekwencji świętokradztwem jest również każda Twoja Komunia Święta, do której przystępujesz.

Mój blog: www.yarpen-zirgin.pl

N wrz 03, 2017 4:54 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Krzyś. Reakcje są tak ostre i nierzadko osobiste, bo przedstawiasz się jako katolik w pełnej łączności z papieżem. Napisano Ci, ze nie o poglądy idzie, ale o to, że je przypisujesz Kościołowi katolickiemu. Nikt nie oczekuje od Ciebie zmiany poglądów, ale zmiany wyznania w profilu, bo odwracając naukę Kościoła wystepujesz na pozycji satanisty. Wszystko odwracasz, ja o ew. problemach ze spowiedzią, Ty o jej częstości. Nie częstość decuduje o ważności. Ludzie spowidają się z pierdołów, ale tego co zasadnicze wcale nie widzą.
W końcu zamierzamy to uporządkować, byś nie wprowadzał innych w błąd.

Nie myl kary za grzechy z krzyżowaniem, bo to znów odwrócenie nauki Kościoła.

N wrz 03, 2017 5:00 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen; te twoje gwoździe nie robią już na mnie wrażenia. Przyzwyczaiłem się.

N wrz 03, 2017 5:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Na Golgocie stały trzy krzyże, tylko jeden mial charakter zbawczy. Niektórzy sami się krzyżują, bo mylą miłość z cierpieniem jako cel zbawczy. Cierpiętnicy widza w tym cel życia. Nie potrafią uciec od krzyża.

N wrz 03, 2017 5:07 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Na Golgocie stały trzy krzyże, tylko jeden mial charakter zbawczy. Niektórzy sami się krzyżują, bo mylą miłość z cierpieniem jako cel zbawczy. Cierpiętnicy widza w tym cel życia. Nie potrafią uciec od krzyża.

Czasami mi się wydaje, że zupełnie nic nie rozumiesz. Widzisz, ja nie mam zamiaru uciekać od krzyża. Chrystus też nie uciekał. Żydzi do dziś uważają, że to nie oni ukrzyżowali Jezusa, tylko rzymianie. Zdaję sobie sprawę, że jak mnie wyrzucicie, to będzie " moja wina" Jezus też mógł cicho siedzieć i nie "pchać" się do Jerozolimy. To swoi Go ukrzyżowali. Ja nie będę twierdził, że nie mam z Wami nic wspólnego. To Wy nie chcecie mieć ze mną nic wspólnego.
Nie macie prawa żądać ode mnie zmiany deklaracji. Możecie co najwyżej dodać mi swoją etykietę. Nie obrażę się.

N wrz 03, 2017 7:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Coraz lepiej. Juz jest Jezusem. A sprawa jest rozwojowa.

N wrz 03, 2017 7:30 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):

Czasami mi się wydaje, że zupełnie nic nie rozumiesz. Widzisz, ja nie mam zamiaru uciekać od krzyża. Chrystus też nie uciekał. Żydzi do dziś uważają, że to nie oni ukrzyżowali Jezusa, tylko rzymianie. Zdaję sobie sprawę, że jak mnie wyrzucicie, to będzie " moja wina" Jezus też mógł cicho siedzieć i nie "pchać" się do Jerozolimy.

Krzysiu. Na litość Boską. Czy Ty siebie czytasz przed wysłaniem??? Przyrównujesz się do Chrystusa?? Nie za dużo tej megalomanii?

N wrz 03, 2017 7:30 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie macie prawa żądać ode mnie zmiany deklaracji.

Skoro kłamiesz i wprowadzasz innych w błąd to moderacja ma prawo żądać zmiany.

N wrz 03, 2017 7:48 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 781 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 53  Następna strona