Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 23, 2017 9:34 am

Wybrańczyk 
Autor Wiadomość
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Wybrańczyk
Co sądzicie o kanale Youtube "śmiem wątpić"? Ktoś z was próbował z człowiekiem polemizować? Wydaje się być przekonany i mieć powołanie do tego co robi. Przekonanie tego człowieka to wyzwanie ewangeliczne.

N sie 20, 2017 9:43 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Wybrańczyk
ZYL napisał(a):
Co sądzicie o kanale Youtube "śmiem wątpić"? Ktoś z was próbował z człowiekiem polemizować? Wydaje się być przekonany i mieć powołanie do tego co robi. Przekonanie tego człowieka to wyzwanie ewangeliczne.

Żadne tam wyzwanie.. Jezus także i to zalecił:

Mt 7,6
Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały
Facet nie oczekuje wyjaśnień, on WIE i z tym się dzieli. A że wie niewiele, to przykre, ale cóż.. Nie zakłada się kanału na YouTube po to by podyskutować, tylko po to by głosić.

N sie 20, 2017 1:11 pm
Milczek
Milczek

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
ZYL napisał(a):

Żadne tam wyzwanie.. Jezus także i to zalecił:

Mt 7,6
Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały
Facet nie oczekuje wyjaśnień, on WIE i z tym się dzieli. A że wie niewiele, to przykre, ale cóż.. Nie zakłada się kanału na YouTube po to by podyskutować, tylko po to by głosić.

Mógłby podyskutować, odnosząc się do komentarzy, które zamieszczałem: zarówno na you tubie, jak i na fejsie. Kiepsko mu to idzie - niestety. Można napisać e-maila do niego; Smiem.watpic.yt.gmail.com - ktoś z was próbował?

N sie 20, 2017 10:57 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Orfeusz napisał(a):
Mógłby podyskutować, odnosząc się do komentarzy, które zamieszczałem: zarówno na you tubie, jak i na fejsie. Kiepsko mu to idzie - niestety. Można napisać e-maila do niego; Smiem.watpic.yt.gmail.com - ktoś z was próbował?

A dasz namiar na taką dyskusję - przykłady Twoich pytań i odpowiedzi? W klej coś, albo pokaż gdzie mogę znaleźć jak da się jakoś człowieka naprowadzić. Z góry dziękuję.

Pn sie 21, 2017 6:50 am