Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lip 17, 2018 7:11 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Reinkarnacja - co sądzicie? 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reinkarnacja - co sądzicie?
Reinkarnacja - 1 przykazanie.Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.O reinkarnacji nie wspominali w Biblii więc nie ma czegoś takiego jak reinkarnacja. Poza tym umieramy tylko raz. Dusza idzie do nieba, piekła lub czyśćca.Wiadomo ,że to Pan Bóg decyduje o tym kto gdzie idzi. . Dusze mogą przybyć do osób wybranych przez Boga,ale to są dusze, a nie,że dusza wraca do ciała i musi naprawiać błędy czy jak tam się rozumie...Oczywiscie też trzeba uwazać na złe duchy..

skąd to wiem ,a ze źródła.
A z jakiego źródła. Poczytajcie sobie o świadectwie.Ona też tam wspomina o reinkarnacji. Tatiana Biełous. Wskrzeszona w kostnicy po 72 godzinach pobytu w raju i piekle.

Cz kwi 26, 2018 3:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Reinkarnacja - co sądzicie?
Znalazłem ciekawą rzecz, Psalm 35, werset 17 w nowym przekładzie świętego Pawła :
Panie, jak możesz na to patrzeć? Ocal me życie od zagłady, uchroń jedyne me życie przed lwami!
W Biblii Tysiąclecia i starych Warszawskiej tego nie ma. Trzeba by się przypatrzeć oryginałowi. Byłby to następny fragment poza świętym Pawłem, który wyraźnie odcina się od reinkarnacji.

Pt kwi 27, 2018 8:38 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6