Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lis 19, 2018 1:24 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Kopia: Współżycie przed ślubem - żałujecie czy nie 

Czy żałujesz współżycia przedmałżeńskiego?
Tak 0%  0%  [ 0 ]
Nie 0%  0%  [ 0 ]
Czekałem/czekałam z seksem do ślubu i tego żałuję. 0%  0%  [ 0 ]
Czekałem/czekałam z seksem do ślubu i tego nie żałuję. 0%  0%  [ 0 ]
Jestem dziewicą/prawiczkiem i tego żałuję. 0%  0%  [ 0 ]
Jestem dziewicą/prawiczkiem i tego nie żałuję. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 0

Kopia: Współżycie przed ślubem - żałujecie czy nie 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Kopia: Współżycie przed ślubem - żałujecie czy nie
Podobnie jak z poprzednio, tworzę kopię tematu z działu "Katolicyzm", gdzie zabroniono mi pisać, i proponuję, żeby dyskusję przenieść na część otwartą dla wszystkich, ponieważ wydaje mi się ciekawa. Tworzę też ankietę, którą nieco rozbudowałem w stosunku do pierwotnej wersji.

Oto link do tematu "oryginalnego" http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=8&t=28739

Od siebie powiem i tutaj, bo w pierwotnym wątku byłem kasowany, że mam w tej kwestii dość mieszane uczucia, ponieważ sam zawsze pragnąłem dochować czystości przedślubnej, więc unikałem jakichkolwiek okazji do grzechu.

Jednocześnie, niestety, wydaje mi się, że wylałem dziecko z kąpielą, bo chcąc unikać pokus cielesnych, do relacji z kobietami podchodziłem zawsze z wielką powagą i wybierałem ostrożnie dziewczyny, z którymi się spotykałem. Myślałem od początku, czy dana dziewczyna jest dobrą kandydatką na żonę i matkę moich dzieci, zamiast po prostu bawić się na luzie, budując związek. Zakochałem się tylko raz, tak na poważnie, ale nawet w tej trwającej jeden rok relacji, nie posunąłem się nigdy do stosunku seksualnego, co, patrząc na to z dystansem, myślę, że między innymi przyczyniło się do niepowodzenia w znajomości.

Śr maja 02, 2018 11:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Kopia: Współżycie przed ślubem - żałujecie czy nie
Od kiedy to dozwolone jest kopiowanie wątków? I zakladańie kolejnych na ten sam temat.
Zamykam a w drodze wyjątku jako bonus nie poleci kara regulaminowa. Przy następnym takim wyskoku na pewno poleci.

Cz maja 03, 2018 12:01 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ]