Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn wrz 24, 2018 4:40 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Prośba o odpowiedź na pytania dotyczące wiary 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prośba o odpowiedź na pytania dotyczące wiary
witoldm napisał(a):
Możliwe że teraz - Jacek.J zrozumie bardziej to, czym się kieruję we wpisach.

ni w ząb;-) Jak nie trudno zauważyć na forum ... -chyba wszyscy poza tobą-
używają takiej zasady mini-max. to znaczy minimum słów maximum informacji. Ty używasz taki wielu słów że sens odpowiedzi jakie udzielasz tonie w oceanie słów które piszesz, co powoduje że z twoich odpowiedzi trzeba interpretować to o co się pyta. A to powoduje że odpowiedź może być każda albo żadna.

Pt cze 01, 2018 1:16 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Prośba o odpowiedź na pytania dotyczące wiary
Jacku właśnie napisałeś wprost to, czego doświadczasz czytając mój wpis. Za to tobie serdecznie dziękuję. I o to chodzi, by nie dorabiać wpisom innego oblicza. Aniżeli jak to przyjmuje czytający. Bo nie o to chodzi by dana treść miała uniwersalne znaczenie, zrozumiałe dla każdego. Treść wyjaśnień powinna trafiać do adresata, nic tu dodać i nic ująć. Poszłem nie w tą stronę, jeśli chodzi o wyjaśnianie tobie. To pokazuje że nie wszystko co piszę, należy przyjmować jako cenna uwaga dla siebie. Wielu starszych userów tego forum już wie co robić z danym wpisem. Po prostu nie wyjaśnia im niczego, nie ciągną tematu. Jeśli częściowo wyjaśnia, to dodają swoje uwagi.
Dobrze wypunktowałeś rodzaj pisania jaki zaprezentowałem. Więc tu dopowiem, próbowałem tego rodzaju pisaniem, znaleźć sposób na uniknięcie mielenia tematu, który ma krótką i oczywistą charakterystykę. Skutek jest odwrotny. No bo po prostu nie zamierzałeś mleć tego tematu. Ale to taki mój błąd, projekcji zachowań jednych na innych.
Sam widzisz że szczery wpis, zawsze góruje jako oczywista iformacja, zamiast wydziwiać od ...
Zbyt sobie wziąłem do serca to, że temat wiary staje się powodem do słownych przepychanek. A uważam że na to się nie nadaje.

Pt cze 01, 2018 7:53 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3