Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn gru 17, 2018 8:17 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Nie jesteśmy sami w kosmosie? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
Andy72 napisał(a):
Barney napisał(a):
A gdzież ten dowód na poruszanie się z prędkością >c ? ;)
I skąd mniemanie, że UFo mają coś wspólnego z demonami? Tak konkretnie...

UFO wygląda raczej na zjawisko psychiczne niż fizyczne.
Z jednej strony widzenie obiektów przez ofiary a nie przez teleskopy, które potrafią nawet zlokalizować szczątki sztucznych satelitów.
Poruszanie się z prędkością > c, w ciągu kilku minut pokonywanie setek i tysięcy lat świetlnych.
Porwania będące bardziej duchowe, np. ktoś wychodzi w czasie snu z ciała i lewitując wylatuje przez okno.
Poza tym takie rzeczy jak zmniejszanie statku UFO do kilkudziesięciu centymetrów, tak nie zachowuje się fizyczna materia!

Jakto materia sie tak nie zachwuje.
kazdy balon jak upuscisz cisnienie zmniejszy sie nawet do kilku cm.
jak taki meteorologiczny bedzie mial dziure to nie tylko sie zmniejszy ale i poleci szybko, a gdy bedziesz na to patrzyl pod odpowiednim katem to bedziesz mial wrazenie ze polecial z szybkoscia swiatla.
Jak peknie to zniknie. :-)

Pt sie 10, 2018 1:36 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Pantop napisał(a):
W sukurs przychodzi mi logika i rachunek prawdopodobieństwa właśnie.

Tiaaa.. Wiesz o tym, że życie na Ziemi jest uwarunkowane ściśle określoną odległością od Słońca? Parę procent odchyły i jest albo za zimno, albo za gorąco. Znane nam życie opiera się o wzajemne połączenia węgla, wodoru azotu i tlenu, z dodatkami siarki i magnezu, wapnia i żelaza i środowiska wodnego i elektrolitów. Są to bardzo skomplikowane struktury trzecio i czwartorzędowe, które potrafią przetrwać tylko w określonych, dosyć wąskich (jak na warunki kosmiczne) warunkach temperaturowych. Byle promieniowanie potrafi je zniszczyć. Osłaniane są przed promieniowaniem atmosferą gazową o określonym składzie.
Sama Ziemia osłaniana jest przed większymi zderzeniami z innymi ciałami niebieskimi, poprzez specyficzny układ planet Układu Słonecznego. Większość ciężkich obiektów wyłapywana, lub odchylana jest grawitacyjnie poprzez ten układ - dzięki czemu na Ziemię trafia jedynie jakaś drobnica (bardzo rzadko w historii następowały większe kataklizmy związane z asteroidami). Jesteśmy gdzieś tam na obrzeżach Galaktyki, gdzie oddziaływania z jądrem galaktycznym, czy innymi układami gwiazdowymi (czy grawitacyjnie, czy radiacyjnie) są raczej małe.
Jak widać żeby powstało i utrzymało się jakiekolwiek życie, trzeba bardzo precyzyjnego spełnienia bardzo wielu warunków. Jakiekolwiek życie.. A to inteligentne? Ile masz na Ziemi inteligentnych form życia? Z którym zwierzakiem mógłbyś uciąć dysputę podobną do naszej?
To teraz spróbuj porachować to prawdopodobieństwo. Aaa.. i zwróć uwagę na to że istnieje wiele gwiazd które nie mają żadnego układu planetarnego, albo mają po jednej planecie.

Cytuj:
Ad napędu większego od prędkości światła - weź nie rozśmieszaj.
To tak jakby twierdzić, że tabliczka mnożenia istnieje tylko od 1 do 100.

Prędkość światła w próżni jest stałą fizyczną..
A zabawy w tunele podprzestrzenne wymagają tak gigantycznych energii, że jednego Słońca nie starczy..

Pt sie 10, 2018 1:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Słyszałem jakieś świadectwo , że ktoś interesował się tą tematyką, aż kiedyś w nocy z przerażaniem stwierdził że lewituje nad swoim ciałem, dopiero pomógł różaniec.
Z pozytywnych polecam
historia o dziewczynce która rozmawia z Jezusem
https://www.youtube.com/watch?v=fO-kehUdu98
Było tam o bajkach, że polskie Reksio i Bolek i Lolek są znacznie lepsze niż japońskie badziewie, ale nie każdy odcinek.
Bo o ile Reksio w 95% ma bardzo dobre przesłanie, to widziałem jakiegoś Reksia w Kosmosie z Ufonautami.

Pt sie 10, 2018 1:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
A zabawy w tunele podprzestrzenne wymagają tak gigantycznych energii, że jednego Słońca nie starczy..

Obcy musieliby dysponować technologią pozwalającą na dokowanie tunelu czasoprzestrzennego do gwiazdy neutronowej.

Chociażby taki napęd warp rozpatrywany przez NASA wymaga fuzji jądrowej.
Potrzeba niesamowitej ilości enegrgii aby zakrzywić czasoprzestrzeń, manipulować nią.

Pt sie 10, 2018 2:07 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
Słyszałem jakieś świadectwo , że ktoś interesował się tą tematyką, aż kiedyś w nocy z przerażaniem stwierdził że lewituje nad swoim ciałem, dopiero pomógł różaniec.
Z pozytywnych polecam
historia o dziewczynce która rozmawia z Jezusem

Rozmowy z Jezusem oznaczają schizofrenie , czyli zakład psychiatryczny , leki , leki , i jeszcze raz leki . O kolesiu co lewituje sprawa analogiczna .

Pt sie 10, 2018 3:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):
Rozmowy z Jezusem oznaczają schizofrenie , czyli zakład psychiatryczny , leki , leki , i jeszcze raz leki . O kolesiu co lewituje sprawa analogiczna .

Ciekawa teoria. Słyszałeś o ludziach, którzy doświadczyli śmierci klinicznej i ucięli pogawędkę ze świetlistą postacią odbieraną w naszej kulturze jako Jezus Chrystus?

Pt sie 10, 2018 3:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):

W jednym ze szpitali psychiatrycznych znaleźli lewitującego kolesia, nad łóżkiem, wysłali do egzorcysty.

Pt sie 10, 2018 4:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):

Ciekawa teoria. Słyszałeś o ludziach, którzy doświadczyli śmierci klinicznej i ucięli pogawędkę ze świetlistą postacią odbieraną w naszej kulturze jako Jezus Chrystus?

Niestety nieprawda ( nastepna po dziurach w ziemi )
Akurat tym sie interesowalem i nic oprocz projekcji niedotlenionego mozgu nie dalo sie udowodnic.

Pt sie 10, 2018 4:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Niestety nieprawda ( nastepna po dziurach w ziemi )

Póki co nie wyjaśniłeś mi, co mają oznaczać otwory na wizerunkach Ziemi. Cały czas czekam w stosownym wątku.

Adam M. napisał(a):
Akurat tym sie interesowalem i nic oprocz projekcji niedotlenionego mozgu nie dalo sie udowodnic.

Ten mózg to jest naprawdę mistrzu, potrafi projektować ciało, w którym siedzi, patrzeć sobie na swojego właściciela z lotu ptaka :roll:

Pt sie 10, 2018 5:02 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem

Słyszałem , słyszałem też o tych co ich UFO nawiedziło, mają przesłanie od kogoś tam i tak dalej. Szpitale psychiatryczne są właśnie dla takich kolesi.
Nie widzę związku Jezusa ze wszystkim co się dzieję, np z niedotlenieniem , utratą przytomności , wyleczeniem i tym podobnymi normalnymi zjawiskami.

Pt sie 10, 2018 8:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):
Słyszałem , słyszałem też o tych co ich UFO nawiedziło, mają przesłanie od kogoś tam i tak dalej. Szpitale psychiatryczne są właśnie dla takich kolesi.
Nie widzę związku Jezusa ze wszystkim co się dzieję, np z niedotlenieniem , utratą przytomności , wyleczeniem i tym podobnymi normalnymi zjawiskami.

A Ci ludzie, którzy doświadczyli tej śmierci klinicznej, to jakoś się nawracają. Gadka im się zmienia. To rozumiem skutek choroby psychicznej wywołanej niedotlenieniem mózgu? Czy wobec tego wszyscy ludzie wierzący w Boga czy siły nadprzyrodzone mają coś z deklem?

Pt sie 10, 2018 8:35 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
A Ci ludzie, którzy doświadczyli tej śmierci klinicznej, to jakoś się nawracają. Gadka im się zmienia. To rozumiem skutek choroby psychicznej wywołanej niedotlenieniem mózgu? Czy wobec tego wszyscy ludzie wierzący w Boga czy siły nadprzyrodzone mają coś z deklem?

Każdy, kto doświadczył śmierci klinicznej się nawraca?

Pt sie 10, 2018 8:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
HeresJohnny napisał(a):
Każdy, kto doświadczył śmierci klinicznej się nawraca?

Tego nie wiem. Podejrzewam, ze nie. Są wszak ludzie tak bardzo wierni swojemu sceptycyzmowi, że choćby sam Bóg im wyskoczył z lodówki, to pomyślą, że to z pewnością urojenie :D

Na pewno otwartość umysłowa sprzyja nawróceniu :)

Pt sie 10, 2018 9:05 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem

Choroba psychiczna nie jest związana z wierzeniem w coś , trzeba przekroczyć jakiś próg , np , rozmawiać z diabłem , Jezusem , kosmitami . Przez niedotlenienie nie zostaniesz wariatem - tak to nie działa .

Pt sie 10, 2018 9:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):
Choroba psychiczna nie jest związana z wierzeniem w coś , trzeba przekroczyć jakiś próg , np , rozmawiać z diabłem , Jezusem , kosmitami . Przez niedotlenienie nie zostaniesz wariatem - tak to nie działa .

Jestem pewna, ze każdy z piszących tu teistów rozmawia z Bogiem, wielu z Jezusem. Wszyscy mają szmergla?

Pt sie 10, 2018 9:38 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona