Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz paź 18, 2018 9:55 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Nie jesteśmy sami w kosmosie? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Nie jesteśmy sami w kosmosie?
towarzyski.pelikan napisał(a):

Jestem pewna, ze każdy z piszących tu teistów rozmawia z Bogiem, wielu z Jezusem. Wszyscy mają szmergla?

Nic z tego , wariatów jest niewielu. http://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z ... 86921.html
Idź do swojego lekarza pierwszego kontaktu i powiedz że rozmawiasz z Kosmitami z Plejad, Lucyferem , Jahwe czy kimś tam, masz skierowanie od razu do psychiatry .

Pt sie 10, 2018 10:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):
Nic z tego , wariatów jest niewielu. http://www.medonet.pl/choroby-od-a-do-z ... 86921.html
Idź do swojego lekarza pierwszego kontaktu i powiedz że rozmawiasz z Kosmitami z Plejad, Lucyferem , Jahwe czy kimś tam, masz skierowanie od razu do psychiatry .

A skąd masz przekonanie, że medycyna słusznie traktuje takich ludzi jak wariatów? Co jeśli niejeden z tych schizofreników jest bardziej zdrowy psychicznie niż Ty sam? Bierzesz to w ogóle pod uwagę?

Pt sie 10, 2018 10:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Niestety nieprawda ( nastepna po dziurach w ziemi )

Póki co nie wyjaśniłeś mi, co mają oznaczać otwory na wizerunkach Ziemi. Cały czas czekam w stosownym wątku.

Adam M. napisał(a):
Akurat tym sie interesowalem i nic oprocz projekcji niedotlenionego mozgu nie dalo sie udowodnic.

Ten mózg to jest naprawdę mistrzu, potrafi projektować ciało, w którym siedzi, patrzeć sobie na swojego właściciela z lotu ptaka :roll:

Tak to prawda, przezylem to jako dziecko w czasie powaznej operacji zrywania paznokcia z jednego z palcow pod ktorym utworzyl sie wrzod i zaczal gnic. Po uspieniu obudzilem sie pod sufitem swojej sali operacyjnej, stwierdzilem ze moge latac z pomoca samej sily woli i po obejrzeniu siebie samego lezacego na stole operacyjnym i pracujacych lekarzy ( bez specjalnego zainteresowania ) postanowilem skierowac sie w strone otwartego okna za ktorym swiecilo piekne, lipcowe slonce.
Przed samym oknem straszny bol sciagnal mnie z powrotem do lozka, to byl bol tego sciaganego paznokcia.
Cala wizja spowodowana byla zastosowaniem eteru do usypiania pacjentow we wczesnych latach 60 tych, ale razem z innymi przezyciami ktorych doswiadczylem w mlodosci i przeczytaniem ksiazki "Zycie po zyciu" zaczalem interesowac sie problemem wizji jakie niektorzy ludzie miewali podczas smierci klinicznej.

Co do dziur w Ziemi, nie opieram sie na wlasnych doswiadczeniach, bo na zadnym z biegunow nie bylem ( i sie nie wybieram ), tylko na tym co stwierdzili ludzie ktorzy tam byli, a zaden z nich dziur w ziemi nie raportowal.
Cala teoria Hollow Earth, jak rowniez obecne satelitarne "dowody" na dziury w biegunach jest wytlumaczona tutaj :

https://www.metabunk.org/why-do-some-sa ... bit.t8109/

Ale wybacz, to za duzy artykul zebym chcial go tlumaczyc.

Pt sie 10, 2018 11:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Wątek do przeniesienia do "płaskiej ziemi". Tak w ogóle może stworzymy specjalny dział, by odizolować od poważnej dyskusji?
Proponuję nazwę: "kompletne brednie".

Pt sie 10, 2018 11:40 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem

A skąd masz przekonanie, że medycyna słusznie traktuje takich ludzi jak wariatów? Co jeśli niejeden z tych schizofreników jest bardziej zdrowy psychicznie niż Ty sam? Bierzesz to w ogóle pod uwagę?

Nie biorę takiej możliwości pod uwagę , uznaję że ktoś się na czymś zna , fizyk na fizyce , chemik na chemii , a psychiatra na psychice.

Pt sie 10, 2018 11:47 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):
Nie biorę takiej możliwości pod uwagę , uznaję że ktoś się na czymś zna , fizyk na fizyce , chemik na chemii , a psychiatra na psychice.

A wiesz o tym, że wśród specjalistów w każdej z tych dziedzin nie ma pełnej zgodności co do tego, jak co działa?

Od kilku lat zmagam się z bólem w kolanie. Byłam o ok. 10 ortopedów plus kilku innych lekarzy, każdy mi stawiał inną diagnozę, przepisywał inne lekarstwa/ćwiczenia, a ostatecznie żaden z nich mi nie pomógł. Jak kolano bolało, tak boli.

I jak teraz rozeznać, który ma rację? Komu zaufać?

Barney napisał(a):
Wątek do przeniesienia do "płaskiej ziemi". Tak w ogóle może stworzymy specjalny dział, by odizolować od poważnej dyskusji?
Proponuję nazwę: "kompletne brednie".

Proponuję stworzyć dział "Dla grzecznych dzieci", gdzie będą poruszane same wygodne tematy dla wszystkich mózgów nieskalanych wątpliwością. Obiecuję, że nie będę tam zaglądać.

So sie 11, 2018 10:10 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Od kilku lat zmagam się z bólem w kolanie. Byłam o ok. 10 ortopedów plus kilku innych lekarzy, każdy mi stawiał inną diagnozę, przepisywał inne lekarstwa/ćwiczenia, a ostatecznie żaden z nich mi nie pomógł. Jak kolano bolało, tak boli.

Idź na siłownię i wzmocnij mięśnie stabilizujące staw. Ja miałem zerwane więzadło krzyżowe i pogruchotaną łąkotkę, a ulga związana ze zniknięciem bólu i niestabilności pojawiła się wiele miesięcy po operacji, dopiero gdy zacząłem robić przysiady ze sztangą, pomimo odradzania ich przez ortopedów.

So sie 11, 2018 10:31 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
A wiesz o tym, że wśród specjalistów w każdej z tych dziedzin nie ma pełnej zgodności co do tego, jak co działa?

I jak teraz rozeznać, który ma rację? Komu zaufać?

Przecież gadasz z Jezusem , spytaj się go . Może być i ksiądz , zna się chłop na wszystkim , po co zawracać głowę ludziom nauki ? Katolik co chodzi do lekarza to jakiś oszust , nich się pomodli i się wyleczy .

So sie 11, 2018 12:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
kurk napisał(a):
Przecież gadasz z Jezusem , spytaj się go . Może być i ksiądz , zna się chłop na wszystkim , po co zawracać głowę ludziom nauki ? Katolik co chodzi do lekarza to jakiś oszust , nich się pomodli i się wyleczy .

Można połączyć jedno z drugim. Udać się do naukowca, który zna się również na Bogu. Tylko trudno o takich w świecie medycyny :-(

So sie 11, 2018 12:12 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
To prawda co napisal HeresJohnny, podstawa sa cwiczenia.
Moje meczace bole kolan znikly zupelnie po cwiczeniach jakie przedstawilem nawet na tym forum w watku o cwiczeniach.
Najpierw okazalo sie ze sa skutkiem zbyt malego zakresu ruchow stawow biodrowych, ktore rozcwiczylem cwiczeniami naprezajacymi, potem zaczelismy z zona trening z ciezarami co zdecydowanie wygonilo wszelkie bole zwiazane normalnie z wiekiem.
Podstawowa sprawa zeby czuc sie mlodym to ruchliwosc kregoslupa i duzych stawow glownie biodrowych i kolanowych.
Na wczorajszym treningu dla przykladu zrobilismy 4 serie glebokich przysiadow ze sztanga 115 funtow to jest jakies 50 kg, 4 serie martwego ciagu z tym samym obciazeniem i podciaganie na drazku na specjalnej maszynie ktora niweluje czesc ciezaru tak zr podciagam jakies 90 funtow ( ale ide dalej ). Wyglada to smiesznie gdy przypomne sobie obciazenia z ktorymi cwiczylem w czasach mlodosci, przestaje byc smieszne gdy przypomne sobie ze jestem rownolatkiem prezesa Jaroslawa, czyli wlasnie zaczalem 70 ty rok zycia.
Ty jestes mloda kobieta - nic cie nie powinno bolec, a jesli boli to przede wszystkim zmniejsz ilosc czasu przed kompem a zacznij cwiczyc.

So sie 11, 2018 2:21 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Przyjmując heliocentryczną wizję wszechświata bujne życie na innych planetach nie powinno dziwić tylko że tak zwani kosmici to przecież głównie nasze wyobrażenia w opraciu o znane nam istoty...jakieś ufoludki insekty itp...Tak naprawdę nasza wyobraźnia jest tutaj raczej ograniczona przecież to mogłoby być cos innego niż sobie wyobrażamy hmm tylko co... :-)

So sie 11, 2018 9:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Doucz się. Od dawna nie przyjmuje się, że Słońce jest centrum Wszechświata.

So sie 11, 2018 9:36 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):

A czemu się nie przyjmuje? Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś Cię próbuje zrobić w konia?

So sie 11, 2018 9:40 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):

A czemu się nie przyjmuje?

Ponieważ badania nie potwierdziły tej tezy. :)

Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś Cię próbuje zrobić w konia?

No cóż, tezę o robieniu w konia trzeba udowodnić.

So sie 11, 2018 9:51 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Co nie przeszkadza w mówieniu o heliocentrycznej wizji skoro w swoim fundamencie heliocentryzm obowiązuje...jedak jak widać sami nie wiecie w co wierzycie i ciekawe gdzie niby jest to centrum wszechświata :D

So sie 11, 2018 9:54 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 90 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona