Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lut 18, 2019 7:30 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
 Transwestytyzm 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Transwestytyzm
Witajcie . Muszę się przyznać że jestem transwestytą i obracam się w tej grupie.społeczności. Zaznaczam że nie są tam uprawiane żadne orgie . Nie ukrywam że bycie transwestytą bardzo mi przeszkadza w praktykowaniu Lecz z drugiej strony nie jest tak że Pan Bóg postanowił sobie że będę chodzić w sukienkach dlatego by wejść w to środowisko i po prostu się za tych ludzi modlić bo może jest tak że niema nikogo by się za nich właśnie modlił o nawrócenie . Wierzcie mi są to ludzie dobrzy a nie chcę by ich dobroć poszła na marne .Każdy zasługuje na zbawienie czy to ateista, czy ktoś kto walczy z Kościołem tylko takiej osobie trzeba pomóc . Pan Jezus nie potępia człowieka to człowiek sam się potępia poprzez grzech.

Ostatnio edytowano Cz sty 10, 2019 8:27 pm przez merss, łącznie edytowano 1 raz

korekta tytułu wątku

Cz sty 10, 2019 8:01 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Transwestytyzm
RENATA-WOJT napisał(a):
Nie ukrywam że bycie transwestytą bardzo mi przeszkadza w praktykowaniu...

Chociażby dlatego warto z tym zerwać.
Cytuj:
..może jest tak że niema nikogo by się za nich właśnie modlił o nawrócenie .

Osobiście dolącze taka intencje na różańcu. Może faktycznie potrzeba jest.

Cytuj:
.Każdy zasługuje na zbawienie czy to ateista, czy ktoś kto walczy z Kościołem

Nie zgadzam sie. Nikt nie zasługuje na zbawienie! Niby czym zasłuzył? Swoim grzesznym zyciem??
Na szczęście miłość Boga Ojca i łaska Pana naszego Jezusa Chrystusa nie wyklucza nikogo. I za to cześć i chwała.

Zaintrygowałes(łas) mnie tym wstępem. Nie piszesz o czym chcesz dyskutować . Nie szkodzi - ja zaczne bo jestem poprostu ciekawy.
Co skłoniło Cie do transwestyzmu?

Cz sty 10, 2019 10:52 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
RENATA-WOJT napisał(a):
Witajcie . Muszę się przyznać że jestem transwestytą i obracam się w tej grupie.społeczności.

Jesteś transwestystą, crossdresserem czy transwestytą fetyszystycznym?

Cytuj:
Lecz z drugiej strony nie jest tak że Pan Bóg postanowił sobie że będę chodzić w sukienkach dlatego by wejść w to środowisko i po prostu się za tych ludzi modlić bo może jest tak że niema nikogo by się za nich właśnie modlił o nawrócenie .

A ja jestem transseksualistą k/m ale nie sądzę że można myśleć iż tak sobie postanowił Bóg. Czy Bóg chce takich rzeczy, aby coś takiego dotykało człowieka? Nie mam pewności czy Twój wątek jest poważny i czy to nie jest rodzajem prowokacji.

Pt sty 11, 2019 1:14 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Renata Wojt napisał(a):
Pan Jezus nie potępia człowieka to człowiek sam się potępia poprzez grzech

No nie wiem. A czytałeś/aś(sorry jeśli Cię obrazę, prosty chłop że wsi jestem. Ale masz Nick Renata a płeć ustaloną na mężczyznę), o ludziach po prawicy i lewicy?

Pt sty 11, 2019 1:27 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Quinque napisał(a):
A czytałeś/aś(sorry jeśli Cię obrazę, prosty chłop że wsi jestem. Ale masz Nick Renata a płeć ustaloną na mężczyznę)\

Transwestyci to mężczyzni którzy w pewnych sytuacjach czy okresach czasowych przebierają się w damskie ciuchy, bieliznę, buty, peruki, i tym podobne rzeczy, ale ich stała tożsamość płciowa jest zgodna z tą biolgiczno-genetyczną, są też zazwyczaj heteroseksualni.

Pt sty 11, 2019 1:35 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Dlaczego mężczyźni? Nie no, dla mnie jednak to nie jest... No nie będę pisał co by nikogo nie urazić. No ale jednak skończmy tę dyskusję tutaj

Pt sty 11, 2019 1:45 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Słuchajcie, czy znacie kogoś takiego jak John Mcclean klik? Kim jest ta osoba? Czy właśnie tak wygląda transwestyta?

Pt sty 11, 2019 2:00 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
equuleuss napisał(a):
Quinque napisał(a):
A czytałeś/aś(sorry jeśli Cię obrazę, prosty chłop że wsi jestem. Ale masz Nick Renata a płeć ustaloną na mężczyznę)\

Transwestyci to mężczyzni którzy w pewnych sytuacjach czy okresach czasowych przebierają się w damskie ciuchy, bieliznę, buty, peruki, i tym podobne rzeczy, ale ich stała tożsamość płciowa jest zgodna z tą biolgiczno-genetyczną, są też zazwyczaj heteroseksualni.

Equuleuss, tak z ciekawosci zapytam, bo ie zaglebialem sie nigdy w tematy ktore opisujesz.
Otoz wiele lat temu poszedlem z kolega i drugim kolega ktory mial namiary na spore roboty budowlane do tzw. potencjalnego klienta.
Drzwi otwiera facet o wadze ok. 120 kg, ale fryzurze kobiety i prowadzi nas na pietro do swojego mieszkania w ktorym mialy byc wykonane te roboty budowlane.
Kolega uprzedzil nas by zwracac sie do niego jak do niej, wiec staralismy sie nie okazywac zdziwienia i jakichkolwiek uwag, ale ciezko bylo wytrzymac idac za nim, ubranym w szlafrok i w papciach na wysokim obcasie, tak miekkich puchatych papciach na wysokim obcasie, a na nich 120 kg zywej wagi z biustem jak wiaderka 5 litrowe.
Po wyjsciu powstrzymywalismy sie by chociaz odejsc na wieksza odleglosc by w koncu dac upust smiechowi bo niemozliwym bylo by calkiem sie powstrzymac.
Kolega powiedzial wtedy " po tym co zobaczylem to pedaly to w porzadku goscie".
Jak myslisz czy moj kolega mial powod by tak powiedzec?
A ja chcialbym sie zapytac jak fachowo okresla sie taka osobe jak ten facet potezny facet z biustem (pradopodobnie silikony) i w papciach na wysokim obcasie?
Czy nie chodzi tu bardziej o eksponowanie ciala, niz o odczucie innej plci?
Jesli chodzi o eksponowanie ciala to bardziej byl by to exchibicjonizm, niz jakis rodzaj trans.

Pt sty 11, 2019 2:07 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brandeisbluesky napisał(a):
Słuchajcie, czy znacie kogoś takiego jak John Mcclean Kim jest ta osoba?

Trudno powiedzieć kim on jest. Ale to może być jego image na zasadzie trendu, szokowania, wzbudzenia zainteresowania / zaintrygowania, zarabia w taki sposób, pozyskując publikę.

sam2 napisał(a):
Czy nie chodzi tu bardziej o eksponowanie ciala, niz o odczucie innej plci?

Trudno określić kim była ta osoba którą spokałeś, ale mogę Ci pokazać jak wyglądają realni transseksualiści / transseksualistki. Tutaj na tych fotkach są transi m/k czyli urodzeni jako mężczyzni, ale czujący się kobietami -

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tutaj transi k/m, czyli urodzeni jako kobiety ale czujący się mężczyznami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pt sty 11, 2019 3:00 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Chyba przejęzyczenie w podpisie z ostatniej części zdjęć. Powinno być że z wyglądu są mężczyznami, lecz urodzili się z poczuciem bycia kobietą.
A swoją drogą to obie serie zdjęć. Mówią zupełnie co innego aniżeli opis kim się czują.
Bo to jaki mają charakter, przeciwny do biologii to jedno. No chyba że to jest jeszcze coś bardziej niezrozumiałego. Bo są ludzie mężczyźni o zniewieściałych rysach twarzy i odwrotnie. Czujący się zgodnie ze swą biologią wewnęyrzną i odwrotnie. A nawet postury bardziej delkatnej jak kobiety, bądź kobiety o bardziej męskiej posturze. Znam taką osobę była w związku i ma dzieci. Z wyglądu o normalnym przyporządkowaniu. Tak że to jakaś loteria genetyczna.

Pt sty 11, 2019 10:21 am
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
H20 Nie wiem co mnie skłoniło do transwestytyzmu , to się stało nagle .Jedynie co mogę powiedzieć to zakładam sukienki od dziecka. Prostuję . Każdy ma przygotowane miejsce w niebie tylko ludzie je odrzucają
Słowo zasłużył wycofuję .
equuleuss . To nie prowokacja Natomiast do jakiej grupy trans się zaliczam ,po prostu nie wiem. Może wszystkiemu po trochu ? Quinque. Napisałam w profilu że jestem mężczyzną ponieważ z biologicznego punktu widzenia tak jest .Dlaczego mam kłamać . Tylko głowa jak by to powiedzieć robi figle . Książki nie czytałam lecz do lewicy raczej się nie zaliczam .

Pt sty 11, 2019 11:35 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Equeluss, zwrooc uwage juz na same te zdjecia ze sa to bardziej ekschibicjonisci niz transi, to sa ludzie zafascynowani pokazywaniem swojego ciala, a nie ze maja problemy z plcia.
Ten problem raczej wynika z checi pokazywania ciala, ktore im sie wydaje niewystarczajaco ladne by je pokazywac.
Same te zdjecia ktore podalas sa tego dowodem.

Pt sty 11, 2019 12:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
witoldm napisał(a):
Chyba przejęzyczenie w podpisie z ostatniej części zdjęć. Powinno być że z wyglądu są mężczyznami, lecz urodzili się z poczuciem bycia kobietą.

Nie, ci umięśnieni faceci to są kobiety z urodzenia, urodzili się jako kobiety. Genetycznie są kobietami. Ich wygląd to robota testosteronu i siłowni.

sam2 napisał(a):
Equeluss, zwrooc uwage juz na same te zdjecia ze sa to bardziej ekschibicjonisci niz transi, to sa ludzie zafascynowani pokazywaniem swojego ciala, a nie ze maja problemy z plcia.
Ten problem raczej wynika z checi pokazywania ciala, ktore im sie wydaje niewystarczajaco ladne by je pokazywac.
Same te zdjecia ktore podalas sa tego dowodem.

Nie, ponieważ ci których przestawiłam to transi-gwiazdy, coś jak transi celebryci, ci znani. Ale zdecydowana większość transów żyje niezauważona, ktoś mija taką osobę na ulicy i wygląda jak inni, nie mają potrzeby eksponowania swojego ciała czy ogólnie siebie. Poza tym jest ich bardzo mało, w Polsce szacuje się iż prawdziwych transów jest około 800.

Te fotki pokazują natomiast coś innego, transi są zazwyczaj stereotypowi i silnie osadzeni w roli płciowej i lubią podkreślać męskość czy kobiecość. Czyli jak kobieta to piękna, zadbana, seksowna, zmysłowa, delikatna, a jak facet to silny, muskularny, macho, z dziarami, męski.

Pt sty 11, 2019 12:56 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Temat dotyczy transwestytyzmu, ale zapytam o transseksualizm.
Skoro rodzą się dzieci syjamskie, martwe, bez nóżek i rączek, bez mózgu, z organami na zewnątrz, z już nabytymi nałogami to dlaczego odrzuca się możliwość, że urodziła się kobieta zamknięta w ciele mężczyzny albo mężczyzna uwięziony w ciele kobiety? Taka deformacja wydaje się niczym w porównaniu do wcześniej wymienionych przypadków.

Pt sty 11, 2019 1:11 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
taka fascynacja cialem nie musi prowadzic do ekschibicjonizmu.
To jest dokladnie to samo dlaczego kobiety sie maluja, dbaja o figure, czy mezszczyzni chodza na silownie itp.
Problem zaczyna sie gdy jako dziecko ktos zaczyna zauwazac ze cech plci przeciwnej sa w jakis sposob bardziej podziwiane, czy tez daj jakies przywileje
Pozniej w okresie dojzewania dochodzi fascynacja plcia przeciwna i gdy ona w polaczeniu z doswiadczeniami dziecinstwa doprowadzi do fanatyzmu na punkcie ciala to skutki mamy takie jakie pokazalas na tych zdjeciach.

Pt sty 11, 2019 1:17 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona