Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 23, 2017 9:35 am

Problemy z chlopakiem 
Autor Wiadomość
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Problemy z chlopakiem
Jestem tu nowa,jesli zle wybralam wątek wybaczcie. Od dwoch lat jestem ze swoim chlopakiem. On ma 19 ja 20 lat. Przed zwiazkiem z nim,spotykalam sie z kilkoma chlopakami,ale z każdym z nim mi sie nie.udalo. plakalam w poduszke i prosilam Boga o kogoś,kto bedzie mnie traktowac dobrze,kto pokocha mnie calym sercem. I po kilku miesiącach pojawil sie on. Od poczatku czulam ze to ten jedyny, pomagal mi,sluchal mnie i stało sie poszlismy do łóżka po kilku miesiacach trwania zwiazku. Teraz po dwoch latach widze ze to byl błąd, widzę że facet ktory wówczas byk idealny to typowy narcyz. Jego rodzina mnie nie akceptuje,my sie codzinnie kłócimy. Proszę Boga o pomoc ale nic z tego,czuje sie samotna żałuję ze pokochalam.mojego chłopaka zaluje ze bylam.zaslepiona i to z nim mialam ten pierwszy raz. Tak bardzo chce to uratowac,wierze w niego. Kocham,wybaczam. Ale codzinnie płacze. Nie wiem po co Bóg chcial abysmy sie spotkali na naszej drodze. Cierpie teraz i nie wiem juz co mam z tym robic. Czuje sie samotna i niekochana. Proszę, pomozcie mi. Wątpię juz w to wszystko,watpie w to ze bede kochana. I wątpię ze ktokolwiek mnie uszanuje.

Ostatnio edytowano So maja 27, 2017 9:41 pm przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

literówka w imieniu Boga

So maja 27, 2017 6:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Problemy z chlopakiem
Zostaw go. Jego nie zmienisz, a sama będziesz tylko cierpieć.

Mój blog: www.yarpen-zirgin.pl

So maja 27, 2017 9:34 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
a czy on chce się zmienić dla Ciebie? bo Ty go nie zmienisz, nie masz takich mocy. Natomiast on może się sam zmienić, jeśli zechce i weźmie się za siebie. Więc czy jest w nim taka chęć? Pogadajcie o tym. Jeśli się nie zmieni - to lepiej zakończ tę znajomość. Jeśli chce się zmienić - to może warto jeszcze powalczyć. Ale dobrze to obgadajcie - np. trwanie w grzechu raczej Wam nie pomoże... a abstynencja seksualna będzie w sumie dobrym wskaźnikiem czy on chce się zmienić dla Ciebie....

So maja 27, 2017 10:08 pm
Zobacz profil WWW
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Jesteś bardzo młoda:) Na pewno jeszcze sobie kogoś znajdziesz. Wydaje mi się, że powinnaś przyjrzeć się związkowi swoich rodziców, temu jak ojciec traktował matkę, tu może tkwić źródło Twoich problemów (dlaczego wiążesz się z niewłaściwymi chłopakami), może potrzebujesz terapii. Wybaczanie i liczenie na to, że się zmieni to zła droga. To już lepiej postawić ultimatum, że jak nie będzie tak i tak, to odchodzisz. Jeśli mu zależy, to może jest cień nadziei, a jeśli nie, to tym bardziej nie warto w to brnąć.

N maja 28, 2017 8:15 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Daj sobie z nim spokój. Nie można być szczęśliwym z kimś, kto niewłaściwie odnosi się do Ciebie, kobieta musi się szanować. Jesteś jeszcze bardzo młoda i często kobiety i mężczyźni w tym wieku nie są dobrze rozwinięci psychicznie i społecznie do poważnego związku.
Być może nie nadszedł jeszcze Wasz czas. Zaufaj Bogu i Maryi i czekaj...

N maja 28, 2017 9:27 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Rodzice sa w szczęśliwym małżeństwie, zawsze traktowali siebie z szacunkiem i stad zapalila mi sie czerwona lampka,lampka ze nie podoba mi sie to jak on mnie traktuje że to nie tak powinno wyglądać On za każdym razem obiecywal ze sie zmieni,zerwalam z nim raz tak na dluzej niedawno,przyjechal obiecywal i...po trzech dniach znow bylo jak dawniej :(

Pn maja 29, 2017 1:41 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
malarz151997 napisał(a):
Czuje sie samotna i niekochana.

A jesteś z nim za karę, czy jak? Musisz się tak męczyć? W imię czego?
I czemu jeszcze do tego mieszasz Pana Boga? On Cię do tego zmusza?

Bycie z kimś to świadoma i dobrowolna decyzja. Niestety często popełnia się błąd, ze człowiek czegoś pragnie (np miłości) modli się o to gorąco i pojawia się ktoś. I wtedy zamiast uruchomić zdrowy rozsądek i rozeznać - czy to to, czy to właściwy kandydat, to człowiek myśli "ach, to na pewno Boża odpowiedź na moje modlitwy" i brnie w jakieś bagno coraz głębiej i głębiej. A na dodatek ma pretensje do Pana Boga, że go na to bagno wyprowadził.
A prawda jest taka - na bagno wyprowadzamy się sami i sami ponosimy tego konsekwencje.

Dobra wiadomość jest taka, że możemy się również z tego bagna wyprowadzić. Choć często wymaga to niełatwych decyzji (i tu rzeczywiście warto prosić Pana Boga o pomoc - ale z pełną świadomością, że to może polegać na totalnej reorganizacji życia)

Pn maja 29, 2017 10:09 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
malarz151997 napisał(a):
Rodzice sa w szczęśliwym małżeństwie, zawsze traktowali siebie z szacunkiem i stad zapalila mi sie czerwona lampka,lampka ze nie podoba mi sie to jak on mnie traktuje że to nie tak powinno wyglądać On za każdym razem obiecywal ze sie zmieni,zerwalam z nim raz tak na dluzej niedawno,przyjechal obiecywal i...po trzech dniach znow bylo jak dawniej :(

To co ty jeszcze przy nim robisz?
Jesteś wolna, żadna przysięga cię z nim na siłę nie łączy a sama widzisz że jest źle. Człowiek ma intuicję (głos Boży) która zawsze nam dobrze podpowiada ale my ludzie lubimy iść pod prąd. Przeciwko wszystkim i wszystkiemu próbując coś nie wiadomo komu udowodnić. Masz 23 lata, całe życie przed tobą a ty sama sobie na siłę robisz problem. Faceci jak zwykle proszą, przepraszają a głupie baby się na to łapią a potem ślub jeszcze do tego biorą ( nie wiadomo po co???!) i całe życie lamentują jak im źle....na własne życzenie. Jesteś mądrą dziewczyną, po prowadź mądrze swoim życiem. Wzoruj się na rodzicach, szacunek i miłość to podstawa.

Wt maja 30, 2017 4:52 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
w_drodze napisał(a):
malarz151997 napisał(a):

To co ty jeszcze przy nim robisz?
Jesteś wolna, żadna przysięga cię z nim na siłę nie łączy a sama widzisz że jest źle. Człowiek ma intuicję (głos Boży) która zawsze nam dobrze podpowiada ale my ludzie lubimy iść pod prąd. Przeciwko wszystkim i wszystkiemu próbując coś nie wiadomo komu udowodnić. Masz 23 lata, całe życie przed tobą a ty sama sobie na siłę robisz problem. Faceci jak zwykle proszą, przepraszają a głupie baby się na to łapią a potem ślub jeszcze do tego biorą ( nie wiadomo po co???!) i całe życie lamentują jak im źle....na własne życzenie. Jesteś mądrą dziewczyną, po prowadź mądrze swoim życiem. Wzoruj się na rodzicach, szacunek i miłość to podstawa.

Masz racje, z bolem serca zakonczylam ten związek. Nie bede z kims kto nic nie rozumie, dziękuję za wszystkie odpowiedzi,potrzebuje teraz sily by poradzic sobie z tym wszystkim,i wybaczenia samej sobie swoich błędów popelnianych przez nieszczęśliwe zauroczenie.

Pn cze 12, 2017 11:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
malarz151997 napisał(a):

Ja bym poszukała dobrej miotły, albo porządnego wałka do ciasta i po chwili nie byłoby ani kochasia, ani problemu bo zwiałby gdzie pieprz rośnie :cisza:

Wt cze 13, 2017 10:13 pm