Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N wrz 24, 2017 5:36 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Samotnosc w obliczu wiary. ..moje rozterki . 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Samotnosc w obliczu wiary. ..moje rozterki .
Natalia22 napisał(a):

Spotykam się zwykle z osobami które kładą duży nacisk na fizyczność zarówno jeśli chodzi o samo współżycie jak i wszystko inne -czystość to sam styl życia który przekłada się na wszelkie jego aspekty .Staram się mieć czyste serce, intencje ,myśli ,dążenia , pragnienia -wychodzi mi to różnie przyznaje ,ale właśnie przez to większość relacji kompletnie mi nie wychodzi .Nawet ten przykład z tymi zdjęciami który podałam -dla tego owego Pana całkowicie naturalne jest robienie sobie przez kobietę zdjęć z pokazywaniem własnego biustu czy całych ud w przykrótkiej spódniczce -a dla mnie stanowczo nie no i według niego mam makabryczne podejście ,Tak samo jest gdy jakiś amant rzuca w moją stronę seksualne podteksty wtedy nie ukrywam że chce poczekać z pewnymi sprawami do ślubu żeby to było jasne . Tak było ostatnio ,najpierw się ucieszyłam że facet napisał iż nie ma z tym problemu -ale o dziwo nasz kontakt się nagle urwał. Nie mówię każdemu napotkanemu mężczyźnie że chce założyć rodzinę i być szczęśliwą matką i żoną -zwykle to wychodzi właśnie wtedy gdy wyczuwam jakieś niepokojące sygnały od tej drugiej strony .

J.W więc zacznij się obraczac w kregach gdzie jet wiksze prawdopodobieństwo spotkania osoby zyjacej wiarą z tymi konsekwencjami.

Śr cze 28, 2017 8:59 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Próbowałem napisać do Ciebie na priv w tej kwestii, ale nie udało mi się do Ciebie wysłać wiadomości (jakieś problemy techniczne). Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami i pogadać o Twoim problemie. :)

So lip 01, 2017 9:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
bylisto napisał(a):
Próbowałem napisać do Ciebie na priv w tej kwestii, ale nie udało mi się do Ciebie wysłać wiadomości (jakieś problemy techniczne). Chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami i pogadać o Twoim problemie. :)

Sorry, ale to ograniczenia systemowe.. Jak napiszesz więcej niż 10 postów, to zostanie to odblokowane.

So lip 01, 2017 11:07 pm
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Witaj Natalio, założyłem konto specjalnie dla Ciebie. Napisz do mnie to się poznamy i zobaczymy co z tego będzie. Ja napisałem na mail, ale tutaj Pan Moderator napisał, że jest limit 10 postów i może coś nie doszło. Czekam.

So lip 08, 2017 2:06 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Natalia, z tego, co piszesz, nie szukałaś wśród ludzi, którzy są katolikami i szczerze chcą żyć zgodnie z nauczaniem KK.

Jeśli nie masz pomysłu na znalezienie wspólnoty katolickiej w 'realu', warto spróbować na jakimś katolickim portalu randkowym. Są takie i na pewno można poznać kogoś wartościowego, ponieważ wiele osób ma podobne trudności i stąd potrzeba zaistnienia takiego portalu, który byłby dedykowany osobom wierzącym.

Niestety szukanie na chybił trafił daje mało prawdopodobieństwo znalezienia katolika, który traktuje wiarę poważnie. Wśród całego społeczeństwa do komunii uczęszcza blisko 16% osób. W młodszej grupie wiekowej pewnie jest to mniej, powiedzmy 12%. Z tego całkiem poważnie do wiary może podchodzić np. połowa, czyli 6%. Przy czym mężczyźni nieco rzadziej, więc ostatecznie może to być 5%.

Do tego dochodzi tendencja dobierania znajomych i łączenia się w grupy ludzi o podobnym światopoglądzie. Zatem widać, że, w zależności od środowiska, w którym się żyje, szanse na przypadkowe trafienie na odpowiednią osobę mogą być bardzo małe.

Dlatego warto zastanowić się, gdzie są lepsze szanse, aby znaleźć odpowiedniego życiowego partnera.

Pn lip 10, 2017 5:39 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2