Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn paź 22, 2018 9:41 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Pomoc finansowa 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomoc finansowa
Andy72 napisał(a):
To ja nie wiem, czy mam pomagać. Pomagam jej od dawna i ciągle dostaję od niej zgłoszenia że jeszcze pomoc by się przydała.Co mam zrobić w moim przypadku?

W moim przypadku pomoc też by się przydała, bo najmłodsze dziecko poszło na studia, trzeba młodego utrzymać przez pięć lat, a ja zamiast całego, mam pół etatu i tylko do sierpnia. Potem - wielka niewiadoma.
A raczej wiadoma- wypowiedzenie. Oczekuję pomocy od rządu, kolejnych ministrów, jak na razie bezskutecznie. Przydała by się pewność zatrudnienia, a to nieosiągalny luksus.

Najprawdopodobniej pani uznała Ciebie za swego stałego dobroczyńcę i źródło dochodów. Nie masz możliwości jej odwiedzić? Ja bym pojechała choćby z ciekawości, nawet gdyby to było na drugim końcu Polski. Jako darczyńca masz do tego prawo.
Na Twoim miejscu chciała się więcej od tej pani dowiedzieć; gdzie syn chodzi do szkoły, jak się uczy itp.

Możesz adoptować na odległość dziecko z Afryki. Zobowiązujesz się do utrzymywania dziecka do momentu uzyskania przez niego pełnoletności. Wtedy dokonujesz wpłat co miesiąc, albo raz na rok. Nikt Cię nia naciąga, ani nie żąda więcej. Otrzymujesz relację szczegółową na co poszły Twoje pieniądze,zdjęcia itp. Możesz też korespondować z dzieckiem po angielsku.
Bieda tam straszna.

N sty 14, 2018 4:45 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pomoc finansowa
Możesz się też zobowiązać na rok do opłacania edukacji dziecka. A potem zobaczysz. 400 złotych starcza. Korespondencja nie zawsze jest możliwa. I nie wszędzie starcza angielski (bywa francuski).
Np. stosunkowo nowy profil na Facebooku: Dzieci z Vohilavy (Madagaskar).

N sty 14, 2018 7:34 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2