Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn wrz 25, 2017 3:16 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 Medyczna marihuana 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Odnośnie MDMA:
https://www.youtube.com/watch?v=W9iKx2MKS70
https://www.youtube.com/watch?v=7ldu7qAdZ0Q

Cz sty 26, 2017 1:25 am
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Medyczna marihuana
Odurzanie się marihuaną przez np palenie jej to grzech. Możliwe że marihuana ma jakieś substancje lecznicze, ale jeśli tak jest to farmacja może je wydobyć i to nie daje zielonego światła do grzesznego odurzania się pod płaszczykiem "zdrowotnych" substancji.

Rącznik pospolity służy do zdobywania oleju rycynowego który ma właściwości zdrowotne, ale z tej samej rośliny można wytworzyć rycynę - jedną z najgroźniejszych trucizn. Żyjemy na przeklętej ziemi, więc nie każda roślina lub nie każde zastosowanie rośliny jest dobre .... " A do Adama rzekł: Ponieważ usłuchałeś głosu żony swojej i jadłeś z drzewa, z którego ci zabroniłem, mówiąc: Nie wolno ci jeść z niego, przeklęta niech będzie ziemia z powodu ciebie! W mozole żywić się będziesz z niej po wszystkie dni życia swego! (18) Ciernie i osty rodzić ci będzie i żywić się będziesz zielem polnym. (19) W pocie oblicza twego będziesz jadł chleb, aż wrócisz do ziemi, z której zostałeś wzięty; bo prochem jesteś i w proch się obrócisz " - Księga Rodzaju 3 ... odurzanie się nic dobrego nie przyniesie. Pokój ducha , sens życia, wypełnienie pustki wewnętrznej tylko w żywym, Wszechmocnym Jezusie Zbawicielu --" Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - Ewangelia Mateusza 11:28-29 :arrow: :arrow: -- https://mieczduchapulawy.wordpress.com/ ... blog-post/

, pozdrawiam Dominik

, Youtube : jedyny lek na wszelką depresję

, YT : MŁODY WIEK ZIEMI

Wt cze 27, 2017 11:56 am
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11