Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lis 15, 2018 12:32 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
 Gender się kończy? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gender się kończy?

Brednie, brednie i brednie, których po prostu nie da się słuchać.[/quote]

To właściwie trudno nazwać debatą. Ot , kanapa wzajemnej adoracji się zebrała i tak sobie plotą :)

Śr cze 17, 2015 10:52 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Verbal: żeby tak sobie pletli, to jeszcze pół biedy. Poświęciłam się i odsłuchałam toto. Totalne brednie - nie wiem jaki człowiek, który potrafi myśleć samodzielnie w chociaż szczątkowym stopniu jest w stanie w to wierzyć.

Śr cze 17, 2015 2:16 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Torri napisał(a):
Verbal: żeby tak sobie pletli, to jeszcze pół biedy. Poświęciłam się i odsłuchałam toto. Totalne brednie - nie wiem jaki człowiek, który potrafi myśleć samodzielnie w chociaż szczątkowym stopniu jest w stanie w to wierzyć.

A co Ty możesz wiedzieć o samodzielnym myśleniu? Nic nie wiesz.

Śr cze 17, 2015 4:17 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Oczywiście Panie Jasnowidzący, tacy jak ty (z premedytacją z małej litery) wiedzą wszystko najlepiej. Nawet to kto siedzi po drugiej stronie przed komputerem, łącznie ze stanem jego wiedzy, poglądami oraz zapewne również stanem posiadania.

Śr cze 17, 2015 4:51 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Torri napisał(a):
Oczywiście Panie Jasnowidzący, tacy jak ty (z premedytacją z małej litery) wiedzą wszystko najlepiej. Nawet to kto siedzi po drugiej stronie przed komputerem, łącznie ze stanem jego wiedzy, poglądami oraz zapewne również stanem posiadania.

Jakbyś wiedział to byś był w stanie samodzielnie się odnieść.

Śr cze 17, 2015 5:40 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Torri napisał(a):

Np własną opinię o socjobiologii masz?

Śr cze 17, 2015 10:00 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Smok Eustachy napisał(a):

Jak można zadawać takie pytania reprezentując nurt w którym posiadanie własnej opinii jest bezwzględnie tępione?

Cz cze 18, 2015 12:24 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Martyś napisał(a):

Jak można zadawać takie pytania reprezentując nurt w którym posiadanie własnej opinii jest bezwzględnie tępione?

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna

Cz cze 18, 2015 1:21 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem
P524 napisał(a):
]

Propagandówki ani narady produkcyjne nie zmienią rzeczywistości: kobieta i mężczyzna, są tak samo człowiekiem

Dobrze ze oświeciłeś kolektyw bo ja myślałem do tej pory, że facet jest żyrafą. Albo nutrią.

Odnoszę się do poglądów jakie wyraziłeś w swojej wypowiedzi, a co i na jaki temat sobie myślisz, to Twoja sprawa. Możesz sobie myśleć cokolwiek, ale jak byś cokolwiek miał do pomyślenia na temat, to byś to napisał, widocznie nie masz - skoro jedynie dykteryjki sobie prawisz, ot co.
Cytuj:
i równe prawa wszystkich,

To kobitki będą dźwigać teraz 30 kilogramów zamiast 12 i juz w podskokach lecą Ci dziękować.[/quote]
Może chciałbyś by tak było, dlatego zapewnienie równych praw staje Co tak ością w gardle.
Cytuj:
mimo potoków waszych słów, będą coraz bardziej rzeczywiste. Dopóki dla rzymskokatolickich aktywistów zamiast ludzi będą jedynie "miauczące kobitki" nie mamy zaś o czym debatować.

Miaukanie jest istotnym elementem natury ludzkiej i nie ma zgody na pozbawienie ludzi prawa do miaukania. Z niepokojem dostrzegam u Ciebie szowinistyczne zapędy.[/quote]

A coś na temat?

Cytuj:
I tysiące nawet partyjnych plenów, nasiadówek i narad tego nie zmienią. Myślicie, że jak macie władzę, siłę, pieniądze i możecie nie liczyć się z prawem, to wystarczy? Właściciele PRL też tak myśleli.

Właściciele PRL są Twoimi braćmi w marksizmie.[/quote]

Na razie to Ty zapodajesz partyjne propagandówki z produkcyjnej narady. I do tego się odnoszę, do treści filmiku, na którym prężycie muskuły (bo jak rozumiem utożsamiasz się z panami i paniami na filmie), który zapodajesz na tu na forum. Jak widzę Ty, poza osobistymi wycieczkami nic więcej do napisania nie masz?

Cz cze 18, 2015 5:23 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Równo to równo. Jak ci 30 to i te 30.

2. Widzę, że nie jesteś w stanie zakwestionować praw niezbywalnych ludzkich, co usiłujesz przeprowadzać, ergo trollujesz.

3. Dobrym przykładem jest tu Korwin, który rozwalił się na motorze aby nie rozjechać rowerzystki.

Kobitki wolą takich niż goście, co ją rozjedzie bo mi się rurki zabrudzą.

Cz cze 18, 2015 9:11 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, protestantyzm
Odpowiedz z cytatem

Nie. Piszemy (przynajmniej ja piszę) o równych prawach; a nie o grze w skojarzenia ze słowem "równe". Równe prawa na rynku pracy i ich ochrona są dość dobrze zdefiniowane i ochrona pracowników i pracowniczek ma na celu zagwarantowanie równych praw w zatrudnieniu osobom o rożnych możliwościach, sprawności, wieku itd. Zabawy ze słowami zostawiam Tobie.

Cytuj:
2. Widzę, że nie jesteś w stanie zakwestionować praw niezbywalnych ludzkich, co usiłujesz przeprowadzać, ergo trollujesz.

Oczywiście, ze nie jestem i oczywiście nie usiłuję ergo nie trolluję.

Cytuj:
3. Dobrym przykładem jest tu Korwin, który rozwalił się na motorze aby nie rozjechać rowerzystki.

Nie wiem czego przykładem, ani że się rozwalił na motorze, ani dlaczego.

Cytuj:
Kobitki wolą takich niż goście, co ją rozjedzie bo mi się rurki zabrudzą.

Każdy/a woli jak go/jej się nie rozjeżdża. Czymkolwiek, przez kogokolwiek i jakiegokolwiek powodu. Chyba, że samobójca/samobójczyni, ale to inna dyskusja. I co z tego? Takie teksty jak Twój to nie jest trollowanie? Będziemy o przepisach ruchu drogowego przez 3 strony pisać, żeby tylko uciec od niewygodnego - jak widać, skoro tak uciekasz - dla Ciebie tematu - równych praw?

Pt cze 19, 2015 9:45 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
P524: Bo rozumiesz, Korwin jest dobrym przykładem, bo nie rozjechał rowerzystki. Bo "kobitki" lubią takich facetów. Natomiast z pewnością faceci nie lubią takich facetów jak Korwin dokładnie za to samo, czyli jak on śmiał rozwalić motor dla jakiejś rowerzystki. Jakby ją rozjechał, to by się nauczyła, że nie wjeżdża się pod motocykl. A poza tym z pewnością jechała w spodniach, czyli spotkała ją kara boska.

Czyli dokładnie takie bla bla bla jak to co serwuje Smok Eustachy.

Owszem, mam. Podpartą informacjami z różnych naukowych (i nienaukowych również, tyle że wiadomo, o mniejszej wadze wtedy) źródeł. Ale dla mnie to, że ktoś coś twierdzi, nie znaczy, że muszę to przyjąć na wiarę. Mogę sięgać do różnych źródeł tej wiedzy i NA PODSTAWIE tego wyrobić sobie WŁASNĄ opinię. W przeciwieństwie do katolika, nie muszę uznawać za prawdę tego co powiedział jakiś papież, biskup, czy ksiądz (tak wiem, katolicy też nie muszą wierzyć każdemu księdzu - co z tego, skoro większość przyjmuje za pewnik to co ktoś powiedział z ambony. I to bez najmniejszej nawet próby weryfikacji). Są oni dla mnie tak samo wiarygodni jak inni ludzie (dobra, przyznaję, są dla mnie mniej wiarygodni niż inni ludzie, ale to nie znaczy, że nie mogę ich opinii wziąć pod uwagę jako jednej z wielu)

Pt cze 19, 2015 2:11 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
P524 napisał(a):

Nie. Piszemy (przynajmniej ja piszę) o równych prawach; a nie o grze w skojarzenia ze słowem "równe". Równe prawa na rynku pracy i ich ochrona są dość dobrze zdefiniowane i ochrona pracowników i pracowniczek ma na celu zagwarantowanie równych praw w zatrudnieniu osobom o rożnych możliwościach, sprawności, wieku itd. Zabawy ze słowami zostawiam Tobie.

Równość rozumiana na sposób klasyczny, a nie bolszewicki oznacza równość. Czyli wszyscy dźwigają po 30. Jak jedni 30 a drudzy 12 to jest to nierówność i uprzywilejowanie.
Cytuj:

Każdy/a woli jak go/jej się nie rozjeżdża. Czymkolwiek, przez kogokolwiek i jakiegokolwiek powodu. Chyba, że samobójca/samobójczyni, ale to inna dyskusja. I co z tego? Takie teksty jak Twój to nie jest trollowanie? Będziemy o przepisach ruchu drogowego przez 3 strony pisać, żeby tylko uciec od niewygodnego - jak widać, skoro tak uciekasz - dla Ciebie tematu - równych praw?

Ja nie uciekam tylko Ty. Prezentujesz poglady dyskryminujące kobiety.
Morał z Korwina jest taki, że kobitka woli być uprzywilejowana.

Pt cze 19, 2015 5:39 pm
Zobacz profil WWW
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Co ja będę zresztą tłumaczył. Doszły mnie słuchy o jakiejś aferze w MMA, gdzie właśnie facet trans obił ryja kobitce - niby że on jest kobieta i z kobietami może się naparzać. I dyskusja wielka o tym. Opisałem problem już dawno temu: jak taka sama płaca za taką samą pracę to trzeba znieść podział sportu na męski i kobiecy i jedna kategorię open zrobić.
I wtedy np. w maratonach najlepsza kobitka by miała szansę na 25 miejsce, bo jakoś tak to się układa.

A w tenisie to już w ogóle faceci są dyskryminowani, bo dostają tyle samo za 1 miejsce co kobiety grające na poziomie 50 czy setnego miejsca rankingowego.

2. Weźmy teraz takiego faceta, który ma możliwości na 20 miejsce: jak on powie, że jest kobieta to będzie miał 1 miejsce w kategorii kobiet i kasiory narobi. Dlatego gendery skończą się dyskryminacją niewiast.

3. No i dodatkowo podglądacze i erotomany załatwia se papier, że są kobietami i się pada napawać po szatniach, basenach itp. (oczywiście to postęp nie widzi problemu, bo szatnie rozdzielnopłciowe trzeba zlikwidować).

4. A w więzieniach ot już w ogóle: dostajesz nawet i 5 lat i idziesz na oddział kobiecy z wyposzczonymi chętnymi.

Widać zatem wyraźnie, że równość oznacza nie tylko nadanie brakujących praw, ale i odebranie istniejących przywilejów.

Pt cze 19, 2015 6:15 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czytając ten i powyższe komentarze już wiem, czemu jesteś tak przeciwko gender i w ogóle równouprawnieniu.
I doskonale też widać, czemu podajesz jako (bzdurny nawiasem mówiąc) przykład przenoszenie ciężarów.
To co tu postulujesz to zwyczajny idiotyzm, zakładający, że wszyscy ludzie są tacy sami. Że mają identyczne warunki fizyczne i umysłowe. A jest to oczywista bzdura.
Równouprawnienie nie zakłada, że każdy ma nosić po 30 kg. I że każdy ma pisać doktorat. Równouprawnienie zakłada, że nie różnicujemy ludzi względu na kolor skóry, płeć, orientację seksualną, czy też religię. Ale każdy, kobieta i mężczyzna, biały, czarny, homoseksualista czy hetero, ma inne predyspozycje, niezależne od powyższych. Są silne fizycznie kobiety i słabi mężczyźni. Są empatyczni mężczyźni i nieczułe kobiety. Doświadczenie zawodowe i inteligencja nie są zależne od rasy. Wiedza nie jest zależna od tego z kim się uprawia seks i w jaki sposób.

Co do punktu 3 i 4 to jaskrawie obrazuje główne błędy w postrzeganiu gender. Wprost nie mogę uwierzyć, że ktoś może to uważać za prawdę.
Jest to tak idiotyczne, że nawet nie wiem jak to skomentować.

So cze 20, 2015 10:20 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona