Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz wrz 21, 2017 5:26 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
 Lech Wałęsa - wydzielony 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Lech Wałęsa - wydzielony
sylvian napisał(a):

1. A tak na logikę po co mieliby podrabiać na taką skalę dokumenty na Wałęsę który wtedy niewiele znaczył?

2. Ktoś wierzy w to tłumaczenie Wałęsy, że opatrzność Boska nad nim czuwała i dlatego wygrywał regularnie w totka na początku lat siedemdziesiątych?

3. Dlaczego Wałęsa jak był prezydentem wypożyczył z IPN teczki na swój temat i powyrywał kartki?

1. Musi prorokami jakmi są skoro antycypowali późniejszą wielkośc Wałęsy :mrgreen:

2. Skoro Matkem Boskom potem w klapem wetknon to jak inaczej? :mrgreen:

3. A musi co by je w ramki oprawic i na scianie ku pamięci przyszłych pokoleń powiesic :mrgreen: :PPPP

Pt mar 04, 2016 2:54 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Derayes napisał(a):
Skoro Matkem Boskom potem w klapem wetknon to jak inaczej? :mrgreen:

Przyszłem do domu, a tam obiad na stole nie ma go. To ja siem pytam która godzina, bo już po piątej było. Rano gazety nie czytałem, bo wiadomo, sobota to i do roboty nie szłem. Więc mówiem mu: niech pan nie robi zgorszenia. A poza tym, jeżeli prezydent, zgodnie z faktami, tak to właśnie wygląda.

Pt mar 04, 2016 4:33 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Gdzie byliście "prześmiewcy" 20 lat temu, gdy Urban kpił w swoim NIE z "etosu" Wałęsy? Śmialiście się wówczas razem z nim, czy wtedy nowela z cyklu "Pan Prezydent powiedział" Was jeszcze nie śmieszyła?
Czy to przypadkiem nie J. Kaczyński ze swoim PC oficjalnie zgłosili Dyzmę-Bolka, jako kandydata na prezydenta?
Czy to nie kato-konserwy wybrały właściciela długopisu z JP2 i klapy z MB na urząd prezydenta RP?
Czy to nieprawda, że od początku lat 80-tych, aż do prezydentury Wałęsę bezwarunkowo wspierali Kaczyńscy i Kościół?

Wylewając na niego "łajno" nie zapominajmy Bracia w Wierze, że siedzimy w tym samym "szambie". W każdym razie niektórzy z nas...
:P

Mnie w sprawie TW Bolka najbardziej bawi, że idzie 27 rok odzyskania niepodległości i 24 rok od przyznania się Wałęsy, a gawiedź dalej tańczy tak, jak im. śp. Kiszczak zagra. :D

Pt mar 04, 2016 5:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Martysiu aleć widzisz, po czynach a bywa i po ujawionych swiadectwach i dokumentach ich poznacie.

Urbanisko jak kipiało tak i kipi nienawiscią do polskosci, patriotyzmu i uczciwosci i stąd jego tfurczosć, atakował Solidarnosć.

A Bolek pokazał potem nie raz co potrafi i ludzie sie odeń odwrócili, w kolejnych wyborach poniósł klęskę.

A poza tym, na kogo było głosować, na tego semitę Mazowieckiego czy szemranego agenciaka Tymińskiego?.....

Pt mar 04, 2016 9:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Martyś ma trochę racji (acz jest ślepa na jedno oko - bo druga strona robi i robiła dokładnie odwrotnie - wystarczy zerknąć do GW z czasów wyborów Wałęsa-Mazowiecki - co oni tam wygadywali!).

Jednak strona żądająca ujawnienia Prawdy postępuje racjonalnie - ponieważ coś się stało od roku 1997 - mianowicie wiemy, że Wałęsa był agentem.

Ten sam fakt jednak nie uracjonalnia niekonsekwentej postawy obozu magdalenkowego.

Inna rzecz, że ja powiem tak - nawet gdybym wiedział wówczas to co wiemy dziś, i tak głosowałbym na Wałęsę. Bowiem gdyby wybrano Mazowieckiego byłoby jeszcze gorzej. A Tymiński też był prawdopodobnie agentem.

Pt mar 04, 2016 9:28 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ani me ani be ani kukuryku to było dopiero coś.

Pt mar 04, 2016 9:44 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17