Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So lut 16, 2019 12:27 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Następna strona
 Granice wojny Polsko Polskiej 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Granice wojny Polsko Polskiej
feelek,

Cytuj:
W demokracji to społeczeństwo samo decyduje jakie zasady chce przyjmować.

No to je spytajmy, np. w kwestii złagodzenia ustawy antyaborcyjnej. Jesteś za referendum powszechnym na ten temat?

Wespecjan,

Cytuj:
Jakie oszczerstwo? To najbardziej oczywista prawda, że Kościół wpływa na politykę co jest rzeczą dobrą i właściwą.

Nieładnie. Burzysz kolegom linię obrony. ;)

Wt sty 22, 2019 8:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Ledwo pochowano Adamowicza a tymczasem nakręcanie na nienawiść trwa w najlepsze
https://polskatimes.pl/radny-z-krakowa- ... ycisk-gora
Jak widać poseł PO to stan umysłu.
Podobno Polak przed szkoda i po szkodzie głupi. A tutaj tylko zamiast Polak trzeba wstawić coś innego. Inaczej nie potrafię określić postawy tego młodego polityka z PO.
Jak jeden polityk z PiS wyskoczył z szampanem po ataku to go z partii wywalono jako nie spełniający podstawowych standardów. Tutaj zero reakcji władz partii a oznacza to jedno ze jest pozwolenie na takie wyskoki. I zła informacja jest taka ze polskiej polityce grozi jeszcze większe schamienie.

Wt sty 22, 2019 8:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey,

w ramach kolejnej zmiany tematu wyznam, że z fascynacją patrzę jak się zapieracie współpracy z obozem dobrej zmiany i zastanawia mnie, czego tak bardzo się wstydzicie?
Rozumiem, gdyby to mnie w przystępie zaćmienia umysłu zdarzyło się poprzeć Kaczyńskiego, ukrywałbym taki fakt przed światem i wstydził się go do śmierci. Ale Wy???
Przecież od czterech lat niczego innego nie robicie, tylko uprawiacie pisowską propagandę na katolickim forum, zaszczuwając każdego, kto wyrażał odmienne zdanie. Mnie z tego powodu wyrzuciliście w 2016.
A teraz próbujecie wmawiać, że Wasz patron miał zupełnie inne poglądy i zachowywał się inaczej. Kto w to uwierzy?
I czego tak bardzo się boicie? Zamiany władzy?

Jak na tak ideowych chłopców zachowujecie się wyjątkowo chwiejnie. :wink:

Wt sty 22, 2019 8:35 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
No to je spytajmy, np. w kwestii złagodzenia ustawy antyaborcyjnej. Jesteś za referendum powszechnym na ten temat?

Nie, bo jestem za zaostrzeniiem ustawy antyaborcyjnej, co nie zmienia faktu, że to społeczeństwo ma głos decydujący.

Wt sty 22, 2019 8:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Udają, udają i nie mają w tym udawaniu żadnych zahamowań, patrz stopnie z religii na maturze. Mają one taką samą wagę jak stopnie z matematyki i fizyki.

Ja nie mam na maturze oceny z religii. Nie zdawałam takiego przedmiotu. Nie przypominam sobie, żeby jakakolwiek uczelnia w ogóle wymieniała ten przedmiot w swoich kierunkowych wymaganiach. Teologii nie sprawdzałam.
Cytuj:
Gdyż bez wątpliwości nie są one ideologiczną propagandą a nauką użytecznej umiejętności współżycia w grupie. Pełnią taką samą rolę jak zasady savoir vivre'u, czy nawyk dbania o higienę osobistą.
Też trzeba ich uczyć.

Mnie nikt w szkole nie uczył savoir vivre'u ani dbania o higienę osobistą. Do dzisiaj nie umiem jeść nożem i widelcem. To takie skomplikowane :(

Wt sty 22, 2019 9:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Mnie nikt w szkole nie uczył savoir vivre'u ani dbania o higienę osobistą.

Ludzie odsuwają się od ciebie w autobusie albo w kolejce?

Wt sty 22, 2019 9:14 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Jockey,

w ramach kolejnej zmiany tematu wyznam, że z fascynacją patrzę jak się zapieracie współpracy z obozem dobrej zmiany i zastanawia mnie, czego tak bardzo się wstydzicie?
Rozumiem, gdyby to mnie w przystępie zaćmienia umysłu zdarzyło się poprzeć Kaczyńskiego, ukrywałbym taki fakt przed światem i wstydził się go do śmierci. Ale Wy???
Przecież od czterech lat niczego innego nie robicie, tylko uprawiacie pisowską propagandę na katolickim forum, zaszczuwając każdego, kto wyrażał odmienne zdanie. Mnie z tego powodu wyrzuciliście w 2016.
A teraz próbujecie wmawiać, że Wasz patron miał zupełnie inne poglądy i zachowywał się inaczej. Kto w to uwierzy?
I czego tak bardzo się boicie? Zamiany władzy?

Jak na tak ideowych chłopców zachowujecie się wyjątkowo chwiejnie. :wink:

Skończ waść offtopy a zacznij udowadniać to co powiedziałeś albo odwołaj to pomówienie. Chyba że nie jesteś człowiekiem honoru

Wt sty 22, 2019 9:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Ludzie odsuwają się od ciebie w autobusie albo w kolejce?

Aż tak źle nie jest, ale skłamałabym mówiąc, że jestem jakąś czyścioszką z wewnętrznego przekonania. Wszystko pod publiczkę. Nikt przecież nie chce się wyróżniać tłustymi włosami. Jednak u niektórych osób ta rytualna dbałość o higienę zabrnęła tak daleko, że myślą, iż robią to wszystko dla siebie. U mnie ta internalizacja się nie dokonała.

Wt sty 22, 2019 9:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
pelikanie,

pamiętam, że wychowawczyni, gdzieś w 5, może 6 klasie, postanowiła nauczyć nas zasad higieny a w tym celu pokazała na swoim przykładzie, że da się samemu umyć sobie plecy. Nie ukrywam, że jej wygibasy przy tablicy wywołały u wielu chłopaków rumieńce na twarzach. ;)
Dlatego do dziś to pamiętam. :-)

Tyle off-topu. Napisałem o tym, gdyż pohamowania emocji, trzymania języka na wodzy i szanowania innych, też trzeba się uczyć. I nie ma to nic wspólnego z ideologiczną indoktrynacją. Podejrzewanie o to autorów wykładów o mowie nienawiści po akcie politycznego mordu, zakrawa o lekką paranoję autorów takich interpretacji.

Wt sty 22, 2019 10:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey,

domagacie się ode mnie dowodu na współpracę, lub nawet sojusz Kościoła z politykami "dobrej zmiany".
Otóż nie ma lepszego dowodu potwierdzającego ten fakt, niż zapisy rozmów na forum Katolik.pl, ze szczególnym uwzględnieniem postów osób funkcyjnych.
Na szczęście forumowa niszczarka nie usunęła wszystkich dowodów więc poczytaj co sam pisałeś w 2015 i 2016. U Józefa Mackiewicza znalazłem radę dla mieszkańców sowieckiego raju - nic nie mów, nie słuchaj innych, a już za nic nie pisz niczego, gdyż sam ukręcisz sobie pętlę na szyję.

Znajdziesz sam swoje posty, czy mam poszukać?

Wt sty 22, 2019 10:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Jockey,

domagacie się ode mnie dowodu na współpracę, lub nawet sojusz Kościoła z politykami "dobrej zmiany".

Nie kłam. Domagamy się dowodu na Twoje tezy, iż:
1. Kościół wpływa na politykę w Polsce.
2. Kościół wyniósł i utrzymuje PiS u władzy.

Wt sty 22, 2019 10:29 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Tyle off-topu. Napisałem o tym, gdyż pohamowania emocji, trzymania języka na wodzy i szanowania innych, też trzeba się uczyć. I nie ma to nic wspólnego z ideologiczną indoktrynacją. Podejrzewanie o to autorów wykładów o mowie nienawiści po akcie politycznego mordu, zakrawa o lekką paranoję autorów takich interpretacji.

Hm, mam nadzieję, że owocem takich lekcji będzie to, że już nigdy nie przeczytam czegoś równie nienawistnego o polskich patriotach:
exeter w listopadzie napisał(a):
Pomijasz, gdyż dochodzimy do najciekawszego - na transparentach polskich nazioli widnieją hasła "Bóg, honor, ojczyzna", a to pozwala stawiać pytania, kto jeszcze poza politykami roztacza nad nimi parasol ochronny?

;)

Wt sty 22, 2019 10:32 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Tymczasem wdowa M.Adamowicz w TVN dzisiaj wieczorem:

"Chcę powiedzieć o tym, że ja nie czuję w sercu nienawiści do tego człowieka, który zabił Pawła, ani do jego rodziny. Ja mam ból w sercu, cierpienie, żal, ale wiem, że to zachowanie tego człowieka, który siedział w wiezieniu i był indoktrynowany reżimową telewizją, że to co się dzieje, ten hejt, ta nienawiść, spowodowała, że on był owocem sianej nienawiści. Wiem, że ten rząd, który teraz jest, który jest ręcznie sterowany, prokuratura sterowana przez ministra, media reżimowe, którymi wiadomo kto rządzi, a kto z tylnego fotela wszytko nakręca, powodowało tę nienawiść. Naszej rodzinie wyrządziło bardzo wiele krzywdy"

Wt sty 22, 2019 10:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dobranoc Yarpenie. :)

Wt sty 22, 2019 10:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Stefan12 napisał(a):
Tymczasem wdowa M.Adamowicz w TVN dzisiaj wieczorem:

"Chcę powiedzieć o tym, że ja nie czuję w sercu nienawiści do tego człowieka, który zabił Pawła, ani do jego rodziny. Ja mam ból w sercu, cierpienie, żal, ale wiem, że to zachowanie tego człowieka, który siedział w wiezieniu i był indoktrynowany reżimową telewizją, że to co się dzieje, ten hejt, ta nienawiść, spowodowała, że on był owocem sianej nienawiści. Wiem, że ten rząd, który teraz jest, który jest ręcznie sterowany, prokuratura sterowana przez ministra, media reżimowe, którymi wiadomo kto rządzi, a kto z tylnego fotela wszytko nakręca, powodowało tę nienawiść. Naszej rodzinie wyrządziło bardzo wiele krzywdy"

8O

To ja już nie mam wątpliwości, że to była fałszywa flaga.

Wt sty 22, 2019 10:41 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 30  Następna strona