Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lut 18, 2019 9:22 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
 Granice wojny Polsko Polskiej 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Granice wojny Polsko Polskiej
Jockey,

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wozy-tvn-podpalone-podczas-zamieszek,32647.html

https://pikio.pl/tvn-dziennikarz-pobity/

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,22166245,dziennikarza-w-puszczy-pobili-pracownicy-firmy-wycinajacej-drzewa.html

mógłbyś wskazać swoje posty na forum w których ostro protestowałeś przeciwko tym aktom agresji wobec dziennikarzy?

Czy może uważasz, że dziennikarze TVN i Polsatu na obronę nie załugują?

Pn lut 04, 2019 11:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
A teraz grzecznie exeter zacytuje gdzie ja w ogóle się wypowiadałem o tych zacytowanych sytuacjach.

Bo ty wypowiedziałeś się że Ogórek sama sobie winna.

Wt lut 05, 2019 12:03 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A teraz grzecznie exeter zacytuje gdzie ja w ogóle się wypowiadałem o tych zacytowanych sytuacjach.

Bo ty wypowiedziałeś się że Ogórek sama sobie winna.

Pokazano twarze i personalia agresorów. Bardzo dobrze.
https://wpolityce.pl/m/polityka/432509- ... ich-twarze
Mowa nienawiści, hejt, sgresja.To właśnie zaprezentowano w pełnej krasie przez osoby wymienione w artykule. Mówienie że Ogórek sama sobie winna, to denny powód.

Wt lut 05, 2019 9:52 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Jaśminowa
Skoro mnie cytujesz to odpowiem
To jest właśnie to o czym mówię. Podwójne standardy obrońców demokracji.
W ich wypadku to hejt itp nie jest mowa nienawiści a uzasadniona krytyka a jak pisowcy mówią o przekrętach Owsiaka, Adamowicza czy innych to jest to z automatu hejt i mowa nienawiści.

Jeśli już tak rozważamy dziennikarzy to warto sprawdzić co mówiła i na jakiej podstawie Ogórek a co wyczyniał Tomasz Lis czy inne gwiazdy mainstreamu

Wt lut 05, 2019 11:04 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey,

Cytuj:

Rzecz w tym, że się nie wypowiadałeś na temat przywołanych przeze mnie wydarzeń.
Dlatego teraz Twoje krokodyle łzy wylewane w związku z tym co spotkało panią Ogórek są kompletnie niewiarygodne. Rozumiesz?

Nie pisałem też, że pani Ogórek "jest sama sobie winna", tylko, że pracując w Kur...skiej TVP, przyczyniła się do wzrostu poziomu agresji w życiu publicznym. To nie to samo.

Wt lut 05, 2019 1:02 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Kto sieje wiatr, zbiera burzę. :wink:

Przypomne ci tylko co napisałeś
I jak to można inaczej zinterpretować niż tak jak ja to napisałem?

A nie przyszlo ci do głowy ze zwyczajnie nie czytałem o tych zajściach?

Wt lut 05, 2019 1:53 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Takie tam zabawne momenty..
https://www.youtube.com/watch?time_continue=78&v=_9LziAm87mQ
https://youtu.be/iq1Ak-t3wVc?t=1020

Wt lut 05, 2019 5:41 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey,

żaden rozsądny człowiek nie będzie popierał agresji w sferze publicznej. I dlatego po zajściu z panią Ogórek "moje" środowisko natychmiast potępiło zajście i jego sprawców, pomimo tego, że byli nimi niezwykle zasłużeni w obronie praw obywatelskich Obywatele RP.

Oczekuję, że tak samo zachowacie się i Wy, gdy dzicz kolejny raz zaatakuje dziennikarzy podczas spotkań zwolenników Rydzyka, czy uroczystości narodowo katolickich o parapolitycznym charakterze.

Nie można jednak pomijać zasadniczego faktu, że agresję do polityki wprowadziliście Wy i ponosicie bezpośrednią odpowiedzialność za obecny stan konfliktu w kraju. Nie chcę wytykać palcem, ale poczytaj swoje posty pisane trzy lata temu, gdy PIS przejął władzę. Jak nazywałeś w nich przeciwników politycznych i co chciałeś z nimi zrobić?
Byłeś tylko echem wypowiedzi prawicowych i pisowskich polityków a także, niestety biskupów, wplatających w swoje wystąpienia kalumnie, pomówienia, oraz najcięższe zarzuty.
To Wy podzieliliście społeczeństwo na "prawdziwych" Polaków i "polskojęzycznych". To z Waszego środowiska wyszło określenie "genetyczni patrioci", które szybko nabrało charakteru obelgi pod adresem ludzi PISu.

Nie twierdzę, że nie mam nic na sumieniu i niczego nie mógłbym sobie zarzucić, ale nigdy, nikomu nie odmawiałem przynależności do narodowej wspólnoty tylko dlatego, że miał odmienne poglądy.
Jeśli je krytykowałem, to z głębokiego przeświadczenia, że są szkodliwe, a nie dlatego, że przypisywałem ich posiadaczom agenturalność.
Tylko tyle wystarczy, żebyśmy mogli bezkonfliktowo żyć w jednym kraju. Mam nadzieję, że ostatnie doświadczenia czegoś nas nauczą.

Wt lut 05, 2019 9:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
exeter napisał(a):
Jockey,

żaden rozsądny człowiek nie będzie popierał agresji w sferze publicznej. I dlatego po zajściu z panią Ogórek "moje" środowisko natychmiast potępiło zajście i jego sprawców, pomimo tego, że byli nimi niezwykle zasłużeni w obronie praw obywatelskich Obywatele RP.
ty poparłeś a twoje środowisko to różnie się zachowało. Np. Żakowski czy Palikot
exeter napisał(a):
Oczekuję, że tak samo zachowacie się i Wy, gdy dzicz kolejny raz zaatakuje dziennikarzy podczas spotkań zwolenników Rydzyka, czy uroczystości narodowo katolickich o parapolitycznym charakterze.
to pisz do zwolenników O. Rydzyka. O.Rydzyk to nie twój kolega żeby mu po nazwisku jechać. Kultura wymaga pewnego zachowania.
Ja nigdy nie popierałem przemocy. Nawet u moich dzieci gdy się biją miedzy sobą.
exeter napisał(a):
Nie można jednak pomijać zasadniczego faktu, że agresję do polityki wprowadziliście Wy i ponosicie bezpośrednią odpowiedzialność za obecny stan konfliktu w kraju
A kto pierwszy zaczął od dożynania watahy? Agresje do polityki wprowadził Donald Tusk jak postanowił wykończyć Kaczyńskiego po przerznietych wyborach. Pierwszy mord polityczny w Polsce po 1989 to były członek PO na pracowniku biura posła PiS. Wiec nie czaruj ze to PiS. Oprócz tego ciagle judzenie i propagowanie nienawiści widac w TVN. Od pierwszego dnia jak Duda wygrał z Komorowskim.

Wt lut 05, 2019 9:51 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
O.Rydzyk to nie twój kolega żeby mu po nazwisku jechać. Kultura wymaga pewnego zachowania.

Przyganiał kocioł garnkowi. Mam zacytować jakieś posty, w których o osobach publicznych wypowiadasz się używając tylko nazwiska? Albo mam może zacytować post, w którym insynuujesz, że użytkowniczka tego forum może nie być kobietą?

Wt lut 05, 2019 9:55 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Co innego mowić o kimś używając nazwiska a co innego mowić o osobie duchownej. To jest przynajmniej ks. Rydzyk. Takie są zasady.
I wyprzedzę nie jestem zwolennikiem koncernu medialnego OO Redemptorystów poszukaj moich wypowiedzi w odpowiednim temacie.

Wt lut 05, 2019 10:01 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Co innego mowić o kimś używając nazwiska a co innego mowić o osobie duchownej. To jest przynajmniej ks. Rydzyk.

To są zasady, które dotyczą Ciebie jako katolika, a nie wszystkich. Księdza katolickiego traktuję tak samo jak inne osoby i nie widzę powodu, bym stawiał ich wyżej w hierarchii niż kogokolwiek, kogo spotkam na ulicy.
Prędzej miałbym obiekcje, czy wypada o Prezydencie RP mówić per "Duda".

Wt lut 05, 2019 10:06 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
W ten sposób kardynał Wyszynski pouczał ubekow pilnujących go i zaczęli mowić do niego proszę księdza.
To są pewne zasady kultury. To tak jak w mediach Millera tytułują panie premierze chociaż premierem jz dawno nie jest.
A to co exeter napisał jest kwestia pogardy jego środowiska do osoby Redemptorysty.

A co do prawzydenta to zdarzało mi się pisać Duda ale tez czasami pisałem PAD

Wt lut 05, 2019 10:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ok. Jockey,

przyjmuję do wiadomości i przepraszam.

Wt lut 05, 2019 10:11 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
To są pewne zasady kultury. To tak jak w mediach Millera tytułują panie premierze chociaż premierem jz dawno nie jest.

Dwie różne sytuacje. Mówisz o bezpośrednim kontakcie z taką osobą, a ja o pisaniu o takiej osobie na forum. Sam zauważasz, że o osobach pelniących jakieś funkcje piszesz często używając tylko nazwiska, mimo że konwenans w rozmowie z taką osobą wymaga używania konkretnych zwrotów grzecznościowych(przykład z Millerem).
W relacjach zawodowych miałem co najmniej kilkukrotnie do czynienia z księżmi, a nawet z biskupem rzeszowskim i używałem właściwych zwrotów, tak samo jak tytułuję rozmaitych dyrektorów, prezesów, wójtów itp.

Wt lut 05, 2019 10:19 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 437 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona