Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt gru 11, 2018 2:00 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Pelikanico
Przecież juz wcześniej pisałem ci ze gnostycy to nie są chrześcijanie. To ze sobie dla zmyłki wstawisz taka informacje w profilu nie uwiarygadnia cię.

So gru 01, 2018 10:09 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Pelikanico
Przecież juz wcześniej pisałem ci ze gnostycy to nie są chrześcijanie. To ze sobie dla zmyłki wstawisz taka informacje w profilu nie uwiarygadnia cię.

Yarpen Zirgin napisał(a):
Ochrzczony pozostaje na zawsze katolikiem, bo Kościół nie ma władzy aby zmazać skutki chrztu.

Zostałam ochrzczona, więc jestem rzymskim katolikiem, niezależnie od tego, w co wierzę. Jeśli katolicyzm jest wyznaniem chrześcijańskim, to powinnam mieć możliwość pisania w dziale dla chrześcijan.

So gru 01, 2018 10:42 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wyznając gnostycyzm popadasz w odstępstwo od wiary, a tym samym ekskomunikę.

So gru 01, 2018 11:04 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
Wymagania regulaminowe obowiązujące w dziale katolickim.

1.Do pisania w tym dziale uprawnieni są rzymscy katolicy i chrześcijanie zachowujący jedność w zakresie doktryny, ale wykazujący różnice w obrzędach liturgicznych oraz odrębność organizacji hierarchicznej i kanonicznej (tzw. Kościoły sui iuris).
2.Osoby poglądowo utożsamiające się z z kapłanami, ruchami religijnymi, które wypowiedziały posłuszeństwo Papieżowi lub/i przełożonym kościoła partykularnego proszone są o pisanie w działach przeznaczonych dla chrześcijan lub ogólnym.
3.Wymaga się, by wypowiedzi użytkowników wykazywały zgodność z doktryną katolicką i respektowały orzeczenia Urzędu Nauczycielskiego Kościoła.
4.Wyrażanie poglądów krytycznych odnośnie nauki Kościoła nie może mieć charakteru propagowania treści podważających rozstrzygnięcia UNK lub odciągania wiernych od Kościoła. Wyrażanie wątpliwości i dążenie do ich przezwyciężenia w duchu jedności są mile widziane.
5.Dyskusje odbywają się z poszanowaniem postanowień wszystkich soborów powszechnych, które odbyły się w historii Kościoła katolickiego.
6. Krytyka grup lub ruchów należących do Katolicyzmu i wypełniających kryteria ujęte w punkcie 1. powinna odbywać się w duchu jedności Kościoła. Niedopuszczalne jest ośmieszanie lub obrażanie pod adresem odmiennych sposobów sprawowania liturgii czy praktykowania duchowości

viewtopic.php?f=8&t=22079
Cytuj:
I Sprawy ogólne

1. Forum to służy wymianie poglądów między katolikami, katolikami i chrześcijanami innych wyznań, jak i między chrześcijanami a innowiercami i bezwyznaniowcami.

2. Forum podzielone jest na działy. Podstawę dostępu do działów chrześcijańskich/katolickich stanowi przynależność wyznaniowa. Każdy użytkownik może upublicznić swoje wyznanie w profilu lub w inny sposób. Z uwagi na zasadę szczególną tego forum, którą jest wierność nauczaniu katolickiemu, zadeklarowana przynależność do tego Kościoła zobowiązuje do prezentowania poglądów zgodnych z moralnością katolicką.
Deklarację uznaje się za ważną, dopóki wypowiedzi użytkownika nie są sprzeczne z przeznaczeniem działu, w którym się udziela.

3. Moderacja ma prawo zakazać wypowiadania się użytkownikowi w działach adresowanych do określonych grup, jeśli stwierdzi, że poglądy przez niego wyrażane są niezgodne z kryteriami działu. Moderacja może wyrazić zgodę na wypowiedzi użytkownika, który mimo odmiennego światopoglądu potrafi uszanować przeznaczenie działów chrześcijańskich.
Osoba, której udzielono takiej zgody nie może podważać wyznawanych tam podstaw wiary oraz propagować innych doktryn religijnych i światopoglądów.

viewtopic.php?p=779739#p779739
I to by było tyle w temacie

So gru 01, 2018 11:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
I to by było tyle w temacie

Szkoda tylko, że nie wstawiłeś części regulaminu dotyczącego Działu dla chrześcijan. Coś czuję, że celowo.

Cytuj:
Wymagania regulaminowe stawiane użytkownikom w działach dla chrześcijan.
(Uszczegółowienie regulaminu)

1. W dziale Dyskusje międzychrześcijańskie mogą wypowiadać się tylko użytkownicy będący chrześcijanami biblijnymi i trynitarnymi. Dotyczy to działów "Chrześcijaństwo, ekumenizm" oraz "Wokół rodziny".

2. Jest możliwość uczestniczenia w dyskusjach userów nie spełniających tych warunków. User taki powinien prezentować pewną kulturę dyskusji, wykazywać zainteresowanie teologią lub wiarą jako taką. Nie może np mieć stanowiska wrogiego wobec chrześcijaństwa.

3. Zainteresowany user może zgłosić moderacji chęć pisania w Dyskusjach międzychrześcijańskich na forum lub priva, tak też otrzyma odpowiedź. Zasadniczy okres pobytu na forum od czasu rejestracji, po którym osoba nie spełniająca warunku z punktu 1. można ubiegać się o pisanie w wymienionych działach, wynosi trzy miesiące.

4. W uzasadnionych przypadkach (np pomoc życiowa, ciekawe świadectwo wiary) osoba uprawniona do uczestnictwa w Dyskusjach międzychrześcijańskich na zasadach ogólnych lub nie będąca chrześcijaninem, może za zgodą moderacji pisać w określonym temacie działu Świadectwa.

5. Moderacja zastrzega sobie prawo do cofnięcia pozwolenia w przypadku nie spełniania określonych powyżej kryteriów.

Nawet jeśli Jockey arbitralnie stwierdza, że nie jestem chrześcijanką zgodnie z p.1., to cały czas pozostaje otwarta furtka na p. 2)

2. Jest możliwość uczestniczenia w dyskusjach userów nie spełniających tych warunków. User taki powinien prezentować pewną kulturę dyskusji, wykazywać zainteresowanie teologią lub wiarą jako taką. Nie może np mieć stanowiska wrogiego wobec chrześcijaństwa.

Czy mogę prosić o umożliwienie mi pisania w dziale chrześcijańskim na mocy punktu 2.? Chyba nie ma co do tego wątpliwości że spełniam wymienione warunki.

So gru 01, 2018 11:27 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ależ juz dostałaś odpowiedz negatywna od PeterW gdy wywalił twój wpis.
Po pierwsze w mojej ocenie jesteś trollem, po drugie nie przyszłaś tutaj dyskutować a prowadzić agitację negatywna. Co zapowiadałas w rożnych miejscach w sieci. Kolejnytwoj wpis w górnych działach forum będzie skutkować ostrzeżeniami.
Możesz zawsze odwołać się od decyzji moderatorów do admina.

So gru 01, 2018 12:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Po pierwsze w mojej ocenie jesteś trollem, po drugie nie przyszłaś tutaj dyskutować a prowadzić agitację negatywna. Co zapowiadałas w rożnych miejscach w sieci.

Jeśli jestem trollem, to powinnam zostać zbanowana za uporczywy trolling. Dlaczego permanentny troll jest tolerowany na tym forum? Sam nie wierzysz w to, że jestem trollem. Gubicie się w zeznaniach, Jockeyu.

Raz jestem gnostykiem, innym razem panteistą, teraz trollem. Zależnie od sytuacji podajesz inne argumenty, która mają uzasadnić dyskryminowanie mnie na tym forum.

A mógłbyś się zachować jak mężczyzna i się przyznać do tego, że po prostu odczuwasz do mnie niechęć (żeby nie użyć mocniejszego słowa) i w związku z tym, nawet ewentualna kanonizacja mojej osoby nie zmieniłaby Twojego stosunku do mnie. Przynajmniej byłbyś szczery, ale Ciebie na to nie stać. Wystawiasz przy tym niezłą laurkę religii, którą wyznajesz. Prawdziwy chrześcijanin kieruje się w życiu Prawdą i brzydzi się takim obłudnym lawirowaniem. No ale co ja tam wiem o chrześcijaństwie, jestem tylko gnostykiem :roll:

So gru 01, 2018 12:26 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Popracuj to wylecisz. Na forum masz stały negatywny elektorat który domaga się usunięcia.
Ja określałem ciebie jako trolla i gnostyka. I tego się cały czas trzymam.
I koniec dyskusji górne forum jest dla ciebie zamknięte.

Szantaż emocjonalny oczywiście pomijam i nie odpowiadam na takie rzeczy

So gru 01, 2018 12:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
viewtopic.php?p=1123783#p1123783

Czy któś mógłby mi cytowania poprawić. Próbowałem ale guzik mi wyszło

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben

Cz gru 06, 2018 1:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
:) dziękuję

Weiter, weiter ins Verderben
Wir müssen Leben bis wir sterben

Cz gru 06, 2018 2:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Przeniosłem spór na ring
viewtopic.php?f=11&t=9068&start=3810
Tam możecie dokończyć zamiast zaśmiecać uwagi

Cz gru 06, 2018 6:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Niechcący się wypowiedziałam w temacie o wegetarianizmie w dziale Katolickim, zmyliło mnie, że wypowiedział tam się ateista Adam M. Przepraszam, można usunąć moją wypowiedź.

Pt gru 07, 2018 5:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Aaa tez nie zwrocilem uwagi ze to bylo napisane w dziale katolickim.
Poza tym nie uwazam sie za ateiste.

Pt gru 07, 2018 5:16 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Załatwione

Pt gru 07, 2018 5:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
Poza tym sadze ze wiele by sie zmienilo jesli by moderatorzy mieli dwa rozne konta, jedno jako moderator oficjalne-sluzbowe jedynie do dzialan moderacyjnych, a jak chce brac udzial w dyskusjach to z takigo samego konta jak inni userzy i bez uprawniem moderacyjnych.
Przede wszystkim nie bylo by tyle zbednych afer ze to moderacja sobie cos tam pisze i z pozycji moderatora wplywa na tok dyskusj bo nie bedzie wtedy wiadomo kto jest moderatorem i nie bedzie mozliwosci powiazania jakichs wypowiedzi z ktoryms z moderatorow.

Nie ma to sensu, bo i tak obydwa konta obsługiwała by ta sama osoba.

To takie marzenie czy może ściema dla publiki wysuwane często przez lewicowców i liberałów, że w "państwie neutralnym światopoglądowo", można mieć prywatnie inne poglądy i zachowania - i inne pracując w publicznej instytucji czy jako prawodawca.

Tutaj moderator łączy swoją funkcję z dyskutantem i często załatwia swoje własne porachunki w sporach nadużywając funkcji moderatorskich.

Pt gru 07, 2018 9:25 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1385 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93  Następna strona