Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt gru 15, 2017 8:24 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
wujo44 napisał(a):
Barney napisał(a):
wujo44 napisał(a):
Czyli na czołach ludzi, i ich rękach będą fizyczne "znaki" (znamiona), które to pozwolą im kupować i sprzedawać.
DO takich właśnie bzdur prowadzi, gdy się nie uwzględnia gatunku literackiego (w tym wypadku żydowskiej apokalipsy).

Uzasadnij - na bazie Pisma, że to co napisałem jest bzdurą, tzn. jak Pismo mówi o znaku ( znamieniu) na ręce i czole to jest to bzdura. To chociaż pokaż, że to jest błędne stanowisko.
Każdy kto czyta Apokalipsę rozumie to dosłownie - przynajmniej w pierwszym "odruchu czytania", jeśli źle rozumie to pokaż to. Zaczynasz zachowywać się jak Jockey.

Za tego posta powinieneś dostać ostrzeżenie a ze to byłoby 3 to powinieneś dostać bana na 2 tygodnie.
Po pierwsze to prowokowałaś Barneya po drugie obraziłeś mnie.
Ciesz się ze nie dostałeś kary a za ten wpis mogłeś dostać kolejne ostrzeżenie za awanturnictwo

Wt lis 21, 2017 10:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja bardzo proszę pozostałych moderatorów o zmianę "oficera prowadzącego", bo ten pisze bez ładu, składu i sensu.

Cz lis 23, 2017 7:54 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Spójrz, proszę, na stronę główną. On jest oficerem prowadzącym a ja mu towarzyszę idąc pół kroku za nim. Jakoś musisz się z nim dogadywać, Jestem podoficerem. Ja tu tylko sprzątam. :)
Moderatorzy: Robur, Jockey, merss -> Uwagi o serwisie
Moderatorzy: Jockey, merss -> Chrześcijaństwo, ateizm, religie, filozofie

Będziesz miał z nami problemy, bo wyraźnie podkreśliłeś, że oboje nie mamy pojęcia o dyskusji i piszemy w wątkach nie na temat. Nie potrafiąc merytorycznie odpowiadać, prawdopodobnie pozwole sobie zrezygnować z kolejnych odpowiedzi. Ja uwag wuja z pewnością nie zrozumiem. Posprzątam tak jak potrafię najlepiej. :wink: Ile masz lat (retoryczne)?

Cz lis 23, 2017 8:18 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Ile masz lat (retoryczne)?
I najlepiej udowodnij na podstawie Biblii

Pt lis 24, 2017 12:14 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
wujo44 napisał(a):
Chciałem zwrócić uwagę na moderację Jockay'a, który zamiast stać na straży pisania w temacie spamuje bez ładu i składu:
viewtopic.php?p=1089207#p1089207
Proszę o zrobienie porządku ( w szczególności merss) w postaci usunięcia jego postów ( i mojej odpowiedzi na nie) jako nie związanych z Objawieniem.

Co się Wujo rozdrabniasz? Po prostu wystąp o usunięcie wszystkich postów oprócz Twoich ;)

Pt lis 24, 2017 12:37 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
wujo44 napisał(a):
Ja bardzo proszę pozostałych moderatorów o zmianę "oficera prowadzącego", bo ten pisze bez ładu, składu i sensu.

Tłumacząc to z wujowego na polski to znaczy ze „oficer” napisał prawdę i zabolało.

Pt lis 24, 2017 12:49 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Haha ale fajnie tak wejść po latach i zobaczyć, że niektóre rzeczy się nie zmieniają :-). Pozdrawiam wszystkich!

Pt lis 24, 2017 7:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Spójrz, proszę, na stronę główną. On jest oficerem prowadzącym a ja mu towarzyszę idąc pół kroku za nim. Jakoś musisz się z nim dogadywać, Jestem podoficerem. Ja tu tylko sprzątam. :)
Moderatorzy: Robur, Jockey, merss -> Uwagi o serwisie
Moderatorzy: Jockey, merss -> Chrześcijaństwo, ateizm, religie, filozofie

Będziesz miał z nami problemy, bo wyraźnie podkreśliłeś, że oboje nie mamy pojęcia o dyskusji i piszemy w wątkach nie na temat. Nie potrafiąc merytorycznie odpowiadać, prawdopodobnie pozwole sobie zrezygnować z kolejnych odpowiedzi. Ja uwag wuja z pewnością nie zrozumiem. Posprzątam tak jak potrafię najlepiej. :wink: Ile masz lat (retoryczne)?

Ale z nim się nie da dogadać, bo on się zachowuje jak "małpa z brzytwą" 8O
Ależ ja się nie obawiam problemów merytorycznych, problem w tym, że on w meritum sprawy nie chce wchodzić - oszczerstwo i straszenie ( myśli, że jak będzie straszyć wyrzuceniem z forum, to ja się go będę bał) - to jest jego sposób pisania, zachowania, w ogóle sposób na bycie w dyskusji ze mną na tym forum, bo pokaż to meritum z jego strony.
NIe napisałem, że nie macie pojęcia, tylko, m.in. że pozwalacie zaśmiecać tematy rzeczami, które nie mają z nimi związku, i zamiast merytotycznej odpowiedz na moje pytanie, np.
Cytuj:
Skoro napisałaś powyższy tekst, wytłumacz mi ( tylko na bazie Pisma) Rev 13:17 bt5 "i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia." że chodzi tutaj o myślenie, czyli posiadanie imienia oznacza myślenie jak bestia ? Ja nie twierdzę, że tak być nie może, ale to pokaż w Słowie.

przepisujesz rzecz, która nie wnosi nic do sprawy:
viewtopic.php?p=1089424#p1089424

So lis 25, 2017 11:49 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Pierwsza lekcja. Przede wszystkim nie napraszałam się o kontakt. Dwa razy zeszłam Ci z drogi, teraz wyjaśnię powód. W moim widzeniu uprawiasz pływanie stylem rozpaczliwym, próbujesz pieskiem a ja nurkowanie. Nurek musiał opanować podstawy trzepania łapkami o wodę, początkujący myśli że potrafi nurkować. Po prostu nie czytaj moich wpisów. Za głęboka woda. Nie wejdę z Tobą w polemikę, bo mi prostactwo pływania stylem rozpaczliwym nie odpowiada. A jako mod po swojemu będę sprzatać co nie oznacza, że nie masz prawa wskazywać mi śmieci. Uznaję to nawet za pożądane.
Uprzejmie proszę o to, by nie przekraczać punktu III/7 regulaminu. Na ogół wskazuje na braki interelktualne w zakresie umiejętności selekcji i wyodrębniania meritum. Takie to doświadczenie nurka.:)
Z oficerem prowadzącym wojuj sobie sam. Możecie sobie wypalać języki gorącym żelazem, sprawdzać wytrzymałość klawiatury; mnie to nic a nic nie obchodzi. :wink:

Jakoś nie potrafisz się zaaklimatyzować w krainie pogan.

So lis 25, 2017 12:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No cóż, w tej wymianie zdań widać różnicę klas pomiędzy Wujem a Merss.

So lis 25, 2017 4:05 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Po prostu nie czytaj moich wpisów.
Na to bym z twojej strony nie liczył, bo niby dlaczego mam nie czytać ? Zostawiam sobie prawo odnoszenia się do twoich postów - w szczególności, jeśli ich treść będzie sprzeczna z Pismem, czy też będzie polegała na zepchnięciu tematu na głęboką wodę w celu utopienia twoich tez ( bo zdaje się umiejętność nurkowania do tego się sprowadza), jak np. tutaj: viewtopic.php?p=1089380#p1089380 cyt. "
Cytuj:
Skoro napisałaś powyższy tekst, wytłumacz mi ( tylko na bazie Pisma) Rev 13:17 bt5 "i że nikt nie może nic kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia." że chodzi tutaj o myślenie, czyli posiadanie imienia oznacza myślenie jak bestia ? Ja nie twierdzę, że tak być nie może, ale to pokaż w Słowie.

merss napisał(a):
Nie wejdę z Tobą w polemikę, bo mi prostactwo pływania stylem rozpaczliwym nie odpowiada.
Oczywiście to co napisałem prostactwem nie jest, ale oczywiście masz prawo tak uważać, dobrze by było, abyś jednak swoje twierdzenia opierała na Słowie, bo zdaje się rozpaczliwie się przed tym bronisz.

So lis 25, 2017 6:38 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nieeee.. no wujo jest po prostu arbitrem elegancji i taktu, a jego wypowiedzi są pełne wysublimowanego smaku i poezji...

Dla niewtajemniczonych: To była ironia..

So lis 25, 2017 7:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Tak mniej więcej Linda. Był też dowcip jak miał zagrać Petroniusza. Tekst nie nadający się na forum katolik.pl. Była to przeróbka z Psów. Pewnie ci co oglądali wiedzą o czym mówię.

Wuju jakoś wszyscy widzą twoje chamstwo oprócz ciebie. Wnioski można wyciągnąć tylko jedne.
Ale jako moderacja nie będziemy zastępować twoich rodziców którzy jak widać przespali czas uczenia kultury. Po prostu uważaj bo kolejny twój wybryk skończy się ostrzeżeniem. I nie straszę cię tylko informuję. Dopóki będziesz pisał w sposób kulturalny nic ci nie grozi jednak nie będą akceptowane chamskie teksty obrażające kogokolwiek a w szczególności uczucia religijne. Ostatnio nie dostałeś ostrzeżenia za obrażanie mnie i próby manipulacji i prowokowanie innych tylko dlatego że byłby to ban. Jednak widzę, że niczego cię to nie nauczyło. Następnym razem nie będę taki miłosierny.

So lis 25, 2017 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Tak mniej więcej Linda. Był też dowcip jak miał zagrać Petroniusza. Tekst nie nadający się na forum katolik.pl. Była to przeróbka z Psów. Pewnie ci co oglądali wiedzą o czym mówię.

Wuju jakoś wszyscy widzą twoje chamstwo oprócz ciebie. Wnioski można wyciągnąć tylko jedne.
Ale jako moderacja nie będziemy zastępować twoich rodziców którzy jak widać przespali czas uczenia kultury. Po prostu uważaj bo kolejny twój wybryk skończy się ostrzeżeniem. I nie straszę cię tylko informuję. Dopóki będziesz pisał w sposób kulturalny nic ci nie grozi jednak nie będą akceptowane chamskie teksty obrażające kogokolwiek a w szczególności uczucia religijne. Ostatnio nie dostałeś ostrzeżenia za obrażanie mnie i próby manipulacji i prowokowanie innych tylko dlatego że byłby to ban. Jednak widzę, że niczego cię to nie nauczyło. Następnym razem nie będę taki miłosierny.
Problem w tym, że ty nie rozumiesz co czytasz, na tym cały ból polega :(
Nie rozumiesz, że odnoszenie się do twierdzeń religii rzymskich-katolików nie jest obrażeniem uczuć religijnych, a dyskusją na ich temat. Przyjmując twój sposób myślenia, to nie ma dyskusji !!
Podam ci przykład: kłamstwem jest, że muzułmanie wierzą w tego samego Boga co chrześcijanie, oni wierzą w boga, który jest duchem wrogim Bogu, jest duchem demonicznym.
Nie ma tu nic z obrażania (nie po to piszę, żeby kogoś obrażać), a jest to opis teologii islamu. Nie podoba ci się, trudno, nieprawdy i oszukiwania muzułman, mówienia im, że wierzymy w tego samego Boga propagować nie będę.
Na takiej samej zasadzie, jak mi Barnye pisze, że jestem np. heretykiem, nie jest powodem do obrazy z mojej strony, a opisem - z jego punktu widzenia - reprezentowanych przeze mnie poglądów. Ja nie muszę z nim dyskutować, ale jeśli się decyduję to niestety trzeba postawić czoło problemowi - jestem heretykiem, czy nie.
Jeszcze raz - ty tego nie rozumiesz, i nie tylko ty, dlatego wyzywasz mnie od chamów, traktujesz moje merytoryczne odpowiedzi jak awanturnictwo 8O itp. Daj sobie spokój, bo funkcja cię przerasta !!

So lis 25, 2017 10:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
dlatego wyzywasz mnie od chamów, traktujesz moje merytoryczne odpowiedzi jak awanturnictwo

Jest takie powiedzenie Wujo - jak Ci jedna osoba mówi że jesteś osłem, zlekceważ.
Jak dwie - zastanów się.
Jak trzy - kup sobie chomąto.

Cytuj:
Daj sobie spokój, bo funkcja cię przerasta !!
Najpierw Merss, teraz Jockey...
Proponuję wpisać do Regulaminu:
"Każdy, kto zwraca uwagę Wujowi nie nadaje się na moderatora"

So lis 25, 2017 10:20 pm
Zobacz profil WWW
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 774 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 48, 49, 50, 51, 52  Następna strona