Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr gru 12, 2018 2:39 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 93  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Tak wyglądał mój wpis kłamczuszko i manipulatorko
Jockey napisał(a):
towarzyski.pelikan napisał(a):
Przykro mi, że tak mnie postrzegacie, ale nie będę udawać, że jestem zdziwiona.

Przecież celowo do tego doprowadziłeś/aś (według Wespecjana jesteś mezczyzna ale kto cię tam wie)
Masz to co chciałaś.
To ciekawe. Bo ja jakoś zachowuje się kulturalnie. A Ty ciągle mnie i innych atakujesz, wyzywasz od trolli. Mógłbyś się chociaż zdobyć na jakieś pozytywne słowo, a nie tylko zioniesz jadem.
i prawdę ci napisał. Kulturalnie nie oznacza prawdziwie. Trolling można uprawiać w białych rękawiczkach jak wlasnie to robisz. Kulturalnie można kogoś obrażać. Chyba wole niekulturalnych ale nie fałszywych jak pelikan.

viewtopic.php?f=11&t=29159&p=1110844#p1110844

Pn wrz 10, 2018 9:37 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Kto tu jest klamczuszkiem? :roll:

Jockey napisał(a):
Nie o twoim pochodzeniu mowię a o tym co próbujesz zaszczepiać z mizernym skutkiem.
Widzę ze problemy z czytanie ze zrozumieniem ciąg dalszy. Nawet do czcij ojca i matkę dorobił ideologie której nie ma w tym przykazaniu. Ale to standard w twojej zwodniczej mowie

http://dyskusje.katolik.pl/viewtopic.ph ... &start=105

Pn wrz 10, 2018 9:44 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
zapewne literówka. Pisane z telefonu
A zawsze pisałem tak:
Jockey napisał(a):
Barney napisał(a):
Przykro mi, że tak mnie postrzegacie, ale nie będę udawać, że jestem zdziwiona.
Piszesz jak ktoś, kto ma pretensje że ktoś, przyłapawszy go na kradzieży, nazwał go "złodziejem".

Nie wiem czy trollujesz (mam tu trochę inne zdanie niż reszta - myślę, ze jesteś niezrównoważona psychicznie, bądź weszłaś w demoniczne klimaty duchowe), jednak nie ma wątpliwości że manipulujesz.

Lepiej tego ująć nie można. Patrząc na ten jej/jego wiersz bluźnierczy to skłaniam się do,wersji o demonicznych klimatach duchowych.

Pn wrz 10, 2018 9:46 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dobra Jockey. Od dziś będę się do Ciebie zwracać per on/ona. Czy może preferujesz "ono"? Będzie krócej?

Pn wrz 10, 2018 9:56 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Pelikanie, jaki jest cel Twojego pobytu tu na forum (oprócz oczywiście pragnienia bycia w centrum uwagi - choćby przez kłótnie, publikowania marnych rymowanek udających poezję i pompowania ego)?
Tak konkretnie.

Bo wiesz, my tu chcemy porozmawiać o rzeczach dla nas ważnych - a nie użerać się z coraz to nowymi, mającymi się za pępek świata trollami, powtarzającymi stare androny jakby to były wielkopomne odkrycia.

Nie myśl że to coś strasznego - uciążliwość, jaka sprawiasz to nie "rana" zadana forumowiczom. Raczej porównałbym ją do dyskomfortu pochodzącego od namolnej muchy.

Pn wrz 10, 2018 10:29 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
To forum zamienia się w kółko wzajemnej adoracji. Niczym rady parafialne. Nie dziwi mnie to wcale. Ryba psuje się od głowy.

Pn wrz 10, 2018 10:46 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Bo wiesz, my tu chcemy porozmawiać o rzeczach dla nas ważnych - a nie użerać się z coraz to nowymi, mającymi się za pępek świata trollami, powtarzającymi stare androny jakby to były wielkopomne odkrycia.

Nie myśl że to coś strasznego - uciążliwość, jaka sprawiasz to nie "rana" zadana forumowiczom. Raczej porównałbym ją do dyskomfortu pochodzącego od namolnej muchy.

Ugodowy Barneyu. Nikogo nie zmuszam do klikania w moje tematy, a tym bardziej czytania moich wypowiedzi czy zabierania głosu w inicjowanych preze mnie dyskusjach.

Jest tyle poważnych tematów na forum, dla ludzi dorosłych typu "Kto ma rację? Protestant czy katolik?", "Czy masturbacja wyklucza zbawienie?", "Czy homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym?" etc. Goroąco zachęcam dorosłych ludzi do udzielania się w tych wątkach.

A dzieciom takim jak ja pozwól się poruszać w mniej poważnych tematach typu "Na czym polega chrześcijańska miłość?", "Kim jest Bóg?", "Co łączy teistów z ateistami?" etc. Na tym forum poza mną jest jeszcze parę innych dzieci, które chętnie ze mną dyskutują. I warto to uszanować.

Nie musimy wchodzić sobie w drogę. Chyba, że Cię rączka świerzbi, żeby poczytać Pelikana. No ale to by podważało Twoją dorosłość...

Pn wrz 10, 2018 10:50 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie odpowiedziałaś na pytanie.

Pn wrz 10, 2018 11:32 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Kłótliwy Pelikanie, jaki jest cel Twojego pobytu tu na forum .

Nawiązanie dialogu z innymi ludźmi. Rozumiesz, co to dialog?

Pn wrz 10, 2018 11:38 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Dialogu dla dialogu?
Zresztą trudno to co robisz nazwać dialogiem.
Przemyśl, po co tu jesteś.

Pn wrz 10, 2018 11:40 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Dialogu dla dialogu?
Zresztą trudno to co robisz nazwać dialogiem.
Przemyśl, po co tu jesteś.

Czyli nie rozumiesz, że dialog to POKÓJ.

Pn wrz 10, 2018 11:42 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Pytam zatem obserwatorów naszej wymiany zdań: czy "pelikanowy dialog" wniósł na forum POKÓJ? ;)

Pełne gęby wzniosłych słów (o pokoju i nie tylko) itd mają zazwyczaj Ci, którzy postępują dokładnie odwrotnie niż głoszą.

Pn wrz 10, 2018 11:47 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
[Nikogo nie zmuszam do klikania w moje tematy, a tym bardziej czytania moich wypowiedzi czy zabierania głosu w inicjowanych preze mnie dyskusjach.

Dość długo przyglądalam się twoim przepychankom z Jockeyem. Wykazal się anielską cierpliwością tolerując twoje przekroczenia regulaminowe. Nie chciał urazić, ale trwa to za długo, więc pozwalam sobie wkroczyć, by wskazać granice regulaminowe.
1a) To bezpodstawne oskarżenie moderacji. Moderowaniem twoich wpisów zajmowala się jedna osoba. Ja na samym początku napisałam, że w tym nie uczestniczę. Jakim prawem użyłaś liczby mnogiej? To pisanie nieprawdy.
b) Oskarżając moda należy podać powód, by móc zweryfikować przede wszystkim zasadność. Nie tylko nie podalaś na czym polega owo prześladowanie, ale nadałaś sobie prawo używania tego sformułowania w każdym temacie i o ile pamiętam, powtórzyłaś to jeszcze raz. Tylko ten wątek służy wyjaśnianiom spraw obsługi forum. Jockey nie zareagował, czekał na zrozumienie i wycofanie się z pretensji pod jego adresem.
c) Oświadczenie jest napisane kolorem. Było zielonym, czyli kolorem moderacji. W prywatnej rozmowie zostałaś poinformowana przez mnie o sprawach dotyczących zastrzeżonych kolorów. Było to więc świadome prowokowanie moderatora, by wszedł z tobą w polemikę. On to znów zostawił i czekał. Wiersz był pisany niedozwolonym kolorem. Szczegóły znajdziesz w tym wątku. Domniemuję, że znasz.
d) Prosiłaś Jockeya o podanie niedozwolonych procedur. Odpowiem ci, bo prosiłaś o jeden przykład. Pierwszy jest wyżej. W naszych zapisach regulaminowych w rozdziale drugim są dwa punkty; jeden dotyczy treści prowokacyjnych, drugi kontrowersyjnych. Nie ukrywasz, że twoja natura ma charakter urodzonej prowokatorki a wpisy sa kontrowersyjne. Próbowałaś uśpić jego czujność i wyodrębniłaś punkty o kontrowersji jako nie podlegające dyskusji. Nie podałaś czasu odpowiedzi, więc dostajesz ją dziś. Za kontrowersyjne wpisy niektórzy żegnać się musieli z tym miejscem, inni u który widoczne były objawy choroby byli wysyłani na urlopy zdrowotne, jeszcze innym dawaliśmy czas na przemyślenie i też urlopowaliśmy.
Ty pisalaś sporo o swoich problemach zdrowotnych w innych miejscach w sieci, u nas też. Mogę więc domniemywać, że to były szczere wyznania. Tyle, że dla chorych osób pisze się na portalach specjalne regulaminy,. Nasz regulamin nie przewiduje extra traktowania z powodów zdrowotnych. Należy się dostosować. Dostałaś jednak specjalny wątek. Tak czasem postępujemy czekając na zrozumienie i dajemy czas na dostosowanie się. Zmarnowałaś ten czas i Jockey dziś wątek zamknął.

2. Nie mamy na razie działów dla dzieci, nawet dzieci mentalnych. Taka uroda tego forum, więc poziom widziany jest z lotu ptaka i powinien być wyrównany. Nieregulaminowe jest więc oczekiwanie na wątki dla dzieci. Musielibyśmy pomyśleć nad zmiana regulaminu i otworzeniem nowego działu: dorosłym wstęp wzbroniony. Może przyjdzie na to czas?

3. Każdy ogląda świat przez swoje okulary, więc ten sam problem postrzegany może być inaczej. Tyle, że wydumane problemy, odjechane wytwory wyobraźni sa ciekawe, ale na krótko. Potem są po prstu nudne lub szkodliwe dla innych dzieci. Można więc dopuścić trochę bioróżnorodności, nawet z krainy marzeń. Osoba zdrowa wraca jednak do rzeczywistości. Jeśli ktoś tego nie potrafi...to chyba nie dla niego miejsce.

4. To moje uwagi regulaminowe. Podziwiam Jockeya za anielską cierpliwość.

Cytuj:
Jest tyle poważnych tematów na forum, dla ludzi dorosłych typu "Kto ma rację? Protestant czy katolik?", "Czy masturbacja wyklucza zbawienie?", "Czy homoseksualizm jest grzechem śmiertelnym?" etc. Goroąco zachęcam dorosłych ludzi do udzielania się w tych wątkach.

Póki co to nie jesteś moderatorem, by wydawać takie dyspozycje.

Cytuj:
A dzieciom takim jak ja pozwól się poruszać w mniej poważnych tematach typu "Na czym polega chrześcijańska miłość?", "Kim jest Bóg?", "Co łączy teistów z ateistami?" etc. Na tym forum poza mną jest jeszcze parę innych dzieci, które chętnie ze mną dyskutują. I warto to uszanować.

Z najciekawszego tematu można zrobić infantylne i pozbawione logiki oraz wiedzy paplanie. Na tym forum przewidzieliśmy odrębne wątki, by móc i luźno oddać się marzeniom. Inaczej to forum w szybkim tempie zostanie caffekatolik.pl. Nie mamy na razie takich ambicji.

Cytuj:
Nie musimy wchodzić sobie w drogę. Chyba, że Cię rączka świerzbi, żeby poczytać Pelikana. No ale to by podważało Twoją dorosłość...

Czytanie głupot odbywa się z wielu powodów.

Przeczyalam sobie twe wypowiedzi na kilku portalach. Były też wśród nich pisane rynsztokowym językiem. Zanim to napisalam chciałam się przyjrzeć tobie bliżej. Byłam przekonana, że kobieta tak wulgarnych tekstów nie mogła napisać. Też byłam przekonana, że to nieokrzesany chłop (nie w znaczeniu rolnika).

Teraz masz konkrety o które prosiłaś. Admin przypisal mnie do wspólnego moderowania z Jockeyem dolnych dzialów, więc pozwolilam sobie na ten wpis.
To bylo uzupełnienie zaległych spraw a nie podstawa do dyskusji.

Pn wrz 10, 2018 9:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
To bylo uzupełnienie zaległych spraw a nie podstawa do dyskusji.

Nie ma to jak wysunąć z pozycji (wątpliwego IMO) autorytetu masę dyskusyjnych uwag (w tym wycieczek personalnych) i speuntować "Bez dyskusji". Cała merss :-)

No to przemilczam. Obrana przez Ciebie taktyka sama mówi za siebie. Tylko słabeusze tak postępują.

Pn wrz 10, 2018 9:17 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A kłótliwy pelikan znowu popisał się atakiem personalnym na moderatora. Tym razem na Merss a nie na mnie.
Jak ci tutaj tak źle to nikt cię tutaj noe trzyma. Po prostu nie masz gdzie iść bo z każdego innego forum cię juz wywalili.
Albo będziesz grzeczna i pisać zgodnie z regulaminem albo się z nami pożegnasz. Czas taryfy ulgowej minął.

Pn wrz 10, 2018 9:42 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1389 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 93  Następna strona