Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lis 15, 2018 12:42 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Jockey napisał(a):
Pelikan długo jeszcze?
Masz pokazane w różnych tematach co się nie mieści w zasadach naszego forum. To ze wierzysz w różne bzdury to twoja sprawa. Trollujesz forum od dawna i stąpasz po krawędzi. Uważaj bo możesz polecieć w dół.

Żałosne. Piszesz, że 99% moich postów to głupoty, podaję Ci posta do ręki. Wystarczy wykazać ewidentne bzdury, a Ty nawet tego nie potrafisz, tylko kontynuujesz obrzucanie mnie epitetami? To jest ten wysoki poziom forum, który moja twórczość ma rzekomo zaniżać? Przecież to kabaret.
Cytuj:
Z tego co wiem to nie jest jedyne forum na którym nie możesz się dogadać z moderacja. Może zacznij szukać problemów u siebie. Merss ci powiedziała co powinnaś zrobić ale jej posty zlekceważyłas a nawet rozegrałaś to tak żeby nie musieć odpowiadać na zasadne uwagi merss.

Jest tylko jedno forum, na którym nie mogłam się dogadać z moderatorką (bo chodzi o jedną osobę o nicku na M.). I skądinąd wiem, że nie ja jedyna nie mogłam się z nią dogadać. Ta osoba słynie z tępienia wszelkich przejawów myślenia i stanowi karykaturę zarówno moderatora, jak i chrześcijanina. A podobno to katechetka...

Już wiemy Jockey, że merss jest dla Ciebie wyrocznią wiedzy. Spijasz wszystko z jej ust. Dla mnie ta osoba nie jest żadnym, powtarzam żadnym, autorytetem. Więc jej rady nie stanowią dla mnie żadnej wartości.
Cytuj:
Brutalnie mówiąc nie ma obowiązku pisania na katolickim forum. A wszelkie próby głoszenia swojej wiary będą napiętnowane. Forum na katoliku nie jest miejscem nawracania na gnoze i inne diabelskie wynalazki

Ok, to po co w ogóle na tym forum jest możliwość ustawienia wyznania, skoro nie wolno głosić swojej wiary, bo to jest forum tylko dla katolików i ateistów?

Wt paź 16, 2018 5:50 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Moderowanie z Jockeyem jest dla mnie zaszczytem. Doskonała komplementarność i współpraca. To cię boli, bo widocznie jest ci obce a bardzo byś chciała. Dlatego próbujesz poróznić. To, że ja ciebie drażnię doskonale rozumiem i to rozumienie stanowi dla ciebie problem. To przymus, ktory musisz z siebie wyrzucać raz po raz i to generalizując. Takie masz autorytety na jakie zasługujesz. To oczywista oczywistość. :)

To forum jest dla wszystkich, którzy potrafią wbić się w regulamin a w opcjach wyznaniowych można podać: nie chcę podawać.
Wiem, że musisz odpowiedzieć, ale ja nie moderuje twych wpisów, ale ponoć na każdym kroku gnębię, więc proszę nie pisać swych kolejnych prawd objawionych, które podpowiada wyobraźnia, bo zastrzegalaś na wszystkie świętości, że logika to brak kreatywności i ograniczenie. Jakie myślenie, taka kreatywność. Dotąd nie rozwinęłaś skrzydeł, ale wszystko przed tobą. Czekam z niecierpliwością i na pewno podniosę rekawice, gdy będzie dotyczyło wiedzy a nie marzeń sennych i schematyzmu. To uwagi do obsługi forum, a ja nie 'obsługuję' twych postów, więc uwagi dotyczące mnie są wyssane z palca lub stanowią offtop. Wszak to zakomunikowalam na samym początku, że nie moderuję. Widzę, że i pamięć zawodzi. To można trenować.

EOT

Wt paź 16, 2018 6:35 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
towarzyski.pelikan napisał(a):
Żałosne. Piszesz, że 99% moich postów to głupoty, podaję Ci posta do ręki. Wystarczy wykazać ewidentne bzdury, a Ty nawet tego nie potrafisz, tylko kontynuujesz obrzucanie mnie epitetami? To jest ten wysoki poziom forum, który moja twórczość ma rzekomo zaniżać? Przecież to kabaret.
Każdy twój post z tematu chociażby o farmakologii
Nikt cię tutaj nie trzyma. Nie pasuje ci forum to droga wolna. Byłem trochę na pewnym forum (jakieś 10 lat temu) ale mi klimat nie pasował i przestałem tam bywać. Proste.
Już wiemy Jockey, że merss jest dla Ciebie wyrocznią wiedzy. Spijasz wszystko z jej ust. Dla mnie ta osoba nie jest żadnym, powtarzam żadnym, autorytetem. Więc jej rady nie stanowią dla mnie żadnej wartości.
Nic nie wiesz. A z merss mamy kilka lat dobrej współpracy. Co nie znaczy że się we wszystkim zgadzamy.
Rozumiem że merss dla ciebie nie jest autorytetem. Ale ty dla mnie jesteś trollem i małą rozkapryszoną dziewczynką która tylko potrafi tupać i próbować wymusić swoją wolę. Doszłaś do granicy i albo się uspokoisz albo się pożegnamy. Bez żalu z mojej strony.
Jest tylko jedno forum, na którym nie mogłam się dogadać z moderatorką (bo chodzi o jedną osobę o nicku na M.). I skądinąd wiem, że nie ja jedyna nie mogłam się z nią dogadać. Ta osoba słynie z tępienia wszelkich przejawów myślenia i stanowi karykaturę zarówno moderatora, jak i chrześcijanina. A podobno to katechetka...
Najwidoczniej katolik.pl jest drugim forum na którym nie możesz się dogadać z moderacją.
Ok, to po co w ogóle na tym forum jest możliwość ustawienia wyznania, skoro nie wolno głosić swojej wiary, bo to jest forum tylko dla katolików i ateistów?
Jest różnica pomiędzy dyskusjami międzywyznaniowymi od prozelityzmu który ty tutaj uprawiasz

Wt paź 16, 2018 7:29 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Dotąd nie rozwinęłaś skrzydeł, ale wszystko przed tobą. Czekam z niecierpliwością i na pewno podniosę rekawice, gdy będzie dotyczyło wiedzy a nie marzeń sennych i schematyzmu.

Przyłączam się do oczekiwań merss, a poza tym ostrożnie z tym odstrzałem, jakby nie było to Pelikany są w Polsce objęte ścisłą ochroną.

Wt paź 16, 2018 8:05 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ależ to nie ja mam problem z forum, tylko forum ma problem ze mną.
Żaden problem. Jeszcze chwila i rozwiążemy go na miesiąc

Wt paź 16, 2018 8:13 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Pelikan, mniej sporów, a więcej miłości. Ot co. :)

Wt paź 16, 2018 8:27 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Koniec jazgotania.

Wt paź 16, 2018 10:14 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: bezwyznaniowiec
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy Allah jest tożsamy z Bogiem chrześcijan?
Jesteś niesprawiedliwa. To nie ja zszedłem z tematu tylko rozmówcy, którym to ja zwróciłem uwagę na offtop (!), w dodatku na oczach innych forumowiczów wmawiasz jednemu z użytkowników cechy i intencje, których nie podziela, żeby przedstawić go w niekorzystnym świetle co jest oczywiście manipulacją (cóż z niego za hipokryta - jest nieszczęśliwy i walczy z Bogiem, w którego jednocześnie nie wierzy!).

Ja w sąsiednim wątku jestem wielokrotnie chamsko i personalnie atakowany przez takiego lajkonika, Quinque, sama albo PeteraW i nikt nie reaguje nawet jeśli to zgłaszam, a do przeprosin nawet się nie poczuwają, podobnie w tym wątku po zwróceniu uwagi rozmówcy, że powinien przeprosić za swoje zachowanie pojawiło się dziwne oburzenie, że mam taką czelność. Jockey (moderator) zwrócił uwagę mnie, kiedy stwierdziłem, że nie życzę sobie takiego traktowania, teraz ty zwracasz uwagę mnie że mam czelność wyobrażać sobie nie wiadomo co.

N paź 21, 2018 5:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To było do mnie i chciałam odpowiedzieć, więc przeniosłam ten post. Dostrzegam walkę z Bogiem i fałszywe wyobrażenie Boga, Biblii i religii. Nic na to nie poradzę, że widzę co widzę i nie ma to żadnego przełożenia na ocenę człowieka. Myślę, że Twoi adwersarze myślą podobnie i dlatego wciąż ich masz przy sobie. W warunkach realu po prostu się wysłuchuje i nie reaguje. Są inne sprawy, które łączą. Podałam cytaty biblijne, moja wiedza proponuje podobne reagowanie. Wszystko po to, by dać człowiekowi czas na zrozumienie pewnych spraw i wybór w wolności a nie na przekór krytykującym. Wychwytuję też wzajemne okladanie się, ale dopóki się nie pozabijacie, nie chciałabym reagować i wytykać palcami kto i jakie stosuje mechanizmy obronne. Nie ukrywam, że paluchy mnie świerzbiły, by skomentować te mechanizmy obronne. Nie zapominaj, że one mają nie tylko charakter patologiczny, ale osoby zdrowe mają znacznie większe możliwości, by je wykorzystywać, są bowiem przystosowawcze.

Jak posypią sie trupy, powyrywacie sobie włosy i zęby, obetniecie uszy i zamurujecie obszary wzrokowe w mózgu - dajcie znać. Dopóki to nie nastąpi, regulaminowo się spierajcie.
Zareagowalam, ale chodziło mi o to, by nie musieć zamykać wątku, który traktuje o Bogu islamu i chrześcijaństwa. To bylo istotne. Nie wychodzić w offtop, bo podobne tematy mamy na forum.

N paź 21, 2018 6:01 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Proponuje upomnieć pewnego typa spod ciemnej gwiazdy z pingwinem w avatarze. Ów użytkownik z premedytacją pomija istotne pytania wijąc się jak wąż jadowity, łapie za słówka unikając sensu wypowiedzi i rżnie głupa zarzucając to głównie innym. Poproszony o zademonstrowanie naukowo swoich twierdzeń(tzn według stworzonego przez siebie modelu Kuli Ziemskiej czy też Układu Słonecznego) wymigał się od odpowiedzi odsyłając mnie do lektury i uciął temat bo on ,,tłumaczył podstaw nie będzie'' a mi zupełnie nie o to chodziło bo chciałem aby swoją wiedzę zademonstrował w praktyce a nie chciałem pustej teorii, sam pisze że to osoba która stawia tezę ma obowiązek ją udowodnić tymczasem jak widać ma z tym problem. Mniemam że gdyby był innego wyznania dawno zostałby zbanowany. W temacie o Trójcy napisałem w podobnym stylu do niego co okazało się...PYSKÓWKĄ a zadałem banalne pytanie, tymczasem w jego przypadku o pyskówce nie ma w ogóle mowy. Może więc przestać traktować go jako świętą krowę a na równi z innymi? Nie wiem jakie mają inni odczucia wobec niego, według mnie nie jest skłonny do jakiejkolwiek dyskusji zbyt niedojrzały i nie interesuje go w ogóle co przeciwna strona ma do przekazania ,,czyli nie masz nic na potwierdzenie swoich tez'' proponuje więc lepiej przyjrzeć się jego gierkom a nie nadymać ego.

N paź 21, 2018 8:57 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Tobą King. Yarpen to rasowy spamiarz. Człowiek, który zwykle nie ma nic do powiedzenia, ale nie łudź się, że ktoś go za to ukarze. Taka postawa na tym forum jest promowana. Tutaj się karze za myślenie :) Ale powodzenia w walce z wiatrakami. Może wspólnymi siłami w końcu ten wiatrak pokonamy.

N paź 21, 2018 9:07 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Tobą King. Yarpen to rasowy spamiarz. Człowiek, który zwykle nie ma nic do powiedzenia, ale nie łudź się, że ktoś go za to ukarze. Taka postawa na tym forum jest promowana. Tutaj się karze za myślenie :) Ale powodzenia w walce z wiatrakami. Może wspólnymi siłami w końcu ten wiatrak pokonamy.

Odezwała się ta która ma etykietę trolla.
King napisał(a):
Proponuje upomnieć pewnego typa spod ciemnej gwiazdy z pingwinem w avatarze. Ów użytkownik z premedytacją pomija istotne pytania wijąc się jak wąż jadowity, łapie za słówka unikając sensu wypowiedzi i rżnie głupa zarzucając to głównie innym. Poproszony o zademonstrowanie naukowo swoich twierdzeń(tzn według stworzonego przez siebie modelu Kuli Ziemskiej czy też Układu Słonecznego) wymigał się od odpowiedzi odsyłając mnie do lektury i uciął temat bo on ,,tłumaczył podstaw nie będzie'' a mi zupełnie nie o to chodziło bo chciałem aby swoją wiedzę zademonstrował w praktyce a nie chciałem pustej teorii, sam pisze że to osoba która stawia tezę ma obowiązek ją udowodnić tymczasem jak widać ma z tym problem. Mniemam że gdyby był innego wyznania dawno zostałby zbanowany. W temacie o Trójcy napisałem w podobnym stylu do niego co okazało się...PYSKÓWKĄ a zadałem banalne pytanie, tymczasem w jego przypadku o pyskówce nie ma w ogóle mowy. Może więc przestać traktować go jako świętą krowę a na równi z innymi? Nie wiem jakie mają inni odczucia wobec niego, według mnie nie jest skłonny do jakiejkolwiek dyskusji zbyt niedojrzały i nie interesuje go w ogóle co przeciwna strona ma do przekazania ,,czyli nie masz nic na potwierdzenie swoich tez'' proponuje więc lepiej przyjrzeć się jego gierkom a nie nadymać ego.

Ale to ty cały czas lecisz adpersonam nawet w tym wpisie.

N paź 21, 2018 9:09 pm
Gaduła
Gaduła

wyznanie: wierzę w Jezusa ale nie uznaję Trójcy i/lub Biblii
Odpowiedz z cytatem
Gdzie w tym wpisie cokolwiek pisze co miałoby go urazić? nawet mi się nie skarżył...a jaką mam pewność że rozmawiam z osobą a nie np z komputerowym bootem? bo skoro on tak usilnie domaga się dowodów na wszystko to przede wszystkim nie dowiódł że jest on osobą a wtedy już o ,,ad personam'' nie ma mowy. Problem jest z tym że jego nigdy tu właściwie nie ma, wyskakuje z ukrycia stąd podejrzewam ze jego intencje są podejrzane, On mataczy udając że nie rozumie co się do niego pisze gdy dyskusja nie przebiega z korzyścią dla niego co jest nieuczciwe i to jak rozumiem jest w porządku ale kiedy ktoś zwróci mu uwagę to już zasługuje na spalenie na stosie...poza tym jego wypowiedź ,,po wyjaśnienia udaj się do dzieci z podstawówki'' mogę odebrać jako atak na mnie bo daje do zrozumienia że jestem głąbem który miał problemy w szkole i zamiast zwrócić mu uwagę że odbiega od tematu a skupia się na mojej edukacji to puszcza się to mimo uszu i jest ok ale gdyby to w podobnym stylu zrobił ateista czy heretyk to reakcja pewnie byłaby natychmiastowa. Nie jestem jakimś leszczem że mam z tym problem ale chodzi o sprawiedliwe traktowanie i nikt nie ma obowiązku stawiać się w roli ofiary przy Yarpenie bo kimże on tak naprawdę jest?

N paź 21, 2018 9:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Myślę, że czas się zdecydować: czy forum ma mieć charakter dyskusji na pewnym poziomie, czy też będziemy w każdej dyskusji będziemy się musieli zmagać z durnowatym trollowaniem różnych płaskoziemców, przeciwmików teorii heliocentrycznej. Czy w tematach poważnych (np. Trójca) będziemy dyskutowali na poważnie, czy też toczyli pyskówki z różnymi kingopodobnymi.

Pn paź 22, 2018 2:06 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Mam taką propozycję dla moderacji. Ostatnio padają tu głosy ze strony nie byle kogo bo samej moderacji, że wszystko co nie jest naukowe (zgodne z establishmentem naukowym/nauką głownego nurtu) jest plotką i pseudonauką. Wobec tego proponuję zrestrukturyzować to forum, mianowicie podzielić je na dwa główne działy:

1. Dział naukowy (Tylko fakty- moja propozycja nazwy)
2. Dział nienaukowy (Plotki i fantazje - moja propozycja nazwy)

W obręb działu naukowego wiadomo, że będą wchodzić tylko tematy zgodne z metodą oraz dogmatami nauki głownego nurtu (na takiej samej zasadzie jak w dziale katolickim nie mogą pisać heretycy)

W obręb działu nienaukowego będzie wchodzić cała reszta: wszystkie tematy religijne, filozoficzne, społeczne, polityczne etc., oczywiście z zachowaniem dotychczasowego podziału.

Co szanowna moderacja sądzi o moim błyskotliwym pomyśle?

Wt paź 23, 2018 9:44 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1332 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89  Następna strona