Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lut 18, 2019 3:11 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Barney napisał(a):
Ogarnijcie się Państwo Moderatorstwo, bo robi się nieprzyjemnie na forum.

Do tanga trzeba dwojga, Barney. Moim zdaniem to już przekroczyło ramy wątku. Może ring? To ostatnie to moja uwaga do obsługi forum.

Pn lut 19, 2018 6:28 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Barneyu. Tezy są twoje, więc odebrać ich nikt nie jest w mocy. :)

Utraciłam wiarygodność moderatorską, pisząc jako użytkowniczka w dziale którego nie moderuję...z powodu pomyłki w imieniu Krysi, nawet nie pomyłki, ale te litery mi się zlewają o czym wspomniałam (shift działa jak chce, bo na pewno go wcisnęłam). Żebym się wykpiwała. Nie, po prostu przyznałam się do błędu, w zasadzie niedowidzenia tej literki. Potem się okazało, że to jednak w kilku miejscach było. To już mnie całkowicie utopiło, przede wszystkim jako moderatorkę. Uwierzyłam, że w jednym miejscu, bo pewnie bym to poprawiła...gdybym jednak poprawiła, byłby pewnie pretekst do zarzutu o fałszerstwo dowodów w sprawie złośliwego pisania nicku małą literą co oznacza, że odbieram szacunek Krysi. To nie podlega dyskusji, wyrok był prawomocny, zeznanie zignorowano. :)

Jak była mowa o jednej literce, poprawiłam. Barney z Krysią jednak powtórnie przeczesali wszystkie moje wpisy i znaleźli jeszcze kilka miejsc. Pojawiły się kolejne dramatyczne posty. Chciałam na bezczelnego to ukryć!

Czasem dobrze takie wpisy poczytać. Pouczające. Nie ma co się oszukiwać, że dobrze widzę. Muszę zakładać jednak mocniejsze okulary do sprawdzenia tekstu przed wysłaniem.

Bardzo dziękuję Barneyowi za troskę o moje zdrowie psychiczne. Rzeczywiście zamierzałam sobie zrobić przerwę wielkopostną. Zwykle wystarczają mi dwa dni, ale tym razem sprawa jest poważna, więc zalecenie dostałam adekwatne do przewinienia. Przyjmuję z pokorą. Bóg zapłać! :)

Pn lut 19, 2018 7:07 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
Czy da się za pomocą funkcji code wstawić na forum tabelę? Albo w jakiś inny sposób.

Wt lut 20, 2018 7:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey, ty jak zwykle nic nie rozumiesz, nie potrafisz przeczytać tekst ze zrozumieniem. Blokujesz dyskusje na forum.
NIe napisałem nic obraźliwego wobec matki Jezusa, a wskazuje, że pod matkę Jezusa podszywa się osoba demoniczna.
To jest kwestia dyskusyjna, czy objawienia w Medjugore są uznana za prawdziwe ? Nie, wiec o co ci chodzi !

N lut 25, 2018 4:10 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Pytanie podstawowe od kiedy to ty dyskutujesz?
Moim zdaniem,przyszedłeś tutaj jak wilk w owczej skórze.
W każdym poście nie odnosisz się merytorycznie do żadnej kwestii a jak udowadniają ci to próbujesz wszystko odwrócić tak żeby zamydlić obraz.

Przyjmij wreszcie do wiadomości ze jesteś u nas katolików gościem. I zachowuj się jak na gościa przystało. To co piszesz jest najnormalniejszymi chamstwem i obrażaniem katolików. Dlatego post poleciał i dostałeś ostrzeżenie.
Temat twojego obrażania Matki Jezusa jest dość stary i wydawało mi się ze mamy ustalone co do tej kwestii. Dla nas jak i dla prawosławnych jest to Matka naszego Pana Jezusa. Jak znowu wyskoczysz z podobnym tekstem to poleci kolejne ostrzeżenie. Nie pozwolę na takie bluźnierstwa jakich się dopuszczasz i próbujesz jeszcze zwodzić innych.

N lut 25, 2018 4:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Pytanie podstawowe od kiedy to ty dyskutujesz?
Dyskutuje od zawsze, tylko ty tego nie rozumiesz.
Jockey napisał(a):
Moim zdaniem,przyszedłeś tutaj jak wilk w owczej skórze.
To mi i innym to wykaż ! W szczególności poprzez odwołanie się do Pisma, logiki, czy też wiedzy powszechnie dostępnej.
NIe umiesz tego zrobić, to nie oskarżaj !
Jockey napisał(a):
W każdym poście nie odnosisz się merytorycznie do żadnej kwestii a jak udowadniają ci to próbujesz wszystko odwrócić tak żeby zamydlić obraz.
Odnoszę się do meritum w szczególności popieram swoje twierdzenia Pismem, można się z tym nie zgadzać, ale na tym polega dyskusja. Nie potrafisz dyskutować merytorycznie, zostaw to innym.
Jockey napisał(a):
Przyjmij wreszcie do wiadomości ze jesteś u nas katolików gościem. I zachowuj się jak na gościa przystało. To co piszesz jest najnormalniejszymi chamstwem i obrażaniem katolików. Dlatego post poleciał i dostałeś ostrzeżenie.
Przyjmij do wiadomości, że to forum ma Regulami, który dopuszcza dyskusję n/t zwiążane z wiarą, doktryną i moje posty są tego rodzaju.
(ciach i kolejne ostrzeżenie -J)
Jockey napisał(a):
Dla nas jak i dla prawosławnych jest to Matka naszego Pana Jezusa.
(ciach kolejne obrażanie uczuć katolików -J) to dlaczego religia rzymskich-katolików nie uznaje wszystkich objawień tej istoty niejako z automatu ? Nie uznaje, bo widocznie ma co do tego wątpliwości - których nie masz ty, a zatem nie reprezentujesz doktryny katolickiej tylko własną. To forum nie jest twoją własnością i tak jak każdy masz obowiązek stosować się do Regulaminu. W temacie który skasowałeś mamy objawienie z Medjugoire, które nie jest uznawana z autentyczne - na ten moment. Zatem dyskusja i kwestionowanie, iż objawia się matka Pana jest jak najbardziej do rozważenia.
Jockey napisał(a):
Nie pozwolę na takie bluźnierstwa jakich się dopuszczasz i próbujesz jeszcze zwodzić innych.
Odwrócę pytanie, a nie przyszło ci na myśl, że to ty bluźnisz i zwodzisz ????

N lut 25, 2018 6:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wujo,
daleko przekroczyłeś kredyt zaufania, jakie przystoi - bądź co bądź - gościowi.
Stawiam wniosek do moderacji o usunięcie Ciebie z forum - za bluźnierstwo, chamstwo wobec gospodarzy i za fanatyzm antykatolicki.

N lut 25, 2018 6:45 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Barney
Taką decyzję może podjąć cała moderacja kolegialnie.

A teraz do Wuja44
Regulamin napisał(a):
REGULAMIN FORUM KATOLIK.PL

Forum utworzyliśmy z myślą o osobach wierzących i poszukujących Boga a zasadą szczególną jest wierność nauczaniu katolickiemu. Zasadą ogólną jest poszanowanie uczuć religijnych osób wierzących i światopoglądu osób niewierzących.
Kierujemy więc nasze zaproszenie także do osób niewierzących, które potrafią przełamywać mury uprzedzeń i rozmawiać niezależnie od wewnętrznych przekonań.
Katolicy, będący tutaj gospodarzami, obiecują szacunek wszystkim gościom i oczekują tego samego.
II Treść postów (...)
5. Nie będą akceptowane prowokacje, wypowiedzi grubiańskie świadczące o braku szacunku do kogoś/czegoś, spam a także reklamy i treści komercyjne. Dotyczy to też wszelkiego rodzajów próśb o pomoc finansową, jeżeli nie można zweryfikować faktycznej potrzeby.
(...)
7. Na forum obowiązuje poszanowanie uczuć osób wierzących i niewierzących.
7.1. Poszanowanie uczuć religijnych oznacza zakaz wyrażania obelżywych i prowokacyjnych uwag na ich temat, doktryny oraz praktykowanego kultu religijnego. Zezwala się na krytykę poglądów religijnych w formie argumentów w dyskusji.

N lut 25, 2018 7:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Wujo,
daleko przekroczyłeś kredyt zaufania, jakie przystoi - bądź co bądź - gościowi.
Stawiam wniosek do moderacji o usunięcie Ciebie z forum - za bluźnierstwo, chamstwo wobec gospodarzy i za fanatyzm antykatolicki.
(ciach i trzecie ostrzeżenie za to samo do zobaczenia za miesiąc-J)

N lut 25, 2018 7:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Tak, mnie dzisiaj coś tknęło. Nie wiem czy to powód do celebracji ale jestem na tym forum jakieś 12 lat (mialem na początku inny(e) nick(i), ale mnie z forum wywaliliście... na stałe DWA RAZY, ale to tylko na początku :lol: :x ).

Potem chyba musiałem zacząć od początku bo miałem problem z hasłem czy jakoś tak.

Jakby nie było to trochę czasu tu spamuję :mrgreen: .

Jakiś certyfikat powinniście wydawać ;).

Pt mar 02, 2018 11:13 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie kłam. Sam chciałeś odejść a potem szybciutko wróciłeś na nowym nicku. Jakbyś dostał bana stałego to po odkryciu tego faktu z automatu byś wyleciał.

Pt mar 02, 2018 11:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Nie kłam. Sam chciałeś odejść a potem szybciutko wróciłeś na nowym nicku. Jakbyś dostał bana stałego to po odkryciu tego faktu z automatu byś wyleciał.

To o czym piszę, to było JESZCZE wcześniej PRZED milosnikiem :P. Ale ja nie mówię o zmianie z milosnika na leszcza :D. Nawet nie pamiętam dlaczego, ale faktycznie wydawało mi się że więcej jak ~2800 postów tu napisałem :hahaha:

Jestem przekonany, że ty mnie zbanowałeś, a moze Annnika...

Pt mar 02, 2018 11:49 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A,pod jakim nickiem wtedy byłeś? Możesz napisać na Priv.

So mar 03, 2018 6:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
A,pod jakim nickiem wtedy byłeś? Możesz napisać na Priv.

Jak dobrze pamietam to dwoma, stare dzieje :). Tak, przy okazji to dzisiaj samego siebie bym za to zbanowal.

Powiem to mnie jeszcze TERAZ zbanujesz ;). Nie ma co ale 12 lat to juz calkiem sporo.

So mar 03, 2018 6:53 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Było minelo. Teraz zachowujesz się OK. A nawet miejscami piszesz bardzo interesująco.
Po prostu chciałem wiedzieć. Ciekawi mnie czy jeszcze pamietam. Ale może lepiej na priv niż na public.

So mar 03, 2018 6:58 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1438 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  Następna strona