Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lis 20, 2018 6:30 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Ruch czystych serc. 
Autor Wiadomość
Gaduła
Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ruch czystych serc.
Potwierdzam. Kobiety, przynajmniej niektóre, czują, gdy facet (nawet będący poza zasięgiem ich wzroku, np. z tyłu), gapi się na nie jak na obiekt seksualny czy inną rzecz. To jest w pewnym sensie upokarzające, dotkliwe uczucie (no chyba że któraś lubi, by patrzeć na nią jak na towar, jesli tak, to i ona ma problem ze sobą).

Kolega f.kos reaguje nerwowym atakiem na opinie, które mu się nie podobają - no i warto pamiętać, że taką metodą także odstrasza się potencjalne znajomości.
Co do zarzutów nt. forum - forum nie jest przecież do tego, by przytakiwać i spełniać oczekiwania.

Cz lis 08, 2018 3:19 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ruch czystych serc.
Ja tylko od siebie jeszcze dorzucę, w pełni oczywiście innych użytkowników popierając: piękno fizyczne kobiety jest ulotne. Ona i tak się kiedyś zestarzeje, jej porcelanowa twarz się pomarszczy, złote loczki staną się siwe. Do tego jeszcze piękno fizyczne kobiety nie jest jej zasługą, w sumie zaczyna się ono od loterii genowej. Dlaczego jakaś kobieta miałaby być "wykluczona" z powodu tego, że geny trochę nie sprzyjały?
Do tego też zgodzę się z innymi, że nad czystością się pracuje bo myśli same w sobie nie mają mocy sprawczej.
I nie pisz f.kos że szerzy się tu nienawiść czy pycha bo forum chrześcijańskie to forum, na którym nie będziemy ci pisać "tak, super, tylko tak dalej, masz ładne oczy" tylko czasami jednak trzeba "ej, bracie, grzeszysz, to co robisz, szkodzi ci".

Cz lis 08, 2018 6:25 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Post Pójscie na wspolnote.
Witam.
Zamierzam jednak isc na jakas wspolnote tylko obawiam sie kilku rzeczy. Jestem nie smiały i boje sie ze ktos z prowadzacych zobaczy ze jestem nowy i zacznie mnie sie o cos pytac, a wtedy moze byc nie ciekawie.

Zastanawiam sie tez jacy ludzie tam chodza, czy sa to wiekszosc ludzi mlodych, starych, skrajnych katolików czy wyluzowanych tak jak ja :) czy moze ludzie tak jak ja z problemami powaznymi czy bardziej normalni jak myslicie?

Był ktos z Was na takich wspólnotach jest to ok i czy sa to w miare normalne spotkania?

Cz lis 15, 2018 10:07 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2