Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sty 17, 2018 10:46 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41
 Pytania o grzech 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytania o grzech
Witaj na Forum, D_m_l :)

Wyczerpującą odpowiedź na postawione pytanie znajdziesz tutaj:

http://www.nonpossumus.pl/biblioteka/ka ... c/r1_1.php

Śr sty 10, 2018 10:32 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy fetysz to grzech?
D_m_l napisał(a):
Odkąd pamiętam podobają mi się palące papierosy dziewczyny. Tak wie, że to dziwne ale tak już mam. Nie mogę się tego pozbyć. Oczywiście dziewczyny które widzę staram się ignorować, nie patrzeć tak aby nie myśleć o nich w sposób nieczysty. To szczególnie ważne bo mam żonę, która zna mój fetysz. Generalnie że względów zdrowotnych nie chcę żeby paliła. Jednak znalazłem substytut w postaci elektronicznych papierosów beznikotynowych czyli neutralnych dla zdrowia. Moja żona ma do tego stosunek neutralny. Czy taka czynność np jako gra wstępna jest grzechem?

E papierosy nie sa neutralne dla zdrowia a nawet bardziej rakotworcze od zwyklych

Śr sty 10, 2018 3:02 pm
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Pytania o grzech
Witam czy może mi ktoś pomóc z tą odmowa innych, zdążyły mi się dwie rzeczy.Tata ma zawsze głupie pomysły i włożył kota na plecy dla mojej mamy i ona przyszła i powiedziała o tym że ja podrapal kot a ja bez myślenie powiedziałem że tata ma nas*ane w głowie czego później pozałowałem.Druga sprawa odnosi się tego że wracam z babcią od lekarza i powiedziałem że zajade do koleżanki na chwilę a babcia powiedziała że chce do domu na jej serial chociaż jeszcze i tak długo po powrocie musiałaby czekać.Po powrocie znowu bezmyślnie powiedziałem mamie o tym i że ciężko z nią podróżować. Cały czas nie wiem czy dopuscilem się grzechu czy nie a jeśli to jakiego. Wytlumaczcie mi proszę :-/

Cz sty 11, 2018 11:21 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41