Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt gru 14, 2018 1:00 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Czy mogę używać domyślnie wgranych czcionek? 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Czy mogę używać domyślnie wgranych czcionek?
Chodzi o to, że: na grupke na facebooku o grach zrobiłem własną prace graficzną i umieściłem ją jako awatar. Zadnych pieniędzy z tego nie mam, ot tak, żeby lepiej wyglądało. Czcionka ta jest domyslnie wgrana w system, nazywa się Impact. Jest to w celach niekomercyjnych. (Np. na tej grupie czasami pisalismy czy dzisiaj idziemy sie spotkach i takie tam inne.). Nie wiem co dokładnie oznaczają cele komercyjne. Czy jak wystawie na grupe ze cos chce sprzedac, albo poprosze kolege o kilka zł to już będę od razu miał grzech? Skoro na samym windowsie można zarabiać (np. obstawianie wyników meczy) to czemu nie można by było korzystać z czcionek domyślnie już wgranych w system?

Cz mar 29, 2018 2:19 pm
Gaduła
Gaduła

Post Re: Czy mogę używać domyślnie wgranych czcionek?
Pytasz:
"to już będę od razu miał grzech?".

Ale o ile mi wiadomo, jeszcze nie zdefiniowałeś, nie napisałeś swoimi słowami, co to jest grzech. No więc najpierw trzeba wiedzieć, co znaczy słowo grzech, potem można brać się za rozważanie 1777 sytuacji z życia Krystiana, za ustalanie, czy zachowanie xxx jest grzechem.

Cz mar 29, 2018 3:54 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Post Re: Czy mogę używać domyślnie wgranych czcionek?
Słuszna uwaga Terremoto.

Zamykam więc ten wątek, a Krystianowi usilnie zalecam dowiedzenie się w końcu co to jest grzech - serio - wiele wątpliwości tym samym rozwiejesz

Cz mar 29, 2018 4:40 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ]