Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt lis 20, 2018 6:27 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Ruch czystych serc. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Ruch czystych serc.
Czy żeby isc na rekolekcje RCS trzeba koniecznie przystapic do komunii sw. i postanowic trwac w czystosci do konca zycia? Nie da sie tak po prostu pojechać bez nawet spowiedzi? Nie pozwolili by tak?

Ewentualnie czy znacie jakies wspolnoty czy ruchy dla osob samotnych poszukujacych zony lub meza albo jakas inna wspolnote gdzie mozna poznac piekna porzadna kobiete?

Tylko nie piszcie znowu, że jestem jakims erotomanem bo ja pisze na powaznie i powaznie mysle o zwiazku z kobieta tylko nie wiem gdzie ja moge poznac?

Śr lis 07, 2018 10:15 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ruch czystych serc.
f.kos napisał(a):
gdzie mozna poznac piekna porzadna kobiete?

Dość często podkreślasz to że chcesz mieć piękną żonę, ale co rozumiesz pod tym pojęciem? Piękno ciała, piękno fizyczne czy piękno duchowe, piękno serca, osobowości? Pięknych fizycznie ludzi jest niewiele. Szanse się zmniejszają.

Cz lis 08, 2018 3:16 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
I to i to, piekno fizyczne oraz piekno duchowe, tylko jedno z tych jest nie wystarczajace bo kobieta powinna byc piekna i fizycznie i duchowo. Wiem ze jest to trudne ale uwierz mi w polsce jest duzo pieknych i wartosciowych kobiet.

Cz lis 08, 2018 5:43 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wybacz, ale czy Ty jesteś piękny? Skoro masz takie wymagania..

Cz lis 08, 2018 9:03 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):

Może kiedyś bede...

Cz lis 08, 2018 9:48 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
f.kos napisał(a):
Tylko nie piszcie znowu, że jestem jakims erotomanem bo ja pisze na powaznie i powaznie mysle o zwiazku z kobieta tylko nie wiem gdzie ja moge poznac?
Dziwne. Myślisz o poważnym związku a - popraw jesli źle zrozumiałem - nie chcesz się deklarować wytrwanie w czystości do małżeństwa?

Chcesz wykorzystać miejsce, gdzie zbierają się ludzie, którzy poważnie podchodzą do swoich przyszłych związków do zwykłych łowów, nie identyfikując się z ideami zgromadzenia nawet na tyle, by przystąpic do sakramentów?

I w konkluzji piszesz, żeby nie nazywać Cię erotomanem?
Jesteś wyjątkowo bezczelny, ZMień swoje życie człowieku, a wszystko inne będzie Ci dodane.
A Ty chciałbys po prostu być jaki jesteś i wykorzystać wszystko by zrealizować to całe plugastwo które jest w Twoich myślach.

Jak sądzisz, jak powinniśmy nazwac takiego kogoś?

Cz lis 08, 2018 10:15 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
f.kos napisał(a):
PeterW napisał(a):

Może kiedyś bede...

Jeśli Ty sam nie jesteś atrakcyjny ani przystojny to dlaczego wymagasz aby Twoja żona musiała być koniecznie piękna? Skąd wiesz że taka atrakcyjna kobieta wybrałaby Ciebie i czy byś się jej spodobał?

Cytuj:
I to i to, piekno fizyczne oraz piekno duchowe, tylko jedno z tych jest nie wystarczajace bo kobieta powinna byc piekna i fizycznie i duchowo.

Dlaczego takie przekonanie że kobieta musi być piękna fizycznie? Wartościujesz kobiety pod wględem wyglądu? Piękno duchowe, piękno wewnętrzne jest tym prawdziwym pięknem nieprzemijającym i tylko takie piękno czyni osobę prawdziwe piękną i atrakcyjną.

Cytuj:
Wiem ze jest to trudne ale uwierz mi w polsce jest duzo pieknych i wartosciowych kobiet.

Zdecydowana większość osób, kobiet i mężczyzn, oscyluje w granicach przeciętnego wyglądu. Większość kobiet jest przeciętna, można niektóre określić jako ładne, miłe dla oka, ale tych prawdziwe pięknych jest niewiele, to wyjątki. Piękno to ponadprzeciętny wygląd, coś więcej niż tylko bycie ładnym. To oryginalna uroda która czyni kogoś wyjątkowego na swój sposób i niemal idealne proporcje ciała.

Poza tym, kobiety używają wiele trików aby poprawić swój wygląd. Jeśli kobieta bez makijażu i w dresach nadal jest piękna i atrakcyjna, to jest to prawdziwa uroda, prawdziwa piękność.

Szukając kogoś pięknego i stawiając takie wymagania drugiej osobie, a samemu nie będąc atrakcyjnym, stawiasz nierówną poprzeczkę. Dlaczego uważasz że ktoś piękny musi wybrać Ciebie, skoro Ciebie nawet nie zadowala ktoś przeciętny ale piękny duchem? Co Ty masz do zaoferowania kobiecie i to w dodatku pięknej?

Cytuj:
Czy żeby isc na rekolekcje RCS trzeba koniecznie przystapic do komunii sw. i postanowic trwac w czystosci do konca zycia? Nie da sie tak po prostu pojechać bez nawet spowiedzi? Nie pozwolili by tak?

Chcesz szukać tam pięknej żony dziewicy? RCS nie wymaga celibatu do końca życia ale zachęca do życia w czystości. Na czym Ci zależy tak naprawdę i czego tak naprawdę szukasz?

Cz lis 08, 2018 10:18 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
f.kos napisał(a):
Dziwne. Myślisz o poważnym związku a - popraw jesli źle zrozumiałem - nie chcesz się deklarować wytrwanie w czystości do małżeństwa?

Chcesz wykorzystać miejsce, gdzie zbierają się ludzie, którzy poważnie podchodzą do swoich przyszłych związków do zwykłych łowów, nie identyfikując się z ideami zgromadzenia nawet na tyle, by przystąpic do sakramentów?

I w konkluzji piszesz, żeby nie nazywać Cię erotomanem?
Jesteś wyjątkowo bezczelny, ZMień swoje życie człowieku, a wszystko inne będzie Ci dodane.
A Ty chciałbys po prostu być jaki jesteś i wykorzystać wszystko by zrealizować to całe plugastwo które jest w Twoich myślach.

Jak sądzisz, jak powinniśmy nazwac takiego kogoś?

Chyba se jakies jaja ze mnie robisz? Dlaczego myslisz ze nie mysle na powaznie o malzenstwie tylko mam w glowie sam seks co? Na jakiej podstawie to piszesz? Nie mysle tylko o seksie, to Ty sobie tak wymysliłeś wiec jesli chcesz pisać takie głupoty to pisz za siebie ok i przestań cwaniakować...!!!

Cz lis 08, 2018 10:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Napisałem dlaczego - w tym tekście, na który odpowiedziałeś.
Zmień się sam, a nie myśl jak polować.

Cz lis 08, 2018 10:32 am
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
f.kos napisał(a):

Chyba se jakies jaja ze mnie robisz? Dlaczego myslisz ze nie mysle na powaznie o malzenstwie tylko mam w glowie sam seks co? Na jakiej podstawie to piszesz? Nie mysle tylko o seksie, to Ty sobie tak wymysliłeś wiec jesli chcesz pisać takie głupoty to pisz za siebie ok i przestań cwaniakować...!!!

Barney wcale sobie nie robi jaj. To Ty masz jakieś pokrzywione spojrzenie na rzeczywistość. Dla przypomnienia Twoje słowa:

Cytuj:

Przystąpienie do Komunii to najpierw spowiedź, a w niej żal za grzechy i postanowienie poprawy. Wzdragasz się przed czystością do końca życia. Do tego kobieta ma być prześliczna. Dla mnie proste skojarzenia: szukasz seks-lalki, bez zobowiązań (no bo jakoś tak trudno by z obiecaną czystością). Brutalnie się spytam - czemu nie idziesz do burdelu - same "korzyści": seks bez zobowiązań (tylko płacisz i masz), jak jest więcej "operatorek" możesz powybrzydzać i wybrać najładniejszą z kolekcji... Po co Ci Ruch Czystych Serc bez choćby próby Czystości?

Cz lis 08, 2018 10:46 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
f.kos napisał(a):

Barney wcale sobie nie robi jaj. To Ty masz jakieś pokrzywione spojrzenie na rzeczywistość. Dla przypomnienia Twoje słowa:

Cytuj:

Przystąpienie do Komunii to najpierw spowiedź, a w niej żal za grzechy i postanowienie poprawy. Wzdragasz się przed czystością do końca życia. Do tego kobieta ma być prześliczna. Dla mnie proste skojarzenia: szukasz seks-lalki, bez zobowiązań (no bo jakoś tak trudno by z obiecaną czystością). Brutalnie się spytam - czemu nie idziesz do burdelu - same "korzyści": seks bez zobowiązań (tylko płacisz i masz), jak jest więcej "operatorek" możesz powybrzydzać i wybrać najładniejszą z kolekcji... Po co Ci Ruch Czystych Serc bez choćby próby Czystości?

Myśle o czystosci ale na razie nie jestem w stanie ja osiagnac, podkreslam na razie!

Co do twojego pieprzonego slownictwa to jestes tak płytko myslacy że szkoda gadać... Pochamuj sie troche bo Bóg kiedys Cie z tego rozliczy co tu piszesz!

Nie ma to jak szukac pomocy na forum internetowym, kazdy moze sie wywyzszac na kims innym bo przeciez w realu pewnie nie jest dowartosciowany wiec od czegos jest forum...

Macie tak naprane płytkich frazesów do głowy że szkoda gadać. Skoro kobieta nie jest piekna to najlepiej powiedziec że nie musi być i zamiast zawalczyc postarac sie o piekno to lepiej sie poddac i mowic ze piekno fizyczne sie nie liczy mowiac ze to madre ale tak naprawde to pojscie na latwizne... Kazda kobieta moze stac sie piekniejsza poprzez zmiane swojej duchowosci i to wplywa bezposredno na fizycznosc ale coz wy tego nie rozumiecie.
Nie bede wam wykladal tu wiedzy na temat piekna kobiety i jej duchiwosci bo i tak nie zakapujecie...

Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

Cz lis 08, 2018 11:01 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Głupiś. Miłość nie patrzy na zewnętrzny wygląd. Jest dużo kobiet, które są ładniejsze od mojej żony (zgrabniejsze, bardziej wpasowane w typ, który mi się podoba itd.), ale mimo to ona jest dla mnie piękna i to się liczy, bo tak działa miłość.
Pora dorosnąć, f.kos, i skończyć z dziecinnym podejściem do szukania żony. Bez tego nigdy nie znajdziesz sobie drugiej połówki.

Cz lis 08, 2018 11:41 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
f.kos napisał(a):
Skoro kobieta nie jest piekna to najlepiej powiedziec że nie musi być i zamiast zawalczyc postarac sie o piekno to lepiej sie poddac i mowic ze piekno fizyczne sie nie liczy mowiac ze to madre ale tak naprawde to pojscie na latwizne...

F.kos, pisałeś o pięknie fizycznym. W jaki sposób kobieta ma niby postarać się o to piękno fizyczne? Ma sobie zmienić twarz i ciało za pomocą niezliczonych operacji plastycznych? Ma przenieść swoją duszę i mózg do ciała pięknej modelki? A Ty uważasz że nie musisz być piękny i atrakcyjny tylko ona musi być aby Cię zadowolić? Czym przyciągniesz piękną kobietę do siebie, majątkiem, sławą, władzą?

Cytuj:
Kazda kobieta moze stac sie piekniejsza poprzez zmiane swojej duchowosci i to wplywa bezposredno na fizycznosc ale coz wy tego nie rozumiecie.

Przecież Ciebie nie zadowala kobieta piękna tylko duchem, Ty wymagasz także piękna fizycznego. Sam o tym pisałeś.

Cytuj:
Nie bede wam wykladal tu wiedzy na temat piekna kobiety i jej duchiwosci bo i tak nie zakapujecie...

No to startuj do pięknej kobiety. Po prostu. Znajdź taką piękność i startuj do niej. Tylko wiesz, nie zawsze jedno idzie w parze z drugim. To znaczy to duchowe piękno z pięknem ciała.

Cz lis 08, 2018 11:46 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
f.kos napisał(a):
Myśle o czystosci ale na razie nie jestem w stanie ja osiagnac, podkreslam na razie!
To nie myśl, tylko zrób coś z tym. Niekoniecznie od razu się uda, ale trzeba walczyć. "Nie jestem w stanie" to wygodna wymówka by nic nie robić.

Cytuj:
Nie ma to jak szukac pomocy na forum internetowym, kazdy moze sie wywyzszac na kims innym bo przeciez w realu pewnie nie jest dowartosciowany wiec od czegos jest forum...
Jasne. Pomocy w tym, jak pojechać na "Ruch czystych serc" nie mając nawet intencji pójścia w stronę tejże czystości, nawet nie idąc do spowiedzi.
A jak ktoś Ci mówi że to jest niewłaściwe, to płaczesz że rada Ci się nie podoba.

W tej fazie giga-egoizmu i giga-pomieszania hierarchii tego co ważne, nie życzę żadnej dziewczynie, by się Toba zainteresowała. Być może one tez to czują.

Cz lis 08, 2018 12:30 pm
Zobacz profil WWW
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Kobiety to czują, widzą wręcz jak komuś się na czole świeci neon "Szukam kobiety na gwałt"

Cz lis 08, 2018 1:06 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona