Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lut 18, 2019 7:25 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 W niebie jednak beda małżenstwa!!! 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post W niebie jednak beda małżenstwa!!!
Witam.
Pisze nowy temat bo tamten zostal zamkniety jednak pojaeily sie nowe okolicznosci, ktore mowia ze to ja mam racje...

Cytat z: https://www.gosc.pl/doc/3698687.Malzens ... -wiecznosc

"Częstym komentarzem kaznodziejskim do ewangelicznej rozmowy Jezusa z saduceuszami o zmartwychwstaniu i siedmiu mężach jednej żony (Mt 22, 23-33) jest stwierdzenie, że nie ma co sobie głowy zawracać eschatologią małżeństwa, bo w niebie i tak małżeństw nie będzie. Tyle tylko, że Jezus nie powiedział, że w Niebie nie będzie małżeństw – powiedział – „Przy zmartwychwstaniu bowiem nie będą się ani żenić, ani za mąż wychodzić, lecz będą jak aniołowie Boży w niebie”, co jest zresztą zupełnie logiczne, bo po zmartwychwstaniu, jedna z głównych przesłanek małżeństwa czyli prokreacja – przestanie mieć sens i znaczenie."

Czyli nie bedzie tylko prokreacji a wiec jak ktos nie zawarl malzenstwa tu na ziemi to bedzie mniej posiadal szczescia w niebie, nawet jak nie bedzie o tym wiedzial... czyste kłamstwo ze strony Boga!!! Mówic ze jest ktos szczesliwy jednoczesnie zakrywajac przed nim reszte szczescia... - to sie nazywa pełnia szczescia? :D

N lut 10, 2019 1:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: W niebie jednak beda małżenstwa!!!
Cierpliwość moderacji godna jest pochwały, jednakowoż poddaję pod jej rozwagę czy nie rozzuchwala ono jeszcze bardziej użytkownika f.kos i czy nie słusznym byłoby jednak jakieś zdyscyplinowanie tego użytkownika - także dla jego dobra - np. w postaci kary regulaminowej.

N lut 10, 2019 1:54 pm
Dyskutant
Dyskutant

bergamotka napisał(a):
Cierpliwość moderacji godna jest pochwały, jednakowoż poddaję pod jej rozwagę czy nie rozzuchwala ono jeszcze bardziej użytkownika f.kos i czy nie słusznym byłoby jednak jakieś zdyscyplinowanie tego użytkownika - także dla jego dobra - np. w postaci kary regulaminowej.

A co ja takiego pisze...??? :O
To forum nie tylko dla ŚWiĘTYCH ale zwłaszcza dla zagubionych...!!!

N lut 10, 2019 1:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Idź się leczyć zamiast zatruwać życie na forum swoimi żalami, że nie masz żony.

N lut 10, 2019 1:59 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

f.kos napisał(a):

Jasne. Powiedzmy bardziej wyraźnie - to forum tyko dla ciebie, w związku z czym możesz sobie sobie je zaśmiecać do woli. Jednakowoż reaktywacja wątków zamkniętych przez moderację jest zakazana przez Regulamin, który obowiązuje niestety wszystkich, w tym też zagubionych.

N lut 10, 2019 2:02 pm
Dyskutant
Dyskutant

bergamotka napisał(a):
f.kos napisał(a):

Jasne. Powiedzmy bardziej wyraźnie - to forum tyko dla ciebie, w związku z czym możesz sobie sobie je zaśmiecać do woli. Jednakowoż reaktywacja wątków zamkniętych przez moderację jest zakazana przez Regulamin, który obowiązuje niestety wszystkich, w tym też zagubionych.

Sprawa pozostaje niewyjasniona wiec trzeba ja wyjasnic!
Pisaliscie ze nie bedzie malzenstwa a jednak bedzie wiec trzeba to wytłumaczyc...

Nie mam zamiaru zasmiecac forum tylko chce sie dowiedziec pewnych rzeczy. Wiem ze jestem zakrecony ale coz taki juz jestem, jesli komus robie krzywde to przepraszam.

N lut 10, 2019 2:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Przecież ty nic nie chcesz wyjaśniać, bo już wiesz że masz rację. I tylko pozostaje ci nas o tym przekonać. Zdaję sobie sprawę z twoich pewnych trudności, stąd uważam że skoro sam siebie nie potrafisz lub nie chcesz zdyscyplinować - a jedynie poprzestajesz na refleksji że jesteś jaki jesteś - moderacja powinna ci pomóc.

N lut 10, 2019 2:14 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Zamykam i ostrzeżenie dostaje autor wątku z powodu złamania regulaminu
Cytuj:

V Konsekwencje nieprzestrzegania regulaminu
5. Szczególnie zabronione jest ponowne wklejanie usuniętych postów lub kontynuacja zamkniętych tematów, zaśmiecanie forum (spamowanie, troling, reklama), krytyka administracji/ moderacji poza przeznaczonym do tego wątkiem, ignorowanie decyzji i upomnień moderacji, drwiny, wulgaryzmy, prowokacje, obrażanie lub ujawnianie prywatnej korespondencji i "danych wrażliwych".

N lut 10, 2019 2:26 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ]