Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn lip 23, 2018 2:10 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
 Gry komputerowe... 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Gry komputerowe...
Zapomnianypaladyn napisał(a):
Bo jeśli granie w grę, książke czy film fantasy gdzie istnieje magia, rycerze, smoki, odwieczna walka dobra ze złem w jakiś sposób zagraża zbawieniu człowieka to faktycznie mało kto zostanie zbawiony. Zresztą czytałem że jest jakaś liczba ludzi naznaczonych w księdze jest ich około 140 tysięcy na całą ziemie.

Tak właściwie to 144 tysiące. Jest to 12*12*1000. Starożytni uznawali że liczba 12 to pełnia - czyli baaardzo dużo. 12 pomnożone przez 12 to już ogrom, a jeszcze pomnożone przez 1000.. To gigantyczne ilości. Jan nie napisał że wszyscy, bo niestety nie wszyscy, ale pocieszające że niezliczone rzesze ludzi.

Pn cze 19, 2017 9:43 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wiem że trochę nie w temacie ale w końcu co to jest te cudzołóstwo? Seks z mężatką czy ogólnie kobietą z którą nie jesteśmy w małżeństwie.
jedynie w małżeństwie współżycie jest czymś budującym, stąd każde inne współżycie płciowe jest niszczące. Więc każdy seks poza-małżeński (czyli też przed-małżeński) podpada pod cudzołóstwo.
Bo jeśli (... tu wstaw różne rzeczy. Dopisek cytującego. ...) w jakiś sposób zagraża zbawieniu człowieka to faktycznie mało kto zostanie zbawiony.
Jezus sam powiedział, że szeroka i łatwa jest droga do potępienia i wielu nią idzie, a wąska i trudna jest ścieżka zbawienia i niewielu nią podąża. Zagrażać może nam wszystko - ale w zasadzie wszystko sprowadza się do tego czy chcemy iść z / za Jezusem, czy też wybieramy własną drogę.

Pn cze 19, 2017 9:18 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Powiem Wam tak o:

od 21 roku zycia rąbałem po 2-10 godzin dziennie w leauge of legends. Omijałem wykłady na studiach by tylko popykać. Po pracy ciągle pykałem... non stop meczyki. Ustaliłem sobie zasadę, że nie idę spać do póki nie wygram meczyku... jak przegrałem to grałem następny i następny aż do skutku. Każdy ok 30 min. Przez co w wieku 23 lat chodziłem spać o 2 w nocy a wstawałem o 7:30.

Próbowałem odstawić... po kilku miesiącach wracałem - po prostu miałem nudne życie i nie było co robić. Zauważyłem, że po tej grze jestem bardziej agresywny (ludzie tam się wyzywają i złorzeczą sobie). Zauważyłem też, że większość tych postaci z gry ma rogi jak diabły, a itemy mają nazwy okultystyczne.

W wieku 27 lat całkowicie odstawiłem.

Owoce: zacząłem uczyć się programowania.

Gdyby nie gry komputerowe to może byłbym dzisiaj programistą i zarabiał 15 k na fakturze, ale grałem w gry to jestem biedakiem.

N gru 31, 2017 7:22 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 348 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24