Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz paź 18, 2018 9:53 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Oznaczenia PEGI a grzech. 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Oznaczenia PEGI a grzech.
bergamotka napisał(a):
Krystian napisał(a):
nawet przy prawie 2000 godzinach przegranych w strzelance.

Przegranych - w sensie straconych? No to ci się udało i może wstrzelileś się chcacy - niechcacy w sedno. Może Krystian cedzisz komary a połykasz wielbłady - tzn.oznaczenia PEGI nie są twoim głównym problemem. 2000 godzin to ponad 80 dni. Prawie trzy miesące, dwadziescia cztery godziny na dobę zużyłes na jakąś grę. Niemal trzy bite miesiace to niby nie tak wiele ale ty żyjesz raptem 14 lat... I czy to była jedyna gra? Żeby było jasne ja mam dwie konsole i ich używam bo jak to się mówi wszystko - w tym gry - jest dla ludzi. Ale nie wszystko dla dzieci.

E tam. Co za różnica ile czasu zmarnuje przed komputerem? W Końcu wszyscy zmierzamy w to samo miejsce. Więc co można robić w tym życiu przez ten czas? Ja osobiście jakbym zliczył ile godzin mam przegrane przed kompem to będzie jakieś 6miesięcy(minimum). W Końcu trzeba było wbijać lvl i dropić golda w MMORPG'ach. Obecnie nie mam co robić i drugi raz przechodzę Metro 2033

A jakbym do tego dodał ile czasu zmarnowalem przed telefonem to będzie grubo ponad półtora roku

Pn sty 01, 2018 1:18 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Quinque napisał(a):
E tam. Co za różnica ile czasu zmarnuje przed komputerem? W Końcu wszyscy zmierzamy w to samo miejsce.

Doprawdy? A wszystkich lokujesz w piekle czy niebie? Czy w innym jeszcze miejscu? PetwerW trafił w sedno - mędrzec z doswiadczeniem życiowym dla kilku osób.
Quinque napisał(a):
Więc co można robić w tym życiu przez ten czas?

Poza graniem na kompie? Sadzę że tylko grać na konsolach.
Quinque napisał(a):
Ja osobiście jakbym zliczył ile godzin mam przegrane przed kompem to będzie jakieś 6miesięcy(minimum). W Końcu trzeba było wbijać lvl i dropić golda w MMORPG'ach. Obecnie nie mam co robić i drugi raz przechodzę Metro 2033A jakbym do tego dodał ile czasu zmarnowalem przed telefonem to będzie grubo ponad półtora roku
[/quote]
No i?

Pn sty 01, 2018 5:58 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
Quinque napisał(a):
E tam. Co za różnica ile czasu zmarnuje przed komputerem? W Końcu wszyscy zmierzamy w to samo miejsce.

Doprawdy? A wszystkich lokujesz w piekle czy niebie? Czy w innym jeszcze miejscu? PetwerW trafił w sedno

W grobie, a gdzie indziej mają trafić?

Granie na komputerze w takim wieku to nic dziwnego. Każdy dzieciak tak spędza czas

Pn sty 01, 2018 6:35 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Quinque napisał(a):

No cóż, jako zadeklarowany katolik powinieneś wiedzieć że grób to nie koniec a dopiero w zasadzie początek.
Quinque napisał(a):
Granie na komputerze w takim wieku to nic dziwnego. Każdy dzieciak tak spędza czas

Quinque, sądzę że piszę wystarczająco zrozumiałe byś wyłapał sens moich wypowiedzi.

Pn sty 01, 2018 7:59 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
bergamotka napisał(a):
Quinque napisał(a):

No cóż, jako zadeklarowany katolik powinieneś wiedzieć że grób to nie koniec a dopiero w zasadzie początek.

Moja wiara to raczej chłodna kalkulacja aniżeli jakieś przekonania. W pewnym sensie jestem... No właśnie nie wiem kim. Uważam że Boga raczej nie ma, i po śmierci nic nie ma. to mimo to w niego wierzę. Ksiądz ostatnio mówił o takiej "wierze", ludzie którzy myślą w ten sposób uważają Boga jako piękny mit, który jest kłamstwem ale na tyle pociągającym że warto w nie wierzyć. Jeżeli nie jestem katolikiem, to na pewno lubię chrześcijaństwo i podoba mi się ta religia. Albo po prostu mam zaburzone postrzeganie przez moją chorobę. Nie wiem

Pn sty 01, 2018 9:10 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Quinque.. No cóż.. Skoro tak uważasz.. Masz prawo do swojego światopoglądu i tak a nie inaczej rozumianej wiary. Niemniej więcej już w górnych działach (chrześcijańskich) nie pisz. W dolnych działach do woli.

Wt sty 02, 2018 1:20 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Dodam jeszcze do tego co PeterW napisał, żebyś zmienił samookreślenie jako katolika w pełnej łączności z papieżem

Wt sty 02, 2018 1:58 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Ale ja jestem katolikiem. Jestem ochrzczony, mam bierzmowanie. Ostatnio byłem u spowiedzi. Lubię kościół. Więc z czym masz problem?

Wt sty 02, 2018 2:30 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Quinque napisał(a):
bergamotka napisał(a):
Quinque napisał(a):

Moja wiara to raczej chłodna kalkulacja aniżeli jakieś przekonania. W pewnym sensie jestem... No właśnie nie wiem kim. Uważam że Boga raczej nie ma, i po śmierci nic nie ma. to mimo to w niego wierzę. Ksiądz ostatnio mówił o takiej "wierze", ludzie którzy myślą w ten sposób uważają Boga jako piękny mit, który jest kłamstwem ale na tyle pociągającym że warto w nie wierzyć. Jeżeli nie jestem katolikiem, to na pewno lubię chrześcijaństwo i podoba mi się ta religia. Albo po prostu mam zaburzone postrzeganie przez moją chorobę. Nie wiem

Ta twoja deklaracja kłoci się w sposób jawny z tym
Quinque napisał(a):
Ale ja jestem katolikiem. Jestem ochrzczony, mam bierzmowanie. Ostatnio byłem u spowiedzi. Lubię kościół. Więc z czym masz problem?

A ta deklaracja wyklucza cię z możliwości pisania w tym działach. Oprócz tego wprowadza w błąd innych czytających jakoby twoje poglądy były zgodne z nauczaniem katolickim.
A bycie u spowiedzi w świetle tego co napisałeś o swoje wierze to świętokradztwo. Oczywiście przemysł to w spokoju. Poniżej masz link do wymagań w dziale katolickim. Pisanie w dziale chrześcijańskim jest opisane w regulaminie.
viewtopic.php?f=8&t=22079

Wt sty 02, 2018 7:51 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Quinque napisał(a):
Albo po prostu mam zaburzone postrzeganie przez moją chorobę.
Jaka to choroba ?

Wt sty 02, 2018 2:00 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jockey

Bardzo bym chciał żeby Bóg istniał. Jednakowoż moje chcecie nie ma nic do stanu faktycznego. Wiele osób wierzy w reinkarnację i to znaczy że jest ona prawdziwa? Wiele osób chce wygrać na loterii i coś to zmienia? Wątpię. Moich dwóch przyjaciół często ze mną rozmawiało na temat Boga czy religi. Chcieliby uwierzyć w Jezusa ale nie potrafią. Jak ja mam ich przekonać jak ja sam nie wiem czy w to wierzę? Gdy czytam opowieści o nawroceniach ludzie piszą w nich, o miłości, o raju, o uczuciu. Dla mnie są to puste nic nie znaczące słowa. Próbowałem czytać Biblię, i nie czuje nic. Księga jak księga, nie widzę w niej objawienia Bożego, widzę w niej księgę. Wartościową pod pewnymi względami ale nadal księgę. Próbowałem się modlić. Ale po co się modlić do kogoś kto nawet nie istnieje? Kiedyś jako dzieciak bawiłem się z kolegami w wojnę. Rzucalismy petardami, na wskutek pewnego zdarzenia jedna z nich wybuchła mi ręce. Od tamtej pory gdy w pokoju jest absolutna cisza, piszczy mi w uszach. Czy wiesz jakie to uczucie nigdy nie słyszeć ciszy? Okropne. Prosiłem Boga oto żeby mnie uleczyl? I co? Nic. Ostatnio oglądałem film na faktach. W którym to dzieciiak był bliski śmierci. Twierdził że widział Jezusa. Jego ojciec akurat był pastorem. Gdy dzieciak mu o tym opowiadał nie wierzył. Pytał "chce w to wierzyć. Ale dlaczego to musi być mitem?" "Mówimy ludziom żeby wierzyli. A my sami w to nie wierzymy". Ile osób TAK NA PRAWDĘ wierzy w Boga? Nie z tradycji, czy przyzwyczajenia, albo w nadziei "że może istniej"? No właśnie . Ludzie boją się śmierci, dlatego wyznają religię żeby było im łatwiej umrzeć i żyć. Nawet jeżeli chrześcijaństwo jest kłamstwem to chce w to wierzyć.

Sachim, sszarganą mam już lekko psyche. mam depresję, obsesję i pewnie jeszcze nerwicę. Gdy coś mi wejdzie do głowy cały czas o tym myślę. Od 2 lat mam głowie jedno pytanie "czy Bóg istnieje?" Nawet jeżeli próbuje to olać, siedzi mi to w głowie. Nie mogę się uczyć bo myślę o pięciu rzeczach naraz. Uczyć! A nienawidzę tego robić. Mama mówiła ze jak była w moim wieku potrafiła przez dwa lata myśleć o jednej rzeczy, Nie spala tylko myślała o nurtującej jej kwestii. Ponoć taki wiek. Męczy mnie to

Wt sty 02, 2018 11:13 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To był twój ostatni wpis na gorze forum. Po tej deklaracji pozostaje nam wyprosić cię z działów katolickiego i chrześcijańskiego. Przyjmij do wiadomości ze każdy twój kolejny wpis w górnych działach forum bedą wycinane. Mamy pewne zasady i regulaminy i one określają kto może pisać w odpowiednich działach. Twoja deklaracja uniemożliwia pisanie w działach przeznaczonych dla ludzi wierzących w Boga w Trójcy.

Wt sty 02, 2018 11:26 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Dobra. To był mój ostatni wpis tutaj. Dziękuję za pomoc

Wt sty 02, 2018 11:33 pm
Zagadywacz
Zagadywacz

Odpowiedz z cytatem
[ciach.. uwaga Jockeya także i Ciebie dotyczy... (PW)]

Wt kwi 03, 2018 6:07 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2