Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N wrz 22, 2019 9:17 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Dlaczego homoseksualizm to zło? 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Dlaczego homoseksualizm to zło?
W Piśmie Świętym czytamy:

1 Kor 6, 9-10
9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego.

http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=291#W9

Jaka jest Twoja wiara?

So maja 19, 2018 1:33 am
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Biblii nie tłumaczy się dosłownie, poza tym jest ona trochę przestarzała, 2 tysiące lat to dużo, teraz jakby ktoś Ci zgwałcił córkę to było by to wielką zbrodnią, a w tedy? Jeszcze by szmatą, albo kijem dostała, że miała celność tak o kimś mówić, bo to przecież normalne

Nam na przykład nie wolno adoptować dzieci, dlaczego, skoro my nie chcemy dla nich źle, a wręcz chcemy jak najlepiej

So maja 19, 2018 1:44 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Po 2 są dowody na istnienie genów homoseksualnych

Nie ma takich dowodów. Tylko co niektóre media rozprowadzają fałszywe i zmanipulowane informacje jakoby takowe istniały, ale nie istnieją, nie jest to potwierdzone naukowo. A nawet gdyby homoseksualizm był zapisany w genach to co to zmienia? Choroby i wady genetyczne także są zapisane w genach, byłaby to po prostu genetyczna wada wrodzona, powodująca poważną nieprawidłowość w zakresie seksualnej orientacji.

I nawet jeśli homoseksualizm byłby zapisany w genach, to Kościoł Katolicki nie zmieni swojej nauki i stanowiska w sprawie homoseksualizmu.

Nadal będzie postrzegany jako nieprawidłowość bo jest nieprawidłowy, biologicznie homoseksualizm nie jest naturalny.

Cytuj:
Po 3 więc według ciebie jakie są dowody na to, że jest to coś nienormalnego (naukowe)?

Naukowo to stań przed lustrem nago i popatrz na siebie. I spójrz na drugiego faceta. Nie pasujecie do siebie anatomicznie. Spójrz także na kobietę. Ona ma to coś co pasuje do Twojego penisa, razem jestescie w stanie stworzyć życie i przeżyć orgazm. Oto masz naukowe, biologiczne, logiczne, rozumowe wyjaśnienie które jest stanie pojąć najprostszy człowiek. Nie ironizuję.

Cytuj:
Nam na przykład nie wolno adoptować dzieci, dlaczego, skoro my nie chcemy dla nich źle, a wręcz chcemy jak najlepiej

Widząc obrazki z CSD w Niemczech to mam poważne wątpliwości co do oddania dzieci parom gejowskim i popieram wypowiedź Dolce & Gabbana, którą zresztą musieli odszczekać bowiem lobby się oburzyło z Eltonem na czele.

Nadzy faceci z dyndającymi penisami w tęczowych kolorach paradujący na ulicy. Naprawdę można im powierzyć małe dzieci? Co chce ugrać LGBT przez takie pokazówki? Bo chyba nie większą tolerancję, wręcz przeciwnie, większe uprzedzenia.

Cytuj:
Biblii nie tłumaczy się dosłownie, poza tym jest ona trochę przestarzała, 2 tysiące lat to dużo

Zacznij traktować słowa w Biblii o homoseksualiźmie dosłownie, a masz szansę wygrać życie wieczne zrywając i walcząc z tymi tendencjami.

So maja 19, 2018 1:53 am
Milczek
Milczek

Patrzenie na nagą kobietę mnie brzydzi, nie potrzeba żadnych otworów, żeby mieć satysfakcję z życia seksualnego, są dowody na istnienie takich genów, czytałem oficjalne badania z różnych uniwersytetów

Twoje dowody naukowe co do stawiania przed lustrem są tak samo poprawne jak mówienie na pomidora, że jest daktylem (no w końcu obydwa owoce powstają z kwiatów)

Dzieci w rodzinach gejowskich mają na 99,99% lepiej niż w bidulu...

Co do parady równości to proszę przyjść dziś pod muzeum Narodowe w Krakowie, o 15 rusza taka parada, na pewno wszyscy będą tam gwałcić małe dzieci :-)

Tylko czy lepsze jest życie wieczne bez ukochanej osoby, czy życie teraz z nią?

Poza tym to nie są tendencje, tylko coś w 100%normalnego, tak jak ktoś lubi ananas, a ktoś kiwi, na takiej samej zasadzie to działa...

Nadal zachęcam do prywatnej konwersacji, jeżeli zostaną przedstawione mi naukowe, rzeczowe badania, będę sklonny przyznać rację, oraz rozpocząć nawracanie się

So maja 19, 2018 2:05 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Patrzenie na nagą kobietę mnie brzydzi

Widzisz Rugi, i to jest nienaturalne. Bo powinno Cię kręcić, podniecać. Do tego biologia przeznacza mężczyznę.

Cytuj:
nie potrzeba żadnych otworów, żeby mieć satysfakcję z życia seksualnego

Masturbacja, seks oralny, to nie jest to co realny seks mężczyzna + kobieta...

Cytuj:
są dowody na istnienie takich genów, czytałem oficjalne badania z różnych uniwersytetów

Rugi, please... nie ma takich dowodów... też kiedyś szukałam i nie znalazłam. Są tylko tezy, hipotezy, domysły, przypuszczenia, ale twardych dowodów nie ma. A nawet jeśli by były, nawet jeśli je znajdą, to nie zmieni faktu że homoseksualizm nie jest naturalny z punktu widzenia biologii, fizjologii.

Cytuj:
Twoje dowody naukowe co do stawiania przed lustrem są tak samo poprawne jak mówienie na pomidora, że jest daktylem (no w końcu obydwa owoce powstają z kwiatów)

To są dowody logiczne, chyba nie muszę Cię przekonywać że anatomicznie i biologicznie nie pasujesz do mężczyzny. Bo albo nie ma w co wsadzić, albo tam gdzie się wsadza to nie jest ten właściwy otwór. Zawsze seks homoseksualny będzie tylko namiastką prawdziwego seksu pomiędzy mężczyzną i kobietą, osoby homoseksualne nie mają szans na takie połączenie.

Cytuj:
Dzieci w rodzinach gejowskich mają na 99,99% lepiej niż w bidulu...

I będą prześladowane w szkole... a na ich rozwój i psyche też będzie miał wpływ fakt że mają dwóch tatusiów którzy ze sobą sypiają.

Cytuj:
Co do parady równości to proszę przyjść dziś pod muzeum Narodowe w Krakowie, o 15 rusza taka parada, na pewno wszyscy będą tam gwałcić małe dzieci

Nie chcesz zrozumieć. To heteroseksualni dają prawa gejom, o ile im się spodoba aby im dać. I widząc na co sobie geje moga pozwolić mogą im tych praw odmówić. LGBT przegina na paradach i widzą to także homoseksualne osoby.

Cytuj:
Tylko czy lepsze jest życie wieczne bez ukochanej osoby, czy życie teraz z nią?

A lepszy jest wieczny pobyt w piekle z ukochaną osobą, gdzie ta miłość zamieni się w nienawiść i w przeklinanie siebie nawzajem na wieki że się tam znalazło za współwinę w grzechu śmiertelnym?

Cytuj:
Poza tym to nie są tendencje, tylko coś w 100%normalnego, tak jak ktoś lubi ananas, a ktoś kiwi, na takiej samej zasadzie to działa...

Nie, absolutnie nie działa to na takiej zasadzie jak chciałbyś... i nie jest to normalne i nigdy nie będzie, chyba że ludzie zaczną rodzić się zarazem i z penisem i z waginą.

Cytuj:
Nadal zachęcam do prywatnej konwersacji, jeżeli zostaną przedstawione mi naukowe, rzeczowe badania, będę sklonny przyznać rację, oraz rozpocząć nawracanie się

Naukowe badania na co? Że homoseksualizm nie jest ani normalny ani naturalny? Do tego nie potrzeba naukowych badań, wystarczy zdrowy rozsądek. Penis do penisa nie pasuje i basta. Dzieci z tego nie będzie, natura tego nie przewidziała, homoseksualizm to produkt wadliwy.

Cytuj:
oraz rozpocząć nawracanie się

To w końcu jesteś głęboko wierzący czy jednak potrzebujesz nawrócenia?

So maja 19, 2018 2:24 am
Milczek
Milczek

Nawrócenie w sensie takim, że zacznę życie hetero, a nie homoseksualne

Co do dzieci to jest to wina tylko i wyłącznie społeczeństwa, że będą wysmiewane a nie tego, że mają rodziców homoseksualnych

Dowody na logikę i zdrowy rozsądek jak to mój wykładowca genetyki mówi (przepraszam za sformułowanie),, można o kant dupy rozbić"

Jakoś średnio chce mi się wierzyć, że nie czujesz już pociągu do kobiet, albo to nie był homoseksualizm tylko taki bunt do świata...

Poza tym homoseksualiści kochają o wiele mocniej, przykład?
Kiedy zachorowałem na pewną nieuleczalną chorobę, to żadna z kobiet nie chciała się ze mną wiązać, zjawił się mężczyzna ,, no dobra spróbuję, w sumie ładny jest " i tak oto jesteśmy już 5 lat ze sobą i się kochamy oraz wspieramy, do pełnego szczęścia brakuje nam tylko ślubu, uznania przez społeczeństwo i dziecka...

So maja 19, 2018 2:44 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Kiedy zachorowałem na pewną nieuleczalną chorobę, to żadna z kobiet nie chciała się ze mną wiązać, zjawił się mężczyzna ,, no dobra spróbuję, w sumie ładny jest " i tak oto jesteśmy już 5 lat ze sobą i się kochamy oraz wspieramy, do pełnego szczęścia brakuje nam tylko ślubu, uznania przez społeczeństwo i dziecka...

Rugi, jako że mam poczucie humoru a my sobie tutaj tak prowadzimy dysputę, to potraktuj to nie jako obrazę ale element humorystyczny - ja pierdz....lę... to w taki sposób gejem zostałeś? I Ty mnie pytasz o to czy ja naprawdę homoseksualna byłam? Ja zakochałam się w kobiecie bez pamięci, czując do niej pożądanie i namiętność, a nie dlatego że żaden facet nie chciał ze mną być. Chciał ze mną być przystojniak z Londynu. Ale wybrałam kobietę bo faceci nie istnieli dla mnie wtedy.

Cytuj:
Jakoś średnio chce mi się wierzyć, że nie czujesz już pociągu do kobiet

Nie czuję, ale nie było łatwo z tego wyjść.

Cytuj:
albo to nie był homoseksualizm tylko taki bunt do świata...

Nie, absolutnie nie, to było coś co było prawdziwe.

Cytuj:
Poza tym homoseksualiści kochają o wiele mocniej

Tak, szczególnie kiedy zdradzają, związki trwają średnio dwa lata, oby, a lesbijki ciągną za sobą ogon złożony z ex dziewczyn z którymi czasem sypiają. Nie wspominając o tym że raczej nie spotkałam lesbijki która nie miałaby zaburzeń psychicznych. Borderline to jakby ich druga natura.

Cytuj:
Dowody na logikę i zdrowy rozsądek jak to mój wykładowca genetyki mówi (przepraszam za sformułowanie),, można o kant dupy rozbić"

Nie, tego akurat o kant d...y rozbić nie jesteś w stanie i wiesz o tym dobrze. Biologia nie przemawia za homoseksualizmem.

Cytuj:
Nawrócenie w sensie takim, że zacznę życie hetero, a nie homoseksualne

To zależy w dużym stopniu także od Twojej woli.

So maja 19, 2018 3:15 am
Milczek
Milczek

Od zawsze byłem homoseksualny, jednak chciałem też być tym,, normalnym"

Jestem z wykształcenia magistrem biologi więc co z nią jest zgodne, a co nie pozwolisz, że ja ocenie

Z homoseksualizmu się nie wychodzi, tłumaczyłem to już na przykładzie blondynki

A co do tych śmiesznych statystyk na temat długości trwania związków to jest to cytuję,, średnia " a ile to jest związków na próbę, trwających tydzień dwa? (u obu orientacji)

Nie zaśmiecajmy wątku i przejdźmy na prywatną konwersacje

So maja 19, 2018 3:25 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Jestem z wykształcenia magistrem biologi więc co z nią jest zgodne, a co nie pozwolisz, że ja ocenie

Nie potrzeba być magistrem biologii aby ocenić i zrozumieć że homoseksualizm biologicznie nie jest naturalny. Ja wiem dobrze że Ty próbujesz sobie wmówić wszystko co przemawia za tym aby ten homoseksualizm sobie zatrzymać, znam te etapy.

Cytuj:
Z homoseksualizmu się nie wychodzi, tłumaczyłem to już na przykładzie blondynki

Są tacy którzy wychodzą i porzucają gejowskie życie.

A co do związków homoseksualnych, to są one mniej trwałe niż związki heteroseksualne.

So maja 19, 2018 3:44 am
Milczek
Milczek

A żeby leczyć ludzi już trzeba być lekarzem, no popatrz...

Nie można wyjść z czegoś jeżeli to zmienia działanie naszego mózgu (nie, jeżeli coś zmienia działanie mózgu nie jest chorobą np hormony)

Nie szukam wytłumaczenia, chcę po prostu pokazać, że takie osoby są, chcą być szczęśliwe w związkach homoseksualnych, chcą wychowywać dzieci, mieć rodziny i to co najważniejsze, że nie ma ani jednego wiarygodnego obiektywnego badania, które by mówiło, że jest to zaburzenie, choroba, dewiacja

Żeby uczyć trzeba być nauczycielem, żeby pływać statkiem trzeba mieć odpowiednie kursy zdane, żeby produkować np paracetamol trzeba być chemikiem, żeby ocenić czy coś jest zgodne z biologią trzeba być biologim.

So maja 19, 2018 3:52 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Żeby uczyć trzeba być nauczycielem, żeby pływać statkiem trzeba mieć odpowiednie kursy zdane, żeby produkować np paracetamol trzeba być chemikiem, żeby ocenić czy coś jest zgodne z biologią trzeba być biologim.

Tworzysz ideologie szukając usprawiedliwienia dla własnego homoseksualizmu. Nie trzeba być biologiem, ani naukowcem, ani lekarzem aby stwierdzić że homoseksualizm nie jest naturalny i nie jest zgodny z biologią człowieka, która przenacza istotę ludzką do współżycia heteroseksualnego, to już dzieci wiedzą w szkole podstawowej ucząc się anatomii człowieka.

Poza tym, w necie można sobie powiedzieć że jest się profesorem doktorem habilitowanym ze studiami na Oxfordzie. Nie mamy możliwości weryfikacji Twojego dyplomu i wykształcenia. Poza tym, jako biolog powinieneś wiedzieć że homoseksualne współżycie nie jest naturalne. Jako gej możesz sobie tworzyć własne tezy do woli, ale są one naukowo niezgodne z prawdą.

Cytuj:
chcę po prostu pokazać, że takie osoby są,

Ależ tutaj każdy wie że takie osoby istnieją , że chcą żyć ze sobą, jednak każdy także zdaje sobie sprawę że ukierunkowanie popędu seksualnego u osoby homoseksualnej jest niewłaściwe i zaburzone. Biologia pokazuje Ci co jest właściwe i do jakiego współżycia i z jaką płcią jest przenaczony mężczyzna.

Cytuj:
Nie można wyjść z czegoś jeżeli to zmienia działanie naszego mózgu

Sorry, ale to bzdura Panie biologu, tworzysz własne tezy na popracie swojego homoseksualizmu, po prostu.

Jednak można z tego wyjść, o czym świadczą różne przypadki uzdrowienia / uwolnienia z homoseksualizmu.

I jeszcze jedno, jako głęboko wierząca osoba zdecydowałbyś się żyć w/g nauki Kościoła, czyli podjąć życie w czystości, w celibacie, tak czyni zazwyczaj głęboko wierząca homoseksualna osoba.

Cytuj:
że nie ma ani jednego wiarygodnego obiektywnego badania, które by mówiło, że jest to zaburzenie, choroba, dewiacja

Oczywiście że są takowe. Tak, homoseksualizm to jest dewiacja, szczególnie kiedy ktoś podejmuje współżycie homoseksualne, a na pewno jest to poważne zaburzenie w sferze orientacji seksualnej, bez cienia wątpliwości iż tak właśnie jest. Twoje wynurzenia tutaj nie są obiektywne, a tym samym nie są wogóle wiarygodne, Ty wszystko podciągniesz tylko pod swoją własną wizję, szukając uzasadnienia tego iż ciągnie Cię do mężczyzn i żyjesz z facetem.

So maja 19, 2018 9:08 am
Milczek
Milczek

Zalecam uzyskać dostęp, do nie katolickich badań, albo samemu być w grupie organizującej takowe

Mnie męczy najbardziej, że ktoś mi wmawia to jako dewiacje (można to zakwalifikować jako zniewage z arty 216 kk) a my chcemy po prostu siebie jak i innych (przyszłe dzieci) kochać

So maja 19, 2018 10:11 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Rugi napisał(a):
Zalecam uzyskać dostęp, do nie katolickich badań, albo samemu być w grupie organizującej takowe

Jakie badania dokładnie? W poszukiwaniu homoseksualnego genu? Nawet gdyby taki istniał to nadal nie sprawi że homoseksualizm stanie się przez to czymś naturalnym ponieważ naturalny nie jest.

A ja radzę pomyśleć czym jest fizjologia i biologia człowieka i jakie ma znaczenie, szczególnie w kontekście płciowości i seksualności człowieka.

Penis to organ nie tylko do siusiania, bo gdyby miał mieć tylko takie przeznaczenie, to byłby zbędny, wystarczyłaby maszyneria taka jaką mają kobiety, nic nie musiałoby dyndać między nogami, a kłopotliwe to bo można przytrzasnąć suwakiem od spodni, auć.

Penis jest przeznaczony do penetracji waginy kobiety w celu złożenia tam nasienia, które jest pełne małych żyjątek szturmujących kobiecą gametę aby zapłodnić ją. Czym jest sperma? Nasieniem którego celem jest zapłodnienie. Jaką rolę spełnia penis? Aby penetrując kobietę zapłodnić ją, w tym celu mężczyzna jest zdolny do erekcji, penetracji i ejakulacji. Tak funkcjonuje biologia i tak to przewidziała natura, a my wierzący wiemy że Bóg w taki sposób stworzył człowieka, jako mężczyznę i kobietę, ustanawiając ich jako parę - małżeństwo już w Ogrodzie Eden, na początku stworzenia.

I w tym celu natura obdarzyła mężczyznę popędem seksualnym skierowanym na kobietę.

I Ty jako wierzący katolik proponujesz aby porzucić katolicką perspektywę i szukać w niekatolickich źródłach, politycznie poprawnych?

Cytuj:
że ktoś mi wmawia to jako dewiacje

Tak, to jest dewiacja.

Cytuj:
a my chcemy po prostu siebie jak i innych (przyszłe dzieci) kochać

Dzieci zostawcie w spokoju. A ''kochać'', cóż, wolna wola.

So maja 19, 2018 10:26 am
Dyskutant
Dyskutant

equuleuss napisał(a):
Nie wyobrażasz sobie nawet ile kobiet określających się jako hetero chciałoby spróbować jak to jest z kobietą.

Nie tylko sobie to wyobrażam, ale zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach realizacja takich fantazji odbywa się również w obecności (i przy współudziale) męża. ;)
Nie pamiętam, gdzie czytałem o wynikach badań, ale podobno ok. 35-37% kobiet ma skłonności homoseksualne, przy czym skłonności takich kobiety mieszczą się zazwyczaj we wskażnikach 1-2 na skali Kinseya. Natomiast szóstek (zupełnie homoseksualnych kobiet) jest jakieś 0,2% ogółu.

Cytuj:
Nie, w zdecydowanej większości nie chcą, jak i większość kobiet ma opory i nie lubi seksu oralnego, godzą się tylko ze względu na partnera i dla niego.

Nie wiem, gdzie takie kobiety żyją. Doświadczenia mam przeciwne. [ciach.. robi się niesmacznie, proszę o wyważenie swoich wypowiedzi (PW)]

Rugi napisał(a):

Dopuszczenie adopcji dzieci przez homoseksualne pary rozwiązuje przynajmniej częściowo problem dzieci niepełnosprawnych, pozostawionych przez rodziców i nie mających szans na adopcję przez małżeństwa (takie w rozumieniu polskiego prawa).
Adopcja małego, zdrowego fizycznie dziecka powinna być możliwa tylko dla małżeństw, z uwagi choćby na ilość bezpłodnych par oraz majątkowy charakter małżeństwa i rodziny.

So maja 19, 2018 10:38 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Stacho napisał(a):
Nie tylko sobie to wyobrażam, ale zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach realizacja takich fantazji odbywa się również w obecności (i przy współudziale) męża. ;)

O ile lesbijka się zgodzi. Zazwyczaj nie godzi się na obecność mężczyzny.

Cytuj:
Nie wiem, gdzie takie kobiety żyją.[ciach.. |(PW)]

Wypowiedź kobiety - Każdy facet powinien wpakować sobie do gardła [ciach.. proszę - nie przy jedzeniu.. (PW)]

Cytuj:
Dopuszczenie adopcji dzieci przez homoseksualne pary rozwiązuje przynajmniej częściowo problem dzieci niepełnosprawnych, pozostawionych przez rodziców i nie mających szans na adopcję przez małżeństwa (takie w rozumieniu polskiego prawa).
Adopcja małego, zdrowego fizycznie dziecka powinna być możliwa tylko dla małżeństw, z uwagi choćby na ilość bezpłodnych par oraz majątkowy charakter małżeństwa i rodziny.

Katolik w pełnej łączności z papieżem popiera małżeństwa homoseksualne i adopcję dzieci przez homoseksualne pary? Powierzyłbyś dziecko tym gościom? [ciach.. (obrazek) ..cenzura.. kto miał zobaczyć, ten zobaczył. (PW)]

So maja 19, 2018 10:58 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona