Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 26, 2019 12:26 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Moje świadectwa 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Post Moje świadectwa
W tym wątku chciałbym pisać o swoich świadectwach. Proszę nie zaśmiecać tego wątku i nie pisać off topów. Zacznę od takiego wydarzenia w moim życiu.

Kilka lat temu wracałem z Krakowa autobusem do domu. Podróż zazwyczaj trwa ok. 2 i pół godziny. Miałem miejsce siedzące, ale obok mnie była babcia z małym dzieckiem, którzy nie mieli miejsc siedzących. Ustąpiłem im miejsca i musiałem stać. Za nami siedzieli jacyś chłopacy, prawdopodobnie studenci. Jak ustąpiłem miejsca, od jednego z nich słyszę: "frajer". Postałem trochę, ale na szczęście w trakcie podróży ludzi wysiadali i udało mi się usiąść potem.

Dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że od tamtego wydarzenia nie musiałem jeździć autobusem do Krakowa, za wyjątkiem jednego razu z Krakowa (ale to była bardzo błogosławiona przez ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA podróż. Akurat wtedy był podstawiony mały bus Mercedesa. Wsiadłem do busa i kierowca ruszył, ani nie musiałem czekać w kolejce, ani czekać aż bus odjedzie. Kierowca szybko i sprawnie przyjechał do mojego rodzinnego miasta.). Zawsze potem miałem samochód. A muszę powiedzieć, że dość często jeździłem do Krakowa.
Dziękuję CI ukochane OJCZE JEHUAH, w Imieniu ukochanego TWEGO SYNA JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA.

W 2011 roku zachorowałem na woreczek żółciowy, miałem zrobione dwie gastroskopie, USG i inne badania. Musiałem przejść na ścisłą dietę, nie mogłem jeść nic smażonego. Nawet jak zjadłem kawałeczek tłustej ryby, to bolał mnie woreczek. Czasami to były silne bóle. Lekarz mój nie miał dla mnie dobrych informacji, powiedział mi, że w każdej chwili mogę wylądować w szpitalu na OIOM-ie i po porostu mieć usunięty woreczek żółciowy. Dostałem bardzo dużo leków od gastrologa na tą chorobę. Po niedługim czasie nadeszło Święto Chanuka, które oczywiście też świętowałem. Wyczytałem, że w tradycji żydowskiej jest zwyczaj jedzenia czegoś smażonego na oliwie, zazwyczaj placków ziemniaczanych. Niestety ja nie mogłem jeść nic smażonego, nawet niewielkich ilości, bo miałem potem silne bóle w prawych boku. Ale w to Święto Chanuka zdecydowałem, że muszę zjeść te placki ziemniaczane. Pomyślałem sobie „no trudno, najwyżej mi wytną woreczek”. I zjadłem duży talerz tych placków i o dziwo nawet nie poczułem najmniejszego bólu. Wiedziałem, że zostałem uzdrowiony przez JEHSZUA. Od tamtej pory mogę jeść wszystko, nawet mogę zjeść dwa talerze frytek.
Chwała Ukochanemu OJCOWI JEHUAH, Ukochanemu JEHSZUA, Ukochanej MAMUSI RUACH ha KODESZ. Dziękuję CI ukochane OJCZE JEHUAH, w Imieniu TWEGO ukochanego SYNA JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA.

Niecałe 2 lata temu, w nocy, przyśnił mi się ukochany JEHSZUA, JEZUS CHRYSTUS. Tylko, że we śnie był wobec mnie obojętny. Rano obudziłem się i pomyślałem: "niedobrze, jeżeli ukochany JEHSZUA, JEZUS CHRYSTUS jest wobec mnie obojętny, to niedobrze." A miałem jechać w ten dzień do Krakowa. Pojechałem do Krakowa i wydarzyły się niesamowite rzeczy. O co poprosiłem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA to otrzymywałem i to natychmiast :D
Np. miałem zaparkować na Biskupiej, ale parking był zajęty, nie było wolnych miejsc. Pomyślałem, że będzie kiepsko, jak nie znajdę miejsca parkingowego, bo tam jest dużo uliczek jednokierunkowych. I mogło mnie wyrzucić, na jakimś "wygwizdowie". Ale objechałem parking dookoła i poprosiłem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA o wolne miejsce parkingowe. I okazało się, że akurat zwolniło się miejsce i to spore, co dla mnie było bardzo dobre, bo mamy dość duży samochód. Potem idę do lekarki i proszę ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA, żeby nie było dużej kolejki do lekarki. I co się okazało? Nie było nikogo. Wcześniej to się nie zdarzało. Też prosiłem w trakcie jazdy o zielone światła i dostawałem natychmiast zielone światła :D
Wieczorem już wracam do domu, siedzę sobie jak szefuńcio i złapało mnie przy wyjeździe z Krakowa czerwone światło, oczywiście poprosiłem o zielone światło i nic. Szybko zrozumiałem, że potraktowałem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA trochę jak służącego. Przeprosiłem i szybko dostałem zielone.
Chwała, chwała, chwała Ukochanemu OJCOWI JEHUAH, Ukochanemu JEHSZUA, Ukochanej MAMUSI RUACH ha KODESZ. Dziękuję CI ukochane OJCZE JEHUAH, w Imieniu TWEGO ukochanego SYNA JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA.

Ostatnio edytowano Pt cze 07, 2019 1:39 pm przez PeterW, łącznie edytowano 1 raz

scalono posty

Wt maja 28, 2019 4:43 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Moje świadectwa
Cytuj:
Wieczorem już wracam do domu, siedzę sobie jak szefuńcio i złapało mnie przy wyjeździe z Krakowa czerwone światło, oczywiście poprosiłem o zielone światło i nic. Szybko zrozumiałem, że potraktowałem ukochanego JEHSZUA, JEZUSA CHRYSTUSA trochę jak służącego. Przeprosiłem i szybko dostałem zielone.

Czy Ty sobie jakieś jaja robisz?
Podpadasz tak w zasadzie pod przykazanie "nie będziesz brał imienia Pana Boga swego do czczych rzeczy". Wzywasz imienia Bożego do jakiś totalnych pierdół i jesteś z tego dumny..

Zamykam ten wątek

Pt cze 07, 2019 1:48 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ]