Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lis 14, 2019 11:03 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
 ... 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Post Re: Zepsucie świata
Sachol. W jakim kierunku chcesz prowadzić tę dyskusję? Lekko zaczynam się gubić. Umieściłaś ją w "Wokół rodziny".. Pewnie miało to jakiś cel, ale jaki? Może ja jakiś tępy jestem ale nie nadążam.

Pt paź 25, 2019 9:30 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: Zepsucie świata
PeterW napisał(a):
Sachol. W jakim kierunku chcesz prowadzić tę dyskusję? Lekko zaczynam się gubić. Umieściłaś ją w "Wokół rodziny".. Pewnie miało to jakiś cel, ale jaki? Może ja jakiś tępy jestem ale nie nadążam.

Jak uważasz ze w zlym dziale to przenieś

Pt paź 25, 2019 9:31 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: Globalna zmiana klimatu.
H2O napisał(a):
Proponuję zmienić podejście wtedy zaświeci światło i łatwiej będzie odróżnić propagandę od prawdy.
Zamiast brukowych gazetek, facebooka, polityków, lobbystów z koncernów naftowych, politycznych ugrupowań, naukowców z nieodpowiednim wykształceniem (np ekonomistów w dziale o klimacie),nieuków i youtube, poczytac jakies dobre recenzjonowane (peer reviewed) prace naukowe ludzi wykształconych w kierunkach klimatologi, biochemii, geofizyki, fizyki, chemii czy astronomi.
Ci nie mają żadnych waptpliwości gdzie kończy sie nauka a zaczyna polityka.
W 97 procentach maja niepodzielne zdanie w temacie.
Fakty podali jak na tacy - co z tym zrobimy zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Przestac jesc grochowke i kapusniak czy bigos, a zaczac jesc kus kus, otreby i rzezuche. :-)
A ewentualne baki puszczac do butli i zuzywac do gotowania kolejnego obiadu.
Najlepiej nie gotowac, tylko jest surowki bo zdrowsze, a gaz uzyc do ogrzewania mieszkania.

Ostatnio edytowano Cz paź 31, 2019 1:23 am przez sam2, łącznie edytowano 1 raz

Cz paź 31, 2019 1:20 am
Zagadywacz
Zagadywacz

A ty może przestań trolować temat co?

Cz paź 31, 2019 1:23 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

dlaczego zaraz trolowac, czyzbym nie mial prawa miec takiego zdania?
Moge je obronic argumentami ktorych nie zbijesz nawet swoimi naukowymi dowodami, bo one beda swiadczyc na moja kozysc.

Cz paź 31, 2019 1:26 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: Synod dla Amazonii. Diakonat kobiet, kapłaństwo żonatych
Robur napisał(a):
sam2 napisał(a):
Nie nie sudiowalem na WUML-u.
Natomiast bylem wyczulony na zagrywki absolwentow i szybko sie nauczylem jak odpowiadac na ich metody. Dlatego jak wczesniej pisalem bali sie mnie choc wtedy bylem jeszcze mlody. Naczelnik miasta uciekal z urzedu a komendant policji zalil sie mojemu ojcu bym im nie robil obciachu przed ludzmi.

Na tym kończymy zaśmiecanie forum. Następne wstawki będą seryjnie lądować w Koszu.

Ok. zgoda, ale chyba pozwolisz bym zadal pytanie Markowi odnosnie jego wpisu i troche wywodow z tym zwiazanych?

Otoz zastanawiajace jest jakie realne, nie przypuszczalne-zakladane, skutki odnosza takie sprzeciwy gloszone na forum?
Cokolwiek sie stalo to sie nie odstanie, a sam sprzeciw ogloszony na forum raczej nie ma zadnego realnego wplywu na to co sie stalo.
Zapobieganie mialo by jakis wplyw, ale musialo by odbyc sie we wlasciwy sposob by na czas doarlo we wlalsciwe miejsce do wlasciwych osob.
Czy uwazasz ze Modlitwa nie jest takim wlasciwym sposobem?
I takie dodatkowe pytanie, pewnie uznasz je za kontrowersyjne i do usuniecia, ale czy my mozemy zmienic to co ma sie stac i zostalo zapowiedziane i przepowiedziane w Pismach?
Czy moze raczej powinnismy sie modlic o uzdrowienie? Uzdrowienie czlonkow Kosciola.
Narzekanie raczej nigdy nic nie dawalo nikomu, poza negatywnym mysleniem i czesto skutkuje depresja, natomiast aktywne dzialanie daje realne rezultaty.
Na forum to raczej nigdy nie bedzie aktywne dzialanie, bo to swiat wirtualny, a nie realny.

Jesli powiem ze sie modle, to znaczy ze odmowilem ta modlitwe, czy znaczy tylko tyle ze tak napisalem i wcale nie odmowilem modlitwy?
Realne dzialanie ma jednak wiekszy wydzwiek i skutek niz pisanie, a ten temat tak jak i inne tematy, to w zasadzie samo pisanie.
Dzialanie to wlasnie uczynki, a nie pobozne pisanie.
Jezus nie pisal, tylko Nauczal, osobiscie-personalnie i jednoczesnie konkretnie dzialal w tym co Nauczal.
Samo nauczanie strofowanie i napominanie, to wiara bez uczynkow.

Pt lis 08, 2019 1:12 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: Synod dla Amazonii. Diakonat kobiet, kapłaństwo żonatych
Wiele miesiecy temu przygotowywalem sie do operacji barku, dlutowanie stawu i klamrowanie siegien.
2Tygodnie wczesniej poprosilem na forum tym i sasiednim o modlitwe by operacja przebiegla pomyslnie.
Po 2 dniach bol ktoy byl ciaglu od 4 lat nagle ustapil, a 2 dni przed operacja mialem goraczke z utratami przytomnosci co pare godzin.
Pamietam jedynie to ze odzyskujac przytomnosc trzymalem dlonie przy szyi jak bym trzymal Rozanie zalozony na szyje i obracalem go po koraliku dookola szyi.
Przed wyjazdem do szpitala na operacje goraczka ustapila.
W szpitalu przebrany w szpitalne szlafroki, lezalem na wozku dostawczym na stol operacyjny, gdy przyszedl ordynator na wywiad przed operacja wiec zapytalem czy to ze nie nie czuje bolu to moze byc uszkodzenie nerwy, czy cos sie poprawilo.
Zrobil mi kilka testow i stwierdzil ze skoro nie ma zadnego bolu to operacja nie jest potrzebna, bo glownie miala na celu likwidacje zrodla bolu.
Odprawil mnie po prostu do domu i odwolal operacje.
Do tej pory nie czuje tego bolu i zadnych nieprawidlowosci ruchowych w barku.
Wiem tez ze ta goraczka to bylo cos w rodzaju intensywnej regeneracji organizmu.
Ten Rozaniec wokol szyii to byly Modlitwy tych ktorzy dzialali, a nie tylko pisali. Bylem jakby owiniety Modlitwami.
Niektorym osobom wystarczy jedynie wspomniec o jakims problemie i biora sie za dzialanie, a nie pisanie, bo skutki sa praktycznie natychmiastowe.
Niedawno (od 2 tygodni) mialem bol kregoslupa podobny do korzonkow, a dzis czuje sie jak nowo narodzny. To jest wlasnie przejaw Milosci blizniego.
Watpie by w jakikolwiek sposob pomoglo mi czyjes narzekanie na innych i Kosciol.
Wiekszosc wierzacych nawet nie rozumie podstaw Nauczania Jezusa, a pisza o tym co niemiara.

Pt lis 08, 2019 1:51 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ]