Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz sie 06, 2020 3:58 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 82  Następna strona
 Kącik towarzyski 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Aktualności II
merss napisał(a):
Nie moderuję tego działu.

Jestes wskazana merres jako moderatorka tego dzialu.

Pt gru 13, 2019 7:01 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wiem, dlatego podałam z wyprzedzeniem. :)

Pt gru 13, 2019 7:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Wiem, dlatego podałam z wyprzedzeniem. :)

Polecam glosowanie czy Jockey za brak obiektywizmu nadal powinnien byc moderatorem. Skoro nie umie przezwyciezyc swoich prywatnych uprzedzen

Pt gru 13, 2019 7:10 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
O jaką decyzję moderatorską chodzi? Była jakaś? Coś przespałam? Nie próbuj nigdy zaistnieć na cudzym garbie. Chłopy idą na piwo i sprawy załatwiają jak przegną. Jockey nie występował jako moderator.

Pt gru 13, 2019 7:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Arbiter elegantiarum -> Jockey i YZ. Odsłuchacie teraz modlitwy po łacinie i odpowiecie co to była za modlitwa. https://www.youtube.com/watch?v=wjjzWOle8Q0.

Do daj namiar to momentu w filmie z tą modlitwą, bo nie chce mi się go całego oglądać w całości (szkoda mi czasu).

Cytuj:
Cantus cycneus czy porąbało was?

Trzeciej możliwości nie dopuszczasz? Przykro mi, ale ona jednak istnieje: Interesuje mnie dlaczego ktoś wybrał modlenie się po łacinie, a nie po polsku.

Pt gru 13, 2019 7:20 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Całość zobacz, bo wam dedykowalam. Nieprzypadkowo łacinę skojarzyłam z tym księdzem. Kiedy mówi o łacinie to oczy mu błyszczą.

Kiedyś zapytano Araba w jakim języku się modli. Po aramejsku. A znasz ten język? Nie. Najważniejsze, że Pan Bóg rozumie. On się modlił z szacunku do Pana Boga. Okazywał mu to tak jak potrafił najpiękniej. Nie widzisz piękna w różnorodności?

W rocznicę grudniową daliście pokaz komunistycznej urawniłowki i dialektyki. Jak bowiem można przejść od rocznicy do modlitwy po łacinie i ataku na kolegę wchodząc mu z buciorami w sposob modlenia się to naprawdę wysoka jakość myślenia dialektycznego.

Nie używam też nazwy mniszek, ale Taraxacum officinale. Tak mnie uczono, po łacinie.

Pt gru 13, 2019 7:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Merss, przykro mi, że tej trzeciej strony nie chcesz zobaczyć. Mówi się trudno, żyje się dalej.

Pt gru 13, 2019 7:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Taki bezsensowny atak byłby uzasadniony w jednym tylko przypadku: mamy do czynienia z drugiem dnem, ale nikt z czytających nie ma tego świadomości. Skojarzył się wam z Wespecjanem? On mial takie ciągoty do łacińskich cytatów.

Pt gru 13, 2019 7:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
O jaką decyzję moderatorską chodzi? Była jakaś? Coś przespałam? Nie próbuj nigdy zaistnieć na cudzym garbie. Chłopy idą na piwo i sprawy załatwiają jak przegną. Jockey nie występował jako moderator.

I co z tego?
Moderator ma czuwać nad dyskusja powinnien przywołać do porzadku Yarpena tymczasem właczyl sie do dyskusji i był jednostronny, odwalił maniane i spowodował odejscie z forum użytkownika.
A ja na niczyim garbie zaistnieć nie chce. Uwazam ze nie powinnien byc moderatorem jesli nie potrafi zapanowac nad dyskusja aby była obiektywna i nie wystepowaly niepotrzebne klotni i gnebienia uzytkownika.

Pt gru 13, 2019 7:52 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie ma takiej opcji, by w dziale politycznym było spokojnie, gdy dyskutują chłopy. Oni czują odpowiedzialność za losy świata i mają to w genach. Język moditwy potrafią uczynić sprawą polityczną. Dla nas to teatr absurdu. Teraz bedą już spokojni, bo wiedzą, że narozrabiali.
EOT

Pt gru 13, 2019 8:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Taki bezsensowny atak byłby uzasadniony w jednym tylko przypadku: mamy do czynienia z drugiem dnem, ale nikt z czytających nie ma tego świadomości. Skojarzył się wam z Wespecjanem? On mial takie ciągoty do łacińskich cytatów.

Wespecjana juz wywalili teraz widac szukali nowego kozła ofiarnego

Pt gru 13, 2019 8:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Nie ma takiej opcji, by w dziale politycznym było spokojnie, gdy dyskutują chłopy. Oni czują odpowiedzialność za losy świata i mają to w genach. Język moditwy potrafią uczynić sprawą polityczną. Dla nas to teatr absurdu. Teraz bedą już spokojni, bo wiedzą, że narozrabiali.
EOT

Kobity bywja bardziej klotliwe. Klocic sie moga normani uzytkownicy a moderatorzy forumowi maja czuwac nad dyskusja a nie wdawać sie w przepychanki. Eot

Pt gru 13, 2019 8:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
EOT

Zejdź na ziemię i przejrzyj na oczy, bo widzisz rzeczy, których... nie ma.

Pt gru 13, 2019 8:19 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Co widziałam, napisalam. Jeśli jednak zapierasz się nogami i rękoma, i próbujesz coś na mnie projektować to odpowiadam: nie ma innej opcji. Narozdrabialiście lub wiedzieliście coś o czym reszta pojęcia nie ma. Podałam przykład a nie fakt. Pisalam też, że przepraszam się nie pojawi, bo duma na to nie pozwoli. I nie próbuj uczynić mnie winną waszej nagonki na mniszka. Ma prawo modlić się tak jak serce mu podpowiada: jedno zdanie po polsku, drugie po łacinie, trzecie po angielsku a czwarte od siebie. To nie sekta.
Moja babcia modliła się i liczyła po niemiecku. Błyskawicznie przechodziła na ten język w tych dwóch przypadkach.

Pt gru 13, 2019 8:28 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
merss napisał(a):
Absens carens i Adhibe rationem difficultatibus -> do mniszka

Arbiter elegantiarum -> Jockey i YZ. Odsłuchacie teraz modlitwy po łacinie i odpowiecie co to była za modlitwa. https://www.youtube.com/watch?v=wjjzWOle8Q0.
Cantus cycneus czy porąbało was?
Zadałam dwa pytania i czekam na odpowiedź. To test na odwagę cywilną. Możecie się podzielić: po jednej odpowiedzi każdy. Kryształowa kula podpowiada, że żaden nie odpowie. Nie moderuję tego działu.

Ta modlitwa jest odmawiana nawet w mojej oazowo-gitarowej parafii:)

Pt gru 13, 2019 8:53 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 82  Następna strona