Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt sty 19, 2021 11:42 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1610 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 108  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Jockey napisał(a):
Przypomina, Wespecjanowi o tym ze mamy stan epidemii i obowiązuje ta ustawa
https://www.lexlege.pl/ustawa-o-zapobie ... h-u-ludzi/
Do lektury.
To niech pan wskaże gdzie w tej ustawie ograniczają mi prawo do swobodnego, nieobstruktywnego oddychania, które gwarantuje mi konstytucja RP:

Art. 31.
Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą naruszać istoty wolności i praw.

Art. 39.
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

p.s.
Jockey napisał(a):
Przypomina, Wespecjanowi o tym ze mamy stan epidemii
Stan epidemii wiązałby się z koniecznością ogłoszenia stanu wyjątkowego. Czy taki ogłoszono?

So sie 08, 2020 6:50 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nikt kto nie jest chory (nie ma objawów) nie musi nosić masek.

Nakazywanie noszenia masek ludziom zdrowym to nieuzasadnione ograniczenia swobód obywatelskich, a właściwie podstawowej potrzeby biologicznej jaką jest nieblokowane oddychanie oraz dokonywanie na nich eksperymentu medycznego, ponieważ nie ma żadnego dowodu, że maseczki kogoś ochronią lub nie. Wirus jest daleko mniejszy niż oczka w maseczce.

So sie 08, 2020 7:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
sachol napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Rozumiem, że znasz lepszy sposób na ograniczenie możliwości przeniesienia wirusa drogą kropelkową? Podziel się nim z nami, a następnie z rządem, aby mogli go wprowadzić w życie.

Wskaz dowody na to ze (...)

No przykro mi, ale ta próba zmiany tematu pokazuje, że nie jesteś w stanie wskazać innego sposobu na ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa drogą kropelkową. Czyli Twoje pretensje są wzięte z sufitu i to zwykły bunt dziecka, które ma pretensje do mamy, że mu założyła czapkę jak idzie na dwór w mroźną pogodę.

Czyli brak dowodów. Tak myślalam.
Nie umiesz w zaden sposób udowodnić zasadnosci obostrzeń noszenia maseczek na powietrzu, wprowadzonych przez rząd, ktorych tak zaciekle bronisz.

So sie 08, 2020 7:48 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sachol, no nie jest mi przykro, bo stosując metodę erystyczną...

Mutatio controversiae: Widząc, że przeciwnik podąża argumentacją, którą nas pobije, wytrącić go z biegu, zmienić temat, odwrócić uwagę.

...jedynie potwierdzasz fakt, że nie masz żadnej alternatywy dla maseczek, która mogła by zmniejszyć szanse na zakażenie drogą kropelkową.

Jeżeli masz zamiar mieć pretensje o to, że rząd wprowadził maseczki i gardłować, że to złe rozwiązanie, to przedstaw alternatywę, którą można by zastosować. Jeżeli zaś nie masz takiej alternatywy, to zamknij buzię i stosuj się do wytycznych, które są wprowadzane między innymi dla Twojego dobra.

So sie 08, 2020 8:00 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
1 sierpnia ponad milion Niemców protestowało przeciwko rządowemu autorytaryzmowi koronawirusowemu, niemieckie ARD/ZDF ogłosiły, że w demonstracji uczestniczyło około 20.000 ludzi...

Obrazek

So sie 08, 2020 8:22 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Ale argument. Normalnie nawet z diabłem się Wespecjan sprzymierzy żeby tylko być przeciwko ograniczeniom.
Przeczytaj ustawę i wróć. Takie mamy prawo. Jak nie chcesz go przestrzegać to na bezludna wyspę. Osobiście zgłosiłem kilka sklepów w kwietniu które nie przestrzegały zasad. Zawsze zwracam uwagę takim jak ty co nie zachowują odległości. Takie mamy prawo i mamy stan epidemiczny czy się tobie to podoba czy nie.

So sie 08, 2020 9:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Ale argument. Normalnie nawet z diabłem się Wespecjan sprzymierzy żeby tylko być przeciwko ograniczeniom.
Przeczytaj ustawę i wróć. Takie mamy prawo. Jak nie chcesz go przestrzegać to na bezludna wyspę.
Nie rozśmieszaj mnie pan, nie ty będziesz interpretował prawo i mówił obywatelom co mają robić a co nie.
Jockey napisał(a):
Osobiście zgłosiłem kilka sklepów w kwietniu które nie przestrzegały zasad. Zawsze zwracam uwagę takim jak ty co nie zachowują odległości.
To świadczy o mentalności donosiciela.

So sie 08, 2020 9:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
To świadczy o postawie obywatelskiej. Takie mamy prawo. Premier rzadu RP wprowadził stan epidemiczny i obowiązuje ustawa która zalinkowałem. Każdy kto nie podporządkowuje się przepisom ogłaszanym przez ministra zdrowia jest przestępca. Przestępców eliminuje się ze zdrowego społeczeństwa. Jak ktoś nie rozumie to mandaty i kary są w stanie uzyskać to o co chodzi. Taki sklep i tacy ludzie jak ty są zagrożeniem dla innych. Ja idąc na zakupy chce się czuć bezpiecznie. I dlatego zgłaszam tych którzy nie przestrzegają przepisów. Przepisy są po to aby ich przestrzegać. Podpowiem piratów drogowych również zgłaszam z wideorejestratora.

Zgadzam się z tym księdzem którego wklejałem wypowiedz. To jest grzech przeciwko przykazaniu nie zabijaj. Zreszta Episkopat tez nawołuje do przestrzegania przepisów.

So sie 08, 2020 9:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
To świadczy o postawie obywatelskiej. Takie mamy prawo. Premier rzadu RP wprowadził stan epidemiczny i obowiązuje ustawa która zalinkowałem. Każdy kto nie podporządkowuje się przepisom ogłaszanym przez ministra zdrowia jest przestępca. Przestępców eliminuje się ze zdrowego społeczeństwa. Jak ktoś nie rozumie to mandaty i kary są w stanie uzyskać to o co chodzi. Taki sklep i tacy ludzie jak ty są zagrożeniem dla innych. Ja idąc na zakupy chce się czuć bezpiecznie. I dlatego zgłaszam tych którzy nie przestrzegają przepisów. Przepisy są po to aby ich przestrzegać. Podpowiem piratów drogowych również zgłaszam z wideorejestratora.

Zgadzam się z tym księdzem którego wklejałem wypowiedz. To jest grzech przeciwko przykazaniu nie zabijaj. Zreszta Episkopat tez nawołuje do przestrzegania przepisów.
W mojej opinii jest pan znerwicowanym paranoikiem i wariatem. I nie mówię tego po to by obrazić czy łatkować, ale całkowicie szczerze po pańskim ostatnim wyznaniu.

Nie mam więcej nic do dodania, dodaje pana do listy osób ignorowanych, bo dyskusja z takimi osobami pozbawiona jest najmniejszego sensu.

So sie 08, 2020 10:14 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Argumenty się skończyły cóż ci pozostało.
A tak na marginesie uważam cię za trolla który dawno powinien wylecieć A tylko dzięki parasolowi ochronnemu pozostałej na forum, a odpowiadałem nie tobie tylko przestroga dla innych czytających.

So sie 08, 2020 10:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
W dobie koronawirusa ludzie zapominają o ludzkich odruchach. :(
W Hackensack, NJ, USA jedna kobieta poturbowała drugą wskutek słownych przepychanek dotyczących maseczek i zachowania dystansu społecznego:

https://twitter.com/HackensackPD/status/1289254836718825473

So sie 08, 2020 10:29 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Brandeisbluesky napisał(a):
Za to odpowiedzialni są ludzie, którzy nakręcili tą psychozę i ci którzy jej się poddają i ulegają.

So sie 08, 2020 10:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Brandeisbluesky napisał(a):
Za to odpowiedzialni są ludzie, którzy nakręcili tą psychozę i ci którzy jej się poddają i ulegają.

Zaatakowana kobieta miała prawo się bać ze względu na ostatnio przebytą operację.

So sie 08, 2020 10:50 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Jockey napisał(a):
Przeczytaj ustawę i wróć. Takie mamy prawo. Jak nie chcesz go przestrzegać to na bezludna wyspę.
Nie rozśmieszaj mnie pan, nie ty będziesz interpretował prawo i mówił obywatelom co mają robić a co nie.
Jockey napisał(a):
Osobiście zgłosiłem kilka sklepów w kwietniu które nie przestrzegały zasad. Zawsze zwracam uwagę takim jak ty co nie zachowują odległości.
To świadczy o mentalności donosiciela.

Chociaż się przyznał, że konfident. Ciekawe czy z linijką chodzi?

So sie 08, 2020 11:13 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Strażak testuje poziom tlenu pod maseczką
https://www.bitchute.com/video/Hacz9wh8gD61/

1) (0:45) W domu ma 20.5% tlenu
2) (1:35) Czujnik przyłożony pod nos, bez maseczki 20.5%
3) (1:55) Czujnik pod rodzajem maseczki materiałowej niczym podciągnięty golf: aparat wyje alarmem "NISKI TLEN" (18.9%)
4) (3:04) Czujnik pod maseczką materiałową (neopren) za uszy: aparat wyje alarmem "NISKI TLEN" (15.5%)
5) (4:05) Czujnik pod prostą maseczką pyłkową (nie zaciśniętą na nosie): aparat wyje alarmem "NISKI TLEN" (18.5%)
6) (5:21) Czujnik pod maseczką N95 z wylotem na wydech (najdroższa, najlepsza opcja): aparat wyje alarmem "NISKI TLEN" (16.2%)

Na wysokości około 1000 m npm poziom tlenu spada do około 18.6% a na 2000m npm do około 16%
https://www.higherpeak.com/altitudechart.html

N sie 09, 2020 12:23 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1610 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 108  Następna strona