Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So wrz 26, 2020 10:54 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 995 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 67  Następna strona
 Koronawirus - teorie spiskowe 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Koronawirus - teorie spiskowe
Dzisiaj osoby kwestionujące "epidemię" to rodzaj wrogów ludu i reakcji jak w latach 30 XX wieku w ZSRR. Te same zjawiska się pojawiają: powszechna wiara w wymyślona ideologię i fikcyjne zagrożenie, paranoja, donosicielstwo, represje państwowe, próby wysyłania osób zachowujących zdrowy rozsądek w morzu głupoty do psychiatryka.

Śr sie 12, 2020 3:30 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jak dotąd ani słowa o szczepionce którą ma Rosja? To przecież aż się prosi do komentarzy w tym temacie.
Rosja otrzymała miliard zamówień na szczepionki na koronawirusa

Śr sie 12, 2020 3:45 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Radzieckie szczepionki? Wróóóóć... rosyjskie znaczy się.. Szybciorem opracowane i niedotestowane...
Chyba bym jednak się nie skusił..

Śr sie 12, 2020 4:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Inczuczuna napisał(a):
Jak dotąd ani słowa o szczepionce którą ma Rosja? To przecież aż się prosi do komentarzy w tym temacie.
Rosja otrzymała miliard zamówień na szczepionki na koronawirusa

To prawdopodobnie placebo, albo zmodyfikowana lub przeetykietowana szczepionka na grypę. Ludzie którzy naprawdę się boja wezmą to, nie zaszkodzi im a uspokoją się i "epidemia" spokojnie wygaśnie. Pomysł genialny w swojej prostocie.

Wytworzenie np nowego antybiotyku trwa od początku projektu do wypuszczenia leku na rynek od 10 -15 lat.

Śr sie 12, 2020 4:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
"Komisja śledcza, o której mowa, była powołana po aferze ze świńską grypą. Wtedy WHO ogłosiła epidemię szóstego stopnia, natomiast później okazało się, że to była, jak stwierdził dr Wodarg, jedna z najłagodniejszych fal grypy w historii. Tak więc nie było zupełnie zagrożenia. Ustalenia komisji śledczej były takie, jak mówi Wodarg, że niezliczona ilość profesorów była skorumpowana, reprezentowali sprzeczne interesy i zmienili definicję pandemii. Później z kolei wyszło na jaw, że część rządów, część państw podpisała tajne porozumienia z firmami farmaceutycznymi. Chodziło w nich o to, że jeśli WHO ogłosi pandemię szóstego stopnia, to wtedy te państwa, które podpisały porozumienia będą zobowiązane do zakupu m. in. szczepionek. I tak też się stało. Część państw kupiła te szczepionki."

https://m.fronda.pl/a/tylko-u-nas-dr-ma ... 48634.html

Śr sie 12, 2020 5:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja tam uwazam ze kazdy moze wierzyc w co chce, tak ze jesli ktos wierzy ze to klamstwo to prosze bardzo.
My, mieszkancy Toronto wiemy ze to prawda, ze 1800 osob bedacych rodzicami i dziadkami w samych domach opieki zmarlo podczas ostatnich 3 miesiecy a apele ich rodzin o pomoc pokazywane codziennie w TV zmusily w koncu rzad prowincjonalny do wezwania wojska dla wypelnienia wakatow na stanowiskach opiekunow ktorzy byli chorzy, na kwarantannie czy normalnie bali sie przychodzic do pracy, bo to tez wystapilo.
Zachowanie spolecznego dystansu, mycie rak i noszenie masek w miejscach zamknietych spowodowalo powolny spadek nowych przypadkow i w tej chwili Ontario ma wiekszosc restrykcji zniesionych a ilosc nowych przypadkow jest od tygodnia ponizej 100 dziennie ( wczoraj 33 ), tak ze raczej optymistycznie patrze w przyszlosc. Wierze rowniez ze zachowanie tych 3 podstawowych zasad wymienionych wyzej wplynie na zmniejszenie ilosci innych infekcji, w tym corocznych infekcji innych rodzajow grypy, ktore zaktywizuja sie jesienia.
Co do rosyjskich szczepionek - raczej poczekam na nasza, kanadyjska.

Śr sie 12, 2020 5:56 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Obserwujemy kompromitację tzw nauki. Piszę "tzw", bo tego skorumpowanego grantami systemu nie można nazwać już nauką, tylko badaniami, raportami i publikacjami pod mody, zamówienia i wytyczne.
Jedna pani doktor powiedziała mi, że minimum 75% wyników w publikacjach np dziedzin biochemicznych jest niepotwierdzalna w drugim, ewentualnym badaniu. Ze względów osobistych wierzę jej całkowicie.

Oczywiście nie ma co mówić o tzw "dziennikarzach" bo te ścierwojady za kasę i stanowisko w redakcji czy kolumnę w gazecie zrobią wszystko co właściciel medium wymaga.

Śr sie 12, 2020 6:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
My, mieszkancy Toronto wiemy ze to prawda
Nie stawiaj się pan adwokatem wszystkich. Ten gość też jest z Torronto, wygląda dziwacznie, ale mówi całkowicie racjonalne i zdroworozsądkowe rzeczy i przedstawia fakty
https://www.bitchute.com/video/jh8GnB47754/

Śr sie 12, 2020 9:21 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Każdy kraj ma swoich plaskoziemcow. Nawet Kanada. A może przede wszystkim Kanada?

Śr sie 12, 2020 10:36 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Pisze pan tak jakby jakaś pandemia była tylko rząd na nią źle reagował.
Nie ma żadnej pandemii, jest choroba na poziomie grypy sezonowej.
I zbiorowa psychoza i histeria. Niewielu zachowało trzeźwość i sceptycyzm, większość łyka propagandę i kompletne absurdy.

Ściśle rzecz biorąc, pisałem o epidemii. Wg polskiego prawa epidemia to wystąpienie na danym obszarze zakażeń lub zachorowań na chorobę zakaźną w liczbie wyraźnie większej niż we wcześniejszym okresie albo wystąpienie zakażeń lub chorób zakaźnych dotychczas niewystępujących (Ustawa o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych). Jako, że z wirusem SARS-COV2 mamy na naszym terytorium do czynienia pierwszy raz, myślę, że obecna sytuacja wyczerpuje całkowicie definicję epidemii.

Śr sie 12, 2020 11:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Każdy kraj ma swoich plaskoziemcow. Nawet Kanada. A może przede wszystkim Kanada?

Tyle ze facio nie twierdzi ze epidemia nie istnieje tylko ze nie zgadza sie ze strategia jaka przyjal rzad na poczatku epidemii tzn prawie calkowite zamkniecie gospodarki na 2 tygodnie, ktore przeciagnelo sie do 3 m-cy.
Mozna sie z tym nie zgodzac i argumentowac ze trzeba bylo isc droga brytyjska czy szwedzka, tyle ze GB sama zmienila taktyke gdy epidemia przybrala na sile i to samo staloby sie tutaj, tylko pozniej wiec bylo by jeszcze wiecej ofiar. Rowniez nie bardzo pociesza mnie jego stwierdzenie ze zmarli tylko ludzie po 60 tce, sam jestem po 70 tce a umierac jakos nie mam na razie zamiaru. Zreszta ta nieprawda, sam pamietam co najmniej kilkadziesiat ofiar w wieku 45 - 55 lat.
Glowna jego teza ze zamkniecie gospodarki spowoduje gorsze spustoszenie niz choroba mnie nie przekonuje - nie wiemy tego po prostu co by sie stalo gdyby obostrzenia nie zostaly wprowadzone. Obecnie ich wiekszosc jest juz zdjeta.

Cz sie 13, 2020 12:06 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Adam M. napisał(a):
Rowniez nie bardzo pociesza mnie jego stwierdzenie ze zmarli tylko ludzie po 60 tce, sam jestem po 70 tce a umierac jakos nie mam na razie zamiaru.
Nie tak mówił. Twierdził, ni mniej ni więcej że w pewnym wieku ma się już słaby organizm i człowiek choruje i stąd najwięcej stwierdzeń zgonów z koronawirusem w pewnym wieku. Ja chodziłem na spotkania religijne z panią po 80 i powiedziała mi, że ma kilkanaście "medical conditions".
Na sezonową grypę też umiera najwięcej osób po 60, to czemu co roku nie zamykają krajów i gospodarki?

W ogóle ja też kwestionuję to, że koronawirusa jakoś specjalnie zabija ludzi po 60. Okazało się że struktura wiekowa zgonów w Polsce z testem pozytywnym na koronawirusa jest niemalże identyczna ze strukturą wiekową zgonów w ogóle. To znaczy, że tak naprawdę nie umiera się na żadnego koronawirusa tylko umierają ludzie którzy mieli umrzeć z innych przyczyn. A że prawdopodobnie każda grupa wiekowa jest zakażona koronawirusem w równym stopniu, to zdaje się, że na koronawirusa umierają w większości starsi, bo po prostu ludzi schorowani lub starsi ludzie głównie umierają.

Przypomina mi to pewien artykuł w gazecie, który cytował badania naukowe, które pokazywały, że zakonnice umierają nadzwyczaj często na nowotwór jajnika. Zasugerowali tam, że "oto skutki celibatu".
A ja zadałem sobie trud i przeczytałem oryginalny artykuł i co się okazało, tak owszem, była podwyższona śmiertelność na raka jajnika ale zakonnice żyły statystycznie dłużej niż średnia kobiet! A ponieważ zaawansowany wiek to znany czynnik ryzyka na nowotwory, to częściej chorowały, po prostu przeciętna kobieta nie-zakonnica nie żyje tak długo by zachorować na nowotwór.

Przeciętna wieku zgonu z koronawirusem w Polsce to 75 lat, to to samo co przeciętna długość życia w naszym kraju.
Naprawdę, społeczeństwo jest robione w konia. Jest to szaleństwo jakiego świat nie widział.

Jest taki kanał na YT, gość wyłapuje jadowite węże z ludzkich domostw w Indiach i poucza tam ludzi jak się zachować w przypadku ukąszenia, między innymi mówi by koniecznie nie panikować, bo zdarza się, zanim dojadą do szpitala, że ludzie umierają na zawał albo wylew albo dostają zapaści nie z powodu jadu, ale ze strachu i paniki po ukąszeniu.

Ile ludzi schorowanych zmarło przedwcześnie choć z covid ale nie z powodu cowid ale z powodu zaszczucia, stresu, usadzenia ich w 4 ścianach, braku słońca, ruchu, niedotlenienia przez maseczki, utrudnionej wizyty u lekarza i mniejszej dostępności swoich leków?

Kolega, który prowadzi biznes, mówił, że w tym roku ludzi po 60 u niego jak na lekarstwo a ma usługi rekreacyjne. Przecież to zbrodnia tak odstraszyć ludzi od czynności prozdrowotnych.

To co robi ten zbir Szumowski i na co mu pozwalają inni z rządu jest straszne.

Ostatnio edytowano Cz sie 13, 2020 6:15 am przez merss, łącznie edytowano 2 razy

scalenie dwóch postow

Cz sie 13, 2020 12:37 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
sachol napisał(a):
W Szwecji nie ma obowiazku zakladania maseczek a liczba zakażeń spada.

Zapomniałaś dodać, że w Szwecji przy populacji niemal cztery razy mniejszej niż w Polsce (10,23 mln vs 37,97 mln) do 8 sierpnia zaraziły się 82 323 osoby i zmarło 5 763 chorych. W Polsce natomiast mamy do dzisiaj 51791 zakażonych i 1807 zmarłych.
To kto tu lepiej sobie radzi z epidemią i powinien być wskazywany jako przykład co i jak należy robić?

To kto sobie lepiej poradził, to się okaże jak się epidemia skończy i będzie można zrobić rzetelny bilans tej czy innej strategii. Póki co jesteśmy wciąż raczej w fazie rozwoju epidemii, a nie jej schyłku. Z chwilowych tendencji nie można wysuwać kategorycznych wniosków. Poza tym chcąc tak oceniać, który kraj na tę chwilę wydaje się lepiej radzić, to trzeba porównywać wg tych samych kryteriów, a nie że sachol pisze o tym, że liczba dobowych przyrostów w Szwecji jest coraz niższa, a Ty jej na to odpowiadasz, że w Polsce jest mniej przypadków ogólnie. Takie porównanie nie ma najmniejszego sensu. Bo trzeba by wziąć pod uwagę jaki procent populacji w obu krajach został przebadany. Na tą chwilę Szwecja nas w tym wyprzedza. Poza tym rzez strategię "wypłaszczania", którą przyjął nasz rząd my też zapewne w końcu dojdziemy do takich wyników jak w Szwecji, a nawet je przebijemy, ale stanie się to za np. 2 lata permanentnego trzymania społeczeństwa za pysk, chaosu w służbie zdrowia, pokaźnych nakładów na pozorowane działania i strat dla gospodarki, gdy tymczasem Szwecja przechodzi to względnie bezboleśnie dla gospodarki i finansów publicznych i bez znaczących przykrych utrudnień dla ogółu obywateli.

Cz sie 13, 2020 8:56 am
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Prof. Witt - najważniejsze, to wychwycić bezobjawowych nosicieli.

https://youtu.be/A9px1njCSgg

Cz sie 13, 2020 2:34 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał
Cytuj:
Żyje pan w oparach propagandy bez krztyny krytycyzmu "danych" z mediów ponieważ jest pan materialistą a tych łatwiej zmanipulować i nastraszyć, bo materialiści w centrum stawiają swoją pupę i motywacje witalne.

Może mniej ad personam, czyli kto jaki jest. Ten sposób okazywania swojej wyższości nie prowadzi do niczego, a już najmniej ma wspólnego z chrześcijaństwem.

Cz sie 13, 2020 10:02 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 995 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 67  Następna strona