Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 22, 2019 11:21 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3904 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Walka z dyskryminacją.
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Nawet w Amsterdamie nie widziałem tylu ulotek reklamujących prostytutki co w Emiratach Arabskich :wink:

Nie byłem ani w Amsterdamie, ani w Emiratach (i nie chcę jechać do takich miejsc), ale nie trzeba być w Emiratach, żeby wiedzieć, że przyjeżdżają tam masy turystów z Zachodu i że pracujące tam prostytutki również pochodzą głównie z Europy (jak plotka głosi pracowały tam np. niektóre znane polskie celebrytki).

Lepiej podać przykład muzułmańskich krajów nieturystycznych, np. Arabia Saudyjska, Iran i Pakistan.

So lut 02, 2019 12:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Marcin_Zieliński
Barney napisał(a):
Widzę, że "język aniołów' budzi kontrowersje. Zrobię chyba osobny odcinek (łącznie z omówieniem "Księgi Jubileuszów" z której pochodzą rzeczy, które pisze sam2).

Sadze ze kontrowersje sa jedynie w relacji do blablania, a nie do istnienia takowego jezyka.
Jak zauwazylem to nie czytasz indywidualnych wypowiedzi tylko wszystkie razem mieszasz traktujac je jak jedna wypowiedz.
Jesli odpowiadasz mi to nie sugeruj sie wypowiedziami innych, bo ja nie pisze za innych, a takze inni nie pisza za mnie.
Wychodzi ci z tego "kolomyja" ktora koniecznie chcesz komus przypisac i odgornie negujesz wypowiedzi ktorych rozumienie wyszlo ci z kontekstu wypowiedzi innych.

A tak w ogole to moglbys podac jakis namiar na cytaty z tym zwiazane, bo nawet nie mialem pojecia ze istnieje taka ksiega o ktorej piszesz.

N mar 17, 2019 6:39 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
Barney napisał(a):
Widzę, że "język aniołów' budzi kontrowersje. Zrobię chyba osobny odcinek (łącznie z omówieniem "Księgi Jubileuszów" z której pochodzą rzeczy, które pisze sam2).

Sadze ze kontrowersje sa jedynie w relacji do blablania, a nie do istnienia takowego jezyka.
Obie rzeczy są tak samo bzdurne, przy czym pierwsza ma jeszcze jakieś (niewielkie) pozory.
Cytuj:
Jak zauwazylem to nie czytasz indywidualnych wypowiedzi tylko wszystkie razem mieszasz traktujac je jak jedna wypowiedz.
Jesli odpowiadasz mi to nie sugeruj sie wypowiedziami innych, bo ja nie pisze za innych, a takze inni nie pisza za mnie.
Wychodzi ci z tego "kolomyja" ktora koniecznie chcesz komus przypisac i odgornie negujesz wypowiedzi ktorych rozumienie wyszlo ci z kontekstu wypowiedzi innych.
O, już się zaczyna to co w wątku o miłości.
Zaraz napiszesz że nikt Cię nie rozumie, że Twoje wypowiedzi zostały przekręcone itd. Właśnie dlatego nie chcę z Tobą gadać, bo nie chcę by ten wątek zmienił się w tamten (dla niezorientowanych - sam 2 to sapper z https://www.dyskusje.katolik.pl/viewtop ... s#p1081839 )

Cytuj:
A tak w ogole to moglbys podac jakis namiar na cytaty z tym zwiazane, bo nawet nie mialem pojecia ze istnieje taka ksiega o ktorej piszesz.
Sam widzisz.

N mar 17, 2019 8:20 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A co ma inny watek wspolnego z tym?
Znow mieszsz nie tylko wypowiedzi ale i watki, wiec nie dziwie sie ze masz jakies mgliste rozumienie tego o czym pisze i nie lapiesz o co chodzi.

Nie rozumiem co to robi za roznice czy wiedzialem o twj ksiedze czy nie, bo to o co pytalem nigdzie nie wyczytalem tylko pochodzi to z mojego rozumienia wiary.

Moze przestan technicznie i matematycznie podchodzic do wiary to moze uda ci sie zauwazyc jej sens i zwiazki jednych tematow z innymi.

N mar 17, 2019 8:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
O właśnie, "dzięki" za demonstrację problemu. Włąśnie dlatego nie chcę z Tobą gadać. Robisz śmietnik nie na temat z wątku, do którego się dotkniesz, sprawiając że dyskusja toczy sie wokół Ciebie a nie tematu.

N mar 17, 2019 8:43 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
O właśnie, "dzięki" za demonstrację problemu. Włąśnie dlatego nie chcę z Tobą gadać. Robisz śmietnik nie na temat z wątku, do którego się dotkniesz, sprawiając że dyskusja toczy sie wokół Ciebie a nie tematu.

Problem w tym ze nikt tego nie zauwaza tylko zawsze ty i tak wlasnie jak tym powyzej wpisem sprowadzasz wszystkie watki do tematu mojej osoby.

N mar 17, 2019 10:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zobacz, ja tez umiem kopiowac linki do twoich wypowiedze cho tego nie robilem tak jak ty i notorycznie w kazdym watku.
https://www.dyskusje.katolik.pl/viewtop ... 1#p1077471
Zapominasz ze dyskusja to nie polityka i chamskie zagrywki gdy brakuje argumentow, tym bardziej jesli chodzi o wiare.

N mar 17, 2019 10:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Przed rozwodem
jotajota napisał(a):
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nadal próbujesz lać wodę i w ten sposób ukryć fakt, że błogosławieństwo rodziców jako warunek ważności małżeństwa, to Twój wymysł, a nie nauczanie Kościoła.

:) Dlaczego Kościół (...)

I kolejny unik. No cóż, nie dziwne, skoro wiesz, że głosisz własne pomysły, ale nie masz dość odwagi, aby to publicznie przyznać.

So mar 30, 2019 12:31 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
jotajota napisał(a):
Nadal próbujesz lać wodę i w ten sposób ukryć fakt, że błogosławieństwo rodziców jako warunek ważności małżeństwa, to Twój wymysł, a nie nauczanie Kościoła.

:) Dlaczego Kościół (...)

I kolejny unik. No cóż, nie dziwne, skoro wiesz, że głosisz własne pomysły, ale nie masz dość odwagi, aby to publicznie przyznać.

Dlaczego mi robisz tak niemiły zarzut, że się boję? Czy nie powiedziałem, że:
jotajota napisał(a):
Wiem tylko to, co widzę. Jak nie widzę(...)

Czemu się upierasz, że nie chcę przyznać, czy, że się boję?

So mar 30, 2019 3:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Andy72 napisał(a):
jotajota napisał(a):
Bo to nie są argumenty, tylko próba wmówienia nam, że to, co głosisz, jest zgodne z wolą Bożą. Nie tędy droga. Przeszkody zrywające określają sobory, a nie prywatna opinia jotajoty.

To nie są argumenty? Wiec zadam pytanie:Czy można przyjąć sakrament małżeństwa nie będąc w stanie łaski uświęcającej?

Zamiast podchodów podaj dokumenty Kościoła stwierdzające to o czym piszesz.

Wyłożyłem kawę na ławę, Andy i nie spodobało się to Twoim kolegom i jednaj koleżance. Teraz muszę zrobić podchody, by Was przekonać. Jednak Wy zaczynacie uciekać i chcielibyście, bym zamilkł, bo wiecie, do czego to zmierza. I że będziecie musieli ze wstydem przyznać mi rację.
To wszystko chyba jest w pismach kościelnych, tylko trzeba to powiązać w proces. A Wy, tak jak Żydzi, czytacie literę nie widząc Ducha od którego litera pochodzi.

So mar 30, 2019 3:45 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A co to za wyznanie , którego nie chcesz podawać ?

So mar 30, 2019 3:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
8O
jotajota napisał(a):
Wyłożyłem kawę na ławę, Andy i nie spodobało się to Twoim kolegom i jednaj koleżance. Teraz muszę zrobić podchody, by Was przekonać. Jednak Wy zaczynacie uciekać i chcielibyście, bym zamilkł, bo wiecie, do czego to zmierza. I że będziecie musieli ze wstydem przyznać mi rację.
To wszystko chyba jest w pismach kościelnych, tylko trzeba to powiązać w proces. A Wy, tak jak Żydzi, czytacie literę nie widząc Ducha od którego litera pochodzi.

Czy slydzales kiedys pytanie "powiedz mi z kim sie przyjaznisz to powiem ci kim jestes"?

So mar 30, 2019 4:01 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Nie powiem Wam, jeśli nie odpowiecie na moje pytania. To warunek, jeśli chcecie mnie więcej poznać.

So mar 30, 2019 4:10 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
jotajota napisał(a):
Bo to nie są argumenty, tylko próba wmówienia nam, że to, co głosisz, jest zgodne z wolą Bożą. Nie tędy droga. Przeszkody zrywające określają sobory, a nie prywatna opinia jotajoty.

To nie są argumenty? Wiec zadam pytanie:Czy można przyjąć sakrament małżeństwa nie będąc w stanie łaski uświęcającej?

To były próby zmiany tematu, a nie argumenty, bo rozmawialiśmy o wymyślonej przez Ciebie tezie, że "ślub bez błogosławieństwa rodziców jest nieważny".

So mar 30, 2019 4:13 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
jotajota, wywodem pozornie logicznym można dojść do największych bzdur. Taki Kalwin zastosował żelazną logikę i doszedł do upiornej ideologii.

So mar 30, 2019 4:15 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3904 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261  Następna strona