Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N sie 25, 2019 3:26 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 275  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Arwena napisał(a):
Yarpen skoro uważasz, że jakcyś forumowicze praktykują trolling, to czemu po porostu nie zaprzestaniesz wdawać się z takimi osobami w wymianę zdań. Imho byłoby to prostsze i uczciwsze , od napuszczania na nich moderacji.
Przeciwnie. Rozumowanie na zasadzie "mnie nie obchodzi co się dzieje tam, gdzie nie uczestniczę" jest słabe. Zarówno w sprawach ważnych ("nie wtrącaj się w życie SS-manów, przecież TY nie musisz zabijać żydów", "nie układaj komuś życia - nie jesteś za aborcją, to przecież nie musisz jej robić") jak i dużo mniej ważnych. Takich jak ta.

Cz sie 08, 2019 8:44 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
No żeby przyrównać ewentualny trolling na forum katolik pl. do holocaustu i aborcji to trzeba być Barneyem. Cóż moderacja zrobi jak będzie uważać ale skoro Yarpen i Barney mają w tej kwestii takie samo zdanie ... ;)

Cz sie 08, 2019 9:14 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
No żeby przyrównać ewentualny trolling na forum katolik pl. do holocaustu i aborcji to trzeba być Barneyem. Cóż moderacja zrobi jak będzie uważać ale skoro Yarpen i Barney mają w tej kwestii takie samo zdanie ... ;)
Niczego nie przyrównywałem i wyraźnie zaznaczyłem różnicę rang.
Natomiast zasada z jakiej wynika postawa jest ta sama "nie protestuj przeciw czemuś złemujeśli możesz w tym nie uczestniczyć".
Czytaj zanim odpowiesz.

Cz sie 08, 2019 9:41 am
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Ja chciałbym się zapytać moderacji (prócz Jockeya, bo on jest stroną) dlaczego część osób na forum ma przywileje lżyć i atakować adpersonam bezkarnie innych forumowiczów (Jockey, Barney, YP) lub insynuować im największe bzdury? Wszystko im to uchodzi na sucho za co inni forumowicze dostają ostrzeżenia i bany. Dlaczego merss, Peter W czy Robur mogą zachowyać się sprawiedliwie i przyzwoicie natomiast Jockey wraz z Barneyem i YT tworzą szajkę szkalującą lub trollującą innych, a ochranianą przez samego Jockey narzędziami moderatorskimi? Przykładów jest tyle, że nawet nie ma co cytować i każdy kto wchodził z tymi 3 w polemikę wie o czym mówię.

Cz sie 08, 2019 9:52 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Arwena napisał(a):
Yarpen skoro uważasz, że jakcyś forumowicze praktykują trolling, to czemu po porostu nie zaprzestaniesz wdawać się z takimi osobami w wymianę zdań. Imho byłoby to prostsze i uczciwsze , od napuszczania na nich moderacji.

Chodzi o.stronniczosc moderacji ze jedych cigle banujuja jak by tylko czychali za co ich zblokować a inni sa bezkwrnii.
Juz forum wiara.pl jest przejete przez niekatolikow i mozna z niego wyleciec za pisanie prawdy zgodnej z nauka Kosciola ale jak sie akurat niezgodzisz z moderacja to wylecisz. Mnie cos takiego spotkalo tam. Nie mozna pozwolic aby to samo dzialo sie tu

Cz sie 08, 2019 10:26 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
Ja chciałbym się zapytać moderacji (prócz Jockeya, bo on jest stroną) dlaczego część osób na forum ma przywileje lżyć i atakować adpersonam bezkarnie innych forumowiczów (Jockey, Barney, YP) lub insynuować im największe bzdury?
Żądam pokazania:
  • gdzie cokolwiek komukolwiek "insynuowałem" coś, co nie wynikało z tego, co powiedział?
  • gdzie "lżyłem" innego forumowicza?

Cz sie 08, 2019 12:37 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

wyznanie: chrześcijanin, inne (trynitarny i biblijny)
Odpowiedz z cytatem
Wespecjan napisał(a):
a chciałbym się zapytać moderacji (prócz Jockeya, bo on jest stroną) dlaczego część osób na forum ma przywileje lżyć i atakować adpersonam bezkarnie innych forumowiczów (Jockey, Barney, YP) lub insynuować im największe bzdury? Wszystko im to uchodzi na sucho za co inni forumowicze dostają ostrzeżenia i bany.

Przyłączam się do pytania.

Cz sie 08, 2019 6:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zatem włączam Cię do żądania.

Cz sie 08, 2019 6:59 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Barney napisał(a):
Zatem włączam Cię do żądania.

Czy jeśli zacytuję Ci odpowiednią wypowiedź, to ładnie przeprosisz i obiecasz, że już więcej nie będziesz, czy jak zwykle wszystko wyprzesz i odpowiesz chamską uwagą?
Pytam, ponieważ jeśli mam włożyć wysiłek w szukanie (choć znaleźć nie bedzie trudno), to nie chcę robić tego na marne.

Cz sie 08, 2019 7:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ojej, to ponoć tak robię nagminnie, a Ty musisz "wkładać wysiłek" w szukanie? :mrgreen:

Takie jesteście kozaki gdy idzie o rzucenie na kogoś błota bez konkretów? Czemu nie zgłaszaliście w kontekście wymiany zdań od razu?
Powiem Ci - bo wówczas widać byoby także to, jak się odnosiła i co powiedziała ta osoba, moją odpowiedź której - wyrwaną z kontekstu - zamierzasz zacytować po długich poszukiwaniach ;)
Inna rzecz, ze trochę to groteskowe, być właśnie Ty się na to akurat skarżył...

Cz sie 08, 2019 9:08 pm
Zobacz profil WWW
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ja zawsze jestem otwarty na konstruktywną krytykę, nie uciekam od niewygodnych pytań i chętnie weryfikuję swoje stanowisko. Ty wręcz przeciwnie. Jeśli naprawdę jakimś cudem jesteś przekonany, że dyskutujesz w sposób logiczny i kulturalny, to proponuję odsunąć ego na chwilę na bok i przeanalizować kilka przypadków. Ja Ci pokażę przykłady Twojej manipulacji faktami oraz cynicznego ad personam a Ty (rzekomego) mojego. Piszesz się na to? Jeśli nie uciekniesz jak zawsze po uprzednim kłapaniu dziobem, to dawaj na ring, jak to śpiewał pewien wątpliwej klasy artysta :wink:

Cz sie 08, 2019 9:27 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jaasne. Słynę z braku argumentacji, niemerytoryczności i ucieczki od niewygodnych pytań :)
A Ty wcale nie jesteś tu znany z chamskich wycieczek pod adresem wierzących i ich wiary ;)

Mam lepsze zajęcia niż tłumaczyć w jakim kontekście co napisałem i w odpowiedzi na co oraz to, dlaczego coś, co Twoim zdaniem jest manipulacją faktami, nią nie jest (przerabialismy to już kilka razy).
Nie mam też ochoty ani czasuwyszukiwać z kolei haków na ciebie ( w ogóle co za chory pomysł...)
A teksty w stylu "jak nie podejmiesz tej pyskówki to uciekasz" zachowaj dla dzieci w piaskownicy. Tak do 4 roku życia się na takie wisty nabierają :mrgreen:

Chcesz mnie rozliczyć? Zgłaszaj posty do moderacji. Wtedy zobaczymy.

Cz sie 08, 2019 9:35 pm
Zobacz profil WWW
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):
Ja zawsze jestem otwarty na konstruktywną krytykę, nie uciekam od niewygodnych pytań i chętnie weryfikuję swoje stanowisko. Ty wręcz przeciwnie. Jeśli naprawdę jakimś cudem jesteś przekonany, że dyskutujesz w sposób logiczny i kulturalny, to proponuję odsunąć ego na chwilę na bok i przeanalizować kilka przypadków. Ja Ci pokażę przykłady Twojej manipulacji faktami oraz cynicznego ad personam a Ty (rzekomego) mojego. Piszesz się na to? Jeśli nie uciekniesz jak zawsze po uprzednim kłapaniu dziobem, to dawaj na ring, jak to śpiewał pewien wątpliwej klasy artysta :wink:

Po co? Cokolwiek byś nie pokazał któremukolwiek z tej trójki przyjdzie Jockey i załatwi cię narzedziami moderatorskimi za "awanturnictwo, trollowanie, adpersonam", czy co tam wymyśli.

Cz sie 08, 2019 10:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
ŚmiałyHarpunnik napisał(a):

Ale się dowcip wyostrzył ŚH

Cz sie 08, 2019 10:10 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
@Barney
Nie chcę Cię rozliczać. Pisz sobie co chcesz, ale miej świadomość, że ad personam jest u ciebie nagminne. Stosujesz je praktycznie za każdym razem jak przegrywasz dyskusję. Zgłosiłem gotowość udowodnienia Ci tego, ale przeprosiny z Twojej strony w przypadku udowodnionej "winy", jak widać, są dla Ciebie warunkiem nierealnym do spełnienia.
Zabarykadowałeś swoje poglądy szeregiem mechanizmów obronnych i czasem kusi mnie żeby to pokazać. Zauważ, że dyskusja z tobą jest jak gra w pokera z kimś, kto cały czas podbija stawkę, ale na słowo "sprawdzam", obraża przeciwnika i zmienia stolik.
Wespecjan napisał(a):
Po co? Cokolwiek byś nie pokazał któremukolwiek z tej trójki przyjdzie Jockey i załatwi cię narzedziami moderatorskimi za "awanturnictwo, trollowanie, adpersonam", czy co tam wymyśli.

Właśnie przyszedł :wink:
Jockey napisał(a):
Ale się dowcip wyostrzył ŚH

Jakies konkrety panie moderatorze, czy jak zwykle?

Cz sie 08, 2019 10:28 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271 ... 275  Następna strona