Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt sty 19, 2021 11:40 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 314  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Jockey - od jakiegoś czasu zachowujesz się tak jakbyś podlizywał się Yarpenowi. Co Yarpen napisze to zaraz wkraczasz i mu papugujesz. Komicznie to wygląda.

Pn lip 20, 2020 5:55 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Czy wola Boga jest niezmienna?
Yarpen Zirgin napisał(a):
Nie kłam, bo to nieładnie. Każdy widzi, co napisałem, tak samo jak to, że w tym momencie uciekasz od swojego oskarżenia usiłując przeinaczyć moje wypowiedzi, aby tylko nie przyznać, że fałszywie oskarżyłeś mnie o herezje.

Sam się wkopałeś twierdząc, że Bóg ot tak może sobie zmienić zdanie. Kościół nigdzie tak nie naucza - to tylko Twój wymysł. Biblia wielokrotnie podkreśla, że Jahwe jest niezmienny.

Pn lip 20, 2020 6:06 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
Nie kłam, bo to nieładnie. Każdy widzi, co napisałem, tak samo jak to, że w tym momencie uciekasz od swojego oskarżenia usiłując przeinaczyć moje wypowiedzi, aby tylko nie przyznać, że fałszywie oskarżyłeś mnie o herezje.

Sam się wkopałeś twierdząc, że Bóg ot tak może sobie zmienić zdanie. Kościół nigdzie tak nie naucza - to tylko Twój wymysł. Biblia wielokrotnie podkreśla, że Jahwe jest niezmienny.

Dalej usiłujesz przeinaczyć moje słowa aby tylko wcisnąć w nie herezję. Zajmij się tym co napisałem i albo udowodnij, że to herezja cytują odpowiednie nauczanie Kościoła w którym zapisano, że Bóg nigdy nie zmienia raz podjętej decyzji, albo odszczekuj swoje oskarżenie i przepraszaj.

Pn lip 20, 2020 6:09 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
A ty co nabijasz sobie licznik postów?
Jakbyś się trochę rozejrzał po forum to byś wiedział ze są tematy w których się z Yarpenem zgadzamy i są takie w których ostro się spieramy. Np. Polityka
A co do śmieszności to nie ma większej niż to jak ty podkładasz się w każdym temacie biblijnym i nauczaniem katolickim.

Pn lip 20, 2020 6:10 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Yarpen i Zuben
Wyjaśnijcie to sobie na ringu a nie zaśmiecajcie tego tematu. Każdy wpis nie związany z tematem będzie usuwany.
Yarpen na kilometr widać ze Zuben nie ma pojęcia o czym mówi. Nie uzyskasz od niego ani przeprosin ani odwołania slow. On wciąż nie rozumie o co ci chodzi. Za wysoko poprzeczkę chłopakowi postawiłeś.

Pn lip 20, 2020 6:14 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
ciach nie kontynuujemy sporu Zuben Yarpen-J

Pn lip 20, 2020 6:16 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Yarpen na kilometr widać ze Zuben nie ma pojęcia o czym mówi. Nie uzyskasz od niego ani przeprosin ani odwołania slow. On wciąż nie rozumie o co ci chodzi. Za wysoko poprzeczkę chłopakowi postawiłeś.

Faktycznie, masz rację. Dalsza rozmowa nie ma sensu, bo widać, że Zuben nigdy nie przyzna się do błędu i fałszywego oskarżenia mnie o herezje.
EOT

Pn lip 20, 2020 6:27 pm
Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):

Faktycznie, masz rację. Dalsza rozmowa nie ma sensu, bo widać, że Zuben nigdy nie przyzna się do błędu i fałszywego oskarżenia mnie o herezje.
EOT

Bóg nigdy nie zmienia swojego zdania a jeśli twierdzisz, że je zmienia to głosisz herezje. A to, ze Bóg nie zmienia swojego zdania wynika z Jego wszechwiedzy.

Pn lip 20, 2020 6:34 pm
Odpowiedz z cytatem
Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM V
Z tego wynika, że Jockey oskarża Robura o chronienie Wespecjana ale z drugiej strony Jockey sam otacza parasolem ochronnym Yarpena.

Cz lip 23, 2020 2:43 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
Z tego wynika, że Jockey oskarża Robura o chronienie Wespecjana ale z drugiej strony Jockey sam otacza parasolem ochronnym Yarpena.

Nie ma nade mną żadnego parasola ochronnego, co udowodnił sam Jockey dając mi ostrzeżenie i wycinając mi wpis.

Cz lip 23, 2020 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem
Jockey - czy to czasami nie Ty jesteś najważniejszym moderatorem na tym forum? Tak sobie patrzę i widzę, że Ty jako jedyny moderujesz wszystkie działy. Czy można powiedzieć, że to Ty jesteś prawą ręką Admina?

Cz lip 23, 2020 3:04 pm
Odpowiedz z cytatem
1) Rozumiem, że jeśli kiedyś kogoś mocno obrażę na tym forum ale wyrażę tylko swoje przekonanie wobec tego użytkownika to nie będą mi groziły za to żadne konsekwencje? Jeśli tak to super - moderacja sama na to przyzwala.

2) Proszę jednego z moderatorów aby odniósł się do mojego pierwszego posta na tej stronie odnośnie "Ringu katolika".

Pt lip 24, 2020 3:02 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Możesz nie zaśmiecać wątku uwag?
Jest temat do rozmów konkretnego użytkownika z moderacją a nie akcjami poparcia dla użytkownika przeciwko moderacji.
To już nie po raz pierwszy tak działasz.

Pt lip 24, 2020 3:50 pm
Odpowiedz z cytatem
Dobra - już wszystko wiem.

Pt lip 24, 2020 5:05 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ci którzy oskarżali mnie, że mam jakiś parasol ochronny - sami go mają i stosują wobec siebie.
Ci którzy oskarżali mnie o trollowanie - sami trollują bezkarnie.
Ci którzy oskarżali mnie o nienawiść - sami ją pokazują kiedy kara lub pobłażliwość nie zależy od tego co się napisało - ale od tego kim się jest.

Jest to klasyczna projekcja.

Pt lip 24, 2020 5:11 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306 ... 314  Następna strona