Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn wrz 28, 2020 5:34 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 314  Następna strona
 Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ring "katolika"! Tu kłapiemy dziobem...i nie tylko
Wespecjan - ja naprawdę nie rozumiem jak można twierdzić, że jesteś pod parasolem ochronnym. Byłeś na tym forum już wielokrotnie karany przez różnych moderatorów (również przez Robura) i można powiedzieć, że jesteś uznawany za swego rodzaju "recydywistę forumowego" (bez urazy).

U Jockeya natomiast widzę stronniczość - nie jest skłonny karać użytkowników których darzy sympatią i których poglądy podziela. Przypuszczam, że za takie oszczerstwo z paktem diabelskim ukarałby wszystkich zwykłych użytkowników ale tej garstce "szych forumowych" by odpuścił.

Pt lip 24, 2020 5:38 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
Wespecjan - ja naprawdę nie rozumiem jak można twierdzić, że jesteś pod parasolem ochronnym. Byłeś na tym forum już wielokrotnie karany przez różnych moderatorów (również przez Robura) i można powiedzieć, że jesteś uznawany za swego rodzaju "recydywistę forumowego" (bez urazy).

U Jockeya natomiast widzę stronniczość - nie jest skłonny karać użytkowników których darzy sympatią i których poglądy podziela. Przypuszczam, że za takie oszczerstwo z paktem diabelskim ukarałby wszystkich zwykłych użytkowników ale tej garstce "szych forumowych" by odpuścił.

Potwierdzam.

Pt lip 24, 2020 6:09 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Ot, moralność Kalego w pełnej krasie.

- Kali, co to jest zły uczynek?
- Jak ktoś mówić złe rzeczy o Kalim.
- A dobry?
- Jak Kali o kimś mówi złe rzeczy.

Identyczna postawa u Wespecjana: Jak ktoś napisze coś niepochlebnego na jego temat, to jest to zbrodnia. Ale jak sam oskarża Kościół i biskupów o to, co mu ślina na język przyniesie, to jest wszystko w porządku.

Pt lip 24, 2020 6:22 pm
Odpowiedz z cytatem
Chwila Yarpen - Wespecjan może teraz zrobić dokładnie to samo co Ty z czekistą i naskarżyć Adminowi na Jockeya, że ten Cię chroni parasolem ochronnym mimo, że go obraziłeś (w tej sytuacji z paktem diabelskim). Będzie wtedy 1 : 1.

To wyglądałoby wtedy następująco:

Yarpen Zirgin: (sprawa czekisty)

Oskarżony: Robur
Parasol ochronny dla: Wespecjan
Skarga do: Admin

Wespecjan: (sprawa paktu diabelskiego)

Oskarżony: Jockey
Parasol ochronny dla: Yarpen Zirgin
Skarga do: Admin

Pt lip 24, 2020 6:40 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Zuben pisz do admina. A na forum jest mnóstwo postów w których Wespecjan wyzywa papieża biskupów księży czy szeregowych katolików, którzy ośmielają się być wierni Kościołowi.
Powiem tylko znaj proporcje.
Yarpen pojechał z wpisem ale Wespecjan jedzie po bandzie praktycznie od zawsze. Jego wrogość do Kościoła katolickiego, jego wręcz nienawiść do Kościoła która prezentuje w wielu postach jest wręcz podręcznikowa. I dlatego ja uważam ze Wespecjan to książkowy przykład dla egzorcysty a nie na forum.
Zanim zaczniesz kogoś bronić dowiesz się kogo bronisz bo okaże się ze bronisz wroga Kościoła katolickiego a takim właśnie jest w mojej ocenie troll zwany Wespecjanem. Cześć jego postów możesz znaleźć jako arytmetyka. To czas po banie stałym który dostał wszedł na forum udając nowego usera. Szybko się wyłożył i nikt nie miał złudzeń ze to stary Wespecjan.

Naprawdę chcesz aby ktoś zebrał wszystkie jego ataki na papieża na biskupów na księży i wiernych? Będzie to naprawdę ciekawa lektura dla ciebie. Obawiam się ze będziesz mniej chętny do jego obrony. Znamy od dawna i nie od wczoraj mamy wyrobione o nim zdanie. Poczytaj może w temacie o papieżu Franciszku. Od tego zacznij.

Tak jak pisałem pisz do admina. Zobaczymy co admin powie na jego temat.

Pt lip 24, 2020 6:51 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Zuben Ninja napisał(a):
Chwila Yarpen(...)

Jak Wespecjan od długiego czasu pomawiał Kościół i biskupów albo wyzywał mnie od czekistów, to nie widziałeś w tym nic złego. Jak napisałem kuriozalne "przekonanie" na temat Wespecjana (aż dziw, że nikt się nie domyślił, że tak absurdalny tekst nie może być na serio), to jest wielka rozpacz i rzekomo "parasol ochronny" nade mną, bo nie dostałem ostrzeżenia za wyrażenie swoje opinii.

Nie jesteś obiektywny, Zuben.

Nie chciałeś zobaczyć jak Robur ignoruje chamstwo Wespecjana. Nie chciałeś zobaczyć jak ten moderator manipuluje cytatami, aby tylko nie wyszło na to, iż moja ocena Wespecjana jest zgodna z prawdą. Teraz zaś nie chcesz dostrzec tego, że swoim kuriozalnym tekstem pokazałem jak niektórzy podchodzą do kwestii oskarżeń: Nie miało znaczenia, że wyraziłem "opinię", tylko to, że Wespecjan został "obrażony". Kiedy zaś on tak robił, to wszystko było w porządku.

Pt lip 24, 2020 6:54 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Odpowiadam tutaj, bo w temacie o kościele i polityce nie ma to już sensu, a tutaj pasuje na pewno.
Jockey napisał(a):
Liczyłem ze jesteś bardziej rozsądnym i bardziej logicznie myślącym. Ale widzę ze nie potrafisz przyznać się do błędu.

Ja przeciwnie nie liczyłem że ty , a tym bardziej Yapen, przyznacie się do błędu, ponieważ wtedy musielibyście jednocześnie przyznać się do hipokryzji, swojej i KRK, oraz częściowo podważyć swoją wiarę, nie w Boga ale na pewno wiarę w instytucje Kościoła. Okej, oszukujcie się dalej , ale nie wymagajcie tego od innych.

Pt lip 24, 2020 6:58 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Jockey napisał(a):
Cześć jego postów możesz znaleźć jako arytmetyka. To czas po banie stałym który dostał wszedł na forum udając nowego usera. Szybko się wyłożył i nikt nie miał złudzeń ze to stary Wespecjan.
Nigdy nie zaprzeczałem że Arytmetyka to ja.
Jockey napisał(a):
Zobaczymy co admin powie na jego temat.

Po napisaniu podania do Admina zostałem przywrócony na forum.
W tym podaniu nawet przytoczyłem w całości "uzasadnienie" do wyrzucenia mnie z forum, w którym były same kalumnie na mnie napisane przez Jockeya.

Pt lip 24, 2020 7:11 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Inczuczuna napisał(a):
Okej, oszukujcie się dalej , ale nie wymagajcie tego od innych.

W moim przekonaniu taki Yarpen trolluje nie tyle z przekonań, ale broni bezkrytycznie skandalów kościelnych i posoborowia, bo tak się odwdzięcza swojemu bratu księdzu, który go utrzymuje.

Pt lip 24, 2020 7:17 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
I mamy ciąg dalszy kolejnych kłamliwych ataków personalnych Wespecjana. Zgłoszone do moderacji.

Pt lip 24, 2020 7:20 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Yarpen Zirgin napisał(a):
I mamy ciąg dalszy kolejnych kłamliwych ataków personalnych Wespecjana. Zgłoszone do moderacji.

Co pan zgłosił? Dobrze usadzone, ale przekonania?

Pt lip 24, 2020 7:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Uzasadnione? Wyssane z brudnego palucha kłamstwa. Gdybyś pisał o mnie, to bym odpuścił, ale obrażasz mojego brata, a tego nie odpuszczę.

Pt lip 24, 2020 7:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Uzasadnione? Wyssane z brudnego palucha kłamstwa. Gdybyś pisał o mnie, to bym odpuścił, ale obrażasz mojego brata, a tego nie odpuszczę.
Jestem przekonany, że musi pana utrzymywać, bo z tak stonowaną inteligencją, nie poradziłby sobie pan sam w życiu.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie trollu. Za przyzwoleniem moderacji.

Pt lip 24, 2020 7:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Wyssane z brudnego palucha kłamstwa. Gdybyś pisał o mnie, to bym odpuścił, ale obrażasz mojego brata, a tego nie odpuszczę.

Sam otworzyłeś tą puszkę Pandory a teraz wielki płacz. On wyraził swoją opinię. Według Ciebie nie mam do niej prawa? On wyraził swoje przekonanie a nie oskarżenie. A teraz Robur powinien wyrazić przekonanie ze napisał bardzo cenna rzecz.
Ale ty Wespecjan trochę byś dorósł. Rozumiem bo i mnie korciło by spenetrować te nowe możliwości ale jednak trzeba miarkować sobie przyjemności

Pt lip 24, 2020 7:37 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Właśnie uświadomiłem sobie, że jak dziecko dałem się podpuścić trollowi. Przepraszam wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni moimi tekstami i zniesmaczeni zachowaniem.
Obiecuję, że kończę z karmieniem trolla i innych proszę o to samego:

Obrazek

Pt lip 24, 2020 7:40 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4705 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307 ... 314  Następna strona