Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr sie 05, 2020 1:14 pm

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 932 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 63  Następna strona
 Dress code chrzescijanki 
Autor Wiadomość
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Dress code chrzescijanki
@ Derayes ja się czepiam tych kobiet, ktore chca nazywac się chrzescijankami. To że kobiety Zachody chadzaja gole po plaży ,jest zznakiem upadku Zachodu. Ten upadek niedlugo przypieczętuje islam, a wtedy gołe panienki nałożą chusty, bo jak nie to zostaną potraktowane kwasem .Ja cały czas zapytuję, dlaczego katoliczka ubiera się jak chce i robi co chce. Czy wyobrażacie sobie , że polak tak ubrał kobietę nauczycielkę do pracy? To byłby raban! Feministki by grzmaiły! Tak , przyznaje , tak kobieta wygląda jak bida. Ale dlaczego nie ubierała się tak wcześniej? Byłam świadkiem sceny w sklepie, kiedy żona kupowała bluzke, może za dużo powiedziane bluzkę. buyły to dwa paski zakrywajace sutki. Na protesty mżęz odpowiedziała gniewem i kupiła tę szmatę. Kobieta, która wyszła za muzułmanina, jest posłuszna i robi co chce pan mąż. Może by tak katoliccy mężowie zaczęli czegoś wymagac? wyszłoby to na dobre i im i ich dzieciom. Nie wstydziliby się za swoje żony a dzieci za matki. Bo dzieci się wstydzą. A każde dziecko ma prwawo do czystej matki. I tu w dyskusji to wyraźnie zostało podkreślone. Kiedy sprawa dotyczy matki, zaczyna się protest. I bardzo dobrze, i tak powinno być.Ja jednak tez myślę , że kościół zawsze w swojej historii odpowiadał an potzeby chwili. A w tej właśnie chwili my potrzebujemy czystych i skromnych kobiet. Bez takich nie przetrwamy. I takie kobiety są . Jeśli chcą się zakrywac , to właśnie w naszym kościele powinno być dla nich miejsce. Św. Hieronim i św. Paula w pewnym okreśie dziejów odpowiedzieli na takie zapotrzebowanie. I takie zapotrzebowanie jest teraz, wobec inwazji islamu. Jeśli na nie nie odpowiemy to po nas. Bo czy goła dziewucha chodząca z gołym biustem po plaży nadaje się na żonę i matkę? Kto chce mi wmówić, że ona czuje się chrzescijanką? Kto mi wmówi, że ona chociaż raz sięgnęła do katechizmu KK ? Kto mi wmówi, że jej dzieci będa z niej dumne, że się obnażała?

So sty 31, 2015 3:03 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sonia700 zaprawdę, życzę mniej zapamiętałej pychy oraz wyraźnej tendencji do szkodliwych i krzywdzących uogólnień a więcej empatii. Tej samej o której mowa w przykazaniu miłosci.

A propos islamu- to częsć lewackiej propagandy iżby miał on być tak wielkim zagrożeniem. Tor myslenia ma być prosty: islam= terror= każda religia w tym katolicyzm do tego nieuchronnie prowadzi.
Przykłady tak myslących mamy tu na forum.

A i zaprawdę na litosć , nie wspieraj przemocy domowej, wyrzuć rojenia o 'panach mężach', nie życzę Tobie być żoną kogos takiego.
Piszę to ja który nie popieram feminizmu jako szkodliwej lewackiej ideologii. Ale dalibóg, trochę rozsądku w ocenach....

So sty 31, 2015 3:26 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
A to pycha, a to poniżanie, nie kompromitujcie sie. Poniża sie ten ,kto siebie nie szanuje. i co ma przemoc domowa do stroju? Mężczyzna napominajacy swoja zonę ,coby się odziala stosuje wobec niej przemoc? I jeszcze jedno, to chyba mężczyzna ma być głową domu, tak jest w Biblii i tak mówi nasza wiara. Chyba że znacie inna wersje tej księgi , to się nia podzielcie. Chętnie poczytam.Chciaiłabym dodać, że nie znam takiego mężczyzny coby chciał za zonę dziewuchę, , co chadzała z gołym biustem i w stringach przy jego kolegach, rodzicach czy rodzeństwie. Jak jesteście tacy postepowi , to podzielcie sie zdjeciami narzeczonych czy żon w stroju topless. Czekamy.

N lut 01, 2015 2:04 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sonia700
Cytuj:
To że kobiety Zachody chadzaja gole po plaży ,jest zznakiem upadku Zachodu

Upadek zachodu nie jest dlatego ze kobiety chadzaja gole po ulicy tylko dlatego ze zachod nie ma zadnych realnych wartosci
Gdyby te kobiety wartosc upatrywaly w chodzeniu golo po ulicy , ale one nie upatruja wartosci w niczym ani w chodzeniu nago ani w chodzeniu skromnie
Kompletna relatywizacja wartosci , a kiedy to sie dzieje wygrywa ta cywilizacja ktore te wartosci potrafi utrwalic i obronic

Np Masajowie w Afryce chodza prawie nago , ale to sa ich wartosci ktore bronia i nie pozwalaja aby im ktos zmienial ich obyczaje
Cytuj:
Kobieta, która wyszła za muzułmanina, jest posłuszna i robi co chce pan mąż. Może by tak katoliccy mężowie zaczęli czegoś wymagac?

Wymagania musza byc z obu strona nie tylko z jednej .Faceci muzulmanie nie sa wzorem cnot ani morlanosci , jesli chca wymagac od kobiety sami musza dostosowac sie do wymagan kobiet
W jedna strone tylko to nie dziala
Cytuj:
Nie wstydziliby się za swoje żony a dzieci za matki. Bo dzieci się wstydzą. A każde dziecko ma prwawo do czystej ma

To powinno byc aby sie nie wstydzic za swoich mezow , zony a dzieci nie powinny sie wstydzic za swoich ojcow i matki
Wsydzic sie swojego zachowania powinny wszyscy a faceci nie sa tutaj zadnymi swietymi krowami aby ich pomijac

N lut 01, 2015 5:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Derayes
Cytuj:
A i zaprawdę na litosć , nie wspieraj przemocy domowej, wyrzuć rojenia o 'panach mężach', nie życzę Tobie być żoną kogos takiego.

Swiat islamu przegina z patiarchatem a zachod przegina z matriarchatem
Kto to widzial aby tylko na podstawie slowa kobiety faceta wyrzucac z wlasnego domu , stanowic zakaz zblizania sie do wlasnego domu
a jedynym dowodem jest to ze ona powiedziala iz ja facet molestuje fizycznie czy psychicznie
Do tego doprowadzila konwencja d/s przemocy wobec kobiet ktora chca feministki i lewactwo aby Polska podpisala

Tak jak 90 % dzieci starszych jest w krajach islamu pod prawna opieka facetow tak 90 % dzieci na zachodzie jest pod prawna opieka kobiet

Zadnego umiaru i rozsadku nie ma ani po jednej stronie ani po drugiej

N lut 01, 2015 5:08 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sonia700 napisał(a):
A to pycha, a to poniżanie, nie kompromitujcie sie.

Zacietrzewienia, pychy i agresji ciąg dalszy.
Masz też chyba problem z młodszymi od Ciebie kobietami :wink:

Sonia700 napisał(a):
Poniża sie ten ,kto siebie nie szanuje.

Poniża- nie "się"- ten kto poniża. Strona czynna.

Sonia700 napisał(a):
i co ma przemoc domowa do stroju? Mężczyzna napominajacy swoja zonę ,coby się odziala stosuje wobec niej przemoc?

Zależy jak napomina. Poczytaj świadectwa Polek co się były wydały za Arabów w tym muzułmanów.
Polecam też film "Tylko razem z córką".

http://www.google.se/imgres?imgurl=http ... X-9M&itg=1

Sonia700 napisał(a):
I jeszcze jedno, to chyba mężczyzna ma być głową domu, tak jest w Biblii i tak mówi nasza wiara. Chyba że znacie inna wersje tej księgi , to się nia podzielcie. Chętnie poczytam.

Głową to nie znaczy tyranem czy świętą krówką. Nasza wiara mówi sporo o miłości bliźniego i szacunku, wzajemnym.
Myślałas o przejściu na islam z takimi poglądami? :)

Sonia700 napisał(a):
Chciałabym dodać, że nie znam takiego mężczyzny coby chciał za zonę dziewuchę, , co chadzała z gołym biustem i w stringach przy jego kolegach, rodzicach czy rodzeństwie. Jak jesteście tacy postepowi , to podzielcie sie zdjeciami narzeczonych czy żon w stroju topless. Czekamy.

Masz na necie, możesz sobie ogladać do woli.
A od naszych matek, żon czy narzeczonych to się może odpiórkuj.
I jak nie masz argumentów nie przechodź na atak osobisty.

Pn lut 02, 2015 10:31 am
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
Sonia700 napisał(a):
nie znam takiego mężczyzny coby chciał za zonę dziewuchę *, co chadzała z gołym biustem i w stringach przy jego kolegach

* - jedynie korekta, nie "dziewuchę" tylko dziewczynę, bądź młodą kobietę (reszta się zgadza)

A ja znam. I co z tego wynika?

Mam wrażenie, że kompleksy na punkcie wyglądu własnego ciała przeszkadzają Ci spojrzeć na inne kobiety jak na ludzi czy też bliźnich. Widzisz w nich zło i wyuzdanie lecząc swoje lęki? Daj spokój temu jak długą sukienkę ma pani X czy Y, a pomyśl, czy nie jest ciekawym człowiekiem o wartościowej i interesującej osobowości. O człowieku nie świadczy założenie stringów na plażę w wieku 20 czy 30 lat tylko bardziej suma dobra wnoszona do otoczenia.

Pn lut 02, 2015 11:47 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Jeśli dobrem jest pokazywanie golizny wyposzczonym,, demonom seksu' na emeryturze to masz racje. :P

Pn lut 02, 2015 7:25 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sonia700 napisał(a):
Jeśli dobrem jest pokazywanie golizny wyposzczonym,, demonom seksu' na emeryturze to masz racje. :P

Ja rozumiem że pobyt w kraju islamskim to musiała być trauma- już nawet nie pytam czy nadal chodzisz w tych szmatatach i chustce na głowie- ale naprawdę wyluzuj i skieruj energię na cos pożytecznego a nie zajadłe odszczekiwanie się na forum.

Przepraszam że tak osobiscie.

Wt lut 03, 2015 8:23 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Nawet nie wiedzialam, że jestem taka wszechstronna. poniżam, unoszę się pycha a jednocześnie szczekam. Podkreślam , że ta dyskusja dotyczy ubioru chrzescijanki.A w Katechizmie KK wyraźnie jest powiedziane , jaki on powinien być. Żadna chrześcijanka nie powinna sie splamic chodzeniem z gołym tyłkiem i nago po plazy. A kostiumy kompielowe to chodzenie nago. I to wyrażnie podktesla KKK.Jak się ci nie podoba, to prosze przedlożyc swoje zlore mysli odpowiednim osobom, aby katechizm zmieniono. Może się uda. To że mieszkałam w kraju islamskim , nie oznacza , że chodze w chuście. Chodzę przyzwoicie ubrana. Szkoda tylko że moje rodaczki tego nie rozumieja. Golizna na ulicy dotyka tez problemu czystości. Niestety , u nas z czystościa jest problem a potem z plodnościa. Nigdy, podkreslam, nigdy , mieszkając wsród muzułmanow nie spotkalam bezpłodnej kobiety. A wprost przeciwnie. kobieta panna, która wyszłaq za mąż w wieku 42 lat urodziła jeszcze troje zdrowych dzieci. Goła po ulicach nie latała, tabletek od 12 roku życia nie brała, jest szanowana żona i matka. Możemy tylko zazdrościc. Rodzina to kobieta. i żadne puste gadanie tego nie zmieni. Nie zmienimy na lepsze kobiet , to nasza zachodnia cywilizacja runie. I już upada.

Wt lut 03, 2015 2:03 pm
Odpowiedz z cytatem
Sonia700 napisał(a):
To że mieszkałam w kraju islamskim , nie oznacza , że chodze w chuście.

I zapewne doskonale wiesz, że nawet w krajach islamskich kobiety potrafią podkreślić swoją kobiecość.
Widziałam na własne oczy. W Palestynie. Niektóre bardziej zadbane przez mężów noszą nawet szpilki, wprawdzie na niewielkim obcasiku, ale szpilki i mają wszystko uszyte na miarę, nie żadne "sieciówki".
Czy nosiłaś kiedyś coś uszytego na miarę?

Sonia700 napisał(a):
Chodzę przyzwoicie ubrana

Tzn. jak chodzisz ubrana?

Wt lut 03, 2015 2:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Sonia700
Cytuj:
Niestety , u nas z czystościa jest problem a potem z plodnościa. Nigdy, podkreslam, nigdy , mieszkając wsród muzułmanow nie spotkalam bezpłodnej kobiety

Oj oj Soniu stawiaj sprawe uczciwie .W krajach muzulmanskich bezplodnosc kobiety nie jest powodem do chluby i moze byc porownywalna z choroba weneryczna
Zadna sie tym nie chwali nikomu tak jak sie nie chwali ze choruje na chorobe weneryczna

Wt lut 03, 2015 2:56 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
@ Maria Magdelena możesz zobaczyć , jak chodze ubrana. Tak jak na tych filmikach. Mam tez kostiumy z krótkimi spódnicami, ale zakrywajacymi kolana.Nie noszę tylko chusty. https://www.youtube.com/watch?v=3WC9-l4 ... 8GR1f-ov-w.

Wt lut 03, 2015 3:21 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A tak apropo te urbane skromnie muzulmanskie dziewczyny wiele potrafia
Orientujesz sie Soniu jak ogromny biznes w krajach muzulmanskich jest restoracja blony dziewiczej ? :)

Wt lut 03, 2015 3:33 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Oczywiście że wiem. :D

Wt lut 03, 2015 3:42 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 932 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 63  Następna strona