Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz lis 14, 2019 6:32 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 923 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona
 Borowiki i koźlarze vs. szatany i grzybki psylocybinowe 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Borowiki i koźlarze vs. szatany i grzybki psylocybinowe
Conan napisał(a):
Jestem tylko uzależniony od orzeszków pistacjowych, mniam :)

Wiekszosc osob uzaleznionych zwykle wypiera sie ze jest uzalezniona.
Alkocholik lazacy pod lawka na pelnym rauszu tez powie ze to nie jest uzaleznienie. :)
Powie ze to pierwszy raz, ale nie dopowie ze to pierwszy raz od wczoraj. :)
Od orzeszkow nikt sie jeszcze nie uzaleznil wiec nie odwracaj uwagi od glownego problemu bo tu chodzi o twoje zdrowie psychiczne, jak nie zaczniesz walczyc z tym uzaleznieniem.

Pt lis 16, 2018 12:58 am
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
wow, to jestem pierwszy ! orzeszkowy super maniak :D No dobra.. jeszcze są szachy. Nie tylko granie, ale też oglądanie analiz. Wiedziałeś, że trwają mistrzostwa ? Carlsen kontro Caruana

Pt lis 16, 2018 1:04 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
wow, to jestem pierwszy ! orzeszkowy super maniak :D No dobra.. jeszcze są szachy. Nie tylko granie, ale też oglądanie analiz. Wiedziałeś, że trwają mistrzostwa ? Carlsen kontro Caruana

No to nie pomylilem sie i faktycznie nie jestes zonaty jesli masz czas na takie analizy szachowe.
Wyglada na to ze masz wieksze problemy niz to mistyczne znikanie w lazience.
Najprawdopodobniej odrealniles cale swoje zycie i dlatego wpadles w sidla Advaity, bo to daje ci poczucie ze dobrze robisz a w rzeczywistosci pograzasz sie coraz bardziej myslac ze to mistyka.

Pt lis 16, 2018 1:17 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Widać, że jesteś młody, skoro wyobrażasz sobie małżeństwo jako niewolę,. w której na nic nie mamy czasu :) Hobby to hobby. Na wszystko znajdzie się czas.
Co Ty z tym znikaniem w łazience ? jakiś koszmar z dzieciństwa ? :lol:

No nie, mistyką są demony, diabełki i aniołki. Mistyka to mroczny bajkowy świat w głowie Sama2 :lol:

Pt lis 16, 2018 1:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
Widać, że jesteś młody, skoro wyobrażasz sobie małżeństwo jako niewolę,. w której na nic nie mamy czasu :) Hobby to hobby. Na wszystko znajdzie się czas.
Co Ty z tym znikaniem w łazience ? jakiś koszmar z dzieciństwa ? :lol:

No nie, mistyką są demony, diabełki i aniołki. Mistyka to mroczny bajkowy świat w głowie Sama2 :lol:

Znow piszesz o demonach nie rozumiejac o czym piszesz. Az sie prosi by ponowic wczesniejsze pytanie. Jesli zabierasz sie za dyskusje i uzywasz czegos jako argumentu to powinienes ten argument sam rozumiec.
Jesli nie rozumiesz to po prostu trolujesz.
Wiesz szachy to jednak bardzo czesochlonne hobby wiec albo nie masz pojecia o szachach i ich analizach, albo jestes mlodzikiem i kawalerem.
Partia profesjonalnych szachow, a tym bardziej analizy to nie to co mecz pilkarski.
O tym znikaniu w lazience to sam nieopatrznie napisales a teraz wypierasz sie uzaleznienia jak ten pijak pod lawka.

Jesli nie chcesz pomocy w tym uzaleznieniu to trudno twoj wybor.
Niemniej nie skonczy to sie dobrze dla ciebie zwlaszcza gdy wpadles w sidla Advaity.

Pt lis 16, 2018 1:41 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Sam2

opowiadaj wiec o swoich przeżyciach demonicznych,. jak było ? :lol:

Szachy czasochłonne ?? Pomyliłeś to chyba z grami video dla dzieci :) dziennie dwie partyjki po 10 minut każda, lub analiza 10-20 minut. jakich masz ulubionych mistrzów szachowych ?

Gdzie napisałem o znikaniu w łazience ? Chyba mylisz sobie osoby

a ta Advaita to jakiś demon słowiański ? :lol:

Pt lis 16, 2018 1:49 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
Sam2

opowiadaj wiec o swoich przeżyciach demonicznych,. jak było ? :lol:

Szachy czasochłonne ?? Pomyliłeś to chyba z grami video dla dzieci :) dziennie dwie partyjki po 10 minut każda, lub analiza 10-20 minut. jakich masz ulubionych mistrzów szachowych ?

Gdzie napisałem o znikaniu w łazience ? Chyba mylisz sobie osoby

a ta Advaita to jakiś demon słowiański ? :lol:

Hmm.... partia szachow w 10 minut ? To z kim ty grasz? Sam ze soba tak jak w lazience? :)
Przezyc demonicznych nie miewam ale przynajmniej znam roznice co jest co jesli dyskutuje w takim temacie zamiast dyletanckich argumentow takich jak twoje.

Ulubionych mistrzow szachowych nie mam bo gram bez szachownicy, np. tak jak teraz z toba i moge powiedziec ze w szachach marny jestes, bo ciagle probujesz porozrzucac pionki ale ci to nie wychodzi bo nie potrafisz grac bez szachownicy.
Widzisz ja przewiduje wiele ruchow do przodu a ty zastanawiasz sie nad biezacymi.

Teraz probujesz wypierac sie Advaity ze go nie znasz ale przeciez cale tematy na tym forum zasiecales jego ideologiami, wiec co z toba, jakies rozdwojenie jazni, czy ciagnie cie do lazienki na relaks z ideologia Advaity?

Pt lis 16, 2018 2:05 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Sam2

co Ty z tą łazienką ? ;) nigdzie o tym nie wspominałem. Ty za to trąbisz na ten temat kolejny post,. Halucynogenne grzybki ?

No to teoretyk jesteś jeśli chodzi o demony. Nic mi nie pomogłeś :)

Widać, że nigdy w szachy nie grałeś,. a Określeniach Classical, Rapid, Blitz czy Bullet to Pan słyszał ?

no słodź sobie dalej, Musisz się przecież jakoś dowartościować :)

aaa, chodzi Ci o Nick, a nie mistyczna filozofie,. To trzeba tak od razu. Niezła masz pamięć, taka trauma to była ?

Pt lis 16, 2018 2:13 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
Sam2

co Ty z tą łazienką ? ;) nigdzie o tym nie wspominałem. Ty za to trąbisz na ten temat kolejny post,. Halucynogenne grzybki ?

No to teoretyk jesteś jeśli chodzi o demony. Nic mi nie pomogłeś :)

Widać, że nigdy w szachy nie grałeś,. a Określeniach Classical, Rapid, Blitz czy Bullet to Pan słyszał ?

no słodź sobie dalej, Musisz się przecież jakoś dowartościować :)

aaa, chodzi Ci o Nick, a nie mistyczna filozofie,. To trzeba tak od razu. Niezła masz pamięć, taka trauma to była ?

Na grzybkach sie znam i tych halucynogennych omijam z daleka. :)
To zaskocz tego teoretyka jakims konkretnym i sensownym argumentem!

Po co mam sobie zaprzatac glowe nazwiskami i terminami szachowych mistrzow?
Mi wystarcza to co wiem, tak jak i to czy jestem zonaty i ile mam lat.
Nie potrzebuje o tym pisac by sie podbudowywac, wystarcza mi to ze wiem jak jest.
Ty natomiast po tych swoich mistycznych relaksach potrzebujesz sie dowartosciowac i podbudowac, bo ta twoja ideologia ci tego nie daje i nigdy nie da.

Ten co tu byl o nicku Advita to taki sam nieszczesliwy czlowiek a ze jestem wrazliwy ma ludzkie nieszczescia to zapamietalem go.
Ty mi go przypominasz jako odentyczny przypadek ludzkiego nieszczescia, a moze to nawet ty nim jeztes i wrociles tu na forum.
Ale nie odnosilem sie do osoby o tym nicku tylko do ideologii ktora tu glosiles.

Pt lis 16, 2018 2:31 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Czyli jednak pomyliłeś sobie mnie z kimś odnośnie tej łazienki, tak ? Głupio Ci teraz trochę ?

Skoro nie doświadczyłeś a tylko czytałeś o demonach, to jaki sens jest podawania argumentu ?

Twoje zdziwienie odnośnie szachów 10 min. szybko obnażyło Twoją ignorancje, Na drugi raz lepiej siedzieć cicho i się nie wychylać :)
albo przeczytać o tym na szybko w wiki i udawać speca :lol:

Nieszczęśliwy bo nie wierzył w magiczne stwory ? :) Ty jesteś nieszczęśliwy bo palisz fajki i nie znasz się na szachach :D

Pt lis 16, 2018 2:40 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
Czyli jednak pomyliłeś sobie mnie z kimś odnośnie tej łazienki, tak ? Głupio Ci teraz trochę ?

Skoro nie doświadczyłeś a tylko czytałeś o demonach, to jaki sens jest podawania argumentu ?

Twoje zdziwienie odnośnie szachów 10 min. szybko obnażyło Twoją ignorancje, Na drugi raz lepiej siedzieć cicho i się nie wychylać :)
albo przeczytać o tym na szybko w wiki i udawać speca :lol:

Nieszczęśliwy bo nie wierzył w magiczne stwory ? :) Ty jesteś nieszczęśliwy bo palisz fajki i nie znasz się na szachach :D

Nie nie pomylilem ciebie z nikim, bo caly czas pisze do ciebie o nicku Conan.
To ty probowalea zmienic gloszona przez siebie ideologie na forumowy nick wiec nie przewracaj znow pionkow bo ci sie to nie uda. Zapomniales pewnie ze nie ma szachownicy, choc gramy na twoich zasadach.

Mozesz sobie myslec co chcesz o mojej znajomosci szachow a ja wiem swoje i nie potrzebuje tego udowadniac by sie podbudowywac.
Po prostu nie wierze w bajki Advaita ktore tu wypisywales i samo to daje mi ogromna przewage.

I kto tu mowi o wierze w magiczne stwory?
Chodzi o rozumienie pojec jesli sie tych pojec uzywa w dyskusji.
Jesli uzywasz jakiegos pojecia to pierw powinienes rozumiec co to pojecie oznacza bez wzgledu na to czy to pojecie realne czy fikcyjne-bajkowe. Ty natomiast uzywasz pojec o ktorych niem masz najmniejszego rozeznania i walisz jak golab na parapet.

Co do fajek to nie pale, ale to i tak nie zmienia faktu ze szukasz punktu zaczepienia bo twoja ideologoa nie daje ci spokoju i ciszy o ktorej pisales. To kolejny przyklad i dowod ze ta twoja ideologia to bzdura na resorach ktore w sobie rozchustales i nie mozesz sie zatrzymac. To jest wlasnie to nieszczescie, bo nie wiesz jak to bujanie zatrzymac.
Jestes jak na karuzeli ktora sam wlaczyles, ale juz nie jestes w stanie sam jej zatrzymac.Bedziesz sie tak krecil az zwymiotujesz i zaczniesz wolac o pomoc.

Pt lis 16, 2018 3:08 am
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
No to w którym miejscu Conan rozpoczął gadkę o łazience, geniuszu :)

Ściślej mówiąc prezentuję raczej nurty mistyczne, a wiec esencje ZEN, advaity, sufizmu , nie jestem przywiązany natomiast do żadnej ideologii. Ale mogę być na potrzeby tej rozmowy :D

pokrętna logika.. ja też nie wierze w bajki które Ty wypisujesz, wiec automatycznie podobnie jak Ty mam ogromna przewagę :D

Poczytaj Bestariusz słowiański, nacz się go na pamięć, wtedy nazwę Cie specem teoretykiem od demonów.
jak coś jest wymyślonego, to można za pomocą kreatywności rozbudować tą fikcje.
Znamienne jest to, że chcesz mi zaimponować wiedzą o demonach, o szachach już nie. Jedno jest dla dzieci a drugie dla dorosłych , inteligentnych. czemu wybrałeś to pierwsze ? :lol:

acha, To, że nawiązuje do Twojego dawnego nałogu ( sam kiedyś się przyznałeś) i Ci sugeruje zdrowe warzywa oznacza, że moja ideologia to bzdura na resorach.

No to analogicznie Twoje sugestie o moim rzekomym nieszczęściu tez mówią,że twoja religia to bzdura :lol:

Sam, jaka szkołę Ty chłopie skończyłeś ??

Pt lis 16, 2018 11:19 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
No to w którym miejscu Conan rozpoczął gadkę o łazience, geniuszu :)

Ściślej mówiąc prezentuję raczej nurty mistyczne, a wiec esencje ZEN, advaity, sufizmu , nie jestem przywiązany natomiast do żadnej ideologii. Ale mogę być na potrzeby tej rozmowy :D

pokrętna logika.. ja też nie wierze w bajki które Ty wypisujesz, wiec automatycznie podobnie jak Ty mam ogromna przewagę :D

Poczytaj Bestariusz słowiański, nacz się go na pamięć, wtedy nazwę Cie specem teoretykiem od demonów.
jak coś jest wymyślonego, to można za pomocą kreatywności rozbudować tą fikcje.
Znamienne jest to, że chcesz mi zaimponować wiedzą o demonach, o szachach już nie. Jedno jest dla dzieci a drugie dla dorosłych , inteligentnych. czemu wybrałeś to pierwsze ? :lol:

acha, To, że nawiązuje do Twojego dawnego nałogu ( sam kiedyś się przyznałeś) i Ci sugeruje zdrowe warzywa oznacza, że moja ideologia to bzdura na resorach.

No to analogicznie Twoje sugestie o moim rzekomym nieszczęściu tez mówią,że twoja religia to bzdura :lol:

Sam, jaka szkołę Ty chłopie skończyłeś ??

Wczesniejsza partie szachow poddales ale widze ze masz ochote na rewanz.

Gadke o lazience zaczales chwalac sie sksem.
Tylko ludzie niedowartosciowani chwala sie czyms i glownie tym czego im brakuje. Jak juz bedziesz u psychologa to zapytaj go o to, to zobaczysz czy to prawda. :)

Mowisz ze prezentujesz kilka nurtow to znaczy ze jestes bardzo zagubiony i nie potrafisz skoncentrowac sie na jednej rzeczy, dlatego potrzebujesz uzupelniac roznosciami to czego w jednym nurcie nie rozumiesz, a to odzwierciedla sie w calym twoim zyciu, nawet w tym co i jak piszesz.

Logika wymaga by rozumiec uzywane pojecia, co wcale nie oznacza bycia specem w kazdym uzywanym pojeciu tylko je rozumiec i odrozniac od innych pojec o czym juz ci pisalem . Dzieki temu moge dyskutowac na rozne tematy lacznie z bajkami.
Dla ciebie to stanowi problem bo nie potrafisz sie skoncentrowac i tematy ci sie mieszaja tak jak te ideologie.

Warzywa bardzo lubie i jem wiec twoje sugestie nie maja sensu bo nie znasz calej mojej diety.

Dlaczego mialbym ci w ogole probowac w czymkolwiek imponowac ? :)
Taka sugestia swiadczy o tym ze do tych wszystkich twoich nieszczesc dochodzi jeszcze narcyzm. :)

Twoje glowne nieszczescie to zagubienie i brak jakiegokolwiek stabilnego oparcia dlatego bladzisz po roznych ideologiach nie rozumiejac zadnej.

Do czego potrzebne ci wiedziec jaka szkole konczylem? Czyzbys mial i pod wzgledem wyksztalcenia jakies kompleksy?
Cos mi sie widzi ze zanim skonczymy ta partie szachow bedziemy mieli twoj szczegolowy portret psychologiczmy. :)

Pt lis 16, 2018 12:26 pm
Dyskutant
Dyskutant

Odpowiedz z cytatem
Sam2

tam nie było mowy o łazience, masz już omamy facet :D ech, co ta religia robi z ludźmi :)

No tak, żyj swoim iluzorycznym zwycięstwem, którego nigdy nie było :)

ja akurat się chwale tylko rzeczami, które mam i praktykuję . Np mam w swojej kolekcji ponad 100 książek mistycznych. Według twojej filozofii tego mi brakuje haha

Skoncentruj się, mówiłem o esencji nurtów mistycznych. a że esencja w ZEN, advaicie i sufizmie jest taka sama to inna sprawa.

oki, tylko, że Ty te bajki traktujesz poważnie, Bo przecież jaki jest sens by stare chłopy rozmawiały o Czerwonym kapturku ? a Twoje demony to ta kategoria

nie wiem, cały czas się popisujesz swoja niewiedzą :)

Piszesz potem o sobie, Zasada lustra. Znajdź sobie wiec taka religie, która da Ci takie oparcie abyś nie miał np zranionych uczuć religijnych.

Moje stabilne oparcie to wgląd i doświadczenia. advaita jest drugoplanowa, tylko pewne rzeczy uzupełnia.

no Twój porter już sie bardzo skrystalizował. jesteś zagubioną osoba, skacząca z tematy na temat, wyciągająca niedorzeczne wnioski ( poprzedni post) i jesteś do tego masochistą :) uznałeś mnie za trolla ( z wzajemnością), wiec myślałem, ze to koniec naszych dysput. Ty jednak ciągle mnie zaczepiasz z jakimiś swoimi kompleksami. Może czas poszukać sobie dziewczyny :D

-

Pt lis 16, 2018 1:02 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Conan napisał(a):
Sam2

tam nie było mowy o łazience, masz już omamy facet :D ech, co ta religia robi z ludźmi :)

No tak, żyj swoim iluzorycznym zwycięstwem, którego nigdy nie było :)

ja akurat się chwale tylko rzeczami, które mam i praktykuję . Np mam w swojej kolekcji ponad 100 książek mistycznych. Według twojej filozofii tego mi brakuje haha

Skoncentruj się, mówiłem o esencji nurtów mistycznych. a że esencja w ZEN, advaicie i sufizmie jest taka sama to inna sprawa.

oki, tylko, że Ty te bajki traktujesz poważnie, Bo przecież jaki jest sens by stare chłopy rozmawiały o Czerwonym kapturku ? a Twoje demony to ta kategoria

nie wiem, cały czas się popisujesz swoja niewiedzą :)

Piszesz potem o sobie, Zasada lustra. Znajdź sobie wiec taka religie, która da Ci takie oparcie abyś nie miał np zranionych uczuć religijnych.

Moje stabilne oparcie to wgląd i doświadczenia. advaita jest drugoplanowa, tylko pewne rzeczy uzupełnia.

no Twój porter już sie bardzo skrystalizował. jesteś zagubioną osoba, skacząca z tematy na temat, wyciągająca niedorzeczne wnioski ( poprzedni post) i jesteś do tego masochistą :) uznałeś mnie za trolla ( z wzajemnością), wiec myślałem, ze to koniec naszych dysput. Ty jednak ciągle mnie zaczepiasz z jakimiś swoimi kompleksami. Może czas poszukać sobie dziewczyny :D
-

Nie wiem gdzie ty sie "relaksujesz" tym Advaita i tak tylko zasugerowalem ze to lazienka bo tam nikt ci nie przerwie transu "mistycznego".

O zadnym zwyciestwie nie pisalem tylko wspomnialem ze poddales partie. No ale jesli ty to traktujesz jak przegrana to tylko mozna ci wspolczuc co te ideologie z toba zrobily i zamiast ciszy i spokoju masz ciagle nowe problemy.

I znow sie chwalisz tym razem ksiazkami i to pewnie z nich wydostaje sie ta mgla mistyczna ktora cie otacza jak sie relaksujesz wciszy. :)
Ja takiej makulatury nawet do skupu bym nie wiozl tylko od razu do pieca.

Zen nie zen wsio rybka jak sam potwierdzasz jedno warte drugiego, jak ten pies ceniony na 100 tys. i sprzedany za 2 koty po 50 tys. :D

O tych demonach to ty ciagle piszesz ale nadal nie rozumiesz roznic.
Ja nic o nich nie pisalem tylko pytalem cie czy rozumiesz swoje wlasne argumenty i jak do tej pory nie rozumiesz tego co sam piszesz. :)

O sobie jeszcze nie pisalem a religie mam taka ktora daje mi wszystko co mi potrzeba i nie musze szukac jakichs egzotycznych wrazen tak jak ty.

Jednak przyznajesz ze sobie jakas ideologie wymysliles i tylko zaslaniasz sie Zen czy Advaita. Szkoda mi cie ze juz tak wczesnie tak sie pogubiles a co bedzie za pare lat?

wiesz , tych niedorzecznych wnioskow jest tu cala masa w tematach w ktorych brales udzial. Ja tylko gram na twoich zasadach jak juz pisalem, wiec w koncu zrozumiales prawde o swoim pisaniu i wnioskach jakie wyciagales.
Choc jedna istotna rzecz zrozumiales na tym forum.
Mozesz teraz poczytac sobie co pisales i jakie niedorzeczna wnioski wyciagales to moze powolutku zaczniesz inne rzeczy rozumiec i skorygujesz swoje ideologie powstale na tych twoich niedorzecznych wnioskach.

Pt lis 16, 2018 10:25 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 923 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona