Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt sie 11, 2020 5:44 am

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 200  Następna strona
 UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Post Re: UWAGI DO OBSŁUGI FORUM IV
j-bw jest ciekawa czy wszyscy z listy przedstawionej przez Y Z maja dostep do dzialu dla katolikow.

N gru 23, 2012 5:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
"Dziękuję" osobie, która przeniosła z tego tematu całą masę postów do założonego przeze mnie wątku na temat "Wiara: Sprawa prywatna czy publiczna?" Szlag trafił całą ideę, która mi przyświecała przy jego zakładaniu.

N gru 23, 2012 9:08 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Yarpen Zirgin napisał(a):
"Dziękuję" osobie, która przeniosła z tego tematu całą masę postów do założonego przeze mnie wątku na temat "Wiara: Sprawa prywatna czy publiczna?" Szlag trafił całą ideę, która mi przyświecała przy jego zakładaniu.

Jeśli masz inną idee, to można te posty nie pasujące do obu tematów, przenieść w inne miejsce.

N gru 23, 2012 9:13 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: bezwyznaniowiec
Oki, miałem tu napisać, więc napiszę. Podobno mój awatar był nieprawomyślny i siał zgorszenie, czy coś w tym rodzaju. Tłumaczę więc: na różnych forach rejestruję się pod różnymi nickami, nie tyle dla oszukania robotów wyszukiwarek (choć to również gra pewną rolę), co przez pomyłki podczas rejestracji (tutaj też wpisałem zły adres email i musiałem założyć drugie konto). Awatar mam zawsze ten sam, coby mnie ludzie rozpoznawali. Skoro jednak jest on bulwersujący, to go przyciąłem tak, żeby widać było samą twarz, a reszty już nie. Jest OK?

- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro

So gru 29, 2012 10:24 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Pogawędki między poszły do specjalnego na taka okazje tematu. Tu mamy uwagi do obsługi forum.

So gru 29, 2012 11:57 pm
Dyskutant
Dyskutant

Na prośbę berta04, który, zdaje się, pełni tutaj Ważną Funkcję Administracyjną, odpowiadam na wysłaną przez niego PW (bodaj po raz trzeci).

Po pierwsze primo, awatar przyciąłem tak, coby się wierzący po katolicku nie bulwersowali. Jest OK?

Po drugie secundo, jest to mój standardowy awatar, którym pieczętuję się na każdym forum, coby mnie ludzie rozpoznawali. Rejestruję się bowiem pod nickami różnymi, raz, żeby oszukać Wielkiego Brata, dwa, żeby w ogóle się zarejestrować, bo często zdarza mi się machnąć w emailu i muszę zakładać konto drugi raz (jak na przykład tutaj).

Po trzecie tertio, uprzejmie proszę Moderację, jeśli nie przepuści mi tego posta, o odpowiedź na PW, żebym wiedział, że informacja dotarła do Osób Odpowiedzialnych.

Dziękuję za poświęcony mi czas.

N gru 30, 2012 6:35 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Lurker napisał(a):
Po pierwsze primo, awatar przyciąłem tak, coby się wierzący po katolicku nie bulwersowali. Jest OK?

bert jest po prostu jednym z moderatorów. Jeżeli przyciąłeś avatarka, to widocznie wrażenie mnie nie myliło, co to za czerwony obiekt w tle się kryje. Powiedzmy, że w wersji "okrojonej" nie rzuca się to tak w oczy. Jednak zaspokój, proszę, moją ciekawość i powiedz, z czego to jest wzięte. Wystarczy tytuł, resztę sobie wygugluję.

Lurker napisał(a):
Rejestruję się bowiem pod nickami różnymi, raz, żeby oszukać Wielkiego Brata, dwa, żeby w ogóle się zarejestrować, bo często zdarza mi się machnąć w emailu i muszę zakładać konto drugi raz (jak na przykład tutaj).

Akurat nie o nicka mi chodziło, ani o podejrzenie klonowania. Ale wiesz jak jest, skoro tak się asekuracyjnie zastrzegasz, może trzeba się się bliżej przyjrzeć?

:P

OK, spoko, na Twoje szczęście i tak mamy tu i tak sporo roboty, więc może innym razem.

Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".

N gru 30, 2012 6:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

A toto czerwone to krzyz jest? Nie zebym sie przygladala, czy wnikala w temat... Dobra juz znikam.

N gru 30, 2012 6:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

No koło to raczej nie jest, w wariancie "nieokrojonym" było widać jeszcze wyraźniej. Dlatego nadal proszę o podanie źródła tego avatarka.

Może jakiś inny user skojarzy? W końcu manga/anime cieszy się rosnącą popularnością, także nad Wisłą.

Jer 32:15 To bowiem mówi Pan Zastępów, Bóg Izraela: Będą jeszcze w tym kraju kupować domy, pola i winnice".

N gru 30, 2012 7:02 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
"Neon Genesis Evangelion" ??

N gru 30, 2012 7:19 pm
Dyskutant
Dyskutant

Tak, NGE. Panowie Japończycy podeszli w nim do chrześcijaństwa jak u nas podchodzi się do azjatyckich bogów i demonów: pełna egzotyka, nieznany kontekst kulturowy, myśleliśmy, że fajnie wygląda. "Oczywiście, gdybyśmy przewidzieli, że NGE będzie rozpowszechniane na Zachodzie, przemyślelibyśmy nasz wybór jeszcze raz".

Teraz tak. Na Evangeliona składają się:
- serial 26 odcinków z dziwnym zakończeniem (panom kończył się budżet i ratowali się jak mogli, ponoć sam reżyser animował niektóre kadry);
- Death and Rebirth, który można sobie odpuścić bez szkody, ponieważ pokrywa się z linią fabularną pozostałych filmów;
- End of Evangelion zaczynający się po 24. odcinku serialu, dwuczęściowy film apokaliptyczny o końcu świata, który wszelako ma wszyte wyjście awaryjne;
- Rebuild of Evangelion, który ma składać się z czterech filmów kinowych (w listopadzie wypuścili trzeci) i stanowić "retelling of a story with different ending". Golizna, niestety, się w nim szerzy.

Pytania zadawać można pod adresem http://forum.evageeks.org/index.php.

Pn gru 31, 2012 6:06 am
Gaduła
Gaduła

Proszę o posprzątanie wątku Radio Maryja TV Trwam ND - viewtopic.php?f=3&t=8622

Wt sty 01, 2013 1:56 pm
Dyskutant
Dyskutant

wyznanie: nie chcę podawać
Lurker 8O

Odpuściłam ten serial przez wzgląd na głównego bohatera- nie wiem czy istnieje ktokolwiek kto utożsamia się z taką pierdołą :roll:

Bohatera z awatara nie kojarzę. Na pewno to nie Lilith.

Wt sty 01, 2013 4:47 pm
Dyskutant
Dyskutant

Addison napisał(a):
Odpuściłam ten serial przez wzgląd na głównego bohatera- nie wiem czy istnieje ktokolwiek kto utożsamia się z taką pierdołą.

Kto Ci każe się utożsamiać? Możesz go hejtować i oglądać serial ze złośliwą satysfakcją, że znowu zebrał cięgi od życia. W EoE jest już tylko kłębkiem nieszczęścia.

Zresztą w Rebuildzie pokazuje pazurki i z tego co czytałem, obrywa za to jeszcze bardziej.
Addison napisał(a):
Bohatera z awatara nie kojarzę. Na pewno to nie Lilith.

On ci to jest.

Wt sty 01, 2013 6:36 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

OK, chwilowo starczy mi wyjaśnień. Być może wywiąże się jeszcze jakaś dyskusja na ten temat, ale na dzień dzisiejszy uznaję sprawę za zamkniętą.

Wt sty 01, 2013 10:08 pm
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2987 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 200  Następna strona