Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 04, 2021 9:49 pm

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
 Skandynawia, kraina mlekiem i miodem płynąca? (wydzielony) 
Autor Wiadomość
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

wyznanie: katolik
Post Re: Skandynawia, kraina mlekiem i miodem płynąca? (wydzielon
Z założenia nie jest to temat- moje widzenie pięknego świata pod warunkiem, że nie jest to katolicka Polska. Temat zawężono do Skandynawii i proszę nie rozszerzać zakresu tematycznego.

N mar 22, 2015 10:21 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Mi się Skandynawia podobała. Zdecydowanie bardziej niż Polska.

Może tam jeszcze wrócę, chociaż te ich zimy są paskudne.

Byłem w Finlandii i Szwecji. Tak po parę miesięcy.

sylvian napisał(a):
jakies liczby wzięte z tak naprawdę znikąd (80%)

Hi, hi. Zapytaj może merss o to skąd wzięła dane o 70% funkcjonalnych analfabetów w Polsce. :D

Pn mar 23, 2015 12:13 am
Gaduła
Gaduła

wyznanie: nie chcę podawać
pies napisał(a):
Mi się Skandynawia podobała. Zdecydowanie bardziej niż Polska.

Może tam jeszcze wrócę, chociaż te ich zimy są paskudne.

Byłem w Finlandii i Szwecji. Tak po parę miesięcy.

Może i byłeś a może i nie. :)

Jednak to o czym pisze Derayes znajdziemy w mediach i w różnych statystykach.

'' W Szwecji dochodzi do 60 tysięcy gwałtów rocznie, czyli dziennie do 164. Jest to 20 razy więcej niż w innych krajach europejskich. Liczba przestępstw seksualnych wzrosła o 12 procent w latach 2009 – 2010. Większość gwałcicieli to muzułmanie.

Rzecznik Praw Człowieka w Szwecji podaje, że w latach 1995-2006 liczba gwałtów wzrosła o 377 proc, a w latach 1975-2007 o 300 proc. w miejscach publicznych. 82 proc. Szwedek boi się wychodzić z domu w godzinach wieczornych. Jest to efekt imigracji z państw muzułmańskich, która miała największe nasilenie na Półwyspie Skandynawskim w latach 2004-2012.

Szwecja jest krajem z największym współczynnikiem gwałtów w Europie, a na świecie plasuje się zaraz po antyrasistowskiej RPA. Szokującym jest wynik 57 ofiar na 100 000 mieszkańców. To prawie cztery razy więcej, niż we Włoszech. W wyniku migracji z Afryki, poziom gwałtów wzrósł tam do 15 ofiar na 100 000 mieszkańców. Imigranci stanowią około 90 proc. sprawców, z czego muzułmanie stanowią 77.

Latem roku 2012 w samym Sztokholmie dochodziło średnio do 5 gwałtów dziennie. Jednym z najgłośniejszych przypadków takiej agresji była sprawa 27-letniej Elin Krantz. Lewicowa działaczka propagująca wielokulturowość i tolerancję dla imigrantów została w 2010 roku brutalnie zgwałcona i zamordowana przez imigranta z Etiopii.

Obecnie już co czwarty mieszkaniec szwedzkiej stolicy jest muzułmaninem.''

Mówi się że Sztokholm stolicą gwałtów w Europie jest .
Sami są sobie winni że nasprowadzali tylu obcokrajowców .
No i do innych przestępstw typu podpalenia i rozboje,pobicia też tam często musi dochodzić.

Ale Ty się niczego nie obawiaj bo z do warczącego psa za bardzo nikt nie podejdzie.

http://www.obiektywnie.com.pl/artykuly/ ... wecji.html

http://cysta.blog.onet.pl/2013/05/25/sz ... ne-miasta/

Pn mar 23, 2015 1:18 am
Gaduła
Gaduła

lidka napisał(a):
To ja moze dorzuce do tematu Australie... nie znam Skandynawii... ale to co opisuje Swiftlark o Sakandynawii... bardzo przypomina mi rowniez Australie... Wspaniali ludzie, zyczliwi, sluzacy pomoca... Kraj wielokulturowy... zyja tu i muzulmanie, buddysci, ateisci... chrzescijanie... Nikt nikogo nie zmusza ... religia nie ma absolutnie zadnego wplywu na polityke panstwa... spotkalam wielu muzulmanow zlego slowa nie moge powiedziec na ich temat... Zyczylabym przecietnym Polakom aby mogli tak zyc... Oczywiscie zdarzaja sie czasami nie zbyt ciekawe przypadki... ale jest tego naprawde niewiele.. Czy jestes ateista czy wyznawca jakiejs religii jest to twoja prywatna sprawa... i nikt nie ingeruje w twoje przekonania.. Tak naprawde mysle ze Australia to jeden z niewielu krajow na swiecie.... gdzie zyje sie jeszcze w miare dobrze...i spokojnie..

No i co z tego że Twoje odczucia z Australii są takie wspaniałe? Jak to się ma do tematu?
Argumenty jakie tu padły nieistotne? Światopoglądzik nie pozwala im się przyjrzeć?

lidka napisał(a):
... Spójrz na ten problem bardziej obiektywnie...

Tak masz rację jednak najważniejsza jest praktyka. :mrgreen:

pies napisał(a):
Hi, hi. Zapytaj może merss o to skąd wzięła dane o 70% funkcjonalnych analfabetów w Polsce. :D

A co mnie to ma obchodzić?
A także sprawdz zanim coś chcesz obśmiać,bo to Ty popełniłeś tą głupotę i sam się ośmieszasz.

Pn mar 23, 2015 1:49 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

sylvian napisał(a):
A także sprawdz zanim coś chcesz obśmiać,bo to Ty popełniłeś tą głupotę i sam się ośmieszasz.

To podajcie w końcu źródło tej liczby.
Bo poprosiłem o to od razu i nikt nie potrafi tego wrzucić. A biorąc pod uwagę jak często kłamiecie na tym portalu to wybacz, ale nie zaufam na słowo.

No chyba, że też na słowo mam uwierzyć w Katyń dokonany rękoma Niemców lub 9/11 zrobione przez CIA.

Wspomniałbym jeszcze o ośle, ale za przypominanie tego oszustwa się już bany tutaj dostaje.

sylvian napisał(a):

Daj wiarygodne źródło inforacji.

W Gotheborgu gdzie byłem parę miesięcy wieczorami kobiety chodziły po mieście.

BTW -- czy FoxNews nie musiał ostatnio się kajać za opowiadanie bredni o "muslim only zones" w Europie? Bo zdaje się że tak.

sylvian napisał(a):
Jednak to o czym pisze Derayes znajdziemy w mediach i w różnych statystykach

Wiesz -- Barney już przytaczał tutaj czyjąś stronkę na Interii na dowód historyczności Biblii. Możesz podać coś co faktycznie jest wiarygodne?

Pn mar 23, 2015 9:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Cytuj:
Rzecznik Praw Człowieka w Szwecji podaje, że w latach 1995-2006 liczba gwałtów wzrosła o 377 proc, a w latach 1975-2007 o 300 proc. w miejscach publicznych. 82 proc. Szwedek boi się wychodzić z domu w godzinach wieczornych. Jest to efekt imigracji z państw muzułmańskich, która miała największe nasilenie na Półwyspie Skandynawskim w latach 2004-2012.

Hmm... mam statystyki podane przez rząd Szwedzki (jak dla mnie bardziej wiarygodne źródło).

W latach 2004-2012, kiedy to imigracja miała się nasilić wzrost raportowanej liczby gwałtów był o 50%. BTW -- liczba osób które w badaniach statystycznych zgłaszały bycie ofiarą jakieś formy przemocy seksualnej w tym czasie pozostawała na stałym poziomie.

Czyli okres wzmożonej imigracji nie koniecznie wiązał się z takim wielkim wzrostem. Również same liczby podane w tym artykule są jakieś nieprzystające do wniosków. Mówimy o gigantycznym wzroście w latach 1995-2006, a potem motywujemy go wydarzeniami z lat 2004-20012.

Przecież to jakiś absurd!

Pn mar 23, 2015 9:48 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

pies
Cytuj:
Mówimy o gigantycznym wzroście w latach 1995-2006, a potem motywujemy go wydarzeniami z lat 2004-20012.

Przecież to jakiś absurd!

Niekoniecznie , jesli imigranci przybywaja do jakiegos kraju to nie zaczynaja rozrabiac nastepnego dnia po przybyciu
Zanim nabiora postaw roszczeniowych i checi do przestepstw uplywa kilka lat

Pn mar 23, 2015 6:32 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

gabriel -- imigranci przybyli po wzroście. Więc motywujemy wzrost przyczyną która miała miejsce później. Błąd z Twojej strony zrozumiały -- ja też nie mogłem w to uwierzyć na początku ;)

Pn mar 23, 2015 8:22 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

A teraz jeszcze o tamtym artykule który tłumaczy jak to muzułmanie gwałcili Szwedki na 8 lat przed przybyciem do Szwecji:

Cytuj:
W Szwecji dochodzi do 60 tysięcy gwałtów rocznie (...) Szwecja jest krajem z największym współczynnikiem gwałtów w Europie, a na świecie plasuje się zaraz po antyrasistowskiej RPA. Szokującym jest wynik 57 ofiar na 100 000 mieszkańców.

Liczby łatwo się liczą :)

Mamy 60k gwałtów i 60 (po zaokrągleniu) gwałtów na 100k populacji.

Czyli Szwedów jest 100 milionów! Woo-hoo! Nie wiem kto nadał nazwę temu portalowi, ale rozumiem, że matematyka jest według niego subiektywną dziedziną :P

Tak naprawdę gwałtów w Szwecji jest 1/10 tego co napisali.

Ciekawe czy z równie wielką skrupulatnością podali pozostałe liczby :D

Pn mar 23, 2015 8:37 pm
Milczek
Milczek

wyznanie: katolik
Jak znasz niemiecki albo kogoś, kto ci przetłumaczy, to sobie poczytaj tutaj

Szwecja - metropolia gwałtu
http://www.pi-news.net/2015/02/schweden ... metropole/

Somalijczyk zagwałcił Szwedke na smierć
po niemiecku
http://www.pi-news.net/2013/12/somali-v ... n-zu-tode/

i szwedzku
http://www.friatider.se/valdtog-doende- ... -i-sverige

Nie muszę Ci chyba wyjaśniać, że władze Szwecji są chyba najbardziej perwersyjne w całej Europie, gdyż w ramach poprawności politycznej ukrywa się takie fakty i zamiata pod dywan.

Dodatkowo nie muszę Ci chyba wyjaśnić, że prawie wszystkie statystyki w Niemczech, Anglii, Francji, Szwecji dotyczące przestępstw migrantów są fałszowane i/lub ukrywane, bo władze boja się zamieszek, do których i tak dochodzi.
Nie wiem jaki jest Twój stan wiedzy o zachodzie, ale popatrz co pisza Polacy przebywający w Anglii, Holandii, Francji, Niemczech czy Szwecji, i co tu sie dzieje. Ostatecznie możesz sobie poogladać filmiki na youtube. Wiadomosci stacji telewizyjnych możesz zapomnieć.

Zakłamanie mediów jest mniej więcej takie, jak w Polsce przed 89. Albo i gorsze.

Pn mar 23, 2015 9:07 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Czy jak już przetłumaczę te strony to też się dowiem, że imigranci gwałcą kobiety w przeszłości, a w Szwecji żyje 100 milionów ludzi? Dla Ciebie to będzie wiarygodne źródło informacji pewnie...

Pn mar 23, 2015 10:18 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

pies napisał(a):
gabriel -- imigranci przybyli po wzroście. Więc motywujemy wzrost przyczyną która miała miejsce później. Błąd z Twojej strony zrozumiały -- ja też nie mogłem w to uwierzyć na początku ;)

Wydaje sie jednak ze muzulmanscy imigranci statystyke raczej zawyzaja a nie zanizaja :)

Pn mar 23, 2015 10:42 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Ahh te celne słowa -- "wydaje mi się". Ale nie rozmawiamy o tym co się komu wydaje tylko co potrafi wykazać. Ja potrafię wykazać, że ten artykuł przeczy sam sobie, gubi się w cytowanych liczbach i prezentuje wnioskowanie będące zaprzeczeniem wszelkiej logiki.

Pn mar 23, 2015 11:58 pm
Gaduła
Gaduła

pies napisał(a):
sylvian napisał(a):

Daj wiarygodne źródło inforacji.

Tzn jakie?
Takie z którego informacje będą potwierdzały Twoje subiektywne wrażenia ze Szwecji?
Ja zdaję sobie sprawę że Wyborcza (jej artykuły na cysta.blog.onet.pl)zwana też wybiórczą to szamtaławiec,ale jak zamieszczę inne prawicowe żródło to też będzie zle.

Wt mar 24, 2015 12:38 am
Gaduła
Gaduła

pies napisał(a):
A teraz jeszcze o tamtym artykule który tłumaczy jak to muzułmanie gwałcili Szwedki na 8 lat przed przybyciem do Szwecji:

Cytuj:
W Szwecji dochodzi do 60 tysięcy gwałtów rocznie (...) Szwecja jest krajem z największym współczynnikiem gwałtów w Europie, a na świecie plasuje się zaraz po antyrasistowskiej RPA. Szokującym jest wynik 57 ofiar na 100 000 mieszkańców.

Liczby łatwo się liczą :)

Mamy 60k gwałtów i 60 (po zaokrągleniu) gwałtów na 100k populacji.

Czyli Szwedów jest 100 milionów! Woo-hoo! Nie wiem kto nadał nazwę temu portalowi, ale rozumiem, że matematyka jest według niego subiektywną dziedziną :P

Tak naprawdę gwałtów w Szwecji jest 1/10 tego co napisali.

Ciekawe czy z równie wielką skrupulatnością podali pozostałe liczby :D

Owszem redaktor popełnił tu błąd i rzeczywiście ta liczba powinna być 10 razy mniejsza.
Myślę jednak że nie specjalnie ponieważ podał liczbę zgwałconych kobiet na 100k wcale nie 10 razy większą. :)

Cyt:
''W Szwecji co roku na policji zgłaszanych jest 6 tys. gwałtów. W Danii, Portugalii czy Grecji, czyli w państwach o podobnej populacji co licząca 9,5 mln mieszkańców Szwecja, takich zgłoszeń jest ok. 400 rocznie. Nie oznacza to jednak, że właśnie w Szwecji dochodzi do przemocy seksualnej częściej niż w innych krajach. Oznacza to tylko, że ofiary częściej niż gdzie indziej zgłaszają gwałty.''
http://prawo.rp.pl/artykul/1081901.html?p=2
Czy to jest mało?

Wt mar 24, 2015 3:22 am
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona