Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr wrz 18, 2019 7:43 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 836 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna strona
 Miłość, sex, grzech 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik w pełnej łączności z papieżem
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Miłość, sex, grzech
Natchniona napisał(a):
Brandeisbluesky napisał(a):
Natchniona napisał(a):
Szczerze myślałam, że może chory jest że przemeczony, pytam o co chodzi. Uwierzcie mi ja sie cieszę że jestem w ciaży, kocham i jego i dzieciaki. Jestesmy razem 12 lat. Wszędzie tylko widze problem niezaspokojonych mężów a co jeśli kobiety też są w takiej sytuacji. Miłość to nie tylko seks , ja wiem o tym. Ja sie czuje odrzucona i tyle. A nie chce i nie zasługuje na to bo całe serce przelewam na moją rodzine.

Na pewno warto regularnie się badać, by wiedzieć, co w trawie piszczy. Jeśli takich badań nie było przez dłuższy czas, to może pora je powtórzyć. Mąż też może być przemęczony, może w pracy coś idzie nie tak dobrze, może narasta lęk przed sytuacją, gdy pojawi się trzecie dziecko. Możliwe jest, że Twój mąż sam dobrze nie wie, co jest przyczyną takiego stanu, albo jeśli wie, to może nie potrafi o tym otwarcie rozmawiać.

Może też tak być. Sam chętnie chodzi na badania. Ostatnio nawet urologa mu załatwiłam bo sie martwie. Wyniki ksiązkowe. Stresu nie ma jest bardzo zadowolony z pracy. Być może to jakiś podświadomy lęk przed czymś. Pogadam z nim jeszcze. Pozdrawiam

A moze to on powinien z toba pogaac? nie patrzylas na to w ten sposob?

Śr kwi 24, 2019 6:44 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Natchniona
Zabrzmi to może mało przyjemnie, za co przepraszam, ale jesteś w 8 miesiącu ciąży, to już zaawansowany stan, także i odbijający się na sylwetce, cerze, wydzielanych feromonach. Nie znam Twego męża, ale kobieta w tak zaawansowanej ciąży przeważnie u mężczyzny wywołuje uczucia czułości, troskliwości, ma się chęć na to by ją bronić przed najmniejszymi przeciwnościami, być na każde skinienie (no chyba że ma straszne humory - wtedy raczej jest chęć ucieczki ;-) ), usuwać najdrobniejsze przeszkody, ale hm.. erotycznie to już jest tak średnio. To chyba (tak sobie myślę jako chłopek roztropek) pewne przystosowanie biologiczne, że przyszła matka jest pod ochroną...

Śr kwi 24, 2019 6:50 pm
Milczek
Milczek

wyznanie: nie chcę podawać
Odpowiedz z cytatem
PeterW napisał(a):
Natchniona
Zabrzmi to może mało przyjemnie, za co przepraszam, ale jesteś w 8 miesiącu ciąży, to już zaawansowany stan, także i odbijający się na sylwetce, cerze, wydzielanych feromonach. Nie znam Twego męża, ale kobieta w tak zaawansowanej ciąży przeważnie u mężczyzny wywołuje uczucia czułości, troskliwości, ma się chęć na to by ją bronić przed najmniejszymi przeciwnościami, być na każde skinienie (no chyba że ma straszne humory - wtedy raczej jest chęć ucieczki ;-) ), usuwać najdrobniejsze przeszkody, ale hm.. erotycznie to już jest tak średnio. To chyba (tak sobie myślę jako chłopek roztropek) pewne przystosowanie biologiczne, że przyszła matka jest pod ochroną...

Ja nie wiem jak to u innych ale ona tak całą ciażę mnie zbywa. Mimo to twierdzi ze wyglądam najlepiej ze wszystkich ciąż. Każda rada mile widziana i komentarz.

Śr kwi 24, 2019 6:55 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Odwodzi od Milosci osoby, do milosci przedmiotowej tak samego ciala i czesci ciala jak i przedmiotow martwych. Sprowadza wartosci duchowe, do materialnych zapotrzebowan ciala.
Radzil bym poczytac temat w ktorym tak zawziecie negowalas moje wypowiedzi.
Gdybys tamten temat zrozumiala to nie miala bys teraz watpliwosci czy tego typu pytan.[/quote]
Pewnie nie masz, zony z takimi pogladami oderwanymi od realnosci zycia

Cz kwi 25, 2019 7:02 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Ciąża, małżeństwo, onanizm
Natchniona napisał(a):
Witajcie. Trochę oklepany pewnie temat ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Jestem w 8 miesiącu ciąży. Mam burze hormonów i w przeciwieństwie do mojego meża wielką ochotę na sex. Mój mąż najchetniej nie współżyłby wcale. Rozmawialismy na ten temat. Myślałam, że sie mnie boi, że boi sie o maleństwo ale wręcz przeciwnie. Twierdzi żartoblowie że nie ma fetyszu kobiet w ciąży. Stąd moje pytanie. Czy będąc w takiej sytuacji mam prawo sie zaspokoić sama? Podkreślę że mu nigdy nie odmawiam jeśli tego chce. Nie jest chory, nie ma stresującej pracy. Mamy 33 i 37 lat. Mamy juz 2 dzieci to bedzie nasze 3. W żadnej z ciąż nie bylo tak kiepsko, jestem sfrustrowana brakiem zainteresowania mną jako kobietą. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Nie, nie masz prawa, to grzech ciezki. Powsciagliwosc i wstrzemiezliwosc w tym zakresie.
A Twojemu mezowi pewnie sie nie bardzo podobasz z takim brzuchem. Faceci tak maja

Cz kwi 25, 2019 7:08 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
Natchniona napisał(a):
Witajcie. Trochę oklepany pewnie temat ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Jestem w 8 miesiącu ciąży. Mam burze hormonów i w przeciwieństwie do mojego meża wielką ochotę na sex. Mój mąż najchetniej nie współżyłby wcale. Rozmawialismy na ten temat. Myślałam, że sie mnie boi, że boi sie o maleństwo ale wręcz przeciwnie. Twierdzi żartoblowie że nie ma fetyszu kobiet w ciąży. Stąd moje pytanie. Czy będąc w takiej sytuacji mam prawo sie zaspokoić sama? Podkreślę że mu nigdy nie odmawiam jeśli tego chce. Nie jest chory, nie ma stresującej pracy. Mamy 33 i 37 lat. Mamy juz 2 dzieci to bedzie nasze 3. W żadnej z ciąż nie bylo tak kiepsko, jestem sfrustrowana brakiem zainteresowania mną jako kobietą. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Nie, nie masz prawa, to grzech ciezki. Powsciagliwosc i wstrzemiezliwosc w tym zakresie.
A Twojemu mezowi pewnie sie nie bardzo podobasz z takim brzuchem. Faceci tak maja

Dzięki za odpowiedz

Cz kwi 25, 2019 7:09 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Natchniona napisał(a):
Witajcie. Trochę oklepany pewnie temat ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Jestem w 8 miesiącu ciąży. Mam burze hormonów i w przeciwieństwie do mojego meża wielką ochotę na sex. Mój mąż najchetniej nie współżyłby wcale. Rozmawialismy na ten temat. Myślałam, że sie mnie boi, że boi sie o maleństwo ale wręcz przeciwnie. Twierdzi żartoblowie że nie ma fetyszu kobiet w ciąży. Stąd moje pytanie....
.

Mam pytanie. Czy mąż nie był obecny przy poprzednim porodzie? Wbrew pozorom, nie jest to najlepsze doświaczenie dla mężczyzny.
Zostało Ci jeszcze miesiąc, być może nie cały, po porodzie 6 tygodni połogu, nabierze chęci na seks, zobaczysz. Pomodlę się o szczęśliwe rozwiązanie.Pozdrawiam.

Cz kwi 25, 2019 7:33 am
Milczek
Milczek

Odpowiedz z cytatem
mareta napisał(a):
Natchniona napisał(a):
Witajcie. Trochę oklepany pewnie temat ale nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.Jestem w 8 miesiącu ciąży. Mam burze hormonów i w przeciwieństwie do mojego meża wielką ochotę na sex. Mój mąż najchetniej nie współżyłby wcale. Rozmawialismy na ten temat. Myślałam, że sie mnie boi, że boi sie o maleństwo ale wręcz przeciwnie. Twierdzi żartoblowie że nie ma fetyszu kobiet w ciąży. Stąd moje pytanie....
.

Mam pytanie. Czy mąż nie był obecny przy poprzednim porodzie? Wbrew pozorom, nie jest to najlepsze doświaczenie dla mężczyzny.
Zostało Ci jeszcze miesiąc, być może nie cały, po porodzie 6 tygodni połogu, nabierze chęci na seks, zobaczysz. Pomodlę się o szczęśliwe rozwiązanie.Pozdrawiam.

Rozmawialiśmy wczoraj. Przyznał,że boi sie o maleństwo bo jakby nie było brzuszek mam. Moze nie wielki ale jest. Poza tym stwierdził że sie poprostu męczy i nie ma ochoty. Dziekuje za modlitwe, bardzo mi się przyda.

Cz kwi 25, 2019 7:36 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Natchniona napisał(a):
mareta napisał(a):
Natchniona napisał(a):
.

Rozmawialiśmy wczoraj. Przyznał,że boi sie o maleństwo bo jakby nie było brzuszek mam. Moze nie wielki ale jest. Poza tym stwierdził że sie poprostu męczy i nie ma ochoty. Dziekuje za modlitwe, bardzo mi się przyda.

Przed porodem skorzystaj z Sakramentow spowiedz komunia i poswiec sie modlitwie o dobry porod i zdrowie dziecka.

Cz kwi 25, 2019 9:41 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
https://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=17&t=28085
viewtopic.php?f=17&t=27988

Czemu zmieniłeś nick sapperze?

Cz kwi 25, 2019 11:28 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
sam2 napisał(a):
https://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopic.php?f=17&t=28085
viewtopic.php?f=17&t=27988

Czemu zmieniłeś nick sapperze?

Tak wyszlo ze chcialem odejsc z forum i poprosilem o likwidacje konta.
Jak widzisz, wrocilem ale tamten nick nie moze byc juz uzyty przez nikogo, nawet przeze mnie.

Pt kwi 26, 2019 1:32 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Czy da się niewierzacym w jakiś rozumowy sposób wytlumaczyć zakaz antykoncepcji? Bo tlumaczenia ze nie można odrywać funkcji prokreacyjnej i jednoczacej raczej nierozumieja z tego wzgledu ze poza argumentami "Kościół tak uważa" raczej nie ma.odpowiedzi dlaczego tak jest?

Pn sie 12, 2019 7:58 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
Czy da się niewierzacym w jakiś rozumowy sposób wytlumaczyć zakaz antykoncepcji? Bo tlumaczenia ze nie można odrywać funkcji prokreacyjnej i jednoczacej raczej nierozumieja z tego wzgledu ze poza argumentami "Kościół tak uważa" raczej nie ma.odpowiedzi dlaczego tak jest?

Wroc do tematu ktory cie tak bulwersowal, to powinno ci sie udac zrozumiec dlaczego antykoncepcja jest zlem.
Trzeba pierw w mentalnosci ludzi odseparowac sex od Milosci, to wtedy dopiero mozna zauwazyc zlo antykoncepcji.
Temu ma sluzyc takze wstrzemiezliwosc przedmalzenska.
Na forum tego nie da sie wytlumaczyc jak juz pewnie sama zauwazylas.

Pn sie 12, 2019 8:22 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sam2 napisał(a):
sachol napisał(a):

Wroc do tematu ktory cie tak bulwersowal, to powinno ci sie udac zrozumiec dlaczego antykoncepcja jest zlem.
Trzeba pierw w mentalnosci ludzi odseparowac sex od Milosci, to wtedy dopiero mozna zauwazyc zlo antykoncepcji.

Odseparowanie seksu od milosci jest zaprzeczemiem tego co glosi Kosciol. Bo on glosi ze tego rozrywac nie mozna. Ze tylko milosc uprawnia do wspolzycia i nic innego

Pn sie 12, 2019 9:45 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
sachol napisał(a):
sam2 napisał(a):
sachol napisał(a):

Odseparowanie seksu od milosci jest zaprzeczemiem tego co glosi Kosciol. Bo on glosi ze tego rozrywac nie mozna. Ze tylko milosc uprawnia do wspolzycia i nic innego

Ale mi nie chodzi o odrzucenie wspolzycia tylko o odroznienie sexu od Milosci.
Bez oddzielnego spojzenia na sex i Milosc nie da sie wyjasnic ze antykoncepcja jest zlem.
Chodzi o cos w rodzaju zdefiniowania seksu bez mieszania go z Miloscia i zdefiniowania Milosci bez mieszania jej z sexem.
Tak w ogole to Milosc nie jest ani troche tozsama z sexem i to tylko ludzie lacza te dwa oddzielne i rozne elementy razem uwazajac ze Milosc malzenska jest najwieksza i dlatego zwiazana jest z sexem.
Jak w takim rozumieniu wyglada Milosc do Boga, czy blizniego jesli nie moze obyc sie bez sexu.
Zauwazasz ten blad w zmieszaniu sexu z Miloscia?

Pn sie 12, 2019 10:28 am
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 836 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Następna strona