Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr paź 28, 2020 5:31 am

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
 Imigranci 
Autor Wiadomość
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: katolik
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Imigranci
Ja nie tyle chciałem przekonywać WM ile przy tej okazji wykazać każdemu kto tu zagląda jak się przedstawia sytuacja.

W Niemczech zresztą nie lepiej bo i jak ma być.....

http://www.fronda.pl/a/plaga-gwaltow-w- ... 57185.html

N wrz 20, 2015 12:47 pm
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Powoli zaczyna się docierać do źródeł migracji.

Soros, nie Soros, niektórzy obwiniają Rosję. To co wyszło, było widoczne wcześniej poprzez oznaki zorganizowania i wyposażenia imigrantów, którzy dysponują pieniędzmi na dalsza podróż. Za tym muszą stać ogromne pieniądze. Mamy do czynienia z zaplanowaną akcją, prawdopodobnie mającą kilka celów. Łączę to z pojawiającymi pewnego czasu pojawiają sie mediach wypowiedzi polskich imigrantów w stylu - tam gdzie żyje jest lepiej, pozbyłem się polskiego nazwiska, nie chce mówić po polsku itp. Nie sądzę, aby zbieżność czasowa była przypadkowa potwierdzałoby to tezę o chęci wynarodowienia Polski i wepchnięcia tu imigrantów w ramach nowej Europy multi-kulti.

Później mamy takie knoty jak przedstawiony przez Eryka.

Obrazek

Zwykła próba manipulacji miłosierdziem wobec bliźniego, na szczęście o poziomie przedszkolnym.

N wrz 20, 2015 1:23 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Robur napisał(a):
Powoli zaczyna się docierać do źródeł migracji.

Soros, nie Soros, niektórzy obwiniają Rosję. To co wyszło, było widoczne wcześniej poprzez oznaki zorganizowania i wyposażenia imigrantów, którzy dysponują pieniędzmi na dalsza podróż. Za tym muszą stać ogromne pieniądze. Mamy do czynienia z zaplanowaną akcją, prawdopodobnie mającą kilka celów (...)

'Wśród licznych teorii co do przyczyn tej indukowanej przez kogoś migracji ludności pojawia się taka, że ma to doprowadzić do łatwiejszego wprowadzenia Nowego Porządku Świata.
Stworzenie totalitarnego państwa policyjnego będzie po prostu konieczne, bo ze względu na terroryzm nie będzie się dało normalnie żyć w krajach europejskich.
W takiej sytuacji mieszkańcy sami będą się cieszyli z narzucanych im ograniczeń i wszyscy będą kiwali ze zrozumieniem głowami, że ich niedogodności są koniecznością, aby mogli być bezpieczni.'

Prawda jak pięknie?

I ludzie będą wówczas łykać bez skrzywienia buziek że była agentka Stasi ma być cenzorem internetu, obecnie będzie tam polować na 'nazistów' czyli np. osoby sprzeciwiające się masowej imigracji, wszak trzeba dbać o pijar czyli PR ;)

Niezwykle sympatyczna pani co widać na zdjęciu i po jej życiorysie.

https://de.wikipedia.org/wiki/Anetta_Kahane

N wrz 20, 2015 7:26 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

wyznanie: religia niechrześcijańska
Odpowiedz z cytatem
Derayes napisał(a):
Ja nie tyle chciałem przekonywać WM ile przy tej okazji wykazać każdemu kto tu zagląda jak się przedstawia sytuacja.

Widzisz, Derayes, sprawa nie jest taka oczywista, jak przedstawiłeś ją w pierwszym wpisie, jakoby imigranci grupowo gwałcili dzieci.
Mnie wówczas przed oczami stanął obraz porywanych kilku- góra 10-latków i potem bestialsko gwałconych przez zgraję ciemnoskórych dzikusów.
Dość silne przesłanie emocjonalne. ALE poza emocjami, kieruję się również rozumem i rozsądkiem i nie bardzo chciało mi się wierzyć w taką wersję wydarzeń. Podkreślam - Ty jej nie podałeś, ja ją sobie dopowiedziałem. I pewnie wielu czytających dopowiada sobie coś podobnego. A to może być dalekie od Prawdy. Dlatego prosiłem Cię o jakieś doniesienie medialne na ten temat. I udało się! Przyznaję, że prasa o czymś takim pisała.
Tylko, że jak sam przetłumaczyłeś, żadnych szczegółów nie znamy. Co więcej, w artykule jest mowa o tym, że DZIECI IMIGRANTÓW zgwałciły, a nie że zgwałcono dzieci. O gwałcie na dziecku jest jedynie w tytule. I nic więcej. Nie wiadomo więc zupełnie o jakie dziecko chodzi i nie wiadomo czy nie jest to aby jakiś lapsus słowny! Generalnie niewiele wiadomo, no a Ty wysyłasz komunikat, że imigranci dokonują zbiorowych gwałtów na dzieciach. A potem taki Barney czy Jockey w ogóle nie chcą o tym rozmawiać, bo przecież imigranci gwałcą dzieci, a WielkiMasakrator to zwykły troll jest, bo się domaga źródła dla tak poważnego oskarżenia!

Czy widzisz o co mi chodzi? Czy rozumiesz jak wielki, a być może nieuzasadniony, strach wzbudzasz w rozumkach prostych ludzi? A wszystko na podstawie JEDNEGO NAGŁÓWKA PRASOWEGO w dodatku z jakiejś niszowej internetowej gazety O ANTYIMIGRACYJNYCH POGLĄDACH.
To nie jest poważne źródło i solidna podstawa do formułowania stwierdzeń, że imigranci dokonują grupowych gwałtów na dzieciach w Szwecji.
Zgadzasz się z powyższym czy też nie?

Pn wrz 21, 2015 9:26 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ciachciacz - ad personam

A co do meritum sprawy, to smutek mnie ogarnia jak widzę wpisy katolików mówiące zgodnym głosem z tą panią:

"Islam zajmuje miejsce w naszych zachodnich społeczeństwach.
Islam należy do Europy. Zajmuje miejsce w europejskiej historii, w naszej kulturze, w naszej żywności i - co najważniejsze - w teraźniejszości i przyszłości Europy. Niektórzy ludzie próbują przekonywać, że muzułmanin nie może być dobrym Europejczykiem, że większa ilość muzułmanów w Europie spowoduje koniec Europy. Ci ludzie są nie tylko w błędzie wobec muzułmanów: ci ludzie mylą się na temat Europy, nie mają pojęcia czy jest Europa i europejska tożsamość" - powiedziała Federica Mogherini podczas konferencji Fundacji Europejskich Studiów Postępowych (FEPS).
'

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szefo ... cje-europy

Pn wrz 21, 2015 9:35 am
Odpowiedz z cytatem
http://www.designmadeingermany.de/2015/91231/

Pn wrz 21, 2015 5:33 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Batlogin napisał(a):
http://www.designmadeingermany.de/2015/91231/

Ta unijna agitka jakos mnie wcale nie uspokaja ani nie podnosi na duchu.

Pn wrz 21, 2015 5:44 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Ale agitka z jakiejś niszowej antyimigracyjnej strony, gdzie chlapną coś o dzieciach gwałcących dzieci Cię przeraża, bo w to święcie wierzysz, nie?

Pn wrz 21, 2015 9:34 pm
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Obrazek

Obrazek

Wt wrz 22, 2015 9:35 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Myślisz, że jak Ci brakuje argumentów, to zastąpisz je stwierdzeniem, że rozmówca to troll i że to jest ok?? Sam sobie świadectwo wystawiasz. Zresztą nie Ty pierwszy i nie ostatni. Jest to typowy objaw syndromu oblężonej twierdzy. Gdy rzeczywistość jest inna niż się Tobie wydaje, zamykasz się na nią w swojej wieży, a wszelkie próby dotarcia do Twej świadomości odbijasz zasłaniając się czym możesz (np. tarczą z trollem), tylko nie kontrargumentami, bo tych zwyczajnie nie masz.
Powyższe jest bardzo ciekawym i typowym zachowaniem osób wierzących. Choć są wyjątki (ale chyba nie na tym forum).

Wt wrz 22, 2015 10:02 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Nie on jeden tak uważa. Grupa jest dużo większa. Nie zmieni tego twoje chciejstwo.

Wt wrz 22, 2015 11:02 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Derayes napisał(a):

Nie chce mi się z Tobą gadać bo rozmowa taka sensu nie ma aleć widzę osobliwy argument z którym już się na tym forum spotkałem, mianowicie zakładanie że wiele innych osób ocenia sprawę podobnie jak Ty.

NIEMNIEJ, gdybyś chciał porozmawiać MERYTORYCZNIE, to zapraszam.

Wt wrz 22, 2015 11:10 am
Czuwa nad wszystkim
Czuwa nad wszystkim

Odpowiedz z cytatem
Trollu nie zaśmiecaj tematu.

Wt wrz 22, 2015 11:29 am
Niesamowity Gaduła
Niesamowity Gaduła

Odpowiedz z cytatem
A wracając do meritum, bardzo ciekawy artykuł.

"Odtajniony amerykański raport ujawnia, iż Pentagon "stworzył” ISIS jako "narzędzie" do obalenia prezydenta Syrii".

http://www.prisonplanet.pl/polityka/odt ... 2095093578

Wt wrz 22, 2015 12:17 pm
Gaduła
Gaduła

Odpowiedz z cytatem
Może teraz dla rozluźnienia...

Jakiś czas temu na Twitterze sporą popularnością cieszyło się hasło #onijeszczeniewiedzą (ci imigranci znaczy). Wyłowiłem co ciekawsze:

- oni jeszcze nie wiedzą, że będą musieli wrócić się do Syrii po zaświadczenie o niezaleganiu
- oni jeszcze nie wiedzą, że można siedzieć w więzieniu cztery lata i nie mieć postawionych zarzutów
- oni jeszcze nie wiedzą, że pociągiem o 13:30 z Krakowa można zdążyć na pociąg o 13:15 z Warszawy
- oni jeszcze nie wiedzą, że będą musieli zacząć się jarać skokami narciarskimi
- oni jeszcze nie wiedzą, że będą musieli płacić abonament RTV, choć nie będą mieli telewizora ani radia
- oni jeszcze nie wiedzą, że kwota wolna od podatku jest w Polsce niższa, niż w Bostwanie
- oni jeszcze nie wiedzą, że "ze mną się nie napijesz?" to nie pytanie
- oni jeszcze nie wiedzą, że "jakiś problem?" na ulicy to nie oferta pomocy
- oni jeszcze nie wiedzą, że komputeryzacja ZUS-u kosztowała więcej, niż wysłanie sondy na Plutona
- oni jeszcze nie wiedzą, że kiedy miga świat w twoich oczach, naucz mnie, naucz mnie od nowa
- oni jeszcze nie wiedzą, że 0,7 na dwóch to mało
- oni jeszcze nie wiedzą, że nie ma zgody na brak zgody
- oni jeszcze nie wiedzą, że opóźnienie może jeszcze ulec zmianie
- oni jeszcze nie wiedzą, że to wina Tuska
- oni jeszcze nie wiedzą, że granat to owoc
- oni jeszcze nie wiedzą, jak Dariusz Szpakowski będzie wymawiać ich nazwiska
- oni jeszcze nie wiedzą, że Popek jest królem Albanii
- oni jeszcze nie wiedzą, że rządzić nimi będzie kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym
- oni jeszcze nie wiedzą, a historii tego swetra i tak by nie zrozumieli

:wink:

Wt wrz 22, 2015 12:39 pm
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona